Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
241. **Kata** (válaszként erre: 224. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 10:33

A Gynevac-t és a "biznisz" dolgot is én írtam ezért válaszolok... Azt hallottam, hogy a Gynevac-t Németországban már akkor felírják, amikor még be sem léptél a rendelő ajtaján, mert h minden nőgyógy probléma kezelésének az az alapja,hogy a hüvelyflóra jó, egészséges állapotban legyen. Pedig magyar találmányról van szó - itt mégis csak úgy hallomásból ismeri az ember. Nekem 3 babát kellett elveszítenem ahhoz,hogy rájöjjek, a betegség, és a meddőség egy jó üzlet. :( A lombik is. Nekem azt hajtogatják,menjek lombikra - pedig lehet h egy kis műtéttel is megoldható lenne a problémám. De hát a lombikot ugye megelőzi egy kemény gyógyszeres+hormon kezelés ami nem kevés $

Úgyhogy én úgy döntöttem, h nem fogom már magam rábízni az első dokira (2. 3. 4. re sem) ha az én elképzeléseimnek nem felel meg az ahogyan kezelni akar. Ha korábban rájöttem volna ezekre, akkor 2 vetélést megúszhattam volna, és már itt lehetne a kezemben a picikém. Csak hát ugye az ember mindig ugy kezdi,hogy megbízik abban aki vele szemben ül, fehér köpenyben, és diplomája van 20 éve stb... És "koppanni" kell ahhoz párszor,hogy rájöjjünk, igenis nekünk is utána kell nézni,és beleásni magunkat a témába... Ez van :(

240. estacado (válaszként erre: 239. - Ágika30)
2009. júl. 14. 10:31
Hát nem tudom. Ennek az a neve, hogy Sdt szűrés, kimondottan szexuális úton terjedő bacikra nézik meg. Mivel jó ideje nem élek nemi életet, ez csak amolyan megnyugvás lenne nekem, hogy nicsenek bennem ezek a dögök, de ki tudja... Állítólag szűz lányoknál is előfordul Chlamydia. Ja egyébként a labor neve Genoid. Van honlapjuk is.
2009. júl. 14. 10:20
kb fél éve voltam ilyenen,egy fillérembe nem került.de ismerősöm is volt,az nem olyan rég,neki is ingyenes. Amúgy semmi extra nincs benne,annyi hogy nemcsak annyit írnak rá a leletre,hogy baci vagy vmi más,hanem kitenyésztik és konkrétan ha van vmi akkor annak ott lesz a neve,meg hogy milyen gyógyszerre érzékeny!
238. estacado (válaszként erre: 233. - Ágika30)
2009. júl. 14. 10:15
Nem tudom te mikor és hol csináltattad én az SZTK-ban érdeklődtem meg, mutatták az árlistát és a nyomtatványt, amit ki kell tölteni. Egy spéci laborba viszik az anyagot, most nem jut eszembe a neve. Lehet, hogy ez régebben ingyenes volt, de ahogy mostanában az egészségügy áll... Így még mindig jobban járok, mintha maszek orvoshoz mennék, ott már ha rám néznek fizetnem kell érte. Egyébként darabonként 3000 Ft/kórokozó. Az is lehet, hogy kórházanként eltérő a finanszírozás.Különben 3 Kliont csináltam végig decembertől tavaszig. Nekem nem használt semmit.
2009. júl. 14. 10:12
Egyébként én használtam gynevacot. Hát nem tudom, ártani nem árt,de szerintem fele se igaz,amit írnak róla, egy próbát mindenképp megér! Az is tulajdonképpen immunspecializáló készítmény!
2009. júl. 14. 10:11
Pedig amiket írtál hatóanyagok,azok a klion,meg dalacin. Hát de gondolom nem a párod az első az életedbe, meg elég egyszer félremenni. Mondjuk,ha konkrétan neked tényleg minden negatív,akkor a ph-n kell fáradozni,azt a legnehezebb visszaállítani az egyensúlyt.
235. 28c49e6867 (válaszként erre: 233. - Ágika30)
2009. júl. 14. 10:01

Szió, nem lehet nemi betegség, mert a párom is most volt mindenfajta iylen szűrésen, a HPVja is negatív, minden. Klion, Dalacyn, mindent próbáltak már... sikertelenül :S

Nekem is volt vizsgálatom, a sejtek, hám, meg midnen fene teljesen jó, egészséges, nem beszélve a nemi betegségeket is kiszűrték... Hát szerintem csak a ph lehet...

2009. júl. 14. 09:58

És találtam a pirulapatika.hu-n Gynevac-ot


[link]

2009. júl. 14. 09:49
Sziasztok! A betadine kúp vény nélkül kapható! Suzy,amit írtál hatóanyagokat agardnerellára,az a Klion és Dalacin gyógyszer! De az ha jól tudom nemi úton terjedő betegség!:S Estecado,miért fizettél olyan sokat,amilyen vizsgálatra mész,nekem az ingyenes volt,egy fillért nem fizettem érte! Hál istennek nekem azok negatívak lettek!
2009. júl. 14. 09:40

Hát csajok, ezt szedtem ki a hüvelygyulladásra, meg Gardnerellára :S


Gyógyszeres kezelés

Ha a nőnek élettani ok miatt termelődik a kelleténél több hüvelyi váladéka, rendszeres tisztálkodással (vizes hüvelyöblítéssel) tehet ellene. Baktériumos fertőzés esetén ez nem válik be, csak a kórokozó kiirtása, de egyidejűleg a mikroba keltette helyi gyulladást is csillapítani kell. A Gardnerella okozta fertőzés leküzdésére

a metronidazol vált be, amely egy hét alatt 84–96 százalékos gyógyulást eredményez, de második szerként a klindamicin is hatásos.

231. 28c49e6867 (válaszként erre: 229. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 09:34
Én is beírom googleba a Gardnerellát!!!!! Feltétlen!
230. 28c49e6867 (válaszként erre: 228. - Estacado)
2009. júl. 14. 09:33

Sió, na ezt még lehet megpróbálom!! De igazából nekem is megcsináltak már mindent, clamydia, szifilis, aids, stb.... de minden negatív. A doki csak annyit mondanak, hogy az immunrendszerem biztos gyenge, és a ph.


A vizelési inger néha van csak, általában oylankor tudom, hogy már megint nincs rendben valami :( Olyan, mint amikor felfázik az ember és állandóan kell pipilni, de csak ilyen kis kevés jön :(

229. Miss Angel (válaszként erre: 228. - Estacado)
2009. júl. 14. 09:16

Ok,mindenképp írj majd az ereményről!Beleolvasok a google-ba,mi ez a Gardnerella.


Ágika,írtad,ezzel a sárga folyással kapcsban a Betadine kúpot.

Azt csak vényre adják,nem?vagy én emlékszem rosszul,hogy anno vényre kaptam??

228. estacado (válaszként erre: 226. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 07:42
A halszag lehet Gardnerella ferőzés jele. Nézz utána, erre a bacira írják, hogy jellegzetes, kellemtlen szagú, fehéres. Ma megyek arra a bizonyos fizetős mintavételre. 12000-t fizettem be előre csekken, ez tartalmazza a Chlamydiát, mycoplazmát, ureaplazmát és a gardnerellát is. A gardnerella jellmezője még, hogy kiszorítja teljesen a lactobacillusokat.
2009. júl. 14. 01:15

Most megyek aludni,de Suzy,állandó vizelési inger?

Erről nem írtál eddig,nem tudtam,hogy Neked ez is van:(

Sajnálom a kapcsidat,de lehet,jobb lesz így,kicsit megnyugszol,és lelkileg kicsit erősödsz.

Puszi,jó éjt!

226. Miss Angel (válaszként erre: 219. - 28c49e6867)
2009. júl. 14. 01:08

Halszag!!pontosan igy fogalmaztak a dokik is!!

Undorodom tőle,és magamnak,a tisztasági mániámnak köszönhetem,hogy csak enyhén kellemetlen a szag,ha elképzelem,hogy mondjuk több napig nem tudnék lezuhanyozni,áááá....na akkor messziről lehetne érezni.

Irtó ciki,és GYŰLÖLÖM.

2009. júl. 14. 01:00
Szijjasztok,már azt hittem,csak én vagyok fent:))
2009. júl. 14. 00:59

Mostanában nem csinálok szinte semmit,irrigálást se,pedig sokszor nehéz megállni,úgyhogy nem igazán gyógyítgatom magamat,csak most,hogy felfedeztem ezt a hüvkapszulát,gondoltam,ki kéne próbálni,de lehet,nem lesz belőle semmi:(

Tudom hogy igazatok van,és kezdeni kellene az egészet elölről,ahelyett,hogy itt "síránkozok",de ennyi orvos+a nemi beteg gondozóban se tudtak kikezelni 11éves korom óta,és ezután még higgyem hogy ez gyógyítható?Most 27 vagyok:S.

Meg szedtem én antibiotikumokat is rakományszámra,tehát nem csak krémekkel,kúpokkal,stb kezeltek....

És volt olyan orvos is/az utolsó orvosom/,aki több évig kísérletezgetett rajtam a Klinikán,legalább Ő nem küldött el,mint a többi,volt hozzám türelme,sőt,még azt is megtette,hogy 1x mensi alatt vizsgált meg,mert panaszkodtam erre a váladékos folyásra.

De aztán feladtuk mindketten,ő is "kifogyott az ötletekből",amin nem csodálkozok.....

A váladékról még annyit:igen,gyakran sárga,mint ahogy már írtam,de van olyan is,mikor hetekig fehér,de mennyisége ugyanannyi,állaga ugyanolyan sűrű,"ragacsos",és az a jellegzetes, enyhén kellemetlen szag MINDIG megvan...pff,ki érti ezt...

Ha mennék,magándokihoz mennék,akit ajánlottak nekem már többen is,csak sajnos a bizalom már odavan,és elgondolkodtatott az egyik hozzászólás:"az orvosoknak biznisz,ha az ember beteg".

Bár nem tudom,mióta van forgalomban,de vajon miért nem hallottam eddig erről a Gynevac nevű injekcióról??????

2009. júl. 14. 00:35
Üdv a klubba!Tudod milyen ártalmasok azok a gombaírtó kapszulák? Mondom én volt hogy fél évig szedtem egyfolytában,aztán kiderült,hogy bakteriális fertőzésem volt! Ha most konkrétan nincs semmi tüneted,akkor el kéne kezdeni a hüvelyi ph helyreállítását, immunrendszererősítés!
222. 28c49e6867 (válaszként erre: 215. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 00:31
Jujj de ismerős ez a dolog!!! áááááááááá ugyanezeken mentem át! már vagy 2 éve tömik belém a gombaírtó kapszulákat, meg kúpok, kenőcsök, stb, de semmi :S
221. Ágika30 (válaszként erre: 219. - 28c49e6867)
2009. júl. 14. 00:29
Mit jelent,hogy állandó vizelési inger? Ezt tudnád pontosítani? Hát ha szaga van az se jó. Biztos van vmi fertőzésed, nem hiszem el,hogy ennyire bénák az orvosok! idegesítő
220. 28c49e6867 (válaszként erre: 214. - Ágika30)
2009. júl. 14. 00:29
Szia Ágika! Akkor nekem a fehér folyás nem oylan gáz? Mert az van, most kellemetlen szag nincs hála, meg viszketés sem...
219. 28c49e6867 (válaszként erre: 211. - Hableány24)
2009. júl. 14. 00:25

Szia, nekem is ez az állandó vizelési inger, nekem fehér folyások... :(

Na mega kellemetlen halszag, komolyan, már messziről érzem magam, borzalom. És amikor jön a párom, (illetve volt párom, mert már ennek is köszönhetően pont tegnap mentünk szét végleg) hogy orálisan szeretne.... ááááááááááááááááá

menekülök!!!

218. 28c49e6867 (válaszként erre: 208. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 00:21
Detto!
217. **Kata** (válaszként erre: 215. - Miss Angel)
2009. júl. 13. 22:47
Ágikának igaza van abban hogy nem elég a tüneteket kezelni kívülről gyakori tisztálkodással,és krémekkel stb, hanem az okot kellene megtalálni. (ez olyan mint p, ha valakinek nagyon problémás a bőre akkor nem elég kivülről kezelni,hanem belülről kell,gyógyszerrel vagy diétával vagy attól függ.) Ha ilyen gennyszerű folyásod van aminek már kellemetlen a szaga is akkor Neked vmi komoly fertőzésed lehet amit kizárt, hogy egy alapos orvos ne tudna kikezelni. Tudom h eleged van az orvoshoz mászkálásból, mondtad már és abszolút meg is értem, de talán jobban tennéd mégis ha nem az öngyógyítással próbálkoznál. Még az is lehet h rosszabbat teszel vele.
2009. júl. 13. 22:16
Pedig mindig gyógyszeres kezelést kell alkalmazni! A krémek,kúpok nem elegendők! Mert a gyógyszer a véredben hat!Én emlékszem h.asszem 6db applikátor volt, igen rá kellett csavarni a tubusra,de a 6.ba már alig jutott krém! :S Ha szaga van az nem jó! Csináld azt,hogy este irrigálj és után tegyél fel egy betadine kúpot! Mert ha ilyen gennyszerű vmi van benned,azt előbb ki kell mosni!
215. Miss Angel (válaszként erre: 214. - Ágika30)
2009. júl. 13. 21:59

Hát ez az,hogy színtelen-szagtalan-fehér,és nem büdös,barna,vagy gennyhez hasonló sárgás...mert nagyon gyakran ilyenre változik a színe.

És a szag állandóan megvan.És ha napközben nem tudok tisztálkodni,és este levetkőzök,rögtön érzem azt a jellegzetes,kellemetlen szagot,fujj...na mindegy,az előbbi kérdésedre válaszolva:nekem nem írtak akkor kapszulát,csak krémet,de fogalmam nincs már,milyen adagokban kellett használnom,csak arra emlékszem,hogy egy műanyag micsodát kellett ráhúzni a kenőcs tubusára,abba nyomni a krémet,amíg tele nem lett,majd azt bevezetni a hüv-be,és bejuttatni a kenőcsöt.

Ezt minden este,lefekvés előtt kellett használni.

2009. júl. 13. 20:35
A napi szinten nem is ajánlott az irrigálás,azt tényleg csak heti egyszer! Egyébiránt folyása mindenkinek van, színtelen-szagtalan-fehér,nem éget,nem csíp. Ha a ph. normál szinten van,akkor kizárt,hogy bármi bajod is legyen!
213. estacado (válaszként erre: 201. - Miss Angel)
2009. júl. 13. 20:21
Ha nektek nincs csípő égő gyakori pisiléssel járó gondotok, akkor szerintem nem kell napi szinten irrigálnotok. Én azért kezdtem és szoktam rá, mert a gyógyszerek ellenére is mindezen tünetek folyamatosan fennálltak. Azt hiszem nem is volt más választásom ahhoz, hogy egy viszonylag elfogadható életet éljek. A Ph-t kéne tényleg megnéznetek, mert szerintem nem a folyás mennyisége igazából a lényeg, hanem az összetétele. Ahogy leírod, neked valószínüleg több a folyásod mint nekem és mégis a panaszaim szerintem nekem rosszabbak. A tenyésztés csalós, minden egészséges nőben is több baci éldegél, anélkül, hogy különösebben zavaró lenne. Valami eldugott helyen olvastam, hogy előfordul a tejsav bacilusok túlszaporodása is, ami folyásban nyilvánul meg. Persze lehet, hogy ez ökörség. Még annyit, hogy a ciklusom közepén, úgy peteérés környékén van 7-8 napom, amikor nyúlós, vizes átlátszó folyásom van, ilyenkor megszűnnek a csípéses tüneteim, viszont állandóan nedves vagyok. Betét és/vagy bugyicsere. De kiegyeznék vele, ha mindig ilyen állapotban lennék.
212. Ágika30 (válaszként erre: 210. - Miss Angel)
2009. júl. 13. 19:57
azt elfelejtettem megkérdezni,hogy írtad,hogy használtál dalacint. Én azt úgy kaptam,hogy h.krém és kapszula is. Marha szar íze van annak,tisztára keserű volt tőle a szám,hiába ettem ittam rá!:S Na szóval én mikor használtam a krémet,emlékszem,hogy 6adagos volt,de nekem kb.5és majdnem fél adag jött csak ki a tubusból. Te neked nem volt ilyen tapasztalatod?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook