Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
300. Miss Angel (válaszként erre: 293. - Miss Angel)
2009. júl. 16. 10:41

Légyszi,az irrigálásra írjon már vki,bocs a türelmetlenségért,de szeretném már elkezdeni a kúpos kúrát.

A használati útmutatóban semmit nem írnak erről,ajánlatos,vagy egyáltalán szabad-e a kúra előtt irrigálni,csak annyit ír:használat előtt meg kell nedvesíteni a kúpot,mert az segíti a hatóanyagok kioldódását.

Nem mertem semmilyen irrigáló készítményt megvenni,mit tudom én,nem befolyásolná-e a kúp hatását,nem akarok használni mindent össze-vissza..

A patikában meg semmi kedvem nem volt rákérdezni,hogy hallja mögöttem egy csomó ember:(

Köszi előre is.

299. hableány24 (válaszként erre: 298. - Pimpala)
2009. júl. 16. 10:21
Nemtudjátok véletlenül,hogy ezen a klinikán milyen árakkal dolgoznak?
298. pimpala
2009. júl. 16. 08:24
üdv. nem tudom, írta - e már valaki előttem, ha igen, ismétlésnek sem rossz..: ajánlom figyelmébe mindenkinek a bp-i STD női klinikát, ahol ilyen és más női bajokkal foglalkoznak többek között. alapos vizsgálat, és nők dolgoznak ott, mind1ik, azt hiszem. saját tapasztalatból mondom, meg azéból, aki ajánlotta, hogy jó, és mindenféle tanácsot elmondanak, mit tegyünk és ne tegyünk mi nők.
2009. júl. 16. 00:41

Úristen ezek az orvosok.... a f.sz kivan mindegyikkel, komolyan.


Ja, amúgy egy kis apróság. Azt hallottam, vagy olvastam, már nem tudom, hogy ha pl. strandra, uszodába, stb . mész akkor érdemes natur joghurtos tampont felhelyezni!!!! Sokszor jöttem haza strandról gombával, de amióta ezt alkalmazom hálistennek semmi!!

Csak egy kis segítség, hogy a többi szarság mellett legalább ilyeneket ne szedjünk össze :((

296. 28c49e6867 (válaszként erre: 291. - Hableány24)
2009. júl. 16. 00:37

Detto drága :(

És teljesen megértelek!

295. estacado (válaszként erre: 294. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 15. 21:47
Megírnád, hogy mennyibe kerül a ph tesztcsík, hány darabos és hol fogod megvenni?
2009. júl. 15. 15:55

Sziasztok!

Felhívtam ma a hüvely ph tesztcsíkos boltot, és nagyon rendes volt a nő, megrendelte nekem, vagy most pénteken, vagy jövő hét pénteken itt lesz...


Aztán most jön a nehezebb része:

Felhívtam a nemibeteg gondozót is.Hát szeptemberre tudnak adni időpontot, de azt is csak személyesen, mert nem vagyok TAJ szám alapján a rendszerükben.(1 éve vagyok ide állandó lakcímre bejelentve.)Semmilyen felvilágosítást nem tudott adni, még azt is bizonytalanul állították ketten, hogy az STD ingyenes.De felvilágosítást bármiről csak az az egy orvos tud adni, aki ott rendel, és ő is csak a kért időpontban, tehát szeptemberben.Szóval jövő héten be kell majd mennem időpontért.:(Megpróbálok majd akkor is rákérdezni a dolgokra.(Pl azt kérdeztem, hogy az STD-be milyen vizsálatok tartoznak...)


Szóval kicsit elkeseredtem...:(

Na de ha már belevágtam, végigcsinálom!!!

2009. júl. 15. 14:29

Sziasztok.

Vettem ma Betadine kúpot,mert tegnap óa megint erősen sárga a váladék.

Ágika,írod,hogy előtte célszerű irrigálni,kimosakodni.Légyszi írd meg,ha leszel,mivel csináljam,vegyek valami irrigáló folyadékot,vagy inkább ne használjak kúp mellé ilyet,és inkább csak tiszta vízzel irrigáljak?

Vagy irrigáljak egyáltalán??

Szerintetek??

Köszi előre is.

292. Miss Angel (válaszként erre: 291. - Hableány24)
2009. júl. 15. 01:12

Mekkora köcsög volt az a doki,te szegény:S.

Én is szűz voltam,mikor muszáj volt menni,de az 1.orvosom belém se mert nyúlni,csak kívül kezelgetett,a marha:S.

Néha arra gondolok,lehet itt csúszott el minden,mert nem kaptam időben szakszerű kezelést,mármint belülre nem nézett soha.

De akkor még gyerek voltam,aki segítségre szorult,nem tudtam felmérni,jó-e amit csinál,vagy sem.

Igy utólag visszagondolva egyértelmű a válasz....

De lehet,ha nem így történik,akkor is ugyanilyen helyzetben lennék,ez most már teljesen mindegy.....hisz a többi orvos se tudott segíteni.

És sajna én is félek a komolyabb következményektől,mert egy állandóan meglévő gyulladás az ember szervezetében komoly veszélyforrás.....

2009. júl. 14. 23:55

Én még szűz voltam amikor elmentem a nőgyógyhoz és a folyásra azt mondta,hogy "miért fexek össze annyi férfival"? Mondom neki,hogy nekem még barátom sincs akkor meg kitalálta,hogy nem tisztálkodom rendszeresen. Azóta nem találkoztam azzal a dokival de ha meglátnám nagggyon messziről elkerülném. Hogy lehet egy orvos ilyen...

Azthiszi,hogy ha valakinek a folyása nem parfüm illatú akkor nem tisztálkodik megfelelően. Hogy kaphatott akkor bizonyítványt? Mindenki tudja,hogy egy erős sárga folyás kellemetlen illattal jár!

Nem csodálkozom ha szégyenlenek elmenni egyesek nődokihoz. De ami biztos,hogy msuzáj!

Vagy az én esetemben 'meg még pár ember esetében' felesleges időpazarlás. Évekig nem tudnak csinálni semmit!

Lehet,hogy már nemcsak a hüvelyemben van baj hanem a méhnyak,száj,méhben vagy a belekben vagy már mindenhol.

Ha könyörgök az orvosoknak,hogy csináljanak vizsgálatokat azt mondják,hogy "egyenlőre én vagyok az orvos és maga a beteg ne maga mondja már meg,hogy mit kéne tennem"

Nagy idegesen,sietve (mert nekik sok más dolguk van még,fáradtak,stb..)felírnak egy canesten combit és elküldenek melegebb éghajlatra.

Már nagyon sokféle orvost végigjártam de egy sem segitett. Egyik sem küld további vizsgálatokra.

Egyszer voltam vizelet vizsgálaton meg egyszer hólyagtükrözésen és kész! Na ezekből tudja meg az ember a baját!! A magándokik is csak bólogatnak és várják a pénzt! Ők sem csináltak semmit!!

Hiába járok pszihológushoz (mondván,hogy az miatt kell gyakran pisilnem) ha egyszer borzasztó folyásom van. Hálát adok a jóIstennek,hogy legalább nem fáj,csip,viszket. Bár már ilyen is előfordult régebben.

Mondjuk ha csak a folyás lenne és nem kéne annyit pisilnem már egy boldog nő lennék!!

2009. júl. 14. 23:31
Szerintem ezt nem kell szégyelni! Igenis után kell járni a dolgoknak! Elvégre az egészségünkről beszélünk,amit egyszer kap az ember és vigyáznia kell rá! Szerintem az a baj,hogy ezekről a dolgokról teljesen nagy a tévhit terjedt el,mert ha vkinek nőgyógy.baja van az csak k...a lehet! Ezen kéne változtatni,mert sokan el sem mernek menni dokihoz,mert szégyennek fogják fel!
289. Miss Angel (válaszként erre: 288. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 14. 22:55

Hát igen....a szégyent mindannyian érezzük,még akkor is,ha nem tehetünk az egészről:S.

Jó éjt Neked is,és mindenképp irj!!

2009. júl. 14. 22:51
Na megyek, mert holnap 6tól meló...Utána visszanézek.Na meg holnap szerintem felhívom a nemibeteg gondozót, és rákárdezek a dolgokra.Majd írok, hogy mi volt.Jó éjt!
287. Hajnal Lánya (válaszként erre: 285. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 22:49
A folyásból nem.Igen, vízzel irrigálok.És már kitapasztaltam, hogy kb 2 óra hossza, ameddig nem látszik/érződik semmi utána.Hát elég körülményes.Csak a folyásról nem tud.A fájdalomról, göbről igen.A folyást is említettem neki mikor a borsavas kúpot felírta a doki, de úgy tudja, hogy akkor jött elő, és úgy tudja, hogy el is múlt.Iszonyatosan szégyenlaném, ha kiderülne!!!Szerintem ez a szégyenérzet belénk van programozva. :( Említettem neki, hogy elmegyek vizsgálatra, de azt mondtam azért, mert félek, hogy visszatérnek a görcsök, és hogy chlamydia.
286. Miss Angel (válaszként erre: 285. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 22:29
És a párod nem is tudja azt a sok rosszat,amin idáig keresztülmentél,a fájdalmakat,egyebeket?:(
285. Miss Angel (válaszként erre: 280. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 14. 22:26

Ne rettegj,nem lesz semmi baj.

Úgy emlékszem,az eredmény 1 hét.

A párod ebből tényleg nem vesz észre semmit?

Irrigálni szoktál vízzel,vagy mit csinálsz együttlét előtt?

2009. júl. 14. 22:24
Egy hét alatt van meg az eredmény, ahol én voltam érkezési sorrendbe ment,nem volt előjegyezés. Mondom kb. 10perc az egész,amíg leveszik a mintát.
2009. júl. 14. 22:12
Egyébként a párom nem tud a folyásról...Mindig kimosom szex előtt tiszta vízzel...Egyszerűen nem merem neki elmondani...Meg őszintén szólva úgy voltam vele, ha minden negatív nem is adhatok át semmit...
2009. júl. 14. 22:10

Vajon itt is ilyen 2 heteket kell várni időpontra?



Tudom, teli vagyok kérdésekkel...Mindig eszembe jut valami...:)

2009. júl. 14. 22:09
Mindenesetre telefonon megérdeklődöm előtte, hogy kell-e beutaló...Hát, szerintem annyira nem lesz ciki, majd azt mondom a háziorvosnak, hogy csak a biztonság kedvéért szeretném...
2009. júl. 14. 22:07
Na!Rászántam magam!Jövő héten elmegyek!Már előre rettegek...Egyébként mennyi idő alatt van meg az eredmény?1 hét?
279. Miss Angel (válaszként erre: 278. - Ágika30)
2009. júl. 14. 22:07

Értelek.

Nagyon remélem,ő is meg tudja oldani,és minél hamarabb el tud menni....

2009. júl. 14. 22:00
nekem a nődoki adott beutalót!
277. Miss Angel (válaszként erre: 275. - Ágika30)
2009. júl. 14. 21:54

Nemááá,ez komoly?ilyen helyre beutaló????????

Annak idején féltem,hogy kell,nem lettem volna képes a háziorvosomnak elődni ezt az egészet,és nagy megkönnyebbülés volt,mikor kiderült,hogy nem kell.Eszem megáll......

Jajj,remélem,Neki se kell kérnie majd,jobb lett volna,ha nem mondok semmit,úgy látszik mindenhol másképp van ez.Nem akartam félrevezetni szegényt:((

276. Ágika30 (válaszként erre: 274. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 21:42
semmi gond! :)
275. Ágika30 (válaszként erre: 272. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 21:41
Én elsőként beutalóval mentem! :)
274. Miss Angel (válaszként erre: 269. - Ágika30)
2009. júl. 14. 21:40
Bocsáss meg,nem bántó szándékkal írtam,vmit félreérthettél.....
2009. júl. 14. 21:40
Megértelek! Mindenképp majd írj ide,hogy mi lett veled! Végül is a google-be meg tudod nézni, legalább a neten le vannak írva a betegségek,de reméljük,hogy semmi komoly!
272. Miss Angel (válaszként erre: 265. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 14. 21:39

Nem tudom,mondanod kell-e,hogy STD-re...én akkor csak időpontot kértem,ráadásul nem is egy konkrét dokihoz/mivel nem ismertem ott senkit/,odamentem,felvették az adataimat,kivártam a soromat,bekerültem egy nőhöz.

Ezt tuddd meg pontosan,hogy megy nálatok,de az tuti,hogy fizetni nem kell,és hogy vért is vesznek.

De az is lehet,ha csak simán odamész tb kártyával,az is elég,beutaló oda nem kell,ebben biztos vagyok.

271. Hajnal Lánya (válaszként erre: 269. - Ágika30)
2009. júl. 14. 21:37
Engem már az sem érdekelne, csak akkor olyan gyógyszert írjon fel, ami helyre is hoz.
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook