Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szigorúan- diéta+ mozgás fórum

Szigorúan- diéta+ mozgás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2010. márc. 7. 11:59

Megjöttem,és visszaolvastam,Klári annyira igazad van mindenben.Igaz,nem nekem irtad,de akár nekem is irhattad volna.


Gyártjuk magunkban a kifogásokat,h.most éppen miért eszünk mellé,mert ok mindig van.Na meg ha senki nem is látja h.épp bekajálok-nálam igy van-akkor nincs is megszegve a fogyi..

Kapóra jönnek a szülinapok,névnapok,évfordulók,ünnepek....Mert ott enni KELL..kell a francokat,mindenhol van saláta,savanyúság,és víz.


Szóval én befejezem a siránkozást csajok,és Klári nagyon nagyon köszönöm az építő kritikát,én magamra vettem,nekem ez is kellett,h.észhez térjek és megvilágosodtam,h.elég volt a "fogyózásból",innentől életmódváltás van,kifogás nincs!!!!

Remélem felügyelsz engem itt is!!!!!

Holnap megyek taposni reggel 2órát,és heti 3x el fogok járni,mert ez kell a jól betartott étrend mellett.


Kistapos,holnap,nagyon drukkolok!!!!Ti is drukkoljatok nekem(több dolog miatt is...)


Tegnap párom mondta,h.meghíztam utoljára még jól bezabáltam,megünnepeltem:))

Ma gyüminap,holnaptól zöld diéta.

1386. krisztacska28 (válaszként erre: 1384. - K171)
2010. márc. 6. 15:22

Hát,mégiscsak tornáztam...Na,de holnap tuti pihenek...:)


Először csak beülünk valahova,aztán ott eldöntjük merre tovább...:D

2010. márc. 6. 15:07

Eletmben eloszor szaladtam futopadon, melleselg nekem a szaladas is nehez, de ment 2 km 25 perc alatt. Fogalmam sincs, hogy ez sok-e vagy keves. Utanna bizcikliztem 20 percet es meg volt valami gep, nem tudom mi a neve, csak elore hatra kell huzni a labat.

a futopad elott is volt biciklib kb 5p es ez a valamilyen gep.

Ert valaki hozza?

1384. K171 (válaszként erre: 1383. - Krisztacska28)
2010. márc. 6. 14:51

Sziasztok!

En mar elfaradtam, reggel ota rohantunk boltrol boltra, jol indul a hetvege. :)


Krisztacska, a pihenonap is nagyon fontos, sokszor azzal teszel jobbat a tesednek es nem a mozgassal, muszaj atallitanod ezt a fejedben! Hova mentek bulizni?


Kistapos, merre vagy? Futottal a heten?


Vicus, sajnos igazoltan hianyzik, remelem holnap mar lesz! :)

2010. márc. 6. 12:07

Sziasztok!


Hát,azt hiszem most megint"lusta"hétvégém lesz...Ma bulizni megyünk a Csajokkal,és még csak most keltem,mert éjszakás voltam...És még készülődnöm kell mert vendégek is lesznek...:S:)


Szóval lehet ma pihi lesz...de már a gondolattól is lelkiismeret furdalásom van,h.nem"akarok"tornázni....Na,majd még meglátom...


Szép hétvégét!!

1382. K171 (válaszként erre: 1381. - C229098973)
2010. márc. 5. 19:33
Orulok, hogy elegedett vagy es oszinten bokoltam am! :) Edzesugyileg meg ezen a heten is jol allsz, inkabb nekem kellene belehuznom, a heti tervemhez meg 2 felsotest edzes es 2 futas hianyzik... na, ez az ami mar nem nagyon hozhato ossze. :(
2010. márc. 5. 18:05

Na megjöttem jól szétnyomiztak:))


Klári még szebb???Éééén???Na neee már...Én utálomezeket a női dolgokat amugy de most egész jól tűrtem,tök jó fejek ebben az uj szalonban:))

nagyon szupii a futás!!!De mennék most taposni:((Na majd jövő héten jobban megnyomom az edzést.Nincs semmi izomlázam.

Szupi a reci nagyon guszta.

Előfőzött vagy konzerv bab,ugye?Mert akkor lehet,persze,ez ugyanaz mint a konzerv lencse vagy a főtt rizs,ha megszívja magát.100g-ban valójában jóval kevesebb így,mint a szárazanyagban.


Kriszti baba,mizu?Jól beindult a fórum,mi?


Kistapos,már csak 3-at kell aludniii:))De jóó lesz Neked:))Megy az edzés?

1380. K171 (válaszként erre: 1379. - Krisztacska28)
2010. márc. 5. 16:36

Krisztacsa, en sem szeretek annyira futni, de celszentesiti az eszkozt ez esetben es utana annyira jo! :) De ha szepen alakulsz es fogysz a Capokkal, akkor nem kell valtoztatnod!

Irok egy receptet is, bar ez nem proteines es nem is annyira fogyis, de nagyon egyszeru es nagyon finom, kar hogy ma ebbol marcsak a parom eszik... szoval a babot, aprora kockazott paradicsomot, pici lilalhagymat, sot, borsot, majorannat, petrezselymet osszekeverunk, meglocsoljuk egy kis balzsamecettel es kesz is! Koretnek vagy piritossal isteni! :) Nekem most papirdobozos aproszemu babom van, ami a cimke szerint 77kcal 100gr es csak 10gr a chtartalma, szerintetek ez letezik?

2010. márc. 5. 16:10

Sziasztok!


Hát,itt meg mi történt?Győztem visszaolvasni...


Acska!Örülök,h.újra itt vagy!


vicus!Jó az otthoni torna is!:)Legalább változatosan mozogsz:)


Klári!Irigyellek,h.rá tudod venni magad a futásra...Nekem is azt kellene,de annyira utálom...:S

1378. K171 (válaszként erre: 1377. - 8fe4afaa5f)
2010. márc. 5. 15:27

????

Na mindegy, hagyjuk is ezt a temat, total elbeszelunk egymas mellet.

2010. márc. 5. 15:17
elnezest, hogy nem vagyok tokeletes.
1376. K171 (válaszként erre: 1374. - 8fe4afaa5f)
2010. márc. 5. 15:13

Szoktam olvasgatni a jegeskavet is, nem jegyeztem meg egyesevel a kilengeseidet, csak osszesegeben feltunt, de most ujra beleptem, hogy tudjak pontosat irni.

Amugy meg kifogasok hadat soroltad fel megint, errol beszeltem... es nem is ezzel van baj, hanem hogy Te tenyleg azt hiszed hogy mindent megteszel a fogyasod erdekeben es ha meg nem ugy jonnek ossze a dolgok, akkor meg panaszkodsz es nem erted miert nem fogysz! Nekem szimpibb Nono hozzaallasa, o bevallja hogy szeret jokat enni, neha eszik is nem fogyis dolgokat, de aztan nem magyarazkodik, hanem rogton kompenzal es lam lefogyott 30 kilot fel ev alatt!

Es ezeket tenyleg nem bantasbol irom, csak szeretnem ha realsian latnad magadat, meg az "eletmodvaltasodat"!

2010. márc. 5. 15:03
a lagzin meg nem kerhetunk mi amit akarunk es elajulni sem szeretnek az ehsegtol
1374. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1372. - K171)
2010. márc. 5. 15:03

orulok, hogy ennyore megjegyzed kilengeseimet, de a krumplipuret nem tartom bunozesnek, 2 evben 1szer lehet kocsonyat enni. es pont ezert a csokiert eszek inkabb dietas sutit.

Es igen eletmodot valtottam es nevezem eletmodvaltasnak. Sajnalom, hogy nem ertesz egyet.

1373. K171 (válaszként erre: 1371. - 8fe4afaa5f)
2010. márc. 5. 14:56
Amig nem probalsz ki egy profi taposot, addig tenyleg nem tudhatod mi a kulonbseg! En probaltam az otthoni verziot is, meg kondisat is, eg es fold!
1372. K171 (válaszként erre: 1369. - 8fe4afaa5f)
2010. márc. 5. 14:53

Akkor ajanlom figyelmedbe a jegeskaves naplodat, ott azert leirtad a mult heten hogy kedden es szerdan is 2000 kcal korul zartal az esti kocsonyaeves plusz a hozzaevett kenyer miatt, a heten is ettel krumplipuret, meg kekszet vacsira, piritost utovacsi gyanant, csokit hetfon, hetvegen a lagziban ettel tobbet stb stb... ezekre lehet kifogast gyartani, csak ezzel magadat csapod be elsosorban! Masodsorban meg azokat, akikkel forumozol es probalnak segiteni, tippeket adni, hogy miert stagnalsz folyton...

Meg miert csak annyi a valasztas, hogy vagy sutit eszel vagy csokit? Elarulom, hogy egyikre sincs szuksege a szervezetnek, plane nem napi szinten, az mar mas kerdes, ha valaki kivanja es nem tud rola lemondani... de akkor azt ne nevezzuk mar dietanak!

Ha meg jol erzed magad igy a borodben az szuper, csak akkor nem ertem miert elegedetlenkedsz a sulyod, meg az alakod miatt?

1371. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1370. - K171)
2010. márc. 5. 14:44
szoktam elorehajolni is, es ez is hosszabb. Erzem a kulonbseget mikor eloreb teszem a labaimat vagy egesz hatra. Nem csak a sarkam mozog azert....
1370. K171 (válaszként erre: 1367. - 8fe4afaa5f)
2010. márc. 5. 14:41
Nem az otthoni tornaval van baj, pl most en is itthon edzem csak! Az otthoni lepegeton igazabol egyenesen allsz es max a sarkad mozog le-fel, nem? Egy profi taposogepen elre tudsz tamaszkodni kb 45 fokban es szinte kizarolag a csipodet es a fenekedet edzed ugy meg! Ami meg nagy kulonbseg, hogy a talpad alatti taposoresz, nem csak olyan hosszu mint cipotalpad, hanem joval hosszabb, igy nagyobb erokifejtes kell, hogy le tudd nyomni! Ennel jobban nem tudom elmagyarazni, ki kell probalni egyszer es egybol erezni fogod a kulonbseget! :)
2010. márc. 5. 14:39

most nem ertek semmit....

2 hete nem leptem at a keretet, jol erzem magam a boromben, nem tornek ram este ehsegrohamok.

Feketekenyeret vagy magvaskenyeret eszek, feheret nem szoktam.

Es igen inkabb sutok valami light sutit, minthogy csokit egyek.


Zodlsegek: spento, kaposzta, salata, kelbimbo, repa...mas nem jut eszembe.

1368. K171 (válaszként erre: 1366. - 8fe4afaa5f)
2010. márc. 5. 14:36

Nem akarok "radszallni", de en allandoan azt olvasom toled, hogy milyen sutit sutottel (oke, hogy lghtos, de azert akkor is suti es van benne anyag rendesen), megint kifutottal a kaloriakeretedbol, este megis jol bevacsaroztal stb... Ami nem gaz, csak valljuk be elsosorban magunknak oszinten, hogy ez a helyzet es ezert nem fogyunk!

Kenyeret is lehet enni maskor is nemcsak reggel, csak nem mindegy milyen fajtat, mennyit, mit eszunk melle, mit eszunk meg aznap... nem lehet ennyire leegyszerusiteni a dolgokat, hogy ha csak reggel eszel enyeret, akkor jo vagy! Zoldseget is ezermilliokeppen lehet elkesziteni, nem mindegy hogy hasznalsz-e olajat vagy szoszt, egyaltalan milyen zoldseget eszel? Aztan a leves is lehet suritett, rantasos, olajos, tesztas, tejszies...

1367. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1361. - K171)
2010. márc. 5. 14:34
en eddig csak otthon tornaztam. Eddig jo volt. Miert nem mozgat meg az otthoni taposgep?? A teremben is tudnak lepegetni rajta, ha akrnak.
1366. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1365. - K171)
2010. márc. 5. 14:23

kenyeret csak reggel eszek, utanna mar nem, tobb zoldseg, leves.

Este meg 7-8 utan nem eszek. Ejfelkorul fekszek ezert ilyen keson.

1365. K171 (válaszként erre: 1364. - 8fe4afaa5f)
2010. márc. 5. 14:16
Hat ehezni nem is szabad! Ki beszel itt arrol? Csak nem mindegy mit, mikor eszel...
2010. márc. 5. 14:04
na meg gyomorfekelyt, ami mar volt tavaj, barmikor elojohet, ugyhogy nem akarok ehezni
1363. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1361. - K171)
2010. márc. 5. 14:04
ha kevesebbet ennek ehenhalnak
1362. K171
2010. márc. 5. 14:03
En meg mit csinaltam az elobb? Na miiiiit? Futottam! :)))A heti rovid futasom megvan, 30perc 4.5 km, plusz meg a bemelegitessel, levezetessel 40perc lett es 5.5km! Vegre! :) Es ebedeltem is, az aktualis kedvencemet: tofu es brokkoli naturan wokban osszesutve, annnnnnyira finom! :)
1361. K171 (válaszként erre: 1360. - 8fe4afaa5f)
2010. márc. 5. 13:57

Miert provokalsz ki negativ kritikat??

Azert az otthoni "taposogep" mas am, inkabb lepegetonek mondanam, kozel sem mozgat meg ugy mint egy profi allvanyos taposogep. Probalj intenzivebb edzeseket csinalni,meg a kajat visszavenni!

1360. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1357. - K171)
2010. márc. 5. 12:12

Sokaig vallattam mig kinyogte:)))

Mennek oktatohoz, csak itt luxussport es nagyon draga.

2010. márc. 5. 12:10
en nem is taposok mostanaban annyit, ha igen, akkor is max 40p. Ugy vettem eszre, hogy nagyon izmosodik a combom, ott a terdem felett, na meg a terdeimnek is megerolteto volt.
1358. K171 (válaszként erre: 1356. - C229098973)
2010. márc. 5. 11:53
Figyi, 1 ora Rekazas utan hogy erezheted ogy semmit nem mozogtal?? Jo a taposas is,de nem jo egyoldaluan rakattani egy tipusu edzesre, szerintem jobb, hogy nem egymas utani nap taposol. Kozmetikus utan meg meg szebb leszel, en ilyen progival szivesen toltenem az idomet! :)
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook