Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
210. Miss Angel (válaszként erre: 209. - Ágika30)
2009. júl. 13. 18:53

Szegény,a lényeg,hogy rendbejöttél,kívánom,hogy így is maradjon!


Ejj,miért nem férfinak születtem??:DDD

2009. júl. 13. 18:50
olyan nálam is volt,hogy gombával kezeltek fél évig,aztán mégse az volt!:S És azért azok a gombagyógyszerek, elég szépen károsítják a szervezetet. Én is dalacint kaptam,nálam az használt! Volt nálam is,hogy nem volt semmi kórokozó,viszont találtak vegyes bacikat,ami önmagába nem káros,de mégse volt meg az egyensúly,arra betadint kaptam+irrigáltam utána meg gynoflore. 3év után ennek köszönhetően végre normális lett a ph értékem és meg is szüntek a bajok!
2009. júl. 13. 18:45

Röviden:hol gomba,hol baktérium,hol mindkettő túl volt szaporodva,és volt olyan,hogy egyik se,s a tünetek változatlanul fennálltak akkor is-szóval hol ezt mutatták ki,hol azt,csak kapkodtam a fejemet:S.

Az egyik orvosom pl gombával kezelt hónapokig,aztán megállapította,hogy ez mégse gomba,bakteriális fertőzés,el is csodálkoztam,gondoltam ez marha jó,ezután Dalacin hüvelykrémet írt fel,amit egy külön eszközzel kellett mélyen a hüvelybe feljuttatni.Szart se ért...

Nemi beteggondozóban is kezeltek,vizsgáltak:Hepatitis,Aids,Chlamydia,tripper,szifilisz,ezekre emlékszem,összes negatív lett.

2009. júl. 13. 18:31
és mit mutatott ki a tenyésztés?
206. Miss Angel (válaszként erre: 205. - Ágika30)
2009. júl. 13. 18:20
Köszi,mind megvolt....
2009. júl. 13. 17:03
sziasztok! Az egész lényege a normál hüvelyi flóra helyreállítása. Ha sikerül elérni a normál hüvelyi ph-t:3,8-4,5 akkor higgyétek el, meg fog szűnni a makacs folyás! Kezdjetek el szedni vmilyen immunerősítő tablettát, hetente egyszer lehet irrigálni. De mindenek előtt érdemes lenne elmenni tenyésztésre,mert ha van folyás,az mindenképpen fertőzés jele! Ami lehet baci,gomba és esetleg még nemi betegség is!!
204. Miss Angel (válaszként erre: 203. - 28c49e6867)
2009. júl. 13. 01:04
Sajna az élet kegyetlen,sokmindent ki kell bírni:(
203. 28c49e6867 (válaszként erre: 202. - Miss Angel)
2009. júl. 12. 22:08

Na igen :S

Nemrég zuhiztam és nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg magam "ott", hogy mi a helyzet... :(((

Semmi viszketés, semmi égő érzés, semmi, de mégis ilyen fehér krémszerű folyás van. MI A FENE EZ?????? Én már nagyon kivagyok ettől. Istenem Angel Te hogy bírod?? Nagyon erős vagy, komolyan.

202. Miss Angel (válaszként erre: 200. - 28c49e6867)
2009. júl. 12. 20:55

Hát ne szexelj a szabadban,se kocsikázás közben,aztán ha ez a pasinak nem tetszik,nyúljon magához,már bocs,ha közönséges voltam.

Aztán,ha nem tetszik a rendszer,le lehet lépni,s kész.....

201. Miss Angel (válaszként erre: 198. - Estacado)
2009. júl. 12. 20:44
Suzy,sztem ezt próbáld ki,csak a gyakori irrigálás meg árt a hüvelyflórának,Estecado,erről mi a véleményed?
200. 28c49e6867 (válaszként erre: 196. - Miss Angel)
2009. júl. 12. 20:43

Semmi gond Angel,nem voltál sértő, meg aztán én is hasonlóan gondolom a dolgot már. :((

Szex előtt a zuhany állandó az életemben, és rohadt unalmas már... amikor mások mondják, hogy pl. kocsikázás közben kedvük támadt szexelni, stb. és a szabadban.... De ott pl. hol van zuhany?

Feszengve kell állandóan szexelni, volt, hogy már agyon parfümöztema szobát, hogy ez a hülye szag ne érezzen, meg ilyenek. Baromi kellemetlen az egész. Síkosítót is már illatosítottat vettem.

2009. júl. 12. 20:40

Ja,arról nem beszélve,vannak olyan napjaim:mikor zuhanyozok,és mosakodok ott,szinte "dől" a váladék kifelé,azt érzem,hogy azt a sűrű,nyálkás vmit egyszerűen nem tudom kimosni magamból.

Na olyankor szoktam megijedni,és fut át az agyamon minden szörnyűség,lehet,ezt nem hiszed el,de esküszöm igaz....csak utána próbálom magam nyugtatgatni,és vigasztalni,vannak nálam rosszabb helyzetben lévők,és ha eddig húztam,húzom tovább is,és talán nem lesz komolyabb baj.....

198. estacado (válaszként erre: 197. - Miss Angel)
2009. júl. 12. 20:35
Nem úgy gondoltam, hanem szex előtt kimosni mondjuk irrigálni és ettől állítólag kiszárad a hüvely és nem lesz elég nedves az aktushoz. Ezért utána jöhet a síkosító. Én nem próbáltam ugyan ezt a megoldást, csak megpróbálok ötletet adni. Mondjuk jó macerás.
197. Miss Angel (válaszként erre: 195. - Estacado)
2009. júl. 12. 20:26

De nem mindegy,mennyire bő az a folyás!

Én ha megfürdök,nem sokkal utána már érzem,hogy nedvesedik...jajj,de sz@r erről beszélni:S.

És így hogy lehet "kiszáradni"???:)

2009. júl. 12. 20:23

Édesem,hidd el,én átérzem a problémádat,egy cipőben járunk.

De muszáj lenne megnyugodnod kicsit,kikapcsolódni,elterelni a figyelmedet,mert ebbe idegileg ki lehet merülni.Tudom,hogy NAGYON nehéz,de a te érdekedben.

Ha a pasid meg így viszonyul hozzád,hát....én átgondolnám "megtartsam-e."

Ez elég kegyetlenül hangzik,de írod,állandóan veszekedtek szinte,ez nem hiányzik a te állapotodban.

Bár a pasik többsége borzasztó intoleráns tud lenni a női bajokkal szemben,tapasztaltam már eleget,de azért lehet akadna jobb,megértőbb,hmm?


Nem akarok a kapcsolatodban vájkálni,remélem nem haragudtál meg.......

195. estacado (válaszként erre: 194. - 28c49e6867)
2009. júl. 12. 20:16
Őszintén szólva én a plafonig ugranék örömömben, ha "csak " bővebb folyásom lenne fájdalom és viszketés nélkül. Sőt, végeredményben mindig volt nekem is folyásom egész életemben, csak valami elromlott bennem 11 évvel ezelőtt és azóta vannak kellemetlen tüneteim is. De maga a sok folyás ténye nem zavart a nemi életben, igaz, nem tűnt fel semmi a partneremnek. Aktus előtti mosakodással ezt nem tudjátok megoldani? Úgy értem belülről is. És ha kiszárít, akkor vannak síkosító zselék.
194. 28c49e6867 (válaszként erre: 193. - Miss Angel)
2009. júl. 12. 19:19

Neeeeem, á, dehogy. Sőt a tampont utálom, most használtam csak, mert már arra is gyanakodtam, hogy a betéttől allergiám van. De nem, most is ugyanaz van... :((((

De hogy merjen az ember így aktusba bonyolódni szégyenérzet nélkül, mikor még magamtól is undorodom szinte :((((

2009. júl. 12. 19:13
Suzy,nem történt veled olyan esetleg,hogy mensi után bentfelejtetted a tampont/ha egyáltalán használsz/?
192. Miss Angel (válaszként erre: 190. - 28c49e6867)
2009. júl. 12. 19:05
Ja,csak felhúz,és lelkileg még jobban kikészülsz:S.
191. Miss Angel (válaszként erre: 189. - Estacado)
2009. júl. 12. 18:59

Sajna 4 és 5 e ft között van az ára,megnézték nekem,de pontosan nem jegyeztem meg.

A gynoflort én is használtam,basszus,akkor erre is felesleges pocskolni a pénzt:(((

190. 28c49e6867 (válaszként erre: 189. - Estacado)
2009. júl. 12. 18:56
Én is a Gynoflort használom, d ecsak ideig óráig hat. :( hívtam a dokit, mondtam neki, hogy "visszajött" a dolog, de azt mondta, hogy ha nincs viszkető, égő érzés, fájdalom akkor nem gomba, vagy ilyenek, csak a ph. Nem kell Canesten, stb. mert nincs semmi. Én már nem tudok mit mondani erre...
189. estacado (válaszként erre: 188. - Miss Angel)
2009. júl. 12. 18:45
A Potexin Gynophilus 3000 körül van gyógyszertárban ( pontosan már nem emlékszem), én két adagot használtam, de változás nem történt. Lehet, hogy mivel neked csípés viszketés nincs, esetleg használ. Szerintem ebben a kategóriában a legjobb a Gynoflor, de magát a fertőzést ez sem szünteti meg, csak jobb az ember közérzete. Ráadásul vényköteles sajnos. Ha nem lenne az én állandóan használnám.
188. Miss Angel (válaszként erre: 186. - 28c49e6867)
2009. júl. 12. 15:25

Szió.

Hogy mit tudnál venni?

Hát,recept nélkül tudsz venni esetleg/Protexin/ Gynophilus hüvkapszulát,most fedeztem fel ezt a patikai gyakorlat során.

Nem vmi olcsó,14db-os,vény nélkül kapható,4,vagy 5 e ft.

Azt írta a tájékoztatója:a hüvelyi flóra egyensúlyát helyreállitja,rendszeres használatával megelőzhetők a kellemetlen tünetek,távoltartja a kórokozókat,stb,stb,tudod,a szokásos szöveg....

De lehet hogy jó,én most hallottam róla először,és meg is akartam venni azon nyomban,csak nem volt nálam annyi pénz pont akkor:(

De kipróbálom,néztem az összetételét,ártani nem árthat.A jövő héten megveszem,most ugyis megvan a havim,nem tudnám elkezdeni használni.....

187. Miss Angel (válaszként erre: 185. - **Kata**)
2009. júl. 12. 14:52

Nagyon köszönöm,és nem éreztem úgy,hogy felelősségre akarnál vonni:)Csak leírtam a tényeket.

Bár valahol felelőtlen vagyok,valljuk be,már csak a rákszűrés miatt is:)

186. 28c49e6867 (válaszként erre: 183. - Miss Angel)
2009. júl. 12. 11:03
Szió Angel, igen együttlét után mentem dokihoz, na meg előtte is :S állandóan, már kifele zavar a rendelőből. De semmit nem mondott, illetve hogy ninc ssemmi bajom. De akkor mi ez??? Rákszűrés is most volt, az is rendben. Ma megyek patikába, mert fáj a torkom, szerinted mit tudnék venni "erre"?
185. **Kata** (válaszként erre: 184. - Miss Angel)
2009. júl. 12. 11:00
Nem felelősségre vontalak vagy ilyesmi, csak furcsa volt, de így értem... félig meddig... Visszaolvastam és láttam, hogy sokan vagytok,igen. Nézz utána a gynevac nak én nagyon sok jót hallottam róla,hátha segít. Én is szeretném felirtani,bár nincsenek ilyen panaszaim, hanem más miatt. Remélem tudtam segíteni.
184. Miss Angel (válaszként erre: 182. - **Kata**)
2009. júl. 12. 10:49

Úgy,hogy rohadtul unom,és elegem van,hogy kezel egy orvos hónapokig,vagy akár évekig/ilyenre is volt példa/,aztán meg megvonja a vállát:"nem tudok magával mit kezdeni"....

A másik ok,amiért nem járok orvoshoz:nincsenek fájdalmaim,csípő érzés,viszketés,stb,ha lennének,elhiheted,mennék ész nélkül.....nincsenek húgyúti problémáim,"csak" ez a makacs folyás,mensis gondok,amiket már írtam vagy 100x.

Hogy miket próbáltam??természetesen amiket felírtak a dokik,

antibiotikumok,kúpok tömkelegét.Utóbbiból pl:Mikogal,Pevaryl,Betadine,Klion D,Pimafucin,Floragyn/ez utóbbit magamtól/,Canesten hüv tabletta,és még sorolhatnám tovább.....

Ahhoz,hogy pontosan le tudjam írni,miket szedtem,elő kellene kotornom a leleteimet,mert mondom,évek óta orvos felé se néztem,és nem emlékszek mindenre....

Szedtem 2,vagy 3 féle fogigátlót is,ezek közül a Meliane-ra emlékszem,nem védekezés céljából írták fel,hanem a mensis panaszok miatt...

Tizenakárhány év után meg lehet unni a nődokihoz járást,nem vagyok az a fajta,aki könnyen feladja,de már az én türelmem se végtelen....

És,ha picit visszaolvasol,láthatod,hogy rajtam kívül vannak jónéhányan,akik kínlódnak,pluszban e mellé még húgyúti problémákkal,az ezzel járó fájalommal,vizelési ingerrel,stb:(

Ez a vakcina szöget ütöttt a fejembe,most felfedeztem,van fórum is róla,végigolvasom,az fix...

183. Miss Angel (válaszként erre: 180. - 28c49e6867)
2009. júl. 12. 10:28

Azt próbáld meg még,hogy ne nézegesd állandóan,meg ilyenek,mert abba tényleg bele lehetne bolondulni,én nem szoktam.

Egyszerűen az érzés szörnyű,legszíveseben azzal se törődnék,látod,próbálok úgy élni,mintha nem is lenne,még nődokihoz se járok már.Egyébként Katának tényleg igaza van,egy rákszűrést sürgősen meg kellene ejteni....csak akkor megint járnom kellene vissza állandóan,mert látná az orvos,hogy nem vagyok ott egészséges,kezdődne minden elölről,a véget nem érő kezelések...

Figyi,mikor volt ez az eseted együttlét után,mentél dokihoz?és akkor mit mondott??????

182. **Kata** (válaszként erre: 181. - Miss Angel)
2009. júl. 12. 10:03
a külső kezeléseken kívül (intim zuhany stb) miket próbáltál még? Illetve, ha ilyen gondjaid vannak, hogy hogy nem jársz orvoshoz?
181. Miss Angel (válaszként erre: 179. - 28c49e6867)
2009. júl. 12. 09:43

"Depis"????:))))

Jajj,bocs,nem akartalak kinevetni,de én még ilyet nem hallottam.

Tudom,mit akarsz ezzel mondani,írták már nekem,hogy esetleg nem az a bajom,hogy hiányzik a szervezetemnek a szex,és így reagál rá?

De gondolj bele,kb 11 éves lehettem,mikor kezdődött,erre világosan emlékszem,mert a mensim 13 éves koromban jött meg,és a folyás már jóval hamarabb megvolt.

Na,most egy 11 éves gyereknek hiányzik a szex?Szerinted?még a gondolataimba se volt akkkor:D.

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook