Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot szeretnék kérni!! fórum

Tanácsot szeretnék kérni!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
25. 88e297a0b8 (válaszként erre: 19. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 12:09

Én egyszer elhagytam egy srácot, egy másik miatt, aki ugyanígy bebolondított. Utána visszafogadott, és már 6 éve együtt vagyunk, de azóta nem a régi, borzasztóan megbántottam, és nem tudja feldolgozni. Ha tehetném, agyonütném azt a másikat, mert nem hagyott békén, és magamat, mert ilyen gyenge voltam.


Határozottan, és gonoszan mond meg neki, hogy hagyjon békén, és térjen magához! Ha kell,mond el a férjednek, hogy nem hagy békén!!!!

24. 35c81b79eb (válaszként erre: 23. - 8e8c2f0ee9)
2009. máj. 28. 12:07
Mi is ezt csináltuk!:) Tényleg nagyon jó ötlet!
23. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 10. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 12:05
ÉS mi lesz 50 év múlva? Ha tehetitek kapcsolódjatok ki 4-esben. Vagy akár kettesben. Jó lehet egy erdei program, egy bográcsozás, nagy kirándulás a hegyekben. Azért ezeket mondom mert nem szükséges hozzá "komplex wellness", hogy jól érezzétek magatokat, lehet minimális pénzből nagyokat mulatni, és az egész családot újra felpezsdíti.
22. Ágota 77 (válaszként erre: 19. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 12:05
Nem irigyellek. Van egy férj, aki már nem igazán tud mit kezdeni veled és van egy pasi aki megőrül érted. Húúh! Melyik nő nem esne kísértésbe?
2009. máj. 28. 12:05
igen egy helyen dolgozunk!!és ezért én nem akkarok és nem tudom ott hagyni a munkahelyem,,
20. reni79 (válaszként erre: 19. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 12:04
Nem tudod úgy intézni hogy ne találkozzatok?Egy helyen laktok vagy dolgoztok?
2009. máj. 28. 12:02
igen ö független,,,de ö tudja hogy szeretem a férjem és már mondtam neki hogy ne probálkozzon mert felesleges de ö azt mondta hogy teljesen megbolonditottam mert ha rám néz elveszti a fejét ,,,,pedig hidjétek el nem adtam rá okot semmilyet sem!!!!
18. reni79 (válaszként erre: 1. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 12:00
a srác független?
2009. máj. 28. 11:59
Én semmiképpen nem tenném a helyedben. Kerülném a srácot, és élném az életem a férjemmel és a gyerekekkel, és elfelejteném őt. Ha jó a házasságod, nincs értelme mindent felborítani egy vadidegenért. ÉS gondolj bele mit érezhetne a párod, ha megcsalnád és megtudná. És a gyerekekre is gondolni kell! Én a házasságot komolyan veszem. Soha nem csalnám meg a férjemet.
2009. máj. 28. 11:58
Mi 7 éve vagyunk együtt,bár nálunk egyik oldalról sem volt kísértés,csak egyszerűen ellaposodott a kapcsolat.Volt hogy úgy éreztem ki akarok lépni,viszont azt gondolom,hogy a gyerekeimnek szüksége van az apukájukra.Ezért leültünk,megbeszéltünk és mind a ketten azon voltunk,hogy helyrehozzuk a dolgokat. Sikerült. Én is nagyon sokat voltam egyedül a nagylányom születése után is,amikor a picivel terhes lettem akkor vágtunk bele pont az építkezésbe. A terhességem alatt és szülés után is egyedül voltam a két gyerekkel.Sokszor mikor reggel felkeltem már nem volt otthon és aludtak a gyerekek mire hazaért. Nem volt időnk egymásra. Ha akarjátok szerintem még lehet javítani a dolgokon. De az nem jó hozzá állás,hogy mi legyen még 12 év után.
15. Ágota 77 (válaszként erre: 10. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 11:58
Néha jót tesz a kapcsolatnak, ha elmondod, mi hiányzik neked. Lehet, hogy azonnal nem kapsz választ, a férjedtől, de (remélhetőleg) elgondolkodik rajta.
14. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 11:58
Felejtsd el a srácot és kerüld el messziről.
13. 88e297a0b8 (válaszként erre: 10. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 11:57

Ettől jó feleség a jó feleség. Az ilyen helyzeteket sajnos csak a nők tudják megoldani!

Csináltass új frizurát, és egyéb praktikák.

2009. máj. 28. 11:56

szia, lehet hogy most csunya leszek, de elmondom a velemenyem...persze, alahuzom hogy AZ EN VELEMENYEM...

Erzekenyen erint a tema, ugyanis a hazassagom ezert ment tonkre...mert egy harmadik, akinek 3 gyereke volt bekavart, szerencsere nekeunk nem volt gyerekunk, de nagyon tonkre tett es kikeszultem minden teren..., folleg azert esett szarul mert tudtam, hogy nem erdemeltem meg, mert mindent megtettem, hogy boldog legyen... o meg erre jol ki@#$%%%ot velem...te hogyan erezned magad a ferjed helyeben?!?!? mi tortene ha valaki igy banna veled?!?!?!


Sajna, lehet nem vagyok eleg szubijektiv e temaban...de miutan csunyan megjarja az ember maskepp gondolkozik...

2009. máj. 28. 11:55
Ajaj. Csak egyet mondok, jól gondold meg, milyen ember az, aki elcsábít egy férjes gyerekes asszonyt. Szerintem itt a legnagyobb hiba. Úgy ott fog ez Téged hagyni, hogy csak füstölsz! És akkor két szék között marad a Föld. Mert a férjed soha többé nem fog úgy szeretni Téged, mint azelőtt. Romba döntöd az életedet!
2009. máj. 28. 11:54
igen több mint valoszinü hogy megbbánám és még szeretem a férjem de hiányzik már valami a kapcsolatunkbol nem sokat vagyunk együtt mert ö mindig dolgozik,,és fáradt,,és azt mondta hogy mi legyen még igy 12- év után..
9. bared (válaszként erre: 1. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 11:53
mivel a többiek leírtak előttem mindent, amit én is ide róttam volna, még csak annyi...kerüld el, és nem vagy kitéve a csábításnak!
2009. máj. 28. 11:53

Ismered a mondást?! Járt utat járatlanért.... Van, úgy, hogy ellaposodik egy kapcsolat, nincs benne izgalom, de ha egyébként minden ok, akkor talán próbáld meg feldobni a már meglévő kapcsolatodat. Gondold végig, mi a következménye egy "bezavarásnak". Milyen hatással van ez a gyermekeidre, párodra, hozzátartozóidra. Fel akarod-e rúgni az eddigi életedet?

Ez a te döntésed, jó ötlet, hogy megosztod másokkal talán tényleg tud valaki használhatót is mondani.

Sok sikert a jó döntéshez!

2009. máj. 28. 11:51

Szia!


Tapasztalatból...Ha a férjed tényleg nagyon jó férj és apa,nem éremes kockáztatni...a másik sráccal lehet,h. csak ideig-óráig tartana(legalábbis általában így van).Persze vannak kivételek is...A gond nálatok az lehet,hogy a férjed volt az első...Kellett volna még élned egy kicsit.

2009. máj. 28. 11:50
Szia!nem tudom hogy valaki tud e jó tanácsot adni egy ilyen helyzetben.De hallgass a szivedre,beleszeretni szerintem csak akkor fogsz ha valami hiányzik a házasságodból.Ha nem hiányzik semmi,akkor meg csak egy kaland lesz.Bár jómagam monogám tipusú vagyok,de az ember szerintem nem élhet le úgy egy életet egy emberrel,hogy csak és kizárólag ő létezzen.
5. fef600b7b6 (válaszként erre: 1. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 11:49
Ha otthon minden rendben, érdesem átgondolni, hogy beleugorj-e egy hülyeségbe, amit később valószínű megbánnál...
2009. máj. 28. 11:49
Én sem adnám fel a járt utat járatlanért, mégha most vonzó és érdekes is.
3. suzanne7 (válaszként erre: 1. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 11:49

szia!

Ha szereted a férjed, és jó vele minden akkor ne hagyd magad elcsábítani!Ne találkozz a pasival, mert abból sok jó nem sül ki!Ha szereted a férjed nem kérdés mit kell tenned, ha nem akkor gondold át mi lenne a jobb neked és a családodnak!De szerető semmiképpen ne légy, és ne csald meg a párod, mert annál rosszabb érzés nem lehet szerintem!

2009. máj. 28. 11:48
Ezekben a dolgokban nagyon nehéz tanácsot adni. Én biztos,hogy amíg lehet a családomat tartanám szem előtt és ha már nem olyan a kapcsolat a férjeddel,mint régen én először azt próbálnám egy kicsit helyrepofozni,hátha előjönnek a régi érzelmek.
2009. máj. 28. 11:45
Nincs senkim akivel megbeszélhetném.2-családos anyuka vagyok,,a férjem nagyon jo férj és apa is ö volt az elsö az életemben,,de most valaki bezavart,,,nagyon tetszik egy scrác és neki is én nagyon joképü és aranyos még nem történt semmi köztünk de félek hogy beleszeretek mit tegyek???
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook