Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
181. Miss Angel (válaszként erre: 179. - 28c49e6867)
2009. júl. 12. 09:43

"Depis"????:))))

Jajj,bocs,nem akartalak kinevetni,de én még ilyet nem hallottam.

Tudom,mit akarsz ezzel mondani,írták már nekem,hogy esetleg nem az a bajom,hogy hiányzik a szervezetemnek a szex,és így reagál rá?

De gondolj bele,kb 11 éves lehettem,mikor kezdődött,erre világosan emlékszem,mert a mensim 13 éves koromban jött meg,és a folyás már jóval hamarabb megvolt.

Na,most egy 11 éves gyereknek hiányzik a szex?Szerinted?még a gondolataimba se volt akkkor:D.

180. 28c49e6867 (válaszként erre: 173. - Miss Angel)
2009. júl. 11. 23:45
Ja, meg volt egy nagyon cikis dolog nem is rég. Szexeltünk és amikor végeztünk mondja a pasim, hogy valami ilyen sárgás-fehér folyik ki belőlem.... Azonnal bezárkóztama fürdőbe, tükör, és látom, hogy tiszta ilyen habos-krémes állagú valami folyás, de nagyon sok tök durvába!!!! Hallod azóta tényleg szinte semmi, és annyira szégyellem magam. Nagyon rossz. Mindig nézem ott lent, hogy mi a helyzet, és amikor épp nincs semmi nagyon örülök, de sajnos az a kevesebb :(((
179. 28c49e6867 (válaszként erre: 172. - Miss Angel)
2009. júl. 11. 23:41

Igen angel, igazad van, valami okosat kitalálok mostmár ha ezek a k-va orvosok nem bírnak. Hát apáromról annyit, hogy eleinte még megértő is volt, jött velem a dokikhoz, stb, de már nagyon negunta és... így reagál. Veszekedünk is állandóan, szerintem nem sok van nekünk együtt hátra :(

És figyu, ha magadhoz nyúlnál, úgymond kicsit szeretgetnéd? Nem lenne jobb? Hallottam iylenről, hogy "depis nuni". Bevallom egy időben én is nézegettem tükörben meg minden, hülyén hangzik de szinte már beszéltem "hozzá", hogy gyógyuljon meg. Mert már ott tartok, hogy undorodok magamtól, hát még a pasik mit gondolhatnának....???? Szégyenérzet, meg minden.

Az intim törlőkendőt viszont kipróbálom, csak az a baj, hogy az csak a "szagot" veszi el egy időre, a kellemetlenséget nem :(

2009. júl. 11. 22:00
4 éve?! rákszűrésre sem jársz? azonnal menj el orvoshoz!
2009. júl. 11. 21:52
azért mert az h te beteg vagy nekik biznisz és nem az az érdekük h meggyógyulj! nagyon rosszul hangzik, de ez az igazság. nekem is meg kellett élnem pár rossz dolgot ahhoz h erre rájöjjek.
176. Miss Angel (válaszként erre: 175. - Miss Angel)
2009. júl. 11. 21:52
Bár,ha jobban belegondolok....én már legalább 4 éve nem voltam nődokinál,lehet,akkor még nem is létezett ez a vakcina.....
175. Miss Angel (válaszként erre: 174. - **Kata**)
2009. júl. 11. 21:42

Megnéztem a google-ban,tetszik a dolog nagyon is.

Csak azt nem értem,ha van egy ilyen szuri,amit direkt nőgyógy nyavajákra "találtak ki",miért nem írják fel azok a g.ci orvosok?én még nem kaptam ilyet sose...

7 orvos közül 1 se,azért ez durva...hát persze,könnyebb azt mondani:fogadja el igy,ahogy van,aztán elküldeni,ha ráununk a problémájára:S.

2009. júl. 11. 21:27

sziasztok

a Gynevac ról hallottatok már?

próbáltátok?

173. Miss Angel (válaszként erre: 171. - 28c49e6867)
2009. júl. 11. 21:20

Ja bocsi,még annyit:állandóan ne zuhanyozz.

Tudom,hogy sokszor nehéz kibírni,de ne tedd.

Esetleg,ha teheted,válts naponta többször fehérneműt,és próbálj intim törlőkendőt használni,hátha ez is enyhíti a rossz érzésedet...+tisztasági betét,de ezt gondolom,nem tudod nélkülözni:S.

Nem szabad állandóan "öblögetni"a hüvelyt:(

172. Miss Angel (válaszként erre: 171. - 28c49e6867)
2009. júl. 11. 21:13

Szívem,ezt nem lehet bebeszélni magadnak,ez vagy van,vagy nincs,vagy folyik kifelé,vagy nem...bocsi,ez nagyon röhejesre sikerült:DD.

A tisztálkodást meg sokszor nem tudom úgymond túlzásba vinni,pl:most is gyakszin kellett lennem két teljes hétig,8-9-10 órát,ott hogy mosakodhattam,zuhanyozhattam volna?

Irrigáló hónapok óta nem volt már a kezemben,mert azt se szabad túlzásba vinni/mondjuk naponta/,ááá tök mindegy mit csinálok....

A szexben az a gáz,hogy olyankor ugyebár méginkább termelődik a váladék,az ember kelemetlenül érzi magát,szégyelli,stb....

A barátodtól ez ocsmány dolog,ne haragudj,milyen partner az ilyen?Támaszt kellene nyújtania,nem gyarapítani a gondjaidat ilyen hülyeségekkel:S.

A frigiditásra sokat gondolok mostanában,gondold el,hogy a melleim is érzéketlenek lettek,mi lesz velem,ha egyszer lesz partnerem?

Az az erogén zóna csúnyán mondva "meghalt"....

171. 28c49e6867 (válaszként erre: 170. - Miss Angel)
2009. júl. 11. 20:52

Ismerős... :(

Lassan én is ott tartok, hogy egyszerűen nem merek, és már nem is akarok szeretkezni, vagy semmi nemiséget. És ami nagyon bántó is volt, hogy a párom ezzel nagyon piszkál, és valamelyik nap már azt mondta, hogy frigid vagyok! Istenem, csak egyszer érezné azt amit mi...

A mensi nekem is angyon fájdalmas, meg májusban 4 napot késett, most meg 3 nappal hamarabb jött meg, ja és persze a fájdalom!!! Nem szedek fogigátlót, régen szedtem 1 évig, depressziós lettem, úgyhogy nem is foglalkozom az ilyen hormontartalmú dolgokkal. De még azt nem értem, hogy a tüneteim megvannak nekem is, védekezés nélkül szexelünk a párommal, és nincs semmi baja (most volt vizsgálatokon), akkor végülis nekem sincs. Nem csak bebeszéljük ezt már magunknak? Állandóan zuhanyzok, mindig olyan nonkomfort érzésem van ott lent, nagyon rossz.

2009. júl. 11. 20:44

Nincs,szexuálisan se,sehogy,pont,ahogy mondod.

Tüneteim:sűrű,bő folyás,ami hol ilyen,hol olyan színű,jellegzetes enyhén kellemetlen szag.Hogy lekopogjam,nincs viszketés,fájdalom,viszont mensikor komoly alhasi görcsök,amire muszáj gyógyszert szedni az első napokban.És a vér állaga is szokatlan,váladékos.....

Egyébként vannak időszakaim,mikor szarok az egészre,mert el vagyok foglalva,mondjuk tanulás,vizsgák,stb,próbálok nem foglalkozni vele,csak ezt nehéz,mert érzed,tök mindegy,épp stresszes vagy,vagy sem-legalábbis nekem mindegy,parázok,nem parázok,ugyanúgy megvannak a tünetek.

169. 28c49e6867 (válaszként erre: 168. - Miss Angel)
2009. júl. 11. 20:29

Na igen, az is :( de szerencsére már minden rendbejött azzal kapcsolatban. 2007 novemberben volt az első műtétem, és a nagyobb panaszok idén januárban kezdődtek. De májusban volt a műtét végre, és minden rendben zajlott.

Az immunrendszeremmel semmi gond amúgy, rendszeresen vitaminozom, gyümölcs,stb. Na meg injekciókúrákra is jártam, de semmit nem segített :( úgyhogy azt is kihúzhatom a sorból. Már nem tudom mi a szösztől lehet ez.

Neked akkor nincs is kapcsid? Szexuálisan se, sehogy? Istenem szegény. Nekem annyi kis jó van amikro pár napig nincs tünetem... De már rettegve várom, hogy mikor jön vissza valami. Lehet tényleg nem kellene paráznunk, vagy a fene se tudja. Neked mik a pontos tüneteid? Nyugi nem nevetlek ki vagy undorodom, hiszen én is ezeket élem át :(( Csak a tudat, hogy nincs ezzel egyedül az ember... De erre miért nem tudnak semmit mondani a k.va orvosok???????? Csak írogatják a kúpokat, krémeket, gyógyszereket, emlyek ideig-óráig hatnak, aztán minden kezdődik előlről :((((((((

168. Miss Angel (válaszként erre: 167. - 28c49e6867)
2009. júl. 11. 20:13

Elhiszem,nekem évek óta nincs is kapcsolatom.

Ja,mindig az szív,aki nem hempereg orrba-szájba minden nap mással,tényleg idegesítő:S.

Viszont az immunrendszered iszonyatosan legyengülhetett,elég,ha csak a cicijeidre gondolok-már bocs,hogy ezt itt megemlítem.

Nem emlékszem már,mit írtál/bocsi/,mikor kezdődött az a herce-hurca a ciciddel??

167. 28c49e6867 (válaszként erre: 166. - Miss Angel)
2009. júl. 11. 20:02

A számból vetted ki a szavakat!

nekem kb 1,5 éve van ez folyamatosan. Már mindent kipróbáltam, megtettem, de unom, komolyan. Tavaly októberben műtöttek, valami ciszta volt a méhemben, de jól sikerült, megnéztek "mindent", okés volt. De akkor MI A FENE EZ?????? Kész vagyok már. Nem merek szexelni, még a beszédtémát is kerülöm, és szégyenkezem emiatt. Borzalmasan rossz. És k.rvára idegesít, hogy a sok hülye k.va meg akik minden nap mással hemperegnek védekezés nélkül semmi bajuk, mi meg itt kínlódunk ilyen gondokkal...

Ja, amúgy nagy csokimániás vagyok, és egy időre "elvonón" voltam, mert azt mondta a doki, hogy a csoki kedvező táptalaj a gombák kialakulásának... nem ettem semmi csokit, de ugyanúgy megvolt a baj.... Betétcsere, bugyicsere, mosópor, stb.... de ugyanaz. Már tényleg nem tudom mitévő legyek. És Te oylan rég szenvedsz ettől? Szegény :(( tudom mit érzel, én is kivagyok, már idegileg is.

166. Miss Angel (válaszként erre: 165. - 28c49e6867)
2009. júl. 11. 19:51

Mióta van ez?

Nekem nem múlik 1 napra se 11-12 éves korom óta.

Épp ezt akartam mondani,hogyesetleg,ha partnered van,adogathatjátok egymásnak oda-vissza....

Ne foglalkozz vele,hát persze,ismerős,nekem is mpndták már,nyugodjak bele osz' kész...

Ilyenkor adnám oda neki egy napra,vagy csak 1 órára,próbálja ki,milyen f@sz@ érzés:S.

165. 28c49e6867 (válaszként erre: 164. - Miss Angel)
2009. júl. 11. 19:43

Szia Angel! :)

Na de jó, most vettem Latacydot :S Már midnent kipróbálta, zuhanyokat, öblögetőket, greapfruitmagolajcseppek, gyógyszerek, kúpok, krémek, ááááááááááááá, már undorom van. És nem múlik a kellemetlen szag, meg ez a folyás. 2 hete voltam nődokinál, azt mondta minden rendben van, ne aggódjak már annyit... köszi.

borsavas kúpot írt fel, meg Gynoflort a szokásos :S hol elmúlik magától, hol előjön....

A Floragynt is próbáltam, pár napig okés midnen, de aztán jön vissza midnen. A páromat is elküldtem vizsgálatokra, még HPVre is, de minden negatív és rendben van. Már tényleg nem tudom mit csináljak. Azt mondják túl sokat foglalkozom ezzel.

:(((

164. Miss Angel (válaszként erre: 163. - 28c49e6867)
2009. júl. 11. 19:29

Mensi után sajna könnyebben felborul az egyensúly,próbálj meg tejsavas irrigálást,lehet,rajtad az,önmagában is segít,és nem kellenek gyógyszerek,kúpok,stb.

Egyébként sokféle irrigáló folyadék létezik már,érdemes patikában érdeklődni,én most voltam patikában gyakszin,s magam is meglepődtem.

Állitólag a Lactacyd irrigáló gyártását beszüntették/micsoda marhaság:S/,de van pl:Tantum Rosa,Corpo Cleaner,Aquatus,Lady Pharma,Saforelle,,stb.

+ajánlom figyelmedbe a Floragyn hüv kúpot,tejsavbaktériumokat tartalmaz,vény nélkül kapható.

2009. júl. 11. 19:09

Sziasztok, új vagyok itt, de a tapasztalatom sajnos már régi.

Visszatérő panaszaim vannak, amikre az orvosok nem tudnak mit mondani, minden rendben van, semmi bajom. De kellemetlen tüneteim mégis vannak...

Pár hónapja azt figyeltem meg, hogy a menstruáció utolsó napjától van folyás, kellemetlen szag, nonkomfortérzés. De ezek visszajönnek mindig. Bár az orvos azt mondja amikor elmegyek, hogy semmi baj, de akkor mitől van ez?? Valaki tud valami hasonló dologról, esetleg tapasztalat?

Előre is köszönöm a válszt, Zsu.

162. estacado (válaszként erre: 159. - A9e1c02a7b)
2009. júl. 6. 17:49
Légyszí nekem is írd meg, minden lehetőség érdekel.
161. f64f0d9a69 (válaszként erre: 159. - A9e1c02a7b)
2009. júl. 5. 14:19
Priviben légyszi írd meg a nevét! Kíváncsi vagyok rá!! Köszi
160. f64f0d9a69 (válaszként erre: 159. - A9e1c02a7b)
2009. júl. 5. 14:17

Én megbízom az én hálózati szereimben. Nem ismerem amiről írsz. Ez a 25 nap nekem úgy hangzik, hogy meg kell venni. mi nem szedjük hetekig ezeket.

Fontos az immunerősítés, mert akkor nem tudnak szaporodni a kórokozók. Acidophilus is fontos.

159. a9e1c02a7b (válaszként erre: 158. - F64f0d9a69)
2009. júl. 5. 14:13

Most én is szedek egy hasonló terméket, megnéztem az összetételét, és szinte ugyan az. Állítólag 25 napig folyamatosan kell szedni, utána 5 nap szünet, és megint 25 nap szedés elég nagy adagban (napi 5 kapszula). Úgy írják, hogy először csak legyengülnek a paraziták, megbújnak, és ha nem csinálja meg az ember a második 25 napot, akkor újra támadni tudnak.


Te mit tudsz róla?

158. f64f0d9a69 (válaszként erre: 156. - A9e1c02a7b)
2009. júl. 5. 14:07

Általában kúrát csinálunk.

Mivel az immunrendszer időnként leromlik és ilyenkor támadnak a kórokozók.

Gomba, baktérium és vírus ellenes szer.

Candida ellen is bevált. Nem kell folyamatosan szedni, de náthánál is nagyon jó.Sok ismerősöm használja és eddig nem hallottam rosszat róla.Szoptató kismamának nem ajánlott- elapad a tej.

Egyébként mindig bevált .

157. a9e1c02a7b (válaszként erre: 152. - 4ab67f870d)
2009. júl. 5. 14:00
Én úgy tudom, mérgező lehet, ha nem tiszta a termék. De nem maga az ezüstkolloid a mérgező.
156. a9e1c02a7b (válaszként erre: 155. - F64f0d9a69)
2009. júl. 5. 13:59
Ebben lehet valami. Már mástól is hallottam, hogy jó. Ezt folyamatosan szeditek, vagy kúrát csináltok? Parazitaölő, ugye?
155. f64f0d9a69 (válaszként erre: 150. - Miss Angel)
2009. júl. 5. 13:29

Valószínűleg én nem vettem volna ilyet. Mindennek alaposan utánanézek mielőtt kipróbálom.

Amiről írtam, nem csak mlm-ben lehet megvenni.

A lányomnak is vettem. Remélem nem gondolod, hogy bóvlit vennék a gyerekemnek?

A 68 éves rokonom évek óta nem javult hiába ment orvosokhoz, de ez segített. Az összetételét érdemes elolvasni.Nagyon sokáig gondolkodtam írjak -e róla nektek, de láttam mennyire reménytelen a helyzetetek. Csak ezért gondoltam, nem árt ha tudtok róla.Én nem árulom, bár vannak tagjaim de nem a fórumokról. Csakis ismerőseim akik tudják csak tapasztalatot osztok meg velük.Tudom mennyi a csalás, de mi olyan soxor jártunk pórul ez volt a z utolsó amit kipróbáltunk, szerencsére.Sok heti szenvedés után nehéz volt elhinni, hogy épp ezt hagytam ki, hiszen én évek óta használom és nem mertem a lányomnak odaadni. Öreg hiba volt!

Megértem ha valaki fél, de mi is úgy voltunk, ennél rosszabb már nem lehet! Már kitanultam miben bízhatok és miben nem. Mindenkinek végig kell járni az útját. Remélem ti is megtaláljátok azt ami gyógyuláshoz vezet, hiszen többféle is létezhet.

154. 4ab67f870d (válaszként erre: 153. - Miss Angel)
2009. júl. 5. 11:39
Komoly... Én is meglepődtem, hiszen orrba-szájba reklámozzák a neten meg a természetgyógyászok.
153. Miss Angel (válaszként erre: 152. - 4ab67f870d)
2009. júl. 5. 11:17

Mérgező??

Az igen,marha jó:(

Nem láttam a műsort.....

152. 4ab67f870d (válaszként erre: 144. - Miss Angel)
2009. júl. 5. 10:52
Sőt, a múltkor az Aktívban volt, hogy mérgező is...
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook