Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom mit tegyek, adjatok tanácsot. A férjemmel van problémánk. fórum

Nem tudom mit tegyek, adjatok tanácsot. A férjemmel van problémánk. (beszélgetős fórum)


1 2
38. bzanna (válaszként erre: 37. - Aca3f9e234)
2009. jún. 2. 22:10
Nem, közalkalmazottként nem tudom eltartani, de nem is akarom soha. Ha oda kerülne a sor, akkor tuti vége lenne a házasságunknak.
37. aca3f9e234 (válaszként erre: 1. - Bzanna)
2009. jún. 2. 21:16

Mos akkor te is tartod el?

Akkor ez tipikus esete a modernkori rabszolgaságnak.

36. Zizisicc (válaszként erre: 35. - Judy47)
2009. jún. 2. 20:58
Olvastad a 22-es hsz-t? Azért ennél jóval árnyaltabb a kép .....
35. judy47 (válaszként erre: 30. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 18:34
Ez alatt azt értettem,hogy csak a sex fontos neki.Semmi más.Én tuti nem tartanám el.Persze van olyan eset föleg mostanába,hogy a férfi önhibáján kivül lett munkanélküli.De azt hiszem ebben az esetben nem.se a gyereke,se a felesége nem érdekli.Csak a sex.A jo kapcsolat alapja a sex is! De nem csak arrol szol szerintem.
34. Ballainé (válaszként erre: 22. - Bzanna)
2009. jún. 2. 17:19
Ha szereted nincs mit tenni,mérgelödsz.kicsit morogsz,de mindig megteszed amit akar.De még alakulhat hiszem fiatal,csak legyen kitartásod.
33. Zizisicc (válaszként erre: 31. - Bzanna)
2009. jún. 2. 16:24

Ne kérj elnézést, nem tettél semmi rosszat, kiengedted a gőzt! :o))

Én csak a többieknek írtam, hogy higgadtabban, akik ez alapján már kidobatták volna veled a férjedet. Nem eszik olyan forrón a kását, igaz? :o)

Az nagyon jó, ha kifejezed a kívánságaidat, azt hogy mit szeretnél, mert bizony a pasik szóból értenek, többségük nem gondolatolvasó, más rugóra jár az agyuk. Ezt hívják kommunkációnak, és ez az alapja mindennek ....

Sok sikert! :o)

32. c42aaaac41 (válaszként erre: 23. - Zizisicc)
2009. jún. 2. 15:50
Igen!én csak azt mondom amit saját magam is megtennék!
31. bzanna
2009. jún. 2. 14:13

Oké rendben, figyelni fogok a tanácsokra. A "nem vagyok hajlandó változni" dolgot úgy értsétek, h mostmár én is hangot adok a kívánságaimnak, igényeimnek. Mert eddig csak én szolgáltam ki őt. Többnyire meg is teszi amit kérek: lássátok, pl. most önként nekiállt takarítani és mosni. Csak ne lenne alapjáraton ilyen önző. Lehet még rajta csiszolni, és rajtam is. De úgy gondolom, most nem nekem kéne 100 %-osan "kaparni" érte, hanem neki IS fel kéne mutatnia valamit. A valami fele már megvan :) És mindenkitől bocs a hajnali kirohanásomért, egyszerűen csak nagyon jólesett kiadni magamból a dühömet. Ha pedig minden háttérinformációt leírnék, akkor hajjjjajjj...de se időm, se energiám és nektek sem lenne rá időtök, annyi mindent írhatnék. A válóperünkön azt mondta, nem hajlandó válni, mert szerinte még helyrehozható a házasságunk. Amikor hazaértünk a bíróságról, láttam rajta, h megnyugodott, de nem csak ő, én is. REmélem, meg tudom vele beszélni, és akkor minden rendben lesz. Köszönöm mégegyszer mindenkinek!

Sziasztok!

30. 40163fd81d (válaszként erre: 29. - Judy47)
2009. jún. 2. 14:13
???
29. judy47
2009. jún. 2. 14:09
Ilyen férfivel élni?DDDDDD Inkább a 100 év magány mint ez.
28. Zizisicc (válaszként erre: 22. - Bzanna)
2009. jún. 2. 13:54

Abszolút érthető az ingadozásod, hisz általában az emberek nem csak rosszak és nem csak jók, mindenkiben van ez is, az is. Szerintem ilyenkor az egyetlen megoldás, ha az ember mérlegel. Ha nem szeretnéd a férjedet, akkor nem nagyon lenne miről beszélni, max. az anyagi megélhetésetekről, meg hogy hogyan boldogulnál egyedül a fiaddal .....

Azt írod, szereted ..... akkor mérlegelj .... mi szól a kapcsolat mellett, mi szól ellene .... mi az, amiben egyetértés van köztetek, mi az, amiben nem egyeztek. Aztán gondolkodj azon, hogy mi lehetne a megoldás, ami mindkettőtöknek jó lenne, de egyikőtöket sem kényszerítené arra, hogy kiforduljon önmagából. Nézd meg, hogy neked mire van szükséged ebben a kapcsolatban, mind érzelmi, mind fizikai szinten, és nézd meg, hogy te mit nyújtasz a párodnak .... nem csak a fizikai szintre gondolok (étel, tiszta ruha stb.stb.), hanem érzelmi szinten is. És persze azt is gondold végig, hogy a párod mit nyújt, és az mennyiben felel meg neked. Ha ezzel tisztában vagy, akkor könnyebb leülni és higgadtan beszélgetni ezekről a dolgokról vele.

Azt írod, hogy 6 évig te alkalmazkodtál és már nem vagy hajlandó változni .... pedig máshogy nem fog menni! Szinte minden nő, anya beleesik ebbe a hibába, aminek az az eredménye, hogy a pasik ezt szokják meg, "természetes", hogy nehezményezik, amikor szeretnénk ebből a magunkra vett szerepből kitörni, de ez a mi hibánk is .... a helyzetet csak úgy tudjuk megváltoztatni, ha mi magunk változunk ..... direktbe nem tudunk senkit sem megváltoztatni, de ha mi változunk .... szépen, határozottan, kiállva önmagunkért, és hagyunk időt a másiknak, hogy alkalmazkodjon, akkor sikerül. Mindez sok-sok beszélgetés .... és ez tényleg olyan, mint egy keringő. Ott is van vki, aki finoman vezet, de együtt kell mozogni ..... ha én lecövekelek, vagy hagyom, hogy ide-oda cibáljanak, vagy én rángatok valakit ide-oda, az már nem élvezetes senkinek ....

27. 40163fd81d (válaszként erre: 23. - Zizisicc)
2009. jún. 2. 13:48
:DDDDDDDDDDDDDDDD
26. 40163fd81d (válaszként erre: 22. - Bzanna)
2009. jún. 2. 13:47

Azért így már mindjárt más!:)))


Ha mindig figyelmeztetned kell majd rá,akkor is, ha probléma adódik ebből,akkor is ,mondd el neki mit érzel,miért érzel így ...ha igazán szeret téged meg fog érteni.

25. 81f46d06d3 (válaszként erre: 22. - Bzanna)
2009. jún. 2. 13:31

Erre nincs ész érv és nincs jótanács. Én most ledöbbentem és el is megyek babázni, hogy feldobjam magam valamivel.

Minden jót Neked, Nektek.

24. Zizisicc (válaszként erre: 23. - Zizisicc)
2009. jún. 2. 13:22
Fata, csak az első mondat szólt a tiédre, a többi úgy általánosságban ment.
23. Zizisicc (válaszként erre: 21. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 13:18

DE! Monnnnnyon le! ;o)))))))))))))))


Én azért azt is várnám, hogy bzanna higgadt állapotban hogyan nyilatkozik erről az egészről, mert amikor elindította ezt a fórumot eléggé szélsőséges állapotban volt.

De azért tök jó, hogy néhány mondat után már felállt a rögtön ítélő bíróság .... vajon a saját életetekben is ennyire vérmesek és hatékonyak vagytok? :o))

Egy kapcsolat mindig két emberen múlik, két ember "játszmája", de mondhatnám azt is, hogy keringője .... szóval nem csak a pasi felelőssége .... mielőtt meglincselnétek .... :o)

22. bzanna
2009. jún. 2. 13:15

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, véleményét. Többen írtátok, h talán tényleg szeretem. Beletrafáltatok. Bár sokszor én is azon gondolkodom, mi a málnát szeretek benne, de valamiért mégis szeretem. Amikor visszajött, féltem, nagyon-nagyon féltem az újabb csalódástól. De volt állása, szabadnapján takarított, bevásárolt, ő vitte reggelente a kisfiunkat oviba. Most pl. ő vigyáz rá, délelőtt beszéltünk telefonon, akkor épp takarított. Amúgy nincs bajom vele, mert tényleg szeretem (még a szex is jó, ha finoman csinálja, merth a szukával durván is lehetett). Keres állást is, szóval nem csak úgy ül otthon. Most ez teljesen úgy jön le, h védem. Igen, így van, védem, mert nem velejéig romlott és gonosz, "csak" önző. Beszéltem már vele erről, rengetegszer. Olyankor megérti, pár napig tartja is magát a dolgokhoz, aztán megint behülyül. És mondtam már neki, h semmi gondom nem lenne a sűrűbb szexszel, HA a fiunkat korán ágyba dugnánk és elaludna. Nem éjjel vagy hajnalban szeretnék vele együtt lenni, olyankor pihenni szeretnék, aludni. MIóta visszajött, változott, sokat. De még mindig nem tökéletes, én pedig már nem vagyok hajlandó változni, mert 6 évig csak én alkalmazkodtam. Nem tudom, megértitek-e, amiket írok, tudom, h szélsőségesek a gondolataim, egyszer jókat írok, egyszer rosszakat. De így érzek, és régi hoxa-tagként úgy éreztem, kiadhatom itt a haragomat, a fájdalmamat. Az elmúlt egy év (herce-hurca a szeretővel stb.) nagyon kikészítettek idegileg. Csak örülni tudtam, h visszajött hozzánk és a kisfiamon is látom, h örül. Csak jó lenne, ha a beszélgetéseinknek nem csak pár napig lenne keletje...

Mégegyszer köszönöm h meghallgattatok és írtatok, írtok.

Szép napot mindenkinek!

21. 40163fd81d (válaszként erre: 20. - C42aaaac41)
2009. jún. 2. 13:06

Naaaaaaaaa.....azért ezt ne...

Más nő pl odáig lenne egy ilyen fazonért és nem hagyná parlagon játszadozni ....:)))))))))))))

2009. jún. 2. 12:28
Mit gondoltál mikor visszaengedted!Kutyából nem lesz szalonna!Küldd el a fenébe az ilyen gusztustalan élősködő féreg embert!Ez még azt sem érdemli meg,hogy éljen!
19. Roni24 (válaszként erre: 16. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 12:17

Na, az is csak feltételezés, mert a téma nyitója még nem reagált senki hoszójára! Így csak találgatunk, mi lehet a háttérben!

Reméljük hamarosan tisztábban látjuk a dolgot! :)

2009. jún. 2. 12:07

Ez az egész egy nagyon hülye helyzet és én egyszerűen nem értem, hogy bzanna miért van még mindig a pasival... A szerelem kizárva, nem úgy ír róla, mintha annyira meg lenne esve érte, a pénz kizárva, szóval semmi nincsen, ami miatt meg kellene tűrnie maga mellett.

És ez a pasi rohadtul közönséges. Én nem tudok magamhoz térni azután, amit bzanna írt róla. Szerintem udorító fazon lehet. És aki tíz perc alatt "végez" a szexszel, az nagyon jó lehet az ágyban! Főként, ha a partner is ennyire élvezi.

Ez az egész egy katasztrófa, ne haragudj! Küldd már el a francba és ismerkedj normális, intelligens pasikkal. Olyanokkal, akik közül kikerülhet az, aki jó társad lesz és jó példa a fiad számára.

17. monizsofi1982 (válaszként erre: 1. - Bzanna)
2009. jún. 2. 11:53

Én a te helyedben leülnék vele, és közölném, ha nem tetszik, lehet pakolni. Dolgozol, ellátod a gyereket, otthon is gondolom te csinálsz mindent. Akkor legalább ezeket vegye le a válladról, ha már munkája nincs. A párom erre azt mondaná, hogy ha férfi létére nem talál munkát, akkor nem is akar dolgozni

Csodálom, hogy még bírod. Szerintem, ha szereted is a férjed, ezt nem tudom, keménynek kell lenned, mert a gyerek, meg a te pszichéd sérül.

Ha meg hőbölög, közöl vele, hogy azért, mert ennyir kívánja a szxet, egy nagy nulla az ágyban. /tényleg, jó vele? van orgazmusod?/ Mert ezzel, tuti lelohasztod. Ha meg téged vádol, hogy biztos frigid vagy, vagy ilyenek, modd meg neki, hogy mióta nem dolgozik, azóta vele van a gond, csak tapintatból nem szóltál, de most már betelt a pohár.

Remélem nem gázoltam bele a lelki világodba, ez csak az én véleményem. Nekem is volt, "szexéhes" pasim, el is hagytam, mert nem igazán volt aktus közben orgazmusom. Azt hittem bennem van a hiba, aztán kiderült, hogy nem. De elkanyarodtam a témától, bocsi.

16. 40163fd81d (válaszként erre: 15. - Roni24)
2009. jún. 2. 11:27

Így van:))


...bár bevallom,még mindig nem értem,melyik részről gondolod a határtalan szerelmet,az Ő esetükben...:D

15. Roni24 (válaszként erre: 14. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 11:00

Nem rád gondoltam!

Nagy általánosságban gondoltam a lehülyézést! Velem is esett már meg, nem tagadom, amíg meg nem tapasztaltam a saját bőrömön, hogy mennyit vagyok képes elviselni a szerelmemtől/szerelmemért! Pedig én egy igazán jó embert fogtam ki minden téren, nálunk más a probléma, de ez most nem tartozik ide!

Ahogy mondtad, mindenki rájön egyszer, van aki tanul mások hibájából, és hallgat a tanácsokra, van aki a saját bőrén akarja megtapasztalni! Mivel a remény hal meg utoljára, talán ő is reménykedik még, hogy a férje képes változni!

Az pedig ha hibás döntést hoz, csak őt teszi bölcsebbé, és tanulhat belőle! De ez az ő döntése természetesen!

14. 40163fd81d (válaszként erre: 13. - Roni24)
2009. jún. 2. 10:05

Egyszer mindenki rájön ,ki korábban ki később,hogy az egy oldalú szerelemnek soha sincs jövője.

Lehet húzni évekig,tűrni ,szenvedni,boldogtalankodni,de semmi értelme az egésznek.

Aki mégis ezt az utat választja ,az hibás döntést hoz,és saját magának köszönheti a következményeket.

Ha rám gondoltál a hülyézéssel kapcsolatban ,akkor tévedsz ,én nem hülyézek le senkit,mindenki úgy alakítja az életét ahogy akarja ,olyan embert választ maga mellé akit csak akar,épp ezért utána ne a pasit szidja,vagy a nőt senki,ha úgy érzi rosszul döntött.

13. Roni24 (válaszként erre: 10. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 09:34

Ha szereti, az épp elég oknak! Adott neki még egy esélyt, hátha megváltozik! De úgy tűnik nem!

HA igazán szeretsz valakit, nem olyan könnyű "kiszeretni" belőle, néha még akkor sem, amikor olyan szörnyű dolgokat követ el, hogy megcsal, megver, megaláz, stb., vagy még rosszabbakat is!

Nagyon sok ilyen esetet láttam, hallottam már! Sokan vannak az ismeretségi körünkben is ilyenek, de inkább tűrnek! Simán lehülyézik az embert, hogy miért marad egy ilyen partner mellett, amikor pedig nem olyan könnyű lépni! A szerelem nem múlik el csak úgy! Itt most ésszerű lépésre van szükség, de ha őt még mindig a szíve irányítja, nem lesz könnyű meglépnie!

Édesanyám is sokáig tűrt apámtól, mert szerette, mindazok ellenére amiket tett, amilyen volt! Ő is egy legalább ilyen önző ember, ha nem jobban! Anyukám 18 év után végülis belátta, hogy ez nem jó senkinek, leginkább nekünk gyerekeknek nem! Így az első (és utolsó) tetlegesség után elváltak! Anyukám azóta egy nagyon boldog házasságban él, apám pedig talált magának egy borzadályos nőszemélyt, akivel kölcsönösen kiegészítik egymást, 10 éve együtt vannak, bár nem élnek együtt, boldogság, szeretet, szerelem sehol nincs a kapcsolatukban!

2009. jún. 2. 09:03
hát igen!!nagyon meg kell az ilyet gondolni ,,nem játék az élet!!
11. e14ebbbf07 (válaszként erre: 10. - 40163fd81d)
2009. jún. 2. 08:59

A számból vetted ki a szót! :D

És nem először.

Nem értem, minek kellett visszafogadni valakit, aki megvert, ráadásul a gyerek előtt, megalázott, magasról tesz rád, és még el is tartatja magát ?! Kinek jó ez a hapsin kívül????

10. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Bzanna)
2009. jún. 2. 08:21

A problémát nem a férjed okozta,hanem te saját magadnak.

Csak egy épkézláb okot írj arra,miért fogadtál vissza egy férfit,aki szemmel láthatóan nem szeret téged,ráadásul neked is hidegrázásod van tőle?


Nem értem a nőket ,komolyan!!:DDDDDDDDDDDDDDDD

9. winny (válaszként erre: 1. - Bzanna)
2009. jún. 2. 08:11

Szia.Téged idézlek!

Rettenetesen irritál ez az egész, kb. a hisztériázás határán vagyok. A legrosszabb az egészben az, hogy most jött vissza hozzám, mert tavaly elhagyott egy kis szajha miatt


Van állásod! Visszafogadtad! Igaz?


Biztos ilyen volt azelőtt is:Szabadulj meg tőle.

Vagy engedj a kényszernek!


Az ilyen helyzet hosszútávon nem jó!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook