Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szex & Psziché fórumok » Szex pénzért... fórum

Szex pénzért... (beszélgetős fórum)

1 2
57. Panna.33 (válaszként erre: 51. - oneman)
2017. jan. 19. 16:11
Igen, elvárom, hogy legalább a társam ne verjen át.
56. Panna.33 (válaszként erre: 49. - oneman)
2017. jan. 19. 16:10
Szvsz az egyébként intelligens, normális kinézetű, ápolt, jól szituált, egészséges férfiak, akik kis extra szexet akarnak, azok nem élnek jól működő párkapcsolatban, még akkor sem, ha van párkapcsolatuk, mert a feleségüket/barátnőjüket megcsalják, ezáltal visszaélnek a bizalmával, és egy normális kapcsolt többek között a bizalomra épül. Ezen túl a megcsalás kib@szttul megalázó, kérdezz csak meg valaki, aki rájött egyszer is az életben, hogy megcsalták. Tehát ezek az "intelligens" stb. még hülyék is, hogy ezt nem ismerik fel, vagy érzéketlenek, ha leszarják.
55. e8da813d29 (válaszként erre: 53. - oneman)
2017. jan. 19. 15:09
Egészségedre! :)
54. e8da813d29 (válaszként erre: 52. - e8da813d29)
2017. jan. 19. 15:08
Bár én azt mondom, hogy még saját magát is alázza. Teljesen megalázó helyzetnek érzem, mikor egy férfi havonta egyszer egy kis pluszért elugrik munkaidőben megmasszíroztatni magát, a k.urva meg röhög a markába. Lehet, hogy nagybüszkén meséli a kollégáknak, hogy hol is járt az utóbbi egy órában, este meg megtörli a zsíros száját a felesége főztje után, hátradől, és nagyszerű férjnek érzi magát, de az én szememben egy sz.ar ember.
53. oneman (válaszként erre: 52. - e8da813d29)
2017. jan. 19. 15:03

Én nem akarok senkivel semmit elhitetni, nyilván mindenki maga dönti el hogy számára mi a lényeges, mi nem, vagy éppen mi a rendben lévő.

De azért bármennyire felháborító is, jó tudni mindenkinek, ahogy a korábbi hozzászólásokból is kiderült, hogy az ilyen szolgáltatásra van igény, amióta világ a világ. Ezt senki nem tudja megváltoztatni. :-)

52. e8da813d29 (válaszként erre: 51. - oneman)
2017. jan. 19. 14:56

Igen.

NORMÁLIS kapcsolatra alkalmatlan.

Nem kezdek most bele, hogy mi is a normális, úgysem értenéd. (tisztelet, szeretet, stb ... azt mondod, nem aláz ezzel? hát dehogynem, a társát legfőképpen)

Ez az egy dolog elég lényeges kérdés, a házasság alapja :)

Persze lehet sokféleképpen élni, csak ne akard elhitetni magaddal, hogy ez így rendben lenne :)

51. oneman (válaszként erre: 50. - e8da813d29)
2017. jan. 19. 14:51
Képzeljük el hogy van két férfi. Mindkettő ugyanúgy él, van feleségük, szeretik a családjukat, mindenben teljesen egyformák, otthon a szexben is. Annyi különbség van hogy az egyik havonta egyszer munkaidőben elmegy egy ilyen nőhöz, a másik nem. Akkor ő az alkalmatlan, a másik meg a teljesen jó pasi? Ez az egy dolog annyira lényeges kérdés? :-)
50. e8da813d29 (válaszként erre: 49. - oneman)
2017. jan. 19. 14:44
Normális párkapcsolatra alkalmatlan, és rosszul működő kapcsolatban él az ilyen férfi. Meg is érdemli a foltját. :)
49. oneman (válaszként erre: 39. - Panna.33)
2017. jan. 19. 14:41
Nem értek egyet azzal, hogy kizárólag normális párkapcsolatra alkalmatlan, megalázó dolgokat kérő férfiak vesznek, vagy vennének igénybe ilyen szolgáltatást. Lehetnek olyanok is, akik egyébként intelligens, normális kinézetű, ápolt, jól szituált, egészséges férfiak, jól működő párkapcsolatban élnek és csak egy kis extra szexet szeretnének időnként. Nem akarnak bonyodalmat, lebukást, nem akarnak megalázni senkit, csupán néhány kellemes órára vágynak egy olyan diszkrét, kulturált nővel, akinek ez szintén megfelelő. Feltéve persze ha lenne ilyen nő. Elképzelhető persze hogy a többség olyan, mint amiket az előző hozzászólásokban leírtak többen, de valószínű az őket pénzért kielégítő nők többsége is hasonló. Megtalálja a zsák a foltját, ahogy szokták mondani.
48. forgatos (válaszként erre: 1. - Emilya)
2017. jan. 18. 00:00
Egy hátránya van, az, hogy nincs előnye.
2017. jan. 17. 18:11
Hát nem biztos hogy megéri ha már a gyomrot félre is teszed én olvastam egy luxusprosti memoárjait nem szép dolgokat ír le benne (közismert ezért nem írom le a nevét). Először is tök mindegy mennyi pénze van a pasinak lehet milliomos is a 90 %-a büdös mocskos, majdnem mindegyik abberált dolgokat akar (naná ha nem lenne bolond lenne normál barátnője) ezen kívül többször megverték a szerencsétlent illetve több betegséget beszedett amik nagy része kezelhetetlen Pénzt pedig nem tudott félretenni mert drogra költötte. Nem hiszem, hogy jó karrier lenne.
46. e8da813d29 (válaszként erre: 42. - Érdekes73)
2017. jan. 17. 12:43

Nem lep meg.

Az sokkal inkább, hogy micsoda kereslet van erre a "szolgáltatásra", amiről a fórum szól.

Ott ülnek melletted/mellettem a metrón, fizetik be a csekket a postán ... otthon meg átböngészik az egészségügyi dolgozók álláshirdetéseit, hátha véletlenül rábukkannak valakire, akivel kiélhetik a vágyaikat, ahelyett, hogy normál kapcsolatban élnének.

Félelmetes.

45. Emilya
2017. jan. 17. 12:39
Nem én vagyok, aki űzi!! Egy ismerősöm.
44. gyöngy:) (válaszként erre: 40. - lapbarna)
2017. jan. 17. 12:38
Úgy tűnik most munkanélküli, remélhetőleg nem ezzel akar pénzt keresni.
2017. jan. 17. 10:24

főiskolán barátnőm vállalta ezt a szakmát, de ő egy bérelt lakásba járt és mindig legalább 3 lány volt a lakásban, így biztonságban érezte magát.

1 év alatt a mosolygós lányból egy savanyú szürke árnyék lett, de a szüleit is tudta támogatni anyagilag ...

42. Érdekes73 (válaszként erre: 33. - e8da813d29)
2017. jan. 17. 10:09
Gyógymasszőr végzettségű női ismerősöm is így járt ....
41. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Emilya)
2017. jan. 17. 10:03
Nem hiszem hogy sokan érvelnek majd mellette hogy kezdjed el bátran űzni az ipart :)
40. lapbarna (válaszként erre: 38. - Emilya)
2017. jan. 17. 06:57
Tehát akkor nem te tervezed elkezdeni?!
2017. jan. 16. 21:23

Egyrészt vagy olyan veszi igénybe ezt a szolgáltatást, aki.A normális párkapcsolatra alkalmatlan, vagy olyant kér, amire az asszony nem hajlandó, vagy meg sem kérdezi tőle, mert úgy gondolja, hogy pl. megalázó.

Aztán ott vannak a betegségek is.

Roppant kiszolgáltatott továbbá egy ilyen nő.

Ezen túl a társadalmi megítélés is elég rossz, ha kiderül, eláshatja magát.

38. Emilya
2017. jan. 16. 21:14
Abba bele se merek gondolni, hogy mi van ha valaki lefogja, hasra fordítja és elveszi a feneke szüzességét.... akkor már cseszheti a pénzét.... nem nagyon érné meg a lelki és fizikai fájdalom..
37. t *-* (válaszként erre: 12. - Polihisztor)
2017. jan. 16. 21:14

Nem hallottam még róla, de a linked után Wikipédián elolvastam az élettörténetét, és teljesen ledöbbentem.

Ez valami borzalom! :o

2017. jan. 16. 21:11
Nem véletlenül ütötte fel a fejét újra a vérbaj.
35. 3d787b167a (válaszként erre: 1. - Emilya)
2017. jan. 16. 21:03

"Szerintetek milyen hátrányai lehetnek annak, ha valaki pénzért szexuális szolgáltatást nyújt, hogy egyedül van és felmegy a palikhoz? "

Az ősi mesterséget akarod űzni???

Hááát, biztos benne van a pakliban, hogy kifogsz valami állatot.....

Te tudod, mit akarsz.

34. jstefan (válaszként erre: 32. - globus)
2017. jan. 16. 20:59
Elképzelhető ez a verzió is, az egyetemisták inkább keresnek egy idős szakmabeli értelmiségi fazont korrepetálásnak álcázva. Az biztos hogy évente több ezren fertőződnek meg, mert az orális kapcsolat is veszélyes,és láncreakcióhoz hasonlóan adják tovább a halálos vírust aminek a lappangási ideje több év,ezért hirtelen robbanásszerűen jelentkezik majd a tömeges megbetegedés.
33. e8da813d29 (válaszként erre: 30. - jstefan)
2017. jan. 16. 20:48

Az tény, hogy ha ekkora a kereslet, akkor ekkora igény van a szolgáltatásra. Mert van a másik oldal is ugye ...

Néhány éve megpróbálkoztam egy hirdetésfeladással, gondosan ügyelve a megfogalmazásra, teljesen korrekt módon otthoni szakápolást vállaltam volna.

Kizárólag szexügyben kerestek.

Akkor miről beszélünk?

32. globus (válaszként erre: 30. - jstefan)
2017. jan. 16. 20:45

Erre gondolsz? Bár külföldi a példa, simán elképzelhető.

[link]

31. e8da813d29 (válaszként erre: 29. - gyöngy:))
2017. jan. 16. 20:44

Lehet, hogy csak oboa?

Minnyá hányok.

30. jstefan (válaszként erre: 1. - Emilya)
2017. jan. 16. 20:43
Budapesten becslések szerint tízezres nagyságrendű a nem prosti, pénzért lakásra járó szex szolgáltatást nyújtó nők száma, akik keresetkiegészítés miatt kényszerülnek a könnyű de nem veszélytelen kockázatot vállalni! Teljesen normális nők egyre többen vannak akik elvárják a pasiktól az anyagi támogatást.A nagy számok ellenére kevés az emberölés.Ha a pszichopata megkapja amit akar akkor még nem biztos hogy öl.Az tény hogy azok a pasik akik a szexért fizetnek pszichiátriai esetek, ezért óvatosnak kell lenni, ajánlatos könnygáz flakont beszerezni.
29. gyöngy:) (válaszként erre: 28. - e8da813d29)
2017. jan. 16. 20:41
És mennyi férfinek van ehhez mégis gusztusa!
28. e8da813d29 (válaszként erre: 27. - jstefan)
2017. jan. 16. 20:35

Néhány hónapig robogtam csak át a területen villamossal, de az feltűnt, hogy mindig ugyan az a két luvnya, és mindig ugyan abban a "ruhában" ... :D

És azt láttad, hogy PONT ötöt lépnek mindig jobbra, majd fordulás, és öt lépés vissza?

Mindig a ketrecbe zárt állat jutott eszembe róluk.

(A barna harisnyára húzott bugyi tisztaságába nem mertem belegondolni igazán sosem :O)

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook