Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szobabiciklizés fórum

Szobabiciklizés (beszélgetős fórum)


10. Dina2
2008. jan. 24. 14:34
Melyik módszer eredményesebb: gyorsan tekerni könnyebb ellenállással, vagy nagyobb ellenállással erőltetni kicsit lassabban?
2008. jan. 24. 13:21

mostanában elkezdett kicsit fájni a térdem, de nem tudom, hogy ettől vagy a leg magictől.

ti nem tapasztaltok ilyet a biciklitől?

8. Hodi (válaszként erre: 5. - 48d40f4ff5)
2008. jan. 23. 23:05
De én használok.Fahéj olajat elkeverek egy kis bőrfeszesítős testápolóval ,felkenem "szorítós" gatyát veszek rá és abban tekerek,vagyis nekem nem biciklim van hanem eliptikus gépem,de az is jó.Csak arra vigyázz,hogy ne rakj bele túl sokat mert éget.Amúgy jó,mert fokozza a keringést.Tekercselni is hasonlóval szoktak a szalonokban.
2008. jan. 23. 22:58
olvastam a rekongemről más fórumban, hogy amikor használták rendszeresen tekercseléssel is, nagyon szép lett a bőrük tőle, mozgással meg pláne jót tenne szerintem :)
6. Zsikee (válaszként erre: 5. - 48d40f4ff5)
2008. jan. 23. 22:53
Tök jó ötlet, már egyszer én is gondoltam a paprika krémre.
2008. jan. 23. 22:51
vmilyen krémet nem használtok közben? dr kelent vagy paprikásat? én szerintem ki fogom próbálni, hogy bekenem magam, talán be is fóliázom, és úgy tekerek majd.
2008. jan. 23. 22:49

én ha biciklizem, akkor minimum 60 percet szoktam, de ha jó a műsor, akkor megvan a 70 is :) meg leg magicezni szoktam még napi pár percet.

sajnos kifejezetten diétázni nem tudok, bár arra figyelek mindig, hogy ne nassoljak, meg ne igyak semmi cukros löttyöt =)

2008. jan. 23. 22:48
Nekem is van. Tavaly igen rendesem tekertem heti 3x. 8 km-t tekertem le esténként, montam is a férjemnek hogy elbicajoztam Bodajkik, erre Ő : de tekerj is vissza, igy aztán napi 13 km lett a táv.:):) Valami jó ütemes zene és már szállnak is a km-ek. 13 km nekem 70 perc.
2008. jan. 23. 22:46
Most kezdtem el a diétát , naponta fél óra bicigli 1 fokozat vagy jó időben 1 óra gyors sietés . Igazából nem is diétázom csak próbálok kevesebbet enni a megszokotnál és azt is csak délelőtti órákban inkább . délután nagyon könnyű vacsora , 5 óra után maximum gyümölcs . 2 hét alatt 3 kilót fogytam .
2008. jan. 23. 22:39

Sziasztok!


Szeretnék egy olyan fórumot csinálni, ahol mindenki megosztaná a tapasztalatait a szobabiciklizésről, mennyit és milyen gyakran teker, mellette diétázik-e stb, hogy halad a fogyással vagy formálódással.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook