Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? fórum

T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
459. Enccso (válaszként erre: 438. - Nincsmeagallas)
2016. ápr. 22. 08:06

Szia!

Köszi a választ, sosem diétáztam még, szóval nem tudok tapasztalatokat írni, a rossz szokásokról lemondani...hát igen az nem ártana. Te miket értesz "rossz" szokás alatt? Bár tényleg nem árataa egy kis életmódváltás az étkezésben, de ahhoz először páromat is meg kéne győznöm, kétfelé főzni meg nincs erőm.

Lassan a 4. hét végére érek, és még mindig nem tapasztalok nagy változásokat (mondjuk nem csináltam ilyen előtte-utána képet szóval csak érzetre mondom), inkább azt hogy egyre jobban fáradok, és ahelyett hogy mondjuk végigbírnám tényleg csinálni végre a 25 percet, ugyanott tartok mint mondjuk 2 hete (de még mindig jobb mint az első héten amikor már 5 perc után légszomjam volt). Ez másnál is így van?

De a motiváció szerencsére még ha kicsit döcögősen is de megvan, ha beledöglök is végigcsinálom mostmár, a tudat hogy minden nap intenzíven mozgok azért még mindig jól esik.

Csak jó lenne ha látható is lenne a végeredmény.

458. pnegab (válaszként erre: 457. - Nincsmeagallas)
2016. ápr. 21. 20:40

Igenis, kitartok!:D A jövőhétig feltétlen, utána meg mégjobban!!! :)))))

Hogy állsz, hol jársz a T25-tel?

457. Nincsmeagallas (válaszként erre: 456. - Pnegab)
2016. ápr. 21. 10:25
Kitartok:D zumbaaaaaa))))
456. pnegab (válaszként erre: 455. - Nadett78)
2016. ápr. 20. 22:48
A kitartás meghozza ám a várt eredményt! :D
2016. ápr. 18. 19:32

Alfa 5. hetét kezdtem ma. Cm-ben már van változás és ez nagyon jó érzés.


Kitartást mindenkinek, aki ezt a mozgásformát választotta! :)

454. Nincsmeagallas (válaszként erre: 453. - Pnegab)
2016. ápr. 16. 06:43

Szia.


Igazán napi mozgás célom és hajnali edzés sokat segít.

Életmód váltás cél és szerintem az magával hozza fogyást is.


Kellemes hétvégét))))

453. pnegab (válaszként erre: 452. - Nincsmeagallas)
2016. ápr. 15. 18:48
Honnan hová tartasz? Csak erősödés, vagy fogyás is a célod?
452. Nincsmeagallas (válaszként erre: 451. - Pnegab)
2016. ápr. 15. 13:41

Szia.

Igen már élvezem mozgást hajnalban és érdekelnek határaim is -)

Célom meg egyértelmű és minden edzéssel közelebb jön.

Mindenkinek kellemes duplázást mára-)

451. pnegab (válaszként erre: 450. - Nincsmeagallas)
2016. ápr. 13. 22:26
Na látod! :-) A kicsi is sok. :-) Kitartás! Az eredmény jönni fog! :-)
450. Nincsmeagallas (válaszként erre: 449. - Pnegab)
2016. ápr. 13. 21:14

Hajrá))

Nekem nincsenek ilyen szép eredményeim 5. Hét alpha után mégis tetszik ahogy reagál testen....

449. pnegab (válaszként erre: 448. - Nadett78)
2016. ápr. 12. 21:59

Ha már eddig eljutottál, akkor nem fogod feladni. Vmi nagyon tudja hajszolni az embert. Lehetetlen nincs, csak tehetetlen! :D Én msot érzem azt, hogy tényleg életmódot váltottam. Majdnem 5 évvel a nagy fogyás óta. :)

Kitartás menni fog, köszönöm a gratulációt! :)

Most zumbázok, a szervezetem meg van lepve!!!

448. Nadett78 (válaszként erre: 447. - Pnegab)
2016. ápr. 12. 21:39
Gratulálok, nagyon szép eredmény! Igazi példakép vagy. Fontos, hogy elérjük a kitűzött célt és utána az örömteli érzéstől vezérelve folytatni tovább. Jó ilyen emberekről olvasni, akik eltervezték és meg is csinálták! Hajrá! Igaz még csak az alfa 4. heténél járok, de már elindultam és a végsőkig kitartok. Nálam is cm-ben van változás, a súlyom még nem indult meg igazán. Nem görcsölök rá, ha formálódik a testem, már nyert ügyem van. :)
447. pnegab
2016. ápr. 12. 17:24

Összegző a T-25-ről, ahogy ígértem. Végülis elégedett lehetek!Főleg a has, derék tájékról vitt le centiket! A táblázat alapján nem mondható el, hogy melyik volt a leghatásosabb ebből a szempontból. A lényeg a mozgás volt, amelyet mindennap következetesen megcsináltam. Ha jól emlékszem a Gamma résznél voltak kimaradások, amelyeket duplázva pótoltam be. Nem egy könnyű program ez biztos, de hatékony. Ha a diétát is komolyan tartottam volna mellette, akkor biztosan még látványosabb a dolog. Viszont rengeteget erősödtem, nőtt az állóképességem és arányosabb, feszesebb lett a testem. Biztosan máskor is végigcsinálom. Évente legalább 1-2 nekifutást megér. :)

Összesen 23,5 centit faragott le rólam. 2% testzsírt, ami végülis annyira nem pontos, mert egy netes kalulátorral számoltam. A mérlegemen elromlott ez a funkció.A súlyom sem annyira csökkent, nem egészen 2 kg ment le. Anno ennyi idő alatt 12-13 kg-ot fogytam, de közel sem volt ilyen alakom. Ez most más, de jobb. Akkor a fogyás volt a lényeg.Most inkább a testformálás, alakítás. :)

446. Channa* (válaszként erre: 441. - Pnegab)
2016. ápr. 12. 15:40
És mikor írsz?
445. Nincsmeagallas (válaszként erre: 444. - Pnegab)
2016. ápr. 12. 05:40

Szia)

Akkor csábulj el és ismerkedj össze vele-)

444. pnegab (válaszként erre: 443. - Kri07)
2016. ápr. 11. 20:35
Köszönöm! Erre ma este már megnéztem a max 30 első részét! De csak!!! néztem! Majdnem hozzákezdtem. Tutira nem birok ki 2 hetet!!! :D
443. kri07 (válaszként erre: 442. - Pnegab)
2016. ápr. 11. 17:07
Nagyon ügyes vagy! :-)
442. pnegab
2016. ápr. 10. 22:00
Kész vagyok! :D Öröm a köbön! Nagyon jó érzés, de azért máris hiányzik. Persze kell a pihenő is. Én gynítom, hogy kicsit túledzett állapotba kerültem. Ma olvasgattam erről és a jelek igencsak illettek rám. :)
441. pnegab (válaszként erre: 440. - Nadett78)
2016. ápr. 10. 17:00
Majd ide is leírom, de nyilván a naplómba is. :)
440. Nadett78 (válaszként erre: 439. - Pnegab)
2016. ápr. 10. 15:25
Gratulálok a kitartásodhoz! :) Összefoglalót ide írod, vagy naplóba? Szívesen elolvasnám. Alfa 4. hetét kezdem holnap, lelkesedésem töretlen!
439. pnegab
2016. ápr. 9. 20:56

Holnap befejezem a T25-öt!!!!:-):-):-)

Majd irok a végén egy összegzőt!:-)

438. Nincsmeagallas (válaszként erre: 437. - Enccso)
2016. ápr. 9. 07:16

Szia.


Nem tudom te miként tapasztalod szerintem diéták ha időhöz vannak kötve mindig,ha vége több jön vissza.

Úszógumi ragaszkodik hozzád,bár ez alkatfüggő is.Pár apró "rossz" szokás megváltoztatása is eredményt hozhat ha kitartásod is megvan hozzá.Mindent bele)))

437. Enccso
2016. ápr. 8. 15:40

Sziasztok!

Én a 2. hetében vagyok a T25 alfának.

Én fogyni nem akarok, de alakformálni mindenképp. 2 éve mióta abbahagytam az aktív sportot azért látványosan leépültek az izmaim, és mikor az első edzést elkezdtem kiderült hogy az állóképességem is kritikán aluli. Szóval jól esik végre intenzíven megmozgatni a testem, ami nagyon hiányzott (tornázgattam eddig is, de az a heti 1-2 alaklom lötyögés sok mindenre nem volt jó). Ez a napi 25 perc is nehezen, de azért eddig tartható. Kíváncsi vagyok lesz-e látványos változás, főleg a pocimon lévő úszógumitól szeretnék megszabadulni, de sajnos diétát nem tudok mellette tartani. Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Szóval lehet látványosabb eredményt elérni diéta nélkül is? Köszi szépen!

436. Nincsmeagallas (válaszként erre: 435. - Pnegab)
2016. ápr. 5. 06:51

Köszönöm)))

Úgy érzem lesz még egy kör alpha.

Egyre jobban tetszik))

435. pnegab (válaszként erre: 434. - Nincsmeagallas)
2016. ápr. 3. 20:06
Az már nagyon ösztönző tud lenni! Csak így tovább! :-)
434. Nincsmeagallas (válaszként erre: 433. - Pnegab)
2016. ápr. 3. 12:53
Alpha utolsó hete jön,lehet súlyban nem sok a változás a hangulatom,közérzetem és leeső nadrágok mégis mosolyt csalnak elő-)
433. pnegab (válaszként erre: 431. - Nadett78)
2016. márc. 31. 22:40
Szerintem az alfa a leghatékonyabb az alakformalasra. Több a cardio benne,jobban fogyaszt.A béta és a gamma is inkább izomerősítő . Persze azok is nagyon jók, ügyesen nyomom a fekvőtamaszokat. :-) Viszont a zsírok nem annyira tűnnek el. Igaz,hogy a diéta elég kesze -kusza. Az erősítéshez kell enni,mert akkor nem bírom csinálni. Szóval igaz,hogy egyszerre nem megy a kettő. El kellene találni egy jó kis egyensúlyt!:-)
432. Nincsmeagallas (válaszként erre: 398. - Nadett78)
2016. márc. 31. 20:09
Hiába a kezdés óta sokat fejlődtél,jó látni haladásod mindent bele))))
2016. márc. 31. 20:03
Sziasztok! Az alfa második heténél tartok, még mindig tetszik az edzésprogram, sőt egyre inkább. :) Ma volt a harmadik cardio edzés az órarend szerint (mivel pénteken a másik edzésem miatt nem dupláztam). Azt kell mondjam ez már sokkal jobban ment, mint az előző kettő. Első alkalommal még a könnyített verziót csináltam, másodszorra már vegyesen, ma igyekeztem végig ugrálni. A guggolások mélysége még nem az igazi, de csodákat nem várok ettől a rövid időtől, amióta csinálom. Úgy érzem, hogy valószínűleg még egyszer elkezdem majd az öt hetet és aztán kezdem csak a bétát, van bőven hova fejlődni. Mindenkinek kitartást, elszántságot kívánok! HAJRÁ! :)
2016. márc. 31. 05:21
Mindenkinek jó edzést mára-)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook