Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Narancsbőr eltüntetéséhez milyen kezeléseket próbáltatok, milyen eredményekkel? fórum

Narancsbőr eltüntetéséhez milyen kezeléseket próbáltatok, milyen eredményekkel? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jan. 15. 08:10
Köszönöm szépen a hozzászólásokat! :)
2013. jan. 15. 07:52
17 éves korom óta volt narancsbőröm.7 éve ülőmunkát végzek, illetve a napi átlag 9 óra ülés mellett 2 órát vezetek, azaz általában 11-12 órát ülök egy nap. Egy éve kezdtem el rendszeresen mozogni, muszáj volt, mert egyre jobban éreztem a sok ülés negatív hatásait. Semmi extrára nem kell gondolni, csak otthon heti 4-5 x 20-40 perc torna, Rubint Réka, Jillian Michaels, amihez éppen kedvem van, illetve napi 20-30 perc séta a kutyával. 32 éves koromra eltűnt a narancsbőr és igazából szebb a bőröm, mint tinikoromban. Szóval szerintem a kulcs a mozgás. Ha van izom a bőr alatt, az feszesíti.
31. Nissi
2013. jan. 14. 18:50

Szerintem probáld ki a masszirozást. Az segit a vérkeringés javitásában is. Van speciális cellulit masszás. En egyszer voltam, de nagyon fájt és utána ugy néztem ki mint akit összevertek, igy többet nem mentem, de biztos hatásos a mélyebb rétegeket is megmozgatja, csak én nem voltam elég bátor.:)

lehet kapni otthon használatos készülékeket is.

30. secret! (válaszként erre: 29. - Ronietta)
2013. jan. 14. 13:19
Ennyi fogyás mellett nem alakult ki, előtte egyáltalán nem volt. Mindenféle gyümit, 1 joghurttal és műzlivel, egy nagy tálba összekeverte, délelőtt fele, délután fele. Ja és a zsírégető kínai teám.
2013. jan. 14. 11:23
Jól hangzik! :) Előtte is volt narancsbőröd és a fogyással egybe kötve el is tűnt? Vagy csak nem alakult ki ennyi fogyás mellett? Milyen gyümölcsöket ettél?
2013. jan. 14. 10:12
Futás + sok gyümölcs + sok víz + sok infraszauna. 3 hónap alatt 17 kg fogyás, semmi narancsbőr. Tapasztalat!!!
2013. jan. 13. 21:52
Elég reál beállítottságú vagyok és nem tudom elfogadni semmiről sem, hogy nincs meg a megfelelő megoldás. Maximum nem találjuk. De azt most nagyon nem találom... Nem mondom, hogy ha felmondanék, megszűnne a napi kemény stressz, olyan munkát végezhetnék, ami mellett napközben is emergiát kell felhasználni és sportolhatok amennyi csak akarok, alhatnék akár napi 8-9 órát is, akkor nem lenne eredménye! Na de elérhető és megvalósítható megoldást keresek... Vagy amíg csak fent vagyok és nem látja senki, folyamatosan végezzek farizomgyakorlatokat, ha lehet napi több órát? Már tényleg nem tudok mire gondolni... Orvoshoz? Milyen orvost keressek fel? Keringési zavart keressek? Emésztés az lehet nem túl maximális,epekövem is van, de még elég kicsi, nem is fáj, csak véletlenül vették észre. Puffadás? Az is nagyon gyakori. Rossz keringés? Ha azt mondom, hogy mindig hideg a lábam és kézfejem, a válasz, nem jelent az semmit. De télen, hidegben van hogy némelyik ujjam úgy "elfagy" még kesztyűben is, hogy teljesen sápadt fehér lesz, majd lilul, ilyenkor csak forró vizet engedekés alá teszem, de jó néhány másodpercig azt sem érzem, hogy érint a víz, majd bepirosodik és újra elkezd élni. Szóval olyan történeteket várok, ahol előrehaladott narancsbőrre küzdött valaki, és mégis leküzdte, pedig makacs volt. Nem hiszem, hogy nem létezik megfelelő megoldás!
26. tavaszilány (válaszként erre: 25. - Porcica)
2013. jan. 13. 21:25
Így igaz! Masszőrként találkoztam olyan túlsúlyosokkal, akik hírből sem ismerték a narancsbőrt, és sosem mozogtak semmit. És soványan is lehet narancsbőre valakinek, sok mozgás és megfelelő étkezés mellett. Úgyyhogy nagyon is hihető a fórumindító problémája, erre írtam, hogy genetika.
25. Porcica (válaszként erre: 23. - Tavaszilány)
2013. jan. 13. 21:13
A hajlam a genetika, a narancsbőr nem az!
24. Porcica (válaszként erre: 20. - Ronietta)
2013. jan. 13. 21:12

Akkor valóban orvoshoz kellene menned!

Ha el is költesz egy csomó pénzt kezelésekre, a probléma okát nem szűnteted meg. Csak szélmalomharc lesz, sok pénzért.

2013. jan. 13. 21:12
Genetika.
22. Porcica (válaszként erre: 16. - Ronietta)
2013. jan. 13. 21:10

Én is ülőmunkát végzek, és mellette még seggelek az iskolában is, illetve itthon, ha tanulok (elég sokat).

És nem vagyok már huszonéves sem. Még sics igazán narancsbőröm, pedig még fogynivalóm is van...

2013. jan. 13. 21:06
Gerson diéta akart lenni
2013. jan. 13. 21:05
Évek óta ráálltam az egészséges táplálkozásra. Elhagytam a szénhidrátokat, sovány húst eszem s köretnek zöldésgeket, vagy nyersen, vagy főve. Délelőtt főként csak gyümölcsöt (leginkább almát) eszem és joghurtot és max hétvégén van, hogy reggelire eszem 1-2 szelet rozskenyeret is. Persze, néha van hogy megkívánom és eszek mondjuk egy kis jégkrémet, vagy vmit, de igyekszem erre nagyon odaigyelni, hétköznap, pont az ülő munka mellett soha nem bűnözök! Már legalább 10 éve, csak szénsavmentes vizet iszom. Most télen is napközben simán megiszok egy 1,5 literrel csak a munka közben, plusz teát is, és este is még min egy fél litert. Ez nem odafigyelés? Mi kellene még? Térjek át a csak nyers zöldésget eszem életmódra? Csináljak reson diétát?
19. Mari20
2013. jan. 13. 20:58

drága egészségesen táplálkozol nem lesz narancsbőröd

járj utánna , mi az egészséges

zöldség gyümölcs, gabona, fehérje, hús

fél év és a szervezeted helyre hozza a narancsbőrt is ,

dr Bakanek György vedd a kezedbe az életed c videó a youtobe gondolat ébresztőnek.

18. timycat (válaszként erre: 16. - Ronietta)
2013. jan. 13. 20:57
Ülőmunka mellett? (én is azt csinálom) Max a sok folyadék; ez meg ugye vezetés mellett nem praktikus :S
2013. jan. 13. 20:55
Héliumlámpa is nagyon jó.
2013. jan. 13. 20:54
Kávét iszom, igyekszem általában csak egyszer egy nap, reggel, de ha hajtós a meló, akkor van h délután is egyet.. A legfőbb baj talán az, h ülőmunkát végzek és mellette sokat vezetek is. Így naponta legalább 2 órát edzhetnék, hogy egyensúly legyen.. De akkor a hétköznap max 6 óra alvásból kellene még elvennem... Olyan praktikákat nem tudtok, amivel napközben, munkahelyen is tehetnék ez ellen?
2013. jan. 13. 20:48
Sok flabizás és szauna.
14. timycat (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2013. jan. 13. 20:48
ebben érzek némi ellentmondást -de én is ezt olvastam-, de a naracsbőrelleni krémek koffein tartalmúak, most akkor mivan?
13. timycat (válaszként erre: 10. - Ronietta)
2013. jan. 13. 20:47

Előbb orvos esetleg? A narancsbőr -pláne ha mozgás, életmódváltás sem segít- lehet hormonális, érrendszeri probléma vagy anyagcserezavar jele is. Meg ugye a genetika :S


Nekem azért hihetetlen, hogy a futás sem segített nálad, mert aki több szénhidrátot és kávét fogyaszt nálam az festi magát és nekem tényleg semmi narancsbőröm sincs.

2013. jan. 13. 20:45
Ha van mozgás, akkor az étkezében van a hiba, azt kell átalakítani!
2013. jan. 13. 20:42
állítölag a kávé ès a narancsbőr nagyon szeretik egymást. ha kávézol, próbáld ki nélküle (én biztos elaludnék, de nekem karfiolbőröm van, az elbírja...)
2013. jan. 13. 20:41
Emiatt keresek kezelést...
9. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - Ronietta)
2013. jan. 13. 20:22
Ha nincs igazán felesleged, és sportolsz is, akkor maradnak az egyéb kezelések.
2013. jan. 13. 20:10
Két és fél éve futok.. Igyekszem min heti 3szor, néha már 35-40percet is, télen kicsit kevesebb, valamikor kétszer sikerül csak, de mikor munkanélküli voltam, heti 4-5ször is mentem. Ráadásul bekentem magam zsírégetőkrémekkel, vagy paprikaolajjal és tekercselve futottam majdnem mindig.. De lassan már a karomat is támadja.. Ezért nem tudom mitévő legyek és miért nem tudom leküzdeni...
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Ronietta)
2013. jan. 13. 20:09
Minden kezelés eltűntetni segít. Hogy meg is tartsd, muszáj mozogni. Meg szdv E-vitamint, hogy a kollagénrostok állagát javítsd.
2013. jan. 13. 20:08

Szerintem is igazábóól a sport és a mozgás az, ami a narancsbőr ellenszere.

Na és a fehérliszt és a finomitott cukor telejs megvonása. Ez is fél siker lehet.

csodaszerek pedig nincsenek, csak oylanok, amiket annak tartanak, nagyon de nagyon sok pénzért. Szerintem felesleges pénzkidobás különböző szerkenytűkbe ülni, feküdni, st.

5. furia-nes (válaszként erre: 3. - Timycat)
2013. jan. 13. 20:07
Ez így igaz :) Tapasztalat :)
2013. jan. 13. 20:07
Esetleg valaki próbálta-e már a zsírfagyasztást és hasonló új ajánlásokat?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook