Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férjem van, de mást (is) szeretek, kérlek, adjatok tanácsot fórum

Férjem van, de mást (is) szeretek, kérlek, adjatok tanácsot (beszélgetős fórum)


29. Guruljka (válaszként erre: 27. - Guruljka)
2019. júl. 5. 00:14
Jut eszembe, ha be van lőve, szűkül a pupilla. Tágulni agysérülésnél szokott. Még ijesztőbb.
28. Guruljka (válaszként erre: 25. - F4e7e8321e)
2019. júl. 5. 00:13

Én sosem éreztem úgy, hogy a szerelmem vizenyős szemű. Pláne tenger.

Ilyen hülyeségeket pasik szoktak mondani a nőnek.

2019. júl. 4. 23:35

láttam rajta hogy odavan értem (tág pupillák, remegés, zavarodotság és izzadás)


Ha egy remegő, izzadt pasas közelítene felém, akinek a pupillái is tágak, megijednék, hogy be van lőve.

26. fidel (válaszként erre: 1. - Marylin1993)
2019. júl. 4. 23:30
Csak így tovább! Nem kell elkeseredni, öregségedre lesz egy csomó szép emléked !
25. f4e7e8321e (válaszként erre: 19. - Marylin1993)
2019. júl. 4. 21:31

Bocs, tudom, hogy nem vicces, de ezen nevettem egy jót: "azt is mondtam, hogy elveszek a szemed tengerében ő meg azt mondta, hogy hagyjam a hülyeségemmel."

Komolyra fordítva: én is otthagynám a fenébe, ha ennyire nem érdekli a családja. (nem a tengeres idézet miatt).

És a másik pasast is hagynám.

Új életet kezdenék a kislányommal.

24. Scherlock (válaszként erre: 23. - 63d6abf1d7)
2019. júl. 4. 21:10

Nem, csak nem vagyunk egyformák.

Hála! :)


Háááát, van, aki nem igazán van tisztában vele, hogy tudja is ténylegesen. :/

23. 63d6abf1d7 (válaszként erre: 22. - Scherlock)
2019. júl. 4. 17:41

Ha két cipő közül kell választanom, azt is megfontolom. Pedig nem egy akkora horderejű kérdés, ami az egész életemre van kihatással.

De mindenki maga tudja mit csinál és miért.

22. Scherlock (válaszként erre: 20. - 63d6abf1d7)
2019. júl. 4. 17:37
Van, aki nem tudja, mit akar.
21. Scherlock (válaszként erre: 19. - Marylin1993)
2019. júl. 4. 17:37

Nekünk nem kell bizonygatnod semmit.


Ennek már rég vége van, max húzódik a pont'.

20. 63d6abf1d7 (válaszként erre: 19. - Marylin1993)
2019. júl. 4. 17:36

"Mit tett értem? Ami azt illeti semmit!"


Akkor nem értem az alapkérdést. Ilyen embert szeretsz? Nem is tudok rá mit mondani. :(

2019. júl. 4. 17:31

Köszönöm a tanácsot! De páran félre ertettetek, nem a házi munkával van a gondom mert 17 éves korom óta a munka mellett is ezt tettem, szóval ezzel abszolút nincsen problémám!

És próbáltam javítani a kapcsolatot, idestova 3 éve hogy rossz volt a házasságom! Én ez alatt az idő alatt próbáltam javítani, volt olyan is hogy mondtam a férjemnek hogy elveszek szemed tengerében ő pedig azt mondta hogy hagyjam a hülyesegemmel, próbáltam közös programokat csinálni amiben ő nem vett részt, hazajött, lefeküdt az ágyba és filmezett vagy játszott velünk nem törődött és ebből lett elegem mivel minden két emberen múlik és én hiába tettem azt hogy próbáltam vele foglalkozni ő pedig ellökött magától vagy csókolni akartam és elhúzódott, szerintetek egy nőnek akinek a férje a mindene, milyen érzés volt? én már az utóbbi egy évben azt hittem hogy nem szeret, csak a kényelem miatt van velem,és akkor jött Ő, láttam rajta hogy odavan értem (tág pupillák, remegés, zavarodotság és izzadás) amit a férjemen már rég nem láttam.


Mit tett értem? Ami azt illeti semmit! Úgy volt hogy találkozunk és mondtam neki egy helyet ahol találkozzunk és azt mondta hogy messze van egyszóval ha értem nem jött volna el oda vagy hogy találkozott a férjemmel és behúzta füle farkát így nem hinném hogy kiálna bármikor is értem...


Szeretem a férjemet is és próbálok azon dolgozni hogy visszela kerüljön minden a régi kerékvágásba de nagyon nehéz.

18. Scherlock (válaszként erre: 16. - 9b83ab852f)
2019. júl. 4. 17:26
:D
2019. júl. 4. 17:26
A szexelős nem is szeret Téged.
2019. júl. 4. 15:26

Napi 2x Valeriana relax, sok folyadék és pihenés.


Szívesen 😄

15. globus (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
2019. júl. 4. 10:48
Ugyanezt írta ő is :)
14. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Marylin1993)
2019. júl. 4. 09:40

Az eszed mit súg?

A lángolás, amit az alkalmi kapcsolatoddal érzel, el fog múlni vagy így, vagy úgy, ez biztos az a kérdés, hogy a nagy lángok mögött van-e tartalom, amire az új kapcsolat felépíthetô.

A másik, hogy akarod-e még a férjeddel megjavavítani a dolgokat.

Szóval az biztos, hogy döntened kell, és neked kellett mihamarabb dönteni.

13. levarosbukta (válaszként erre: 12. - Otsike)
2019. júl. 4. 09:16
Ezt a süket dumát! Régen is voltak megromlott házasságok csak éppen nem volt elfogadott dolog a válás. De a legtöbb asszony mit is tudott volna kezdeni egyedül egy válás után? Se pénz, se posztó! Arról nem beszélve, hogy milyen esélyei lettek volna a későbbi pártalálásra? Szinte semmi!Ha az a sok könny amit annak idején az asszonyok elhullajtottak mind meglenne óceán lenne a föld felszíne. Ma már nem azt az időt éljük. Igen is változtasson rajta akinek már nem jó ami eddig megfelelt.
12. Otsike
2019. júl. 4. 09:05

Régen ha valami elromlott, megjavították. Ma eldob az ember mindent, ami elromlik. Gyűl is a szemét...

A házasság nem csak szép dolgokból áll, de tenni kell érte minden nap, jobbá, szebbé kell tenni. Dolgozz érte.

Sok sikert!

2019. júl. 4. 09:05
MI bajod van azzal, hogy 26 évesen főzől, mosol, takarítasz. Gondolom más Anyukák is ezt teszik. Mi az hogy az új pasinak fiatal vagy? Ő mennyi idős? Szex kellett neki, és a munkahelyen még helyben is voltál neki, vagy még akar téged? Olyan könnyen ne áldozd fel a múltat és a gyermekedet egy vadidegennek. Mit dolgozik a párod? Nincs alkalom, hogy a hétvégén együtt legyetek, kirándulás, beszélgetés, normalizálás, vagy te már a másikat képzeled magad mellé? Lehet, hogy egyszerűen unod a párodat? Mire a sok veszekedés? Kimentetek dolgozni - gondolom jobb keresetért -, de a 26 éveddel sok a házimunka és kevés a kikapcsolódásotok együtt. Az új pasid biztosan le fog cserélni, úgy hogy ha vele tartasz "zsákutca", hiszen túl fiatal vagy neki. Keresd tovább az okokat miért jutottatok el idáig.
10. Amaunet (válaszként erre: 6. - Levarosbukta)
2019. júl. 4. 07:37
Mert szereti még a férjét - szerintem.
9. 63d6abf1d7 (válaszként erre: 8. - PöttyösPanka)
2019. júl. 4. 07:28

Az utolsó mondatod tökéletes.


Persze most minden szép és lángolás van, de meddig? Az újdonság varázsa mindig egy csoda.

A srác szerelmes. Mivel bizonyította? Mit áldozna be érted, értetek a pici lányodért? Vagy csak a szavak vannak?

Mérlegelj és dönts okosan.

8. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Marylin1993)
2019. júl. 4. 07:09
Bárhogy is döntesz, tudd, hogy a kezdeti lángolás minden kapcsolatban elmúlik. Ha szerencsés vagy, és mindketten dolgoztok a kapcsolaton, akkor a szerelem szeretetté válik. Nagyon csábító az új szerelem, de csak az idő dönti el, hogy mi marad, ha elmúlik a kezdeti szenvedély. Emlékezz, hogy öt éve még a férjed iránt is így éreztél, és tartsd szem előtt, hogy öt év múlva már a másik férfi iránt sem fogsz így lángolni.
2019. júl. 4. 05:44

Szerintem a házasságodat kéne rendbetenni,nem kifelé kacsintgatni egy már elérhetetlen pasi felé ..

26 évesen hidd el más is igy él,de az életét építgetni,nem összezúzza egy család életét..

Neked hogy esne ha a férjed csinálná ezt veled?

6. levarosbukta (válaszként erre: 3. - Amaunet)
2019. júl. 4. 05:39
Miért is maradna? Ha odáig eljutott, hogy más ágyában keresi a boldogságot, akkor ott már nehéz bármit is helyre hozni.
5. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Marylin1993)
2019. júl. 4. 05:38
Aki öngyilkossággal fenyegetőzik azt azonnal ott kell hagyni. Ennyi!
2019. júl. 4. 00:53

Nem trollkodok.

Innen, a fórumról a helyzetedre 0 (nulla) tanácsot kapsz.

Hogyan is ismerné bárki is a te lelkületedet????

Komolyan gondoltad, hogy itt okosságot kapsz?

A te világod - a te döntésed.

Csak te éled meg a te döntésed következményét.

3. Amaunet (válaszként erre: 1. - Marylin1993)
2019. júl. 4. 00:27

Nem vagy könnyű helyzetben.

Azt gondolom, hogy a kiköltözést követően a férjed biztosan el volt foglalva a munkával, hogy bizonyítson, hogy elfogadják, te pedig otthon a gyermekkel bezárva érezhetted magad. Innen jöhettek a problémák.

Aztán ahogy kiléptél ebből a bezártságból a munkába rögtön meg is szerelmesedtél egy férfi mosolyától.

A "srác", aki téged a 26 éveddel fiatalnak gondol magához, írogat, fenntartja veled az elérhetőséget, de azóta sem találkoztatok(?), nem keresi veled a személyes találkozást?

Szerintem ezt a pasit verd ki a fejedből és maradj a férjed mellett. Próbálj visszatalálni ahhoz az érzéshez, mikor a felesége lettél!

2. Marylin1993 (válaszként erre: 1. - Marylin1993)
2019. júl. 4. 00:05
Bocsánat a helyesírás hibákért.
2019. júl. 4. 00:04
Na szóval hol is kezdjem?! 5 éve vagyok házas, van egy csodálatos kislányunk aki 3 éves, a férjem is nagyon rendes ember, sok nő ilyen emberről álmodna de sajnos ott a de, férjemmel eleinte nagyon jó volt a kapcsolatunk de miután külföldre költöztünk megváltozott a viszonyunk, nagyon rossz volt, elhanyagolas, sok veszekedés és minden amit el lehet rontani egy házasságban -de családon belüli erőszak nem volt-próbáltam megjavitani mert igen is szerettem a férjem, rengeteg álmatlan éjszakám volt miatta, próbáltam kedveskedni neki, kiszolgáló, főzök, mosok takarítok (26 évesen) és gyereket neveltek de egy idő után beleuntam és éltünk egymás mellett, aztán én is elhekyezkedtem dolgozni és ott ismertem meg a főnökömet akivel a legelső alkalommal tűz volt közöttünk, és egyszer találkoztunk privátban és lefekudtem vele, sajnos a munkahelyemen leépites volt és nekem sem hosszabitották meg a szerződésem, de fél éven keresztül hol írtunk, hol nem, egyszer a srác közölte velem hogy fiatal vagyok hozzá aztán hogy hiányzom neki, szerelmes volt belém és stb, a lelkemet ez a kettős élet felemésztette, aztán robban a bomba, közöltem a férjemmel hogy váljunk el, rosszul fogadta, de akarta hogy újra fussunk neki mikor is a srác írt nekem amit a férjem elolvasott és közöltem vele hogy én már mást szeretek és stb stb, úgy volt hogy elvalunk de férjem és a családom mondták adják meg egy esélyt a dolognak, én adtam és közöltem a sráccal hogy a férjemmel megprobalom megegyszer, és a férjem megváltozott, szeret figyel rám és azt mondta hogyha elhagyom öngyilkos lesz mert nem tud nélkülem élni de érzem hogy már minden más, szeretem a másik srácot de a férjemet is valahol és ez az egész flemészt. Mit tegyek? Kérlek ne trollkodjatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook