Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? fórum

T25...aki végigcsinálta milyen eredményeket ért el? (beszélgetős fórum)


9. pnegab (válaszként erre: 8. - Milki57)
2014. ápr. 24. 22:21
Az ncore-n fennt van. Ott 2 verzió is fel van töltve.
2014. ápr. 23. 14:47
Hol lehet letölteni a programot? Én is elkezdeném. Megoszthatnánk a tapasztalatokat
2014. ápr. 23. 09:10

szemezek vele egy ideje... vagyis a szándék már megvan a letöltésre, csak még nem jutottam el odáig.


sajnos sok a feleslegem... szóval muszáj volna már valamit kezdeni magammal...

2014. ápr. 22. 12:08
Hú, de jó, hogy leírtátok a lényegét. Egyszer majd kipróbálom. Jelenleg más programot csinálok.:) Olvasni fogom a tapasztalatokat..)
5. fulesmackoo (válaszként erre: 4. - A0c1361e44)
2014. ápr. 22. 09:33

Igen-igen, jól érted 15 hét összesen a 3 rész.


Egy ideje már csináltam pár videót hébe-hóba, kipróbáltam milyen és nagyon bejött, nagyon fárasztó, de hamar elrepül az idő. Viszont most tegnap végre elkezdtem rendesen a naptár szerint haladva az alphát, egyelőre nagyon elszánt vagyok. :)


Nekem csak az alpha és a béta van meg, online töltöttem le ncore-ról. A neten meg fent van pár helyen a naptár hozzá, google keresőben találtam.

Ha szeretnéd és nem találod meg szívesen elküldöm. :)

4. a0c1361e44 (válaszként erre: 3. - Fulesmackoo)
2014. ápr. 21. 20:09

Igen! Érthető:)

És te elkezded?

Az biztos, hogy hatásos, csak csinálni kell. Nekem is kellene egy kicsit. 25 perc naponta az nem sok, esetleg még bele is fér az ember idejébe.

Honnan szedted le vagy a you tube-ról csinálod? Ott találtam néhányat.

Tehát akkor ha jól értem, akkor az alpha 5 hétig hetente ismétlődő, ugye? Aztán jön a béta és a gamma, így lesz 15 hét azaz majdnem 4 hónap.

Néztem videókat, ahol előtte és utána felvételek is voltak 30 és 50 nap után. Eredménynek nem rossz, amit mutatnak:)

3. fulesmackoo (válaszként erre: 2. - A0c1361e44)
2014. ápr. 21. 19:34

Szia!

Igen hasonlít az Insanity-re, a lényeg hogy van 5 különböző video (mindegyik 25 perc, intenzív, segédeszközök nélkül, csak egy matrac kell), és van egy naptár, hogy melyiket melyik nap kell csinálni, egy héten hétfőtől péntekig edzés (pénteken dupla video, szóval aznap 50 perc), hétvége pihi.

Mindez 5 héten keresztül.

Összesen 3 része van, alpha, béta, és gamma, mindegyik ugyanolyan rendszerben 5 hét, így összesen az edzésterv 15 hét. (természetesen az alpha a legkönnyebb, utána a béta nehezebb, és a gamma meg már erősítősebb, súlyzót is használ)


Remélem érthetően írtam le :)

2014. ápr. 21. 19:04

Szia!

Ez hasonlít az Insanityre, ugye?

Tudsz írni róla, hogy mit kell mennyi ideig, stb csinálni?


Napi 25 perc? mindig ugyanazok a gyakorlatok?

2014. ápr. 21. 18:29

Sziasztok!


Én most kezdtem el Shaun T Focus T25 edzésprogramját, gondoltam rákeresek a fórumtémák között, de csak az Insanity-ről találtam fórumokat, így gondoltam indítok egy új fórumot a T25-ről is (előre is bocsi, ha mégis van már ilyen fórum).

Akik már végigcsinálták, ti is láttok olyan eredményeket, mint amiket a neten lehet találni? Egyelőre nagyon bizakodó vagyok (mondjuk én a diétát is tartom, és nincs rajtam sok felesleg, 176 cm-hez 68 kiló vagyok), főbb célom a feszesítés, szállkásítás és erősítés lenne. Az alpha & béta után van aki a gammát is megcsinálta? Úgy hallottam az erősítés inkább, mint az első kettő inkább zsírégető.


Köszi előre is a hozzászólásokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook