Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
271. Hajnal Lánya (válaszként erre: 269. - Ágika30)
2009. júl. 14. 21:37
Engem már az sem érdekelne, csak akkor olyan gyógyszert írjon fel, ami helyre is hoz.
270. Hajnal Lánya (válaszként erre: 268. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 21:35

Mindenféleképpen elmegyek, mert mostmár nagyon idegesít ez az egész, meg félek is rendesen.

A lelkemmel meg tényleg nem foglalkozik senki, hiába fizetek ki egy csomó pénzt.Kicsit bánom már, hogy anno nem voltam határozottabb a dokinál, hogy márpedig csináljon chlamydia tesztet, de mostmár mindegy.Ez legalább ingyen lesz.

2009. júl. 14. 21:35
Angel! Egy szóval nem mondtam,hogy ne menjen el! Csak a tapasztalataimat mondom. Az én magándokim türelmesen végighallgatott,igaz nem segített,de hallgatott! :) Az STD-n meg nem is kérdezhettem nagyon semmit,csak gyógyszert írtak az ennyi!
268. Miss Angel (válaszként erre: 267. - Ágika30)
2009. júl. 14. 21:31

Akkor is el kéne mennie,és ha tényleg chlamydiás?

A lélek pátyolgatását meg inkább hagyjuk,azt senki nem csinálja.

2009. júl. 14. 21:25
De amúgy az STD különösebben nem foglalkoznak veled, tényleg csak mintát vesznek,aztán ha kijön valami arra ír fel az ottani doki gyógyszert,lehet kérdezni a dokitól is,de nem olyan mint egy magándoki, ott annyira nem pátyolgatják a lelked.
266. 28c49e6867 (válaszként erre: 264. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 14. 21:24
Ugye-ugye :) Én is így voltam ezzel nagyon sokáig, de jobban érzem már magam itt köztetek!
265. Hajnal Lánya (válaszként erre: 259. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 21:23

És azt mondjam, hogy STD-re szeretnék időpontot? Vagy csak időpont, és ők megcsinálnak mindent?


(A vérvételbe bele fogok halni, még soha nem vettek tőlem vért...És igen, ezen a téren hisztis vagyok, iszonyatosan félek a tűtől :( )

264. Hajnal Lánya (válaszként erre: 257. - 28c49e6867)
2009. júl. 14. 21:21
Köszi, tényleg megnyugodtam kicsit, jó beszélni végre róla.Így kicsit könnyebb...
263. Hajnal Lánya (válaszként erre: 261. - Ágika30)
2009. júl. 14. 21:20
Csak elvileg sajnos...Nekem egyszer sem csinálták meg...:(
2009. júl. 14. 21:18

Találtam másikat is:


[link]


ez is ilyen orvosi műszeres valami oldal, de ennek országszerte vannak üzletei, meg lehet neten is rendelni.



az elanee pedig:


[link]


De nekik Győrben van a központjuk, és az eléggé messze van.

261. Ágika30 (válaszként erre: 255. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 14. 21:17

Szia! Az STD rendelésért nem kell fizetni! Itt annyit csinálnak amúgy,hogy mintát vesznek tőled kb vagy 5öt és kitenyésztik.

A ph értéket sima lakmuszpapírral nézik,ezt elvileg minden nőgyógyászati vizsgálaton el szokták végezni!

260. Miss Angel (válaszként erre: 259. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 21:15
szóval:"kérésed nélkül"-bocs az elírásért.
259. Miss Angel (válaszként erre: 253. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 14. 21:13

Én db-i vagyok,itt úgy van,hogy időpontot kell kérni,tb kártyát vigyél,biztos,hogy ingyenes,és nem kell fizetned,mindenképp menj el.

Megvizsgálnak "ott",vért vesznek,ne félj,én nagyon féltem anno,de visszagondolva nem nagy cucc...mármint semmivel nem rosszabb egy nőgyógyászati vizsgálatnál.

És ott a kérérsed nélkül nézni fogják a chlamydiát,hepatitist,szifiliszt,és a többit...

258. 28c49e6867 (válaszként erre: 256. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 14. 21:04
Na ezt én is lecsekkolom :P
257. 28c49e6867 (válaszként erre: 253. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 14. 21:02

Szia,

Húúú, Te is szegény jól meg vagy áldva ezzel a "szarral". Én spec a clamidiáról nem nagyon tudok semmit, viszont mensi után amikro múlik el iszonyatos hasgörcseim vannak, sőt, még így csikar is, és elkezd menni a hasam :( szerintem ez sem természetes... A körzeti vagy kirendelt rendelők ingyenesek, én a magándokinál alapból a vizsgálatra 8000ftot hagyok ott, plusz a tenyészet, (változó 3000-10000ft) ja, és plusz a szaros kúpok, gyógyszerek, kenőcsök, amik persze semmit nem használnak.... :((

A ph-s dolgot én sem értem, mert nekem is csak mondják a dokik, hogy fel van borulva, de erről papírt sose kaptam, csak a buzi recepteket nyomják a kezembe :S

Én voltam magándokinál is, meg sztk-s-nál is, de egyik rosszabb, mint a másik...sajnos :((

Én örülök, hogy végre kiírtad magadból, én is nehezen merészkedtem ide, de láthatod, hogy nem vagy egyedül ezzel...

2009. júl. 14. 21:01
Google-ban találtam hüvelyi ph tesztet...elanee a neve...Esetleg hallott már róla valaki?
2009. júl. 14. 20:48
Azt meg lehet valahogy állapítani, hogy a hüvelyi ph-m rendellenes-e, vagy csak a tünetekből lehet erre következtetni?
2009. júl. 14. 20:47
Bocs a hosszúra nyúlt bejegyzés miatt, de erről senki nem tud, és nagyon jól esik végre kiírni magamból...:(
2009. júl. 14. 20:44

Sziasztok!

Már régóta olvaslak Titeket, de csak most vettem rá magam, hogy írjak is.A problémám nekem is az állandó fehéres sárgás bő folyás.Már 8 éve.ÉS UTÁLOM!!!!!Eddig magándokikhoz jártam, de semmi eredmény.Vizsgálatonként több tízezer forint.Tudom, hogy vissza kellene mennem, de nincs kéthetente tizenezer forintom rá.Utoljára januárban voltam ellenőrzésen.Ugyanis kb egy éve elkezdett görcsölni a hasam alhasi tájékon. Nem vettem róla tudomást, gondoltam majd elmúlik.Ja, rendszeresen menstruáció után jelentkezett, tehát semmi köze nem volt a havimhoz.Egyszer ügyeletre is mentem miatta, másnap persze nőgyógyász.Azt mondta, hogy méh mögötti kötőszövet gyulladásom van, és írt fel valami hormongyógyszert, meg végbélkúpot!!! amitől egyébként még rosszabb lett.Mondtam neki a folyást, arra Betadine kúp minden tenyésztés nélkül.Aztán Szegeden elmentem magándokihoz, és kiderült, hogy nem gyulladásom van, hanem egy Myoma göb van a méhemen.Itt már csináltak tenyésztést, ami nem mutatott ki semmit.Gomba negatív, aerob kórokozó negatív, tejsavtermelő baktérium tenyészett.Viszont arról nem ír semmit, hogy túltenyészett-e esetleg.Ez a nőgyógyász írt fel Gynex cseppeket a görcsökre (semmit nem használtak), meg borsavas kúpot, mondván, hogy annak ellenére, hogy minden negatív a hüvelyi mintából, lett, hogy a méhszájnál van a gond, de ez biztosan megoldja.Hát nem oldotta meg. Említettem a chlamydiát, de azt a választ kaptam, biztos nem az, mert akkor zöldes színű lenne a folyás.És nem tesztelte.Pedig a görcsök...Akkorra már a doki szerint lehettek a göb miatt is, mondván lehet, hogy olyan helyen van.Előtte ezt nem említette.Neten olvastam a chlamydia tüneteit, és teljesen rám illik.Bár az is lehet, hogy csak bebeszélem magamnak.Mindenesetre a görcsök elmúltak maguktól.Már volt ilyen, de akkor egy idő után visszatértek dupla intenzitással(ekkor indult az ügyeletes rész).Félek, hogy megint előjön.

Szerintetek ha a chlamydia miatt görcsöltem, akkor az elmúlhat magától egy időre?

És még egy kérdés:

A nemibeteg gondozó ingyenes?

Vagy az is magánrendelés?

Ott emberszámba vesznek, vagy csak egy darab hús vagyok, akit ide-oda pakolgatnak?

Őszintén szólva félek elmenni...

252. Miss Angel (válaszként erre: 251. - 28c49e6867)
2009. júl. 14. 20:30
Köszike,kaptam...
251. 28c49e6867 (válaszként erre: 250. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 20:19

Írtam privit Angel!

;)

250. Miss Angel (válaszként erre: 249. - 28c49e6867)
2009. júl. 14. 20:15

Nekem nem visszajön,el se múlik:)


Most kihez jársz?Kiváncsi vagyok,mert mindketten debreceniek vagyunk,hátha ismerem.Persze nem muszáj megírnod,ha nem akarod,vagy megírhatod priviben,ha gondolod.

249. 28c49e6867 (válaszként erre: 248. - Miss Angel)
2009. júl. 14. 20:04

De mi a fenétől jön vissza a gyulladás???????? Csak úgy magától????

És ha már egyszer be van gyulladva miért nem kezelnek ki normálisan?? Én elmentem kb 3 hónapja egy sztk-s dokihoz, mert a magándokim nem rendelt, hüvelygyulladást álalpított meg, erre kiírt Canesten kúpot....pffffffffffff . Utána mégrosszabb lett....

248. Miss Angel (válaszként erre: 242. - Hableány24)
2009. júl. 14. 19:44

Nekem is azt mondta az utolsó dokim,hogy nagyon be van gyulladva,mégse tudott rajtam segíteni szerencsétlen,pedig mindent elkövetett.

Az összes közül egyedül őt becsülöm:S.

247. Miss Angel (válaszként erre: 241. - **Kata**)
2009. júl. 14. 19:38

Hát ez szívfájdító,amit írsz,igen,én is nagyon megbíztam bennük,mindbe,orvosok,nagy tudású emberek.

Már ráz a hideg a gondolatra is,hogy én egy új dokihoz menjek,a qrva életbe...veled meg amit műveltek,felháborító,undorító,nem is tudom,mit mondhatnék még....

Mélyen sajnálom:((((((((((

246. Miss Angel (válaszként erre: 233. - Ágika30)
2009. júl. 14. 19:32

Nemi úton terjedő betegség,akkor nem lehet,sose voltam együtt senkivel gumi nélkül.

Kliont és Dalacint pedig szedtem.

A betadine akkor ezek szerint már nem vényköteles,úgy emlékszem,régen az volt,de tökmindegy....ez hasznos infó nekem,köszi Ágika!!!

245. AMPULLA (válaszként erre: 241. - **Kata**)
2009. júl. 14. 17:36
nna,ez pont így van!!
2009. júl. 14. 10:58
A gynevac igen magyar találmány! Az orvostól én se hallottam róla,csak úgy böngésztem a neten és itt olvastam először róla. Hát hogy hatásos-e? Egy próbát megér,de az életmódon is kell változtatni ahhoz, hogy rendbe legyenek a dolgok!
243. Ágika30 (válaszként erre: 240. - Estacado)
2009. júl. 14. 10:53

Igen STD szűrés,dehát azért nem kell fizetni!!!!!!!!!!

A chlamydia már akkor is benned lehet,amikor megszülettél,mert ha már az anyádban is benne volt,akkor átadhatja szülés útján és te is majd a leendő gyermekednek! Ez egy olyan fertőzés,aminek nagyon ritkán vannak jelei és csak ilyen szűréseken mutatható ki! Valaki ezzel éli le az egész életét, problémamentesen és amikor esetleg akarna gyereket,akkor koppan hogy hoppá miért nem lehet! Biztos drága ez a laborvizsgálat értem én azt,csak azt nem,hogy akkor miért ijesztgetik a nőket,hogy járjanak szűrésre így meg úgy, mert mennénk mi,de milyen dolog az,hogy mindenért tízezreket kell fizetni???

Talán ez Mo.!

2009. júl. 14. 10:39

Írjátok,hogy állítsuk helyre a ph-t. Hogy kell helyre állítani?

Nekem egyszer az orvos azt mondta,hogy nagyon be van gyulladva a hüvelyem de azóta sem csináltak vele semmit.

Nekem ettől az erős sárgás-barnás folyástól már volt,hogy a nagy szeméremajkakon voltak ilyen fehér hólyagok is. De azok hála Istennek eltűntek.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook