Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácsot szeretnék kérni!! fórum

Tanácsot szeretnék kérni!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
55. reni79
2009. máj. 29. 08:50

Nem lehetett egyszerű!Mi volt utána?Miben maradtatok és hogy viselkedik veled?


Más:Amúgy tisztára ugy nézel ki mint Chantal Baudaux:-)

2009. máj. 29. 08:39
elmondtam hogy van egy srác és hogy nagyon tetszem neki és megkérdezte hogy nekem is tetszik -e ,,nem szoltam rá semmit utánna azt mondta hogy ö visz be dolgozni na hát végem lett,,ö azt hitte hogy én már öt megcsaltam,,a kocsiban megkérdezte hogy szretem -e én mondtam hogy igen és hogy mikor csaltam meg?hát én szohoz sem juttam ,,de mondtam neki hogy nem történtt semmi még egy kézfogás sem..azt mondta hogy le kell hogy számoljak a munkahelyröl,nagyon szörnyen éreztem magam,,,
53. bared (válaszként erre: 52. - Zizi 27)
2009. máj. 29. 08:28
elhiszem...mi történt pontosan?(((
2009. máj. 29. 07:51
sziasztok:tegnap beszéltem a férjemmel,,nagyon szörnyü volt,,,
51. 35c81b79eb (válaszként erre: 47. - Deb4a09c7b)
2009. máj. 28. 18:47
Ez így igaz!
2009. máj. 28. 14:51

Ismered a dalt ami valahogy így hangzik" minden aszony életében jön egy pillanat amikor olyat szeretne tenni amit nem szabad, de boldog ö csak akkor lesz ha mindig hű marad" Bocs ha nem pontos de ha valamit tennél előtte gondolj e sorokra, még egy ilyen rendes férj nagyon ritka, és kitudja milyen lesz a másik, a család a gyerekek a legfontosabbak aztán utánna csak mi.

szerintem legalábbis.

49. Ágica2188 (válaszként erre: 12. - Puszitolvaj)
2009. máj. 28. 14:26
ezzel teljesen egyet értek, ha tényleg jó férj és apa, megérdemli hogy őszinte legyél hozzá. De szerintem mindenképp a szívedre kell hallgatnod, te sem élheted le az életed valakivel akit nem szeretsz (már ha ez így van), csak mert jó férj és apa. Te is mint mindenki megérdemled hogy olyannal élj akivel szeretitek egymást, a férjed viszont megérdemli az őszinteséget. Persze mindenki életében vannak problémák amik persze arra valók hogy megoldjuk őket,a gyerekek miatt szerintem mindenképp menteni kell a mnthetőt (remélem tényleg menthető).
48. 88e297a0b8 (válaszként erre: 47. - Deb4a09c7b)
2009. máj. 28. 14:06
Úgy ám! Én is ezt mondtam. A Te gondod az Ő gondja is. Tessék megbeszélni Vele. Ha meg nem teszed, az már nekem gyanús, mert akkor nem is akarod a kéretlen udvarlót elveszíteni.
2009. máj. 28. 13:15
Szerintem a férjed nek is kellene belőle egy kis ízelítő,hogy ő is tegyen valamit mert ha nem vigyáz akkor elveszíthet téged.
46. Yulcsy
2009. máj. 28. 13:13

Szia!


Beszélj a sráccal, de szépen, finoman.Aztán utazzatok el a férjeddel kettesben, és legyenek újra közös programjaitok, közös élményeitek.Ez szerintem fontos, hogy ne "csak" Apa és Anya szerepben legyetek.Vegyél szexi fehérneműt,legyél őrjítően szexi és csábítsd vissza a férjedet az ágyba!!!:))

2009. máj. 28. 12:58
nem tudom hogy mit tegyek én sem azért inditottam el ezt a forumot mert egyedül nem tudom rendbe rakni az érzéseim de jo hogy itt segitséget kapok köszönöm nektek!!ma mindenképp beszélek vele mert ez igy nem mehet tovább nem akkarok hogy tönkre menjen az életem..
44. bared (válaszként erre: 41. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 12:49
mondom én...ne csináljunk csiki-csuki játékot a dologból.. le kell ülni, meg kell beszélni, bármennyire kellemetlen is az a pár perc...a bizonyosság neki is jobb a bizonytalanságnál...fájni fog neki, de csak így zárhatod rövidre....
2009. máj. 28. 12:49
Zizi! Szerintem először saját magaddal kell "megbeszéned" a dolgokat. Te mit akarsz, mi tart össze a férjeddel, van-e még valami köztetek ami miatt nem szabad feladni a házasságodat. Ha ezekre őszintén tudsz válaszolni, akkor lehet tovább lépni. Én nem ítélek el senkit aki kilép egy kapcsolatból, mindenki maga tudja. Tudom nehéz eldönteni mit is akarsz. Hiszen a "tét" nem kicsi!
42. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 40. - Bared)
2009. máj. 28. 12:46
Lehet igazad van. HA komolyak a szándékai, tényleg nem jó belerúgni még egyet. HA viszont csak játszani akar, lehet vele játszadozni :) De elküldte már, és nem hallgat a szép szóra. (Jól emlékszem?)
2009. máj. 28. 12:45
lehet hogy tényleg komolyak a szándékai mert egy nagyon csinos független lány akkarta ött de ö az mondta neki hogy szerelmes valakibe aki nem lehet az övé..
40. bared
2009. máj. 28. 12:41
figyeljetek..ez a teszt durva szerintem...mi van, ha a srácnak tényleg komoly érzelmei vannak? beteg oroszlánba nem rúgunk... úgyhogy szerintem a korrekt tisztázás a jobb...
39. zizi 27 (válaszként erre: 36. - Reni79)
2009. máj. 28. 12:40
30..
2009. máj. 28. 12:39
Akkor is elküldheted a pi*** ba :D De szabadkozni fog, bár nem tudhatjuk. Vagy megmondod neki, hogy csak tesztelted, mennyit érsz meg neki.
2009. máj. 28. 12:38
Nehéz kérdés! Az én véleményem is az, hogy azt a férjet, aki szeret és akit te is szeretsz és jó apja a gyerekeidnek, nem szabad "kockára" tenni! De abban az esetben, ha egy házasság már nem működik, és nincs is lehetőség arra, hogy visszatérjen minden a normális kerékvágásba,akkor viszont nem szabad benne élni. Senkinek nem jó, beleértve a gyerekeket is! Egy normális válás normális emberek között sokszor többet ér,mintha egy légtérben élne valaki a párjával, de ezen kívül nincs más. Persze a te esetedben ez nincs így, hiszen szereted a férjedet, csak már nem olyan mint régen... De az élet ilyen, meg lehet találni a mindennapokban az apró örömöket amik egybetartják a családot. A fellángolás elmúlik az új jelölttel is. :-) És akkor mi lesz? Hány embernek okoznátok fájdalmat, csalódást? Beleértve magadat is. Nem lehet tanácsot adni,de mégis úgy gondolom, csak abban az esetben engedj a kísértésnek, ha már nincs más lehetőség! Akkor is először a férjjel, gyerekekkel megbeszélve.(Tudva, hogy onnantól kezdve nincs visszaút). Mindenkinek csak egy élete van, próbálja helyesen leélni. :-)
36. reni79 (válaszként erre: 35. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 12:38
Amugy hány éves a srác?
2009. máj. 28. 12:37
ez nem is olyan rossz ötlet,,megfogom tenni hogy ugyan mit szol,,és ha azt mondja hogy jo akkor mit mondjak???
34. 8e8c2f0ee9 (válaszként erre: 32. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 12:34
Mennyire vagy játékos alkat? pl: menj be ma dolgozni, hivd félre, vágj komoly arcot: mond neki, hogy a férjed rájött mindenre, nem tudsz tovább vele élni. Hozzáköltöznél egy kis időre. Természetesen vinnéd a gyerekeket is. Nézd meg milyen képet vág! Aztán küld el a pi*** ba, hogy mi a fenét képzel rólad, hogy elhagyod érte a családodat?
2009. máj. 28. 12:29
Egyépként nálunk is ugyan ez az állás 2 gyerkőc és az első pasi a férjem. Talán csak a kíváncsiság hajtott Még egyszer mondom ÉN nagyon megbántam,de nem vagyunk egyformák. Annak a kapcsolatnak én vetettem véget,és még fenyegetőzött,hogy elmondja a férjemnek.:nem kellett mert én megtettem.Az sem volt egyszerű
2009. máj. 28. 12:27
köszönöm szépen mindenkinek aranyosak vagytok!!ma éjszakára megyek dolgozni és ha beprobálkozik akkor durván elküldöm!!!
31. csutkababa (válaszként erre: 28. - Zizi 27)
2009. máj. 28. 12:26

ez okos otlet, ne csinalj butasagot, mert lehet hogy nagyon megbanod, kesobb.

ez nem tanacs, csak az en gondolatom, de azt csinalsz amit jonak latsz, de en nem kockaztatnam...

30. bared (válaszként erre: 29. - F6b212c746)
2009. máj. 28. 12:25
pontosan erre gondoltam én is az előbb((
2009. máj. 28. 12:24
Mindegyik ezt mondja,h."megőrül érted..."Amíg ágyba nem visz...Hidd el,Ő nem fog melletted állni,mikor szükséged lenne rá...
2009. máj. 28. 12:21
szerintem is igy van ahogy mondjátok és tudom is lehet hogy csak a kiváncsiság hajt hogy milyen lenne mással mert nekem csak a férjem volt de már ha eddig kibirtam ezután is kifogon most ugy néz ki hogy megyünk nyaralni londonba és feldobom a férjemnek mi lenne ha csak ketten mennénk hátha jobbra fordul valami...
2009. máj. 28. 12:10
Szia:én megtettem és hát mondhatom,hogy életemben nem bántam meg ennyire semmita a férjem ugyan megbocsájtott, de az a valami mindíg ott lesz köztünk akárhányszor csak ránézek,pedig azt mondja szeret de érzem ,hogy már nem úgy mint előtte valami örökre megváltozott.Egy férfi sem ér többet a családomnál.
26. reni79
2009. máj. 28. 12:09
Hidd el egy románcért nem szabad felrugni egy boldog családi életet!Főleg hogyha még szereted is a férjedet és ő is téged!!!Lehet hogy nem egy ilyen csábitó alkalom lesz még az életben, de tudni kell ellenállni mert Te felelős vagy a gyermekeidért is!A férjednek sem esne jól!Gondolj rá is!!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook