Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


151. 4ab67f870d (válaszként erre: 136. - Jotianya)
2009. júl. 5. 10:50
Nekem semmit nem csinált, pedig az utolsó reményem volt...
150. Miss Angel (válaszként erre: 147. - F64f0d9a69)
2009. júl. 4. 20:18

Tényleg nem fogom kipróbálni.

Tisztító tampon.Hallottál már róla?

Ha nem,olvasd el a róla szóló topicot,amit indítottam.....kiderült,hogy egy hatalmas csalás!

Na,azóta nem tetszik nekem az mlm,de nagyon nem:S.


Reménykedek benne,hogy ezt nem bántásnak veszed,nem kötekedni akarok.

De érdemes beleolvasni abba a fórumba,akkor meg fogod érteni a szkepticizmusomat....

149. Miss Angel (válaszként erre: 148. - F64f0d9a69)
2009. júl. 4. 19:43
Akár hülyeség,akár nem,ő mondta,nem én találtam ki,leírtam,ennyi.....
148. f64f0d9a69 (válaszként erre: 144. - Miss Angel)
2009. júl. 4. 14:30

Jó nagy hülyeség! Már bocsi...

Ez szemlélet és nyitottság dolga.

Mi mindegyiket használjuk évek óta.

Gyógyszer nincs is itthon azóta. Az allergia pedig szép lassan múlik.Pedig én sokáig nyilvántartott allergiás voltam. Évek óta nem is voltam már allergológián.Pedig a parlagfű most sem kevesebb.

Vajon miért csak gyógyszertárban árulják a homeo szereket?

147. f64f0d9a69 (válaszként erre: 145. - Miss Angel)
2009. júl. 4. 14:21

Én csak leírtam nekünk mi használt.

Nem kell feltétlenül kipróbálni.

Nekem is voltak fenntartásaim az mlm- mel.

Mi évek óta használjuk, nekünk bevált.

Nem hiszem, hogy a kúpok megoldanák ezt a helyzetet.

Én meg a gyógyszerekben csalódtam.

Ki hogy tapasztalja.

Én már mind a kettőt kipróbáltam.

146. hableány24 (válaszként erre: 145. - Miss Angel)
2009. júl. 3. 22:03
Nekünk már csak Isten tudja mi használna!
145. Miss Angel (válaszként erre: 142. - F64f0d9a69)
2009. júl. 3. 19:53

Ha a rengeteg kúp,gyógyszer,kenőcs,irrigáló,orvosi kezelések/stb,stb/nem oldották meg a problémáimat,egy táplálékkiegészítő termék meg fogja??

Nem,én ezt nem hinném.

Az mlm-mel szemben egyébként is fenntartásaim vannak.....de nehogy úgy vedd,hogy Téged akarlak bántani ezzel.

144. Miss Angel (válaszként erre: 141. - Hableány24)
2009. júl. 3. 19:42

Nekem egyik tanárom mondta nemrég/aki gyógyszerész!!/,hogy az ezüstkolloid sz@rt se ér-Már bocs,hogy így fejezem ki magam.

A homeopátiás szerekről ugyanez a véleménye.

Hát...ha egy gyógyszerész mondja,akkor csak lehet benne vmi....

143. f64f0d9a69 (válaszként erre: 142. - F64f0d9a69)
2009. júl. 3. 16:06

használunk

elírtam bocsi

2009. júl. 3. 16:03

sziasztok!

Mi ezekre a gondokra egy Paraprotex nevű mlm-es szert használnak némi kiegészítővel. Nekünk bevált.

Tudom általában nem szeretik a hálózati szereket, pedig rajtunk ez segített. Nagyon drága, de a tagoknak lényegeden olcsóbb. Nem hátsó, segítő szándékkal írtam. Már rég gondoltam rá, csak az mlm -sége miatt...

2009. júl. 3. 13:58
Próbáltátok már rá az ezüstkolloidot? Állítólag antibiotikum és jó a húgyutakra.
140. Miss Angel (válaszként erre: 139. - Estacado)
2009. jún. 30. 19:41
Sok szerencsét,hátha végre előbbre jutsz,aztán majd légyszi írjál,hogy mire jutottatok,mert nagyon érdekel!
2009. jún. 30. 19:35
Úgy ingyenes a szűrés, hogy kórokozóként 3000,-Ft. De mindegy, még így is olcsóbb lesz, mint egy magán dokinál. Nem mentem el, mert kicsit macerás, hogy előbb sorba kell állni (ülni ) a dokinál a csekkért, aztán elmenni befizetni a postán, végül vissza, megint kivárni a sorom a vizsgálatra. Most nem volt hozzá kedvem.Majd jövő héttől két napra leosztva. Mert hogy egyszer egy héten rendel délután.
138. estacado (válaszként erre: 136. - Jotianya)
2009. jún. 29. 21:50
Te is sorstárs vagy?
137. estacado (válaszként erre: 136. - Jotianya)
2009. jún. 29. 21:49
Évekkel ezelőtt kaptam, nem használt, igaz csak 1x próbáltam. Mondjuk chlamydia esetében biztos nem hatásos. De majd lehet, hogy megemlítem a mostani dokinak.
2009. jún. 29. 21:21
[link] Sok embertől hallottam,hogy jó
2009. jún. 29. 19:52
Annyit mondott az asszisztens, hogy továbbra is ingyenes a chlamydia, ueraplazma, mycoplazma. Mondjuk eddig úgy tudtam, hogy nem ingyenes. Na mindegy holnap remélem többet tudok, akkor megírom este. Ha átvert a csaj, lekeverek neki egyet:)
134. hableány24 (válaszként erre: 133. - Estacado)
2009. jún. 29. 19:23
Ezek a vizsgálatok mind erre a makacs folyásra vannak és ingyenesek bár melyik sztk-ban? Mert akkor kiverem a balhét ha nem csinálja meg a dokim! :)
2009. jún. 29. 19:14
Holnap végre megyek chlamydia, gardnerella, ureaplazma és mycoplazma szűrésre az SZTK-ba. Többször megérdeklődtem, milyen lehetőség van olyan szűrővizsgálatok elvégzésére, amiket az OEP nem finanszíroz, de valahogy megfeledkeztek az árlista lekéréséről. Ma délután újra felhívtam az SZTK-t, sikerült azzal az asszisztenssel beszélnem aki délelőttös és úgy tűnik értelmesebb és lelkiismeretesebb, mint az, aki az én dokimmal van, úgyhogy elmesélte a chlamydia urea, mycopl. ingyenes. A gardnerellára azt mondta rajta van az árlistán csak épp nem árazták be, de holnapra kideríti, dél körül kell telefonálnom. Na ez már haladás, akkor délután elrobogok az én dokimhoz. Meg kell ezt lépnem, mert újra kezdenek előjönni a bajaim. Ha negatív lesz, nekem az is jó, legalább ebből a szempontból tiszta vagyok. A következő harcom a hormonvizsgálat lesz. Elhatároztam, most már nem hagyom magam lerázni. MEG AKAROK GYÓGYULNI! Nem kicsit, valamennyire, tűrhetően, éppen hogy, hanem TELJESEN! Voltam az Ormos intézetben thermográfiás vizsgálaton. Azt mondták disbacteriózisom van az emésztő rendszeremben. Hm, elgondolkodtató....Pedig naponta 3x probiotikus joghurtot eszem. De tény, hogy vannak emésztési zavaraim, haspuffadás, nyomás érzékenység.Nem komoly, de van. Lehet összefüggenek a dolgok. Lehet, hogy candidás vagyok? Ezen is jár az eszem.
2009. jún. 27. 15:48
Kiadónak :-)) Neten és én imádom :-)
131. Miss Angel (válaszként erre: 128. - 4ab67f870d)
2009. jún. 27. 11:37

Kiadónál dolgozol?na az se lehet könnyű.....

Kedves,amit írtál,köszi,az oldalt mindenképp megtekintem.

130. 4ab67f870d (válaszként erre: 127. - Miss Angel)
2009. jún. 27. 07:49
Ja, a lényeg pont az, hogy ne önmagad légy, mert ahhoz kellemetlen emlékek társulnak. Bújj ki a bőrödből! Játssz! Egy új kép új viselkedésnormát, felszabadultabb kommunikációt eredményez.
129. 4ab67f870d (válaszként erre: 127. - Miss Angel)
2009. jún. 27. 07:46
Erre jó terápia a kaméleontechnika. Nekem legalábbis bejött. Lényege, hogy elképzeled magad valami sikeres, általad kedvelt embernek, karakternek, és ahhoz alkalmazkodsz. Úgy viselkedsz, úgy öltözöl, stb. Ez jött be eddig a legjobban. Van, aki furálja, de senki nem tart csodabogárnak. Ez ugyanis annak köszönhetően, hogy ma már senki sem adja magát, teljesen elfogadott társadalmilag. Én a legtöbb helyen nyakig militaryban és vastag talpú bakancsban jelenek meg, vagy talpig feketében, hosszú bőrkabáttal, ami a szőkeségemhez jól áll, vagy nagyon nőiesen, miniszoknyában (bár ehhez is bakancs van :-)), topban. Minden szereléshez más parfümöt használok. Mindegyik egy karakter, és azt játszom, amit mutatok. Úgy lefoglal, hogy eszembe sem jut szorongani :-)) Erre kb. két éve szoktam rá, de csodákat művel. Fontos, hogy úgy viselkedj, amit a ruházatod tükröz!
128. 4ab67f870d (válaszként erre: 126. - Miss Angel)
2009. jún. 27. 07:40
Olyan nincs, hogy nem tudod. Csak akarni kell. Korrektor vagyok egy kiadónál. Ne tudd meg, emberek milyen kéziratokat küldenek be... Minden harmadik szót úgy kell megfejteni. Vagy egész mondatoknak se füle, se farka... Menj fel a virtus oldalra, olvasgass találomra, majd egyből rájössz, hogy egy író veszett el benned :-))
127. Miss Angel (válaszként erre: 125. - Miss Angel)
2009. jún. 26. 22:17

A szorongó ember "nem tud önmaga lenni":ez alatt azt értettem,nem tudsz kinyílni,és felengedni idegen emberek társaságában,nem tudsz velük olyan felszabadultan viselkedni,beszélgetni,mint pl otthon,a családtagjaiddal,vagy esetleg a legjobb barátnőddel.

Ezt csak azért toldottam még hozzá,nehogy bántásnak vedd,amit írtam,mert eléggé bugyután fogalmaztam meg......

126. Miss Angel (válaszként erre: 122. - 4ab67f870d)
2009. jún. 26. 21:25

Hála istennek,ne is legyen többé ilyen,örülök,hogy van életkedved,és vannak céljaid,ez nagyon fontos.**

Az írásra visszatérve:nincs tehetségem hozzá,úgy érzem:)-mikor elolvasok itt1-1 cikket,irigy vagyok kicsit,rögtön arra gondolok,én soha nem tudnám így összehozni:))

125. Miss Angel (válaszként erre: 124. - Hableány24)
2009. jún. 26. 21:17
Veled 1 baj van,amiről nem tehetsz:szorongsz.És a szorongás megbénítja az embert,a szorongó ember nem tud "önmaga lenni".Ezt tudom magamról,mindenesetre nem mondok véleményt azokról az emberekről,akik kiröhögnek......
2009. jún. 26. 21:10
Nem főnökök. Azért csinálják mert tetszik nekik. Vagy nemtudom lehet velem van a baj.
123. 4ab67f870d (válaszként erre: 119. - Hableány24)
2009. jún. 26. 21:04
Milyen emberekkel vagy te körülvéve????? Miért nevetnek gúnyosan? Főnökeid? Ha nem, nyugodtan kérdezd meg tőlük, miért csinálják.
122. 4ab67f870d (válaszként erre: 118. - Miss Angel)
2009. jún. 26. 21:01

Arról írj, amiről jólesik, és az fogja elolvasni, akinek szól. A történetek mindig elérnek ahhoz, akiknek szánják őket. A sorstársak, jó látod. Kezeld ezt egy kis élethivatásnak, hogy a betegség általad átélt bugyrait feltárd és terjeszd.

Nos, én nem öngyilkos akartam lenni, csak hosszában-keresztben borotvával végigvagdostam a bőrömet. Néha mintára. De hát az ember ilyenkor már nem fél lábbal máshol van. Nem akartam halni, csak fájdalmat okozni magamnak, amiért olyan reménytelen lúzer vagyok. Ronda lett, de a borotva jó oldala, hogy nyom nélkül gyógyul, viszont gyógyulás alatt marhára fáj és viszket. Szóval valódi büntetés. De már két éve nincs :-)) Most dolgozom kicsit, meg néhány álmom is teljesül, hülye lennék most meghalni :-))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook