Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot szeretnék kérni!! fórum

Tanácsot szeretnék kérni!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
85. bevi15
2011. jún. 6. 16:33
sziasztok kérhetek töletek választ a kérdésemre ?? 1 hete megismerkedtem egy sráccal facebook baddoon és tök jól elbeszélgetünk meg minden és megkért hogy találkozunk de ő úgy szeretnél ha én felmennék hozzá pestre és nála lennék gyertya fényes vacsit csinálna nekem meg minden és én külön szobába aludnák töle szerintetek bele merjek menni? ő azt mondta nem fog bántani és nem fog el adni :D :D irjatok komit vagy privi üzit légyszí fontos lenne most 7 végéről van szó
84. Ágica2188 (válaszként erre: 83. - 99096144a5)
2009. jún. 27. 18:00

szia!! Nem szeretnélek megbántani, de amikor elolvastam a leveled azt hittem általános suliból ballagott most el! De vesztemre, megnéztem az adatlapod! 17éves vagy!! HMM... azt hittem kamaszok egyre korábban érnek, legalábbis mindenhol ezt olvasom, de a leveledböl azt latom hogy nem söt....!

Amikor én gimis voltam (nem volt azért olyan rég), azért már volt bennünk annyi felnöttség hogy, ezen a néz-visszanéz dolgon már tuljutottunk!! Ahogy emlékszem! Egyszerü a valasz egyébként! Tudod, néma gyereknek anyja sem.........! Na de ezt már a nagyi is tudta :):)! Ez a myvipes ötlet szintén elég gyerekes...! Attól még az is jobb ha fagyizni hivod!! De szerintem mivel nyár van hivd el strandra és kenesd be vele a hatad, ha erre nem moccan ra, semmire...

2009. jún. 26. 18:28
sziasztok!tanácsokra lenne szükségem...van egy srác a suliból(ő most ballagot el:( mostmeg már sajnos nyári szünet van)suliban sokszor nézett a szemembe és miután én is odanéztem nem kapta el a tekintét hanem nézett tovább hosszan...és volt vmi a nézésében és olyan is volt h én ültem egy padon és ő meg elment előttem és nézett és miután elment előttem utána is visszafordult és a szemembe nézett csakhát sajnos nyári szünet lett és ő meg elballagott:(szerintetek tetszek neki?és nem tudom h mit csináljak v h vegyem rá h kezdeményezzen mert én nagyon szeretnék vele járni.szerintetek az jó ötlet lenne ha myvipem megnézném az adatlapját és akkor látná h megnéztem és h érdekel.előre is köszi a válszokat
2009. jún. 26. 13:34

Sziasztok!!! Tanácsot szeretnék kérni!!!!

Van egy srác akit már lassan 9hónapja nagyon szeretek!!! Sokat találkozgattunk és mondta hogy nagyon szeret velem lenni és hogy ragaszkodik hozzám!! De eleinte csak olyan volt mintha csak játszana velem!! De egyszer eljött hozzám és mondta hogy mennyek ki hozzá és én meg nem mentem ki hozzá!! És kiderült hogy azért jött fel hozzám hogy összejöjjek vele!!! De ezt már csak utánna tudtam meg és azóta van neki egy barátnője....

Most mit tegyek hogy vissza szerezzem????

Ségítsetek léccike előre is köszönöm sziasztok

81. bared (válaszként erre: 80. - Zizi 27)
2009. jún. 9. 19:42

persze, de azért ez egy kicsit vissza fog rendeződni...a kezdeti pánikot a férjednél is fel fogja váltani a hétköznapi rutin... kevésbé lesz figyelmes stb...

kívánom, hogy minden nagyon szép és jó legyen... a telefonba pedig mondd bele, hogy zaklatásért feljelentést teszel...

a sráccal nem tudsz mit kezdeni, ne is kérdezz rá a képekre....majd elmúlik, lecseng nála is...minél többször bolygatod, annál tovább tart...

2009. jún. 9. 08:20
sziasztok!köszi mindenkinek!örömmel irom minden rendben van köztünk és ennek a dolognak a hatására a férjemet kicserélték,,nagyon jo irányba sokkal figyelmesebb lett,,de azt megjegyezném hogy a veszekedések nem voltak a gyerekek hatására nem szoktunk a gyerekek elött még hangosan beszélni sem,,a féjem meg föként nem, mert sajnos ö ebben nött fel és erre nagyon odafigyel,,a munkahelyemen is minden rendben van a srác nem zaklat,de a barátnöm mondta hogy a tálcárába van a képünk a lányokrol + rolam az egyik közösségi oldalrol szedte le és nem merek rákérdezni,,már komolyan attol félek hogy beteg!!!sokszor csörren a telom de nem szolbele senki..hát most ennyi történt velem de azért jó!hogy igy alakult rendben van a család és ez a legfontossabb!!
79. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 73. - Zizi 27)
2009. jún. 6. 22:46
Hajrá, hajrá! Drukkolok Nektek, hogy minden jól menjen :)
78. bared (válaszként erre: 77. - Menhetten)
2009. jún. 6. 07:43

én erre mindig azt szoktam mondani: a gyereklét egy állapot

szóval: a gyerek az kicsi, de nem hülye!... inkább tudja mi az igazság, mert ha butaságokat kombinál ki, lehet, hogy még nagyobb károkat okoz...

77. menhetten (válaszként erre: 76. - Menhetten)
2009. jún. 6. 06:01

nem még a saját gondjainkon gondolkodniuk.--------

aElnézést félre írtam. A ti gondjaitokon rágódniuk. Nehogy saját magukat okolják a veszekedések miatt, ez lelki problémákhoz vezethet.

76. menhetten (válaszként erre: 68. - Zizi 27)
2009. jún. 6. 05:58
Szia Zizi! Erre csak annyit tudok mondani: kitartás. Neki most úgymond korszakai lesznek. Lásd be nehéz helyzetben van. Amit eddíg tutira vett azt most azt hiszi elveszítheti, fél ez csak a bevezetés. Ha megnyugszik egy kicsit, és látja kiállsz mellette szerintem engedni fog s még fog ő enni a tenyeredből. A gyerekek mekkorák? Ha 10 éven felüliek, nyugodtan megmondhatod nekik az életben vannak nehéz idők, egy házasságban is. Ha mégnagyobbak, úgy tinikorban vannak nyugodtan megmondhatod az okát is, még mielött valami komolyabb dolog miatt kétségbe esnek. A kamaszkorban elég a saját éntudatunkkal megküzdeni, nem még a saját gondjainkon gondolkodniuk.A másik fiú pedig ha ennyire szeret tud rád várni akár hosszú éveket is, ha a legrosszabbra fordulna a házasságotok. Az mindenesetre nem tesz jót, hogy minden nap találkoztok.
75. bared (válaszként erre: 73. - Zizi 27)
2009. jún. 4. 21:21
én is nagyon drukkolok nektek! éreztesd vele, hogy szereted, csináljatok közös programot....ha van lehetőségeket hétvégére passzoljátok el a gyerekeket...
74. liki28
2009. jún. 4. 20:51
Na ez már jo hir drukkolok nektek!!!
2009. jún. 4. 20:39
lehet hogy jo ötlet volta fodrász ma mikor hazajött a konyhában voltam a lányoknak csináltam vacsit odajött és megpuszilt ugy ahogy szokott és azt mondta hogy szép vagyok már uttánna egyutt vacsiztunk és beszélgettünk hogy milyen volt a napja és hogy az enyém milyen volt teljesen olyanvolt mintt régen,nem hozzta szová a veszekedést és most még én sem nagyon fogom,szerintem már minden rendben lessz remélem:)) de ti sokat segittetetek köszönöm szépen..
72. bared (válaszként erre: 70. - Zizi 27)
2009. jún. 4. 15:23

esetleg néhány nap külön is, ha elutazni nem akartok együtt megoldás lehetne...mindenki kicsit magába tudna szállni, elgondolkodni a "hogyan tovább?"-on... szerintem a kettő közül bármelyik jó megoldás lenne...

a csendes gyilkolásnál viszont rosszabb nincs...

71. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 70. - Zizi 27)
2009. jún. 4. 13:45

Nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul sült el a dolog!A legjobb lenne kettesben leülni és megbeszélni mindent a pároddal, hogy ő mit akar, és Te mit akarsz. Tudom a legutóbbi beszélgetés nagyon rosszul sült el, viszont nem mehet igy tovább, mert csak még jobban elmérgesedik a helyzet közöttetek. Amúgy Te eldöntötted már, hogy mit akarsz? HA meg akarod tartani a férjedet, akkor legjobb lesz mielőbb kibékíteni. A kedvenc kajája, kis figyelmesség, kedvesség, és őszinteség. Nem tettél semmi rosszat, próbáld meg vele megértetni. Néha vannak hullámvölgyek, de minden problémát meg lehet oldani! Fel a fejjel, és jól teszed, hogy ápolgatod kicsit a saját lelkedet is. Neked sem árt, ha összeszedett vagy!

Drukkolok nagyon! ++++++++

2009. jún. 4. 10:35
má komolyan én sem ma ithon maradok szabin vagyok elmegyek fodrászhoz meg kozmetikushoz egy kis lélek nyugtato de lehet ez is olaj a tüzre mert tegnap egy mélyebb dekoltázsu felsö volt rajtam és még a férjem azért is szolt:((
69. bared
2009. jún. 3. 21:58
hát, nem tudom mi lenne a jó.... el kellene kettesben utaznotok, és megbeszélni mindent...
2009. jún. 3. 21:11
sziasztok!hát semmi jo nincs ..sajnos,,a férjemmel jol összevesztunk azota kerül,,ha teheti nincs is ithon,,sok mindent a fejemhez vágott szoszerint a következöket" hogy ö gurcöl hogy nekünk mindenünk meglegyen és én igy hálálom meg neki meg hogy ne várjam már el hogy a 30- éves fejével tinit játszon eddig normálisan megvoltunk mint egy rendes család gyerekek stb,meg nem veszekedunk és hogy (álompár voltunk) zárásként öt nemérdekli ha anyira akkarom akkor ugy is megcsalom meg hogy ne számollyak le mert az értségimmel nem találok már ilyen munkát,, és hogy nekem kell megmondani a lányoknak hogy miért veszekszünk,,tömören ennyi,,, nem tudom hogy most mit kellene tennem aznap a másik szobában aludt,,,a srácrol meg annyit hogy beszéltem vele hogy miatta veszekedtunk és azt mondta mogy szeret!!és hogy miatta ne veszekedjunk mert nem birja ki ha szomoru vagyokés inkább ö kiszál a képpböl de ha meggondolom magam szoljak és azota csak köszön meg olyan szomoruan néz,,,ja :))és elötte mondtam neki hogy mit szolna hozzá ha a gyerekek meg én odaköltöznénk ,,és az volta válasz hogy ez minden vágya,,,
2009. jún. 3. 07:44
Zizi! Mesélhetnél hogy áll most a helyzet! Drukkolok Neked!
2009. jún. 2. 20:22
Fel a fejjel!! Semmi rosszat nem tettél, nem csaltad meg (bármit is értünk megcsalás alatt), semmi nem történt! És az őszinteség, nagyon fontos!! Ráadásul te ugy voltál őszinte hogy nem tettél semmit, az hogy volt valaki aki tetszett és akinek te is tetszettél........, nem jelent semmit. Ez kicsit olyan mint amikor a pasik megnéznek egy csinos, miniszoknyás csajt a az utcán. Az hogy most szenved talán még a javadra válik, ezzel felfogja azt hogy ha nem vigyáz rád és nem add meg neked mindent könnyen elveszíthet!! Kitartás!!
2009. jún. 2. 17:26

Szia Zizi!

Szerintem itt mélyebb dolgokról van szó, pláne ha a férjed így vélekedik a dologról /12 év után/. Ez miatt figyeltél fel te is erre a fiura. Figyelmedbe ajánlom a párterápiát, persze szakképzett pszihiáterrel, nem szimpla pszihológussal. Nálunk is így kezdődtek a problémák. A gyerekek kicsik voltak stb,stb, a sex mint olyan mondhatjuk talán így házastársi kötelezettségként működött. Ha akkor lépek nem jutok el idáig. Ugyan nálunk fordított a helyzet, a férjemnek voltam, meg szerintem vagyok is az első. Odáig jutottam, hogy évekkel ezelött megmondtam neki nem kívánom, mire ő kibírom azt a pár percet stb......Úgyszólván frigid lettem mire az internet segítségével rátaláltam életem első nagy szerelmére. Nem csaltam meg a férjem a szó szoros értelmében viszont a nagy ő-nek elég volt simogatni, és itt lettem ko. Megbeszéltem a férjemmel mi a helyzet nyíltan. Az ő első reakciója is az volt, hogy meggyanúsított lefeküdtem vele. Mondtam neki meglett volna az alkalom de nem tettem rá való tekintettel, no és persze a saját lelkiismeretem sem engedte. A fiaim már nagyok, de így is hosszú lenne elmesélni a reakciójukat, mindenesetre nem pozitív. Látták mennyira őrlődöm mire azt mondták menjek ha így gondolom jónak. Pont itt ütött be a krakker. Az a fiú kinek a lányai is megszerettek (anyukájuk meghalt) hírtelen visszalépett. Azóta nem is beszéltünk egy szót sem. Gondolhatod mit éreztem, felégettem magam mögött mindent a nagy semmiért. Tudom csak miattam tette ezt mert látta rajtam mennyit vívódom őrlődöm. Ez a nagy fellángolás elmúlt viszont a sexet s minden nemű formályát egyszerűen már nem birom elviselni a férjemmel. Elmentünk egy párterápiára, hátha ez segít.4 hónapíg tettük amit mondtak,de rá kellett jönnöm ami nem megy, az nem megy. A pszihiáter is azt mondta ha ezt tíz évvel ezelött lépjük meg menthető lenne a dolog. Most itt élünk egymás mellett, de nem egymással. Sem testi, sem lelki szinten. Talán ebből le tudod vonni a tanúlságot, és örülök ha segíthettem:))

2009. máj. 29. 15:18

Zizi! Kitartást az elkövetkező időkre! Nagyon bölcsen döntöttél, hogy megbeszélted a férjeddel! Egy jó kapcsolat alapja az őszinteség, és ezt soha ne bánd meg, hogy megbeszélted vele. Nem árt, ha ő is tud róla. Nem értem miért lett mérges, majd elmúlik remélhetőleg hamar. Jól írja Arkiild, ha meg akarnád csalni, nem szólnál neki. Majd a férjed is belátja. Már csak a másik oldalt kel rendezned, és kész a nyugalom :))

Sok sikert hozzá, én drukkolok nektek! :)))

2009. máj. 29. 12:01
Zizi!Csak gratuláln tudok! Nagyon ügyes és bátor voltál! Szerintem nem sokan csinálták volna így! Biztos nagyon nehéz periódus elé néztek, a legfontosabb, hogy a férjednek is múljon el az első haragja és higgadtan tudjátok végigbeszélni a dolgot. Ha szeretitek egymást, akkor kitartotok egymás mellett. Viszont meg kell vele értetned, hogy a későbbikeben se féltékenykedjen, hiszen nem adsz rá okot. (Mert most biztosan benne lesz egy ideig.)A munkahelyről meg nem biztos, hogy jó ötlet elmenni, (lesz helyette másik?), ha megérteted az "udvarlóval" is, hogy nincs esélye és te is biztos vagy magadban, akkor nem kell megfutamodni- szerintem. (A férjednek is azt kell bálátnia, ha meg akartad volna csalni, akkor nem szólsz neki, hanem megteszed.) Kitartást!
62. bared (válaszként erre: 57. - Zizi 27)
2009. máj. 29. 11:54

talán benne is megérik végre a dolog, hogy valaminek változnia kell....

van egy mondat, amit nagyon kicsi koromban olvastam, és azóta rengetegszer eszembe jut:

"Meg kell tanulnunk vágyakozni azután, ami a miénk!"

ez bizony nagyon igaz...

61. Zsolty
2009. máj. 29. 11:21
Megbolondult?Na ja.Jelzett a férfiassága a gatyában.Szerinted lenne olyan apja a gyerekeidnek mint a vér szerinti?És ha veled lesz meddig?Szerintem rajtad kivül találna magának más megfelelő partnert.És nem hinném,hogy egy család bomlasztása annyira nagy erkölcsre vall.
60. liki28
2009. máj. 29. 10:43
szerintem is fel a fejjel nem csaltad meg a férjed szerintem az a gusztustalan aki megcsalja a férjét és uttána este mellette fekszik le.
2009. máj. 29. 10:39

Nem tettél semmi rosszat,ezért ne hibáztasd magad. Őszinte voltál a férjeddel és ez csak a javadra írható. Nem baj az,ha a párod kicsit a fejéhez kap és nem veszi természetesnek,hogy te mellette vagy és mindig ott is maradsz. Talán kicsit kinyílt a szeme,hogy igenis jó nő a felesége és másnak is megakad rajtad a szeme és ha megakar tartani azért tenni is kell.

Fel a fejjel,szerintem jól csináltad.

2009. máj. 29. 10:28
komolyan már aludni sem tudok pedig nagyon fáradt vagyok olyan gusztustalannak és hülyének érzem magam már belebetegszem!
57. zizi 27 (válaszként erre: 55. - Reni79)
2009. máj. 29. 10:26
semmiben nem maradtunk,,nem szolt semmit megrázta öt nem is szolt hozzám semmit de nemrég kaptam egy sms-t és azt irta hogy szeret és hogy nem akar elvesziteni + hogy nem akarja hogy tönkremenjen a családunk,már megbántam hogy elmondtam neki láttam rajta hogy szenved,,
56. bared (válaszként erre: 54. - Zizi 27)
2009. máj. 29. 08:51
jó, az első indulata érthető azért....estére lehiggad, leültök, és szerintem korrektül beszélhettek...de végre ne ne csak erről...az, hogy a 3. közbe jöhetett, már egy oknak az okozata...arról essen főleg szó, mi juttatott idáig...nehéz 3 nap elé nézel, de szerintem megkönnyebbülsz ha elmondod milyen dolgok bántanak, min kellene változtatni...próbáljatok türelmesek lenni, de ha elszakad a cérna, és ordibálás lesz, az sem olyan nagy baj, csak ne lappangó indulatok maradjanak, az a leggyilkosabb(( én azt javaslom, egy semleges helyen, és ne az otthonotokban ejtsétek meg a beszélgetést... ott talán könnyebben ki tudja magából adni az ember ami nyomasztja...legyen ez egy pizzéria nagyon eldugott szeglete, ahol kettesben lehettek, egy park, vagy bármi, ahol nem zavarnak benneteket..
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook