Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
330. Miss Angel (válaszként erre: 328. - Szilas75)
2009. júl. 29. 20:18

Szia.

Mit értesz azalatt,hogy belső fogyasztás????

329. Maggie047 (válaszként erre: 326. - 28c49e6867)
2009. júl. 29. 17:47
Szia!Én a GynoCaps nevű kapszulákat használtam, adagolása olyan mint a tiéd. Hát volt amiben segített, a folyás maradt.
328. Szilas75 (válaszként erre: 327. - Miss Angel)
2009. júl. 29. 15:27

Szia Miss Angel!

Még nem régen léptem be,de olvastam hogy nőgyógyászati problémád van.Tudnám ajánlani az ezüst kolloidot irrigálásra és belső fogyasztásra!!A nőgyógyászati területekért a vese felelős.Valószínű hogy ott is van valami probláma,terhelés.De a helyedbe elmennék egy sejtszintű állapotfelmérésre,góckutatásra.Egy Joalis tanácsadó pontosan megmondaná mi okozza a problémádat!!!

2009. júl. 29. 12:04
Én szarul vok,a jódos kezeléstől eléggé fáj a hasam esténként,föleg az1.nap volt szar,akkor le kellett feküdnöm,mert nem bírtam.Azóta jobb lett vmivel,kibírható.
2009. júl. 29. 00:20

Hova tűntetek lányok? Csinálom ezt agyógynövényes kapszulás kúrát, és most azóta nincs semmi tünetem. :) Bár nem tudom meddig lesz ez így...remélem marad ez az állapot.

Ki hogy van????

(ja, amúgy maradtam, nem utaztam el)

Pusz nektek!!

2009. júl. 25. 12:52

Sziasztok lányok!! Kicsit le voltam tűnve, meg leszek is, ms este indulok németbe. A lényeg:

Elmentem ma egy gyógynövényüzletbe, mert annyira gáz, hogy még nyaralni se tudjak ettől a szr folyástól, szagtól, stb. És adott egy készítményt. Olyan, mint egy rendes gyógyszer kapszula, csak hüvelybe kell felhelyezni, napi 2x.

A neve: GynOphilus hüvelykapszula.

ezekre ajánlják!!: "HÜVELYI FOLYÁS, ÉRZÉKENYSÉG ÉS KELLEMETLEN SZAG. kÖSZÖNHETŐEN A TERMÉSZETES ÖSSZETEVŐKNEK A GYNOPHILUS HELYRE TUDJA ÁLLÍTANI A MEGVÁLTOZOTT HÜVELYI FLÓRA EGYENSÚLYÁT.


Mától alkalmazom, 14 db van benne, napi 2, így ez egy 7 napos kúra. Háát, meglátjuk. :S

Ja, 2540ft amúgy. Inkább ezt veszem, mint a szar canestent állandóan.... már elegem van.

Jók legyetek csajok, próbáljátok ki ha gondoljátok. Pusz mindenkinek!!!

324. Miss Angel (válaszként erre: 323. - Cfe91a5448)
2009. júl. 21. 21:06

Köszi szépen,szívesen fogadom a cimet.

De ha bartoline cisztám lenne,vagy tályogom,az fájna erősen,nem?nekem nem fáj ott semmi,csak gyulladt a bőr,olyan lilás vöröses,szóval nem olyan,mint lennie kellene+az állandó hüv.gyulladás ugyebár:S.

2009. júl. 21. 21:02
nemigyógyászhoz kell menni sajnos a nőgyógyik felületlenek,ráadás a nemigyógyász jó felszerelségű dolgokkal rendelkezik vérvét endoszkop stb..precizebben nézik a kenetet!!!!a bartolin mirigy no játélk komoly veszélyekkel jár6 sajnos gyulladásnál+nagyobbodik ajkár tojás nagyságura is nőhet feltétlen menj nemigyógyászhoz MISS ANGEL ha akkarod priviben küldök cimet.
322. Ágika30 (válaszként erre: 321. - Miss Angel)
2009. júl. 19. 15:00
Azt nem tudom. De jól teszed,hogy irrigálsz. Viszont ne várj csodát a betadintól,mert nem specifikus gyógyszer, a bakteriális fertőzésre antibiotikum jó. Ártani nem árthatsz vele! De ezt mindenképp vizsgálattal kell megnézni,hogy mi a bajod konkrétan!
321. Miss Angel (válaszként erre: 318. - Ágika30)
2009. júl. 19. 14:55

Teljesen igazad van,eléggé elképesztő mit mosok ki magamból esténként....

Úgyhogy két napja még csak irrigálok,aztán jön a kúpozás,mától,vagy holnaptól.....

Csak,úgy érzem,a külső mirigyeimmel is problémák lehetnek,mert miután irrigáltam,és ugye utána "száraz" vagyok egy ideig,kívül akkor is érzek egy kis nedvességet.

Anno igy kezdődött,ezt vettem észre először gyerekkoromban,a külső mirigyek váladékozását....

De a Bartoline mirigyek fertőzöttsége komoly fájdalommal jár,nem????

Nem értem,mi ez,nekem ilyen összetett fertőzésem lenne,annak ellenére,hogy nem fáj??

320. Ágika30 (válaszként erre: 319. - Estacado)
2009. júl. 19. 14:31
Hát savas környezetbe nem igazán! Igazából akkor már egy kacsát is beszerezhet,hogy meg tudja vizsgálni a ph értéket! Sok értelme nincs ilyenbe beruházni,mert ez a csík csak azt mutatja meg,hogy milyen irányba van eltolódva és nem a betegséget! Szóval attól,hogy most meg fogja tudni,hogy neki 4,2 vagy 3,9es a ph-ja attól nem fog előrébb jutni!
319. estacado (válaszként erre: 317. - Ágika30)
2009. júl. 19. 14:00
Én úgy tudom, hogy ragyogó ph értlék mellett is virul a gomba. Szerintem, mivel ez az önvizsgálat nem ártalmas, így nyugodtan megteheti.Legalább képben lesz.
318. Ágika30 (válaszként erre: 300. - Miss Angel)
2009. júl. 18. 22:49
Szia! Az irrigálás azért szükséges,mert ha tényleg olyan sok a váladékod,akkor nincs értelme a kúpnak! Egyébként nem fontos,mind a 14et elhasználnod! Ez egy jódos készítmény,ami köztudott,hogy a jódnak fertőtlenítő hatása van! Viszont,ha vmi fertőzésed van,nem fog segíteni,arra specifikus gyógyszer kell, ez egy általános kúp. Ártani nem árthatsz vele, én mindig mensi után szoktam használni 1-2napig.
317. Ágika30 (válaszként erre: 307. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 18. 22:42

Szia! Miért akarsz ph tesztet! Tök felesleges pénzkidobás. Ha van vmi folyásod,akkor szinte biztos,hogy nem jók az értékek. És ha még esetleg meg is tudod,hogy neked milyen,akkor is el kell menni dokihoz,hogy kapjál a bajodra gyógyszert!

Egyébként sima lakmuszpapírról beszélünk,ami nem 10dbos,hanem egy dobozba van és asszem száz darabos és kb 3000 ft-ba kerül! És ha esetleg van vmi fertőzésed előbb azt kell kikezelni és után kell beszélni a h.flóra helyreállításáról!

316. Miss Angel (válaszként erre: 313. - Estacado)
2009. júl. 16. 20:58

Köszi.

Engem bizti nem fog csípni,régen se csípett,emlékeznék rá.

De az marha jó,hogy akkor a doki nem világosított fel,a jód mennyire károsítja a flórát,és utána tegyek óvintézkedéseket,nekem meg még nem volt annyi eszem,hogy kitaláljam magamtól:S.

Még erre se képesek.....

315. estacado (válaszként erre: 314. - Estacado)
2009. júl. 16. 20:57
Az irrigátort én minden használat után hypós vízben áztatom, hogy fertőtlenítsem. No csak a "kóstolás " miatt, ha ez undorítana.
314. estacado (válaszként erre: 310. - Miss Angel)
2009. júl. 16. 20:28
Ja a lényeg. Az irrigátorba egy kupaknyi tejsavat öntök. ( Használat előtt meg is kóstolhatod, enyhén savasnak kell lennie, ha túl savas csíphet.)
313. estacado (válaszként erre: 310. - Miss Angel)
2009. júl. 16. 20:24

Nyugodtan lovagolhatsz, ezért beszélgetünk erről.

Én sima gyógyszertári tejsavat használok, olyan 400 Ft másfél deci. Colpo Cleanerem van, bár most kilyukadt, elég rossz a minősége, nem túl tartós. Ráadásul visszaszívja a folyadékot, ami nem túl célszerű. Tudod, mikor megnyomod, kimegy belőle a levegő és mikor elereszted visszamegy a levegő a vízzel együtt. Legjobb ha forralt vizet használsz, én gyógyteákkal "bolondítom" meg. Cickafark, körömvirág, kamilla. Nagyon jó tisza érzést okoz, másnap is kitart, mondjuk délutánig. De ez gondolom egyéni. Minden este kúp előtt használom. Kíváncsi vagyok hogy válik be neked a Betadine, engem annak idelyén szörnyen csípett. De elvileg tényleg minden kórokozót elpusztít. Mivel a hüvelyflórát is károsítja, szerintem vegyél Floragyn kúpot, ami lactobacit tartalmaz. A jódos kúra után mindenképpen erősítened kell a flórád.

2009. júl. 16. 20:03

Találtam másikat, és így még olcsóbb is!


Nézzétek meg:


[link]

311. Miss Angel (válaszként erre: 307. - Hajnal Lánya)
2009. júl. 16. 19:43

Te szegény,ez az igazi pech:S.

Nem elég,hogy ilyen qrva drága,még hozzájutni se tudsz egykönnyen:(

Megnézem már én is,de bosszantó,komolyan mondom....

310. Miss Angel (válaszként erre: 308. - Estacado)
2009. júl. 16. 19:40

Nagyon szépen köszönöm.

Akkor holnap elpattanok venni tejsavas irrigálót.

Mit javasolsz?mert van már annyi forgalomban,én meg eddig a Lactacyd Femina irrigálóját használtam olykor-olykor,de megmondták több patikában is,ne keressem,mert már nem gyártják.


És ezt minden este kell,amíg használod a kúpot?

Tehát 14 napon keresztül minden este irrigáljak,s aztán a kúp??

Bocsi,hogy ennyit lovagolok ezen....

2009. júl. 16. 19:19
Szóval "Azt hiszem..." így kezdődött volna, ha tudnék írni...:P
308. estacado (válaszként erre: 300. - Miss Angel)
2009. júl. 16. 19:18
Nekem azt mondta az orvosom, sőt valahol a neten olvastam, hogy hatékonyabbá válnak a kúpok, ha este a felhelyezés előtt tejsavval irrigálok.
307. Hajnal Lánya (válaszként erre: 295. - Estacado)
2009. júl. 16. 19:18

Sziasztok!


Ezt hiszem ezt mondják úgy, hogy előre inni a medve bőrére.Ma felhívott a nő, hogy a hüvelyi PH tesztet beláthatalan ideig nem tudják beszerezni.

Nem akar ez összejönni nekem...:(


Estacado egyébként 10 db-os, és 5250 Ft.

De itt nézelődj: www.rextra.hu


:(:(:(

306. 28c49e6867 (válaszként erre: 301. - Miss Angel)
2009. júl. 16. 12:19

:) nekem bevált, meg sokan mondják. Mondom, olvastam is róla, meg a tvben is volt.

A tanárok olyanok, mint a dokik, magyaráznak, mert azt hiszik valakik közben meg....

305. Miss Angel (válaszként erre: 304. - Hableány24)
2009. júl. 16. 11:48

Ezt írja az utasítás:"Az elemi jód magas hatásfokú csíraölő szer,mely gyorsan elpusztítja a baktériumokat,vírusokat,gombákat,valamint némely protozoont.

Akut és krónikus hüvelyi fertőzések -vegyes fertőzések,nem specifikus fertőzések/Gardnerella vaginalis okozta bakteriális vaginosis/,gombás fertőzések,Trichomonas hüvelyi fertőzések esetére."

Nem tudtam,hogy vény nélkül kapható.

Én már sok-sok évvel ezelőtt használtam,akkor nem tapasztaltam ilyen mellékhatásokat,hogy csípés,viszketés,ilyenek,azért mertem újra megvenni.

Egyébként annyit ért akkor,mint "halottnak a csók",akárcsak a többi gyógyszer,de megpróbálom újra,ártani biztos nem fog....

Ha nem használtad még ezt,nem javaslom,hogy kipróbáld anélkül,hogy orvostól tanácsot kérnél.

Kit tudja,a szervezeted hogy reagálna rá,rosszabb azért már mégse legyen:S.

2009. júl. 16. 11:24

Amúgy ez a Betadine kúp a sárga folyásra lenne? Csak mert én nemtudom pontosan,hogy mibajom van. Szerintem gomba de ha mégsem?

Elég a bajom nem szeretném ha még csípne,égetne is. Mostanában azért viszket is de lehet,hogy csak a nagy meleg miatt meg hát betétet is használok folyamatosan.

2009. júl. 16. 11:20

Én egyszer egy nőgyógyásszal beszéltem (teljesen idegen) és említettem neki a joghurtos dolgot. Azt mondta,hogy ne joghurtot hanem inkább kefirt.

Este egy kefires tampont felhelyezni és ezt pár napig. Meg kefires vízzel öblögetni a hüvelyt.

Nem csak akkor jó ha pl: strandra,uszodába,stb... megyünk!

Én még nem próbáltam de ma veszek egy kefirt! :) Az orvos szerint ez nem árt!!

302. Miss Angel (válaszként erre: 301. - Miss Angel)
2009. júl. 16. 10:50
joghurtos tampont akartam írni-bocsánat.
301. Miss Angel (válaszként erre: 297. - 28c49e6867)
2009. júl. 16. 10:50

Akkor ezek szerint tényleg használ a joghurtos kúp??

Sokan mondták már nekem,egy tanárom meg szabályosan kiröhögött bennünket egyik órán,mikor vki felhozta,hogy a natúr joghurtos tampon jó védekezésképpen a bacik ellen,ha uszodába megy az ember.

Ez a tanárunk gyógyszerész:S.

Lehet,neki nem vált be:)

Na jó,csak vicc volt,nem "szemétkedek".

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook