Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
360. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 346. - Miss Angel)
2009. szept. 1. 12:58

Ez a sürü sárgás nyálkás izé gombára utal. Én is ilyenekkel találkoztam mikor több év után végre elkezdtem irrigálni. Azelött a gondolatától is rosszul voltam, sőt mivel nem életem még nemi életet, a nődoki meg se tudott megvizsgálni. Félig ezért vesztettem el. Őrület, mi??

Aztán muszáj volt rávennem magam az irrigálásra is. Azóta ez az egyik leghatásosabb fegyverem. Csak azt bánom, hogy nem elöbb kezdtem el. Akkor talán most nem lenne petefészekgyulladásom. :(

359. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 351. - Esthy85)
2009. szept. 1. 12:49

Szegény.. :(

Én is kismedencei gyulladással küzdöm lassan már 1,5 éve. A dokik váltig állítják, hogy a gomba nem megy feljebb de én nem ezt látom..

A Chlorella nagyon jó ötlet!!!!

Én szedtem évekig és kitűnő volt! Csak jót tudok róla mondani, sajnos az a fajta amit én szedtem már megszűnt mostanában keresgélek helyette másikat. Mert sajnos van sok szintetikus is, ami többet árt mint használ. 100% ig természetes algát szedtem, nem volt olcsó de soha olyan jól nem éreztem magam mint akkor, még a szemölcsök is elmúltak a kezemről és minden csak jót tudok róla mondani úgyhogy nekem megérte. A Colonixet is használtam, azt is jónak mondanám.

Az igazság az, ha tartósan akarunk megszabadulni a gondoktól alighanem kompett életmódváltásra lenne szükség.

A biorezo nagyon jó ötlet volt.


Milyen tüneteid vannak a kismedencét tekintve? nekem valszeg krónikus mert csak néha fáj, de mindkét oldalt ugyanott és a petefészkeim is szúrkálnak.

2009. szept. 1. 12:39

Szia! Mintha csak én nyitottam volna a topicot. Ugyanilyen gondjaim vannak évek óta. Illetve remélem már csak voltak. Én arra tippelek, hogy valami folyton gyengíti az immunrendszered , sakkban tartja és ez okozhat szűnni nem akaró panaszokat. Persze az is lehet, hogy lelki eredetű a gond. Az én kenetemből állandóan gomba tenyészik ki, mást még soha nem találtak. Már egy vagyont költöttem mindenféle gombaölőkre és semmi. Évek óta tart, alhasi fájdalmak, gyulladások is vannak már, égő csípő vizelet minden amit csak el lehet képzelni. Aztán vannak olyan napjaim, amikor meg semmi bajom. Szerintem hasonló lehet a helyzetünk. Nagyon sok mindent ki lehetne próbálni, rajtad áll, gondolom azt már beláttad hogy a nyugati orvoslás nem tud mit kezdeni a problémával. Én elmennék természetgyógyászhoz-kineziológushoz van egy nagyon jó klinika pesten homeopátia útján gyógyít és komplex orvosi háttér is rendelkezésre áll. Pont a napokban kértem ajánlatot tőlük. Az áraikat is elég barátinak ítélem. Sokkal többet elköltöttem az évek során vizsgálatokra és gyógyszerekre. A legszebb éveinket teszik tönkre ezek a gondok. Nekem eddig emiatt katasztrófa volt a nemi életem is.

Szteroidot szedtem az asztmámra, egy hónapja hagytam abba és örömmel látom, hogy már ettől sokat javult a folyásom.

És kicseréltettem az amalgámtöméseimet. Nagyon sok mindenért okolhatók, szóval ezt is csak ajánlani tudom. Egy tisztítókúra, méregtelentés is csak jót tenne persze ezeket jó szakember irányítása mellett csinálni. Noha egy biorezonanciás vizsgálat kiderítené mi bajod, és azt is arra melyik szer lenne hatásos.

2009. szept. 1. 12:15

Sziasztok csajok!

Mi a helyzet veletek? Nagyon el van tűnve mindenki, remélem ennek az az oka, hogy már nincsenek problémák!

2009. aug. 29. 18:22

Na csajok nekem elegem van a kúpokból meg a többi hülyeségből, én mától semmit nem csinálok magammal, és majd magától talán helyreállnak a dolgok :S

Már mindent megpróbáltam, elegem van!

355. Miss Angel (válaszként erre: 351. - Esthy85)
2009. aug. 16. 00:58

Gyanús,hogy nekem is lett már a kb 16 éve szüntelenül fennálló gyulladásból valami,nem tudom elhinni az ellenkezőjét,azok alapján amiket érzek,tapasztalok:((

Azt mondod,felment a gyulladás méhedre,petefészkedre,azt sztném kérdezni,mit éreztél,voltak fájdalmaid?

Menstruációddal volt-e probléma,és egyáltalán milyen panaszaid voltak,hogy derült ez ki,írnál erről egy kicsit?

Előre is köszi.

354. Miss Angel (válaszként erre: 352. - 15f77e95d6)
2009. aug. 16. 00:45
Teljesen normális,ha nem mutattak ki kórokozókat,és nincsenek zavaró tünetek.Pláne ha még pici is a mennyisége,örülj neki.
353. Esthy85
2009. aug. 15. 21:52
Szerintem ha kevés és nem okoz komolyabb tüneteket akkor nincs nagy gond. Ha baktérium vagy gomba lenne akkor elvileg lenne viszketés vagy égő érzés.
2009. aug. 15. 21:20

Szerintetek normális,ha állandóan van egy pici sárgás,néha világosabb váladékozásom?/Félidőben ez kicsit nyálkásabb,tudom,ez normális/

Negyven felé közeledek és ez szinte mindig is így volt nálam.Viszketés vagy egyéb tünetem nincs.

A dokim szerint nincs semmi probléma,normál folyás.Van akinél több,másnál kevesebb.

Végül is nem vészes,csak kíváncsi vagyok,tényleg létezik-e másnál is.

351. Esthy85
2009. aug. 15. 20:14
Sziasztok! Én is hasonló problémákkal küzdök :,( Most épp a biorezonanciás kezelést próbálom. Ja meg a Chlorella kapszulát. Állítólag sokat segít. Háát majd kiedrül... Nekem felment a gyulladás a méhemre és a petefészkemre :S Remélem nem lesz komolyabb következménye... :,( Jobbulást Mindenkinek!!!! Amúgy milyen az a rózsamézes kúra?
2009. aug. 15. 13:32

Kipróbáltam a rózsamézet, habár nem kúra szerűen, így csak ideiglenesen, de 1,5 hétre eltűntek a tüntek. Aztán jött a mensi.

Valamikor végigcsinálok egy kúrát és megírom a tapasztalataimat.

349. mkjudit (válaszként erre: 348. - Miss Angel)
2009. aug. 15. 10:34

4 darabos diflucan kapszula.2 neked 2 a parodnak hetente 1x kell bevenni. Addig ne legyetek egyutt.

Haziorvos is felirja.

2009. aug. 14. 20:34

Hát,csajok sajnos az lett,amire számítottam,a Betadine kúra most se ért sz@rt se:S.

Nagyon erős a folyásom,ha már ilyen erős gyógyszer nem segít,akkor mi...

Muszáj leszek elmenni nőgyógyászhoz,hogy megnézzen belül:((((((

347. Miss Angel (válaszként erre: 344. - Drnéni)
2009. júl. 31. 22:35

Nem szedek fogigátlót.

Egy rövid ideig szedtem Diane35-öt,azt is évekkel ezelőtt,bőrgyógyászati probléma miatt+Az egyik nődoki írt fel Melianét,a vérzési problémáimra/szintén régen/.De aztán az is elmaradt,mert nem segített.....

346. Miss Angel (válaszként erre: 343. - Drnéni)
2009. júl. 31. 22:32

Erre csak ismételni tudom önmagam:hónapokig nem irigáltam SEMMIVEL,orvosnál több éve nem jártam,tehát nincs,aki tömjön gyógyszerekkel,mint régen,mégse vagyok-voltam semmivel se jobban.

A Betadine kúrát viszont már végigcsinálom,ha elkezdtem,így az irrigálást most nem kerülhetem el.

Mielőtt elkezdtem használni a Betadine kúpot,már előtte 3 nappal elkezdtem gyógyszertári tejsavval irrigálni,hogy kicsit "tisztuljak",már akkor sűrű,sárga csomókat mostam ki magamból....és azóta is ürül,szépen,minden nap,hol több,hol kevesebb:(

345. Maggie047 (válaszként erre: 344. - Drnéni)
2009. júl. 30. 14:52
Most hagytam abba a tablettát, hátha az okozza. Én is hallottam erről.
344. drnéni (válaszként erre: 343. - Drnéni)
2009. júl. 30. 14:34
Ja, és a fogamzásgátló tabletták is gyakran okoznak erősebb folyást, ami könnyebben befertőződhet!
343. drnéni
2009. júl. 30. 14:33

Nem tudok mindent végigolvasni, de látom, hogy többen sűrű sterilizáló hatású irrigálást alkalmaznak! Ez az, ami biztosan csak ront a tüneteken! A hüvelynek és a szeméremtestnek ugyanis van egy normál baktériumflórája, mely megvédi a kellemetlen folyást (is) okozó mikroorganizmusoktól. Ezt a normál flórát pusztítja el a sűrű irrigálás és a fertőtlenítő folyadékok használata, minek következtében sokkal ellenállóbb, szinte kiirthatatlan kórokozók kolonizálják a hüvelyt.

Semmi Betadin, meg ezüstkolloid! Atyaég!

Ha valaki mindenáron irrigálni akar, legfeljebb heti 2x tegye, patikában kapható tejsavas folyadékkal.


Kerülendő a sűrű partnercserélgetés is!

342. Szilas75 (válaszként erre: 340. - Maggie047)
2009. júl. 30. 14:25
Ez egy folyadék,antibakteriális.Korokozókat,bacikat,vírusokat írt.
2009. júl. 30. 14:17
kerekdombi gyógyvíz...
340. Maggie047 (válaszként erre: 339. - Szilas75)
2009. júl. 30. 14:16
Mire jó? Ez folyadék?
339. Szilas75 (válaszként erre: 338. - Maggie047)
2009. júl. 30. 14:05
Nem is tudom hogy írjam le hogy ne tünjön reklámnak,és hogy ne az jöjjön le hogy a "szolgáltatásaimat" reklámozom.Drogériába is lehet kapni,és bizonyos webáruházakban.Nemrég volt a tv.-ben is róla szó.
338. Maggie047 (válaszként erre: 337. - 28c49e6867)
2009. júl. 30. 13:37
Ezüst kolloid... Bár azt sem tudom mi az egyébként, érdekelne...
337. 28c49e6867 (válaszként erre: 336. - Szilas75)
2009. júl. 30. 13:14
Mi is ez? :P Lemaradtam szerintem valamiről :S
2009. júl. 30. 12:15

Miss angel!

A belső fogyasztás azt jelenti,hogy 1-1 kupakkal átöblögeted a szád és lenyeled.650 kórokozót,vírust,baktériumot képes kiírtani!!

335. 28c49e6867 (válaszként erre: 334. - Miss Angel)
2009. júl. 29. 22:27

Ne is említsd a hasfájást, a napokban kell megjönnie, és már előre rettegek, hogy megint előjön a szokásos kellemetlen szag meg minden utána :((( Inkább fájjon a hasam ezerrel, csak ne jönne ki rajtam utána ki az a sok szarság :(


Jaaa, küldtem mailben képeket!!! ;)


Puszi

334. Miss Angel (válaszként erre: 333. - Miss Angel)
2009. júl. 29. 22:05
Mármint a kúp nem csíp:)
333. Miss Angel (válaszként erre: 332. - 28c49e6867)
2009. júl. 29. 22:03

Hát....megvagyok köszi.

Legalább az a hasfájás elmúlt már,ami a kúpos kúra első napjaiban volt,mi a fene lehetett.....

De csípni most se csíp,mint ahogy régen se.......

2009. júl. 29. 21:24
Angel mizujs Veled? Hogy vagy???
331. 28c49e6867 (válaszként erre: 329. - Maggie047)
2009. júl. 29. 21:24

Hmmmm.... hát gyógynövényes cucc, ártani annyira szerintem nem árthat, és a remény az mindig itt van, hogy talán ez beválik :S

Majd írom a fejleményeket!!! :)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook