Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? fórum

Szűnni nem akaró nőgyógyászati megbetegedések/kórosan bő folyás, gyulladások, stb./ Mit lehet tenni, mikor már semmi nem segít? (tudásbázis kérdés)


91. 4ab67f870d (válaszként erre: 89. - Hableány24)
2009. jún. 26. 14:50
Sajnos ismerős. Számomra megdöbbentő, mennyire nem törődnek azzal, hogy ezeket a problémákat valóban megoldják, csak passzolgatják a beteget jobbra-balra, aztán ha semmi nem segít, marad, hogy pszichés... Nekem majdnem sikerült két éve belehalnom a vashiányba, mert a szédülésemet és ájulási rohamaimat a belgyógyásztól kezdve a kardiológusig mindenki idegi eredetűnek titulálta. Már az ágyból is alig tudtam felkelni. Végül elmentem reumatológushoz más miatt, akinek eszébe jutott vasszintet nézni. Mentővel akart kórházba vitetni...
90. 4ab67f870d (válaszként erre: 87. - Miss Angel)
2009. jún. 26. 14:45
Ne sajnáld, én ragaszkodom hozzá. Hat éve állandóan méhszájsebbel, cisztákkal műtögetnek. Állandóan vérzek, szinte nincs egy szabad hetem. Az okára képtelenek rájönni, de mivel miómám is van, meg a cytológiám sem százszázalékos, felmerült ez a lehetőség. Én meg két kézzel kaptam utána... Ezért könyörgöm három éve, csak helyben nem voltak hajlandóak megcsinálni. Megjegyzem, ez a sok nőgyógyászati nyavalya komoly pénz az orvosoknak. Egy kis kenegetés, kontroll hetente kétszer, gyógyszerek, egyebek, évente egy-két műtét... Mi lenne, ha ezek a nők meggyógyulnának???
2009. jún. 26. 14:45

A tükörvizsgálatra a nőgyógyász javaslatára az urulógus küldött. A megállapítás az volt,hogy minden épp és egészséges a hólyaggal kapcsolatban.

A pisilés megvan ha iszom ha nem van amikor csak inger van amikor jön is valami. Minden 5 percben wc-n vagyok. Ha valahová mennem kell fontos ügyben akkor csakis kizárólag kocsival tudok menni (nem én vezetek) mert meg kell állni itt-ott. Vidéken lakom és a közeli dolgok 20 km-re vannak busszal nem birom ki az utat. A cukrot nem kívánom annyira,hogy mindenáron kell néha van olyanom,hogy kéne de meg tudom állni. Vagyis akkor nemvagyok candidás. :)

2009. jún. 26. 14:42
Hát, nem hinnéd, hogy hány doki mondta :-( Már fel sem merem hozni. "Szerencsére" más miatt kiveendő a méhem, így van esély arra, hogy a hátralévő életemet teljes emberként éljem le. Mert mondanom sem kell, hogy miféle komplexusokat okoz ez az emberben... Pláne ha olyan munkád, hobbid, társad van, hogy igény lenne a mobilitásra... Ez az egyik igazi párkapcsolati próba!
87. Miss Angel (válaszként erre: 85. - 4ab67f870d)
2009. jún. 26. 14:40
Azért sajnálom,hogy ki kell venni,még fiatal vagy:(
86. Miss Angel (válaszként erre: 85. - 4ab67f870d)
2009. jún. 26. 14:38

Megértelek,és ez elég logikusnak tűnik.

Nem is értem,hogy mondhatták,hogy ez hülyeség:S.

Bízzál,hátha ezzel megoldódik a probléma!

85. 4ab67f870d (válaszként erre: 84. - Miss Angel)
2009. jún. 26. 14:34
Vizsgálták. Nincs olyan orvos, aki ne látott volna. Urológus, nefrológus, endokrinológus, nőgyógyász, pszichiáter. Amúgy nálam ez gyermekkoromtól megvan, de a húszas éveimben durvult el nagyon. Amúgy nekem egy nőgyógyász doktornő még akkoriban mondott valamit, ami szöget ütött a fejembe, de az összes többi nőgyógyász hülyeségnek tartotta, mégpedig hogy a méhszalagjaim meg vannak nyúlva kicsit és a méh nyomja a hólyagot. Másfél hét múlva kiveszik, akkor majd kiderül, van-e benne igazság. Ha igen, az összes korábbi nőgyógyászomat "kinyírom".
84. Miss Angel (válaszként erre: 81. - 4ab67f870d)
2009. jún. 26. 14:27
Nem akarok okoskodni,de ez nekem veseproblémának tűnik.Vizsgálták??
83. 4ab67f870d (válaszként erre: 71. - Hableány24)
2009. jún. 26. 14:24
Erre jó diagnosztika, hogy mennyire bírod cukor nélkül. Nekem az orvos azt mondta, hogy ha hányingerem van az édestől, vagy nem kívánom, akkor tuti nem vagyok candidás :-)
82. Miss Angel (válaszként erre: 79. - Estacado)
2009. jún. 26. 14:21

Igen,vizsgáltak is emiatt,ez egy elég hosszú történet.

Volt egy olyan időszakom,mikor orrcseppet kellett használnom,egy megfázás után egyszerűen nem múlt el az orrdugulás.Mentem fül orr gégészhez,és mindenütt tapintani lehettett a csomókat.

Azt mondta,azonnal rtg,nyaki ultrahang,mert mondtam,hogy ez sok éve van,hogy a nyirokcsomók hol itt duzzadnak meg,hol ott.

Meg a nyaki ultrahangot mikor csinálták,betojtam,azt mondták,akár rosszindulatú elváltozás jele is lehetne.....

Na,gondoltam magamba,már csak ez kell....

De aztán nem találtak semmit,pajzsmirigyem is rendbe van,letudtak annyival,vmi gyulladás a szervezetben.Köszi,ezt eddig is tudtam.

De bevallom őszintén,nődokinak ezt nem mondtam sose,mostanába jár a fejemben,hogy összefügghet a kettő....

81. 4ab67f870d (válaszként erre: 67. - Hableány24)
2009. jún. 26. 14:21
Kísérteties... A vizeletproblémád ua. mint nekem. Gyakorlatilag nulla társasági élet, utazás, egyéb. Sehol nem tudták megoldani. Én is szedek feszültségoldót, de az sem számított. Neked is olyan, hogy átszalad rajtad a folyadék, és ha nem iszol, akkor is gyakran kell menned, de pisilsz is, nemcsak ingered van? Nekem pl. altatót kell szednem, mert ha hasra vagy oldalra fekszem, akkor állandóan fel kell kelnem, szóval hamarabb kell elaludnom, mint hogy ki kelljen mennem :-( Kíváncsi vagyok, mennyiben hasonlatosak a tüneteid...
80. Miss Angel (válaszként erre: 78. - Hableány24)
2009. jún. 26. 14:04

A folyásom nekem is ilyen,teljesen sűrű,hol sötét sárga,hol barna,hol fehér,olyan "tejszínű",hol átlátszó,de mindig nagyon sűrű,és nyálkás,a fehérneműn,vagy a tisztasági betéten megszáradva ragacsos,pont ahogy írtad.

De ezt nem értem,mi ez,hogy a színe mindig más.

És mindig megvan az a jellegzetes,enyhén kellemetlen szaga,ebből is következtetni lehet rá,hogy ez így nem normális.

Mert a hüvelyváladék mennyisége egyénenként eltérő,ezt sok helyen olvastam,van,akinek kicsit több,van kinek kevesebb,de fehér színű,és szagtalan.

Ezt a nőgyógyászaim is elmondták.

Ha már szag van,vagy megváltozik a színe,vagy a megszokottnál több lesz a mennyisége,ill zavaróan sok,az már nem normális,fertőzés,gyulladás jele.

Szegénykém,nagyon sajnállak a tükrözés miatt,borzasztó lehetett:(

Oda ki utalt be,ill küldött el,nőgyógyász,vagy urulógus?És akkor egyáltalán megállapitottak vmit?

Írnál erről kicsit bővebben?kíváncsi lettem.....

79. estacado (válaszként erre: 77. - Miss Angel)
2009. jún. 26. 13:54
Nyirokcsomó duzzanatom nincs és a pisilés nem igazán fáj, hanem félóránként kell. Ezt a nyirokcsomó dolgot mondtad már orvosnak?
2009. jún. 26. 13:36

A menszeszemben vannak váladékok. Olyan nyálkás a folyásom is ilyen sötét sárga van mikor világosbarna és sűrű. Fájni nemfáj hála Istennek!! Nekem akkor volt ilyen hasogató ki nem birhatatlan a szülésnél is fájdalmasabb amikor hólyagtükrözésem volt és rá fél órára pisiléskor. Amikor wc-re mentem majd bele őrültem a fájdalomba. Én nem vállalnék több olyan tükrözést!

Nyirokcsomóm van már olyan 5 éves korom óta de nincs beduzzadva. Nem is látszik de kitapintható. Nekem az arcom jobb oldalán az állcsont fölött van.

2009. jún. 26. 13:22

Csak azt nem értem,hogy nekem miért nincsenek húgyúti problémáim?Nem mintha vágynék rá:)

És nektek nem fáj nagyon a vizeletürítés,mikor sűrűn kell menni??

Mert-mint ahogy már írtam-2x volt eddigi életemben felfázásom/tudom,hogy az volt,mert anno leültem a hideg kőre a suliban az udvaron/,de akkor azt hittem,szabályosan,hogy beledöglök,bocs,hogy így fejezem ki magam.

Nemcsak,hogy félpercenként a wc-re kellett mennem,de vizeletürítéskor olyan volt,mintha késsel hasogattak volna,lüktetett,fájt minden kívül-belül,olyan fájdalmat nem pipáltam soha.

És tartott kemény két hétig,mind a 2x.

Azt hiszem,ha ez nekem visszatérő lenne,inkább felkötném magam,pedig esküszöm,nem vagyok egy kényes fajta......

És nyirokcsomó duzzanatotok nincsen?mert nekem mindig van vhol,nyaknál,fülem alatt,ezek nem vészesen nagyok,de kitapinthatóak.

Most pl combtőnél lehet tapintani két oldalon,hetek óta ott van,s nem akar lemenni.Bár már javult,mert eleinte áttűnt a bőrömön....

És ez ugyebár olyankor van,mikor a szervezet küzd vmilyen gyulladásos folyamat ellen.......

76. Miss Angel (válaszként erre: 67. - Hableány24)
2009. jún. 26. 12:55

Menstruációd milyen?

Hasonló az enyémhez?Váladékos esetleg,vagy vannak nagy fájdalmaid,ha nem veszel be gyógyszert?

2009. jún. 26. 12:21
A tőzegáfonya kapszulát már kipróbáltam talán nagyon-nagyon picit enyhitett. Énis húzok zoknit ha hűvösebb van éjjelre is. :) Köszi a tanácsokat!
74. estacado (válaszként erre: 73. - Hableány24)
2009. jún. 26. 12:15
Igen én is szenvedek, de én csak időnként. Pl most a jó idő miatt visszahúzodnak a bacik és ezzel nincs most problémám. Folyásom van, ami viszket és csipked, de még talán ez a jobbik változat. a WC-re járkálás és a papír miatti folyamatos kidörzsölődés az rémálom és kétségbeejtő. Bróbáld meg ezt a teát inni is, legalább 1 litert naponta esetleg tőzegáfonya kapszulát megpróbálhatod. Amint van egy kis lehűlés én rögtön zonit húzok még éjjelre is, pedig panellakásban lakom. Szeles időben rövid kabátot nem, hanem combközépig érőt veszek fel. Pl a meleg gyógyteás vízben való ücsörgés nekem nem jön be, még jobban begyullad az alvázam. A teás vattát is inkább hűvösen alkalmazom, mint melegen. Remélem ezek a tanácsok könnyítenek a helyzeteden.
2009. jún. 26. 11:17
Teis szenvedsz ilyen pisilési gondokkal? Azthittem,hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen. Majd kipróbálom ezt a vattás teát.
2009. jún. 26. 10:41
Egyébként én amikor nagyon szenvedek átmeneti megoldásként gyógyteás, ( kamilla, cickafark, körömvirág) tejsavas öblítést végzek esténként és bekenem magam kívülről Canesten krémmel ( a krémezést egyébként minden nap alkalmazom. A sűrű pisilési ingert nem mindig hólyaghurut okozza, hanem a folyástól begyullad a húgycső környezete, ezért azt is szoktam csinálni nap közben, hogy az említett gyógyteába áztatok egy darab vattát és a hüvelynyílás elé helyezem ( uram bocsá' még picit be is dugom a hüvelynyílásba). Ott tartom 1-2-3 órán keresztül, ez nagyon jól lenyugtatja a szöveteket és utána elmúlik a pisilési mizéria egy napra. Ez akkor különösen jó megoldás, ha tudom, hogy valahová mennem kell és nem szenvedhetek ( Pl. vizsgák előtt, vagy ha tudom, hogy nem fogok WC-t találni.)az öblítés persze ártalmas is lehet, ha sokat alkalmazom ( persze szerintem nekem már semmi sem árthat igazán)de szükségem van rá, mert élni kell a hétköznapokat, az embernek vannak feladatai, amit meg kell oldani mindenképp. Esetleg még a Canesten tablettát tudom ajánlani, én azt csinálom, hogy nem is egészet teszek fel éjszakára, hanem harmadolom. Erre lehetne megint azt mondani, hogy többet árt mint használ, de egy olyan nő számára, akinek semmmilyen kezelés nem segít, átmeneti megoldást akkor is jelent. Ha orvoshoz megyek előtte legalább 3 nappal nem alkalmazok semmit, hogy ne befolyásoljam a vizsgálat eredményét,na az aztán a kínok kínja.
2009. jún. 26. 10:29
Most épp fogyózom úgyhogy a cukor kimarad :) van valami candida tea azt ismeritek? Olyan 1000-2000 ft körül van. Lehet,hogy ki kéne próbálnom. Csak nemtudni,hogy egyáltalán candidás vagyok-e? :)
70. estacado (válaszként erre: 67. - Hableány24)
2009. jún. 26. 10:04
Ó Te szegény! És én még azt hittem, hogy az én bajaimnál nem lehet rosszabb. Ti azért úgy gondolom mind jóval fiatalabbak vagytok nálam ( én még feketében néztem a Tévé macit)és már ezekkel a dolgokkal kell szembenéztetek. Hálát adhatok, hogy Nekem csak 32 évesen a gyerekszüléseket követően kezdődtek. Persze ez sovány vigasz, mert még le kell húznom pár esztendőt ebben a földi létben. Katasztrófális, hogy annak ellenére, hogy új látszik egyre több nő szenved ilyen betegségben, még sincs igazán hatékony módszer a gyógyításra. Ha krónikussá válik meghal a tudomány. Pedig klónoznak, Marsra járkálnak, mint más ember a közértbe és mégis... Én jelenleg alternatív dolgokban gondolkodom, minden érdekel, testgyertya, akupunktúra stb. Főleg a biorezonancia. Olvastam egy nagyon biztató hirdetést, ill. egy gyógyító helynek a honlapját. Majd megkeresem. Csak attól félek, csalódnom kell, ha kidobok egy valag pénzt és semmi hatása. De valahol az életmódbeli dolgok és az immunrendszer körül van a kutya elásva.
69. Dorka29 (válaszként erre: 68. - Dorka29)
2009. jún. 26. 08:05
kérdés volt, csak lemaradt a kérdőjel.
68. Dorka29 (válaszként erre: 67. - Hableány24)
2009. jún. 26. 08:04

szia!


Korábban is írta már valaki a tej és cukormentes diétát, az is jó megoldás lehet.


A candida diétát nem próbáltad még, az is okozhat ilyen krónikus nőgyógyászati problémákat anélkül is, hogy kimutatható lenne a hagyományos orvosi vizsgálatokkal maga a candida fertőzés.

2009. jún. 26. 00:39
Sziasztok!! Én még nagyon-nagyon uj vagyok itt. Most találtam erre az oldalra és regisztráltam. Nos énis küzdök ezzel a folyással és teljesen minden ugyan úgy van nálam is mint Miss Angelnél. Csak annyi a különbség,hogy nálam 17 évesen kezdődött ez az egész és most 24 vagyok. Nálam sem szünt meg a folyás egy percre sem. Már mindent kipróbáltam amit ide írtatok. Az orvosok nekem is sorba mondták,hogy nemtudnak mit kezdeni velem. Minden héten 2x voltam nőgyógyásznál 3 évig folyamatosan. Értelme semmi. Küldtek urulógushoz is voltam hólyagtükrözésen is de semmi haszna. Már énsem járok orvosokhoz. Beleuntam és a sok pénzt elköltöttem gyógyszerekre,kenőcsökre,kupokra,stb...!!! Nálam van egy másik dolog is ez mellett. Nem fáj semmim, a menszeszem rendben van stb.. de azóta amióta elkezdődött ez az egész 17 éves korom óta nagyon gyakran kell pisilnem. Nemtudok kimozdulni itthonról mert 5 percenként pisilnem kell. Ez a pisiléses probléma sem orvosolható nőgyógyásznál. Nekem is javasolták a pszihplógust. Én elmentem oda is. Írt fel erre a dologra egy gyógyszert. 2 éve szedem de semmi sem változott. Tulajdonképpen semmi értelme,hogy szedjem ezt a gyógyszert de azért szedem mert ezt mondták az okosabbak. Mégiscsak Dr. van a nevük előtt. Szóval 7 éve folyamatosan éjjel-nappal betéttel töltöm az életem. Ha valaki tényleg tudna megoldást erre annak nemtudnám elégszer megköszönni. Mert így borzasztó az élet!!
66. a9e1c02a7b (válaszként erre: 64. - Estacado)
2009. jún. 25. 20:53
Drags Imun, Energy termék. Eddig nem ismertem ezt a termékcsaládot, de ajánlotta valaki, aki a családjában sok mindenre használja sikerrel. Hálózatos dolog, én nem vagyok benne, nem azért írtam.
2009. jún. 25. 15:51
Ismeritek a Grepovit nevű készítményt?
64. estacado (válaszként erre: 63. - A9e1c02a7b)
2009. jún. 25. 14:13
Mi a neve?
63. a9e1c02a7b (válaszként erre: 62. - A9e1c02a7b)
2009. jún. 25. 08:11
Ja, meg most elkezdtem használni egy gomba, baktérium és vírusirtó készítményt. Nagyon bízom a hatásában. A kisfiamnak vettem, de ahogy elolvastam mi van ráírva, én is elkezdtem szedni. Immunerősítő is.
62. a9e1c02a7b (válaszként erre: 57. - Estacado)
2009. jún. 25. 08:09
Hááát, nem tartottam be... Egyszerűbb volt bevenni 4 szem gyógyszert, amit felírtak és benyomni néhány kúpot. Akkor el is múlt a dolog. Mostanában kezdi, hogy örökké kijön valami, vagy a lábamon valami gombaféle, vagy altájon. Úgyhogy most komolyan megfontolom ezt a tejmentes, cukormentes életet, más okból is. Amúgy is asztmás vagyok és nem szabadna cukrot, tejterméket ennem. De nagyon nehéz kibírni egy olyan családban, ahol állandóan a kaját tömnék az emberbe, és ahol hülyének néznek, ha máshogy kell kajálnod, mint a többieknek. Most a szülőkre gondolok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook