Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek okkal esett rosszul a párom reakciója az "ötletemre"? fórum

Szerintetek okkal esett rosszul a párom reakciója az "ötletemre"? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. ápr. 4. 19:55

Sztem ok nelkul, hiszen te javasoltad, h ne aludjatok egyutt. A legtobb ferfi sokkal egyszerubb, mint a nok. Azt kell mondani nekik amit gondolsz / akarsz mert kulonben nem ertik, nem taktikaznak, mint a nok.

Igazabol csak tamogatta a te felvetesed, ezen sztem ne sertodj meg. Legkozelebb viszont legy oszinte es mondd neki azt, amit valojaban szeretnel :)

4. e2579acec2 (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2011. ápr. 4. 19:54
Hát akkor feküdjetek le normális időbe!
2011. ápr. 4. 19:53

Ne essen rosszul:)

Nem biztos, hogy előnyös, ha az ember a munkahelyén nincs magánál egy 'rázós' este, v. éjszaka után;)Főleg, ha még olyan is a munkahelye:D

2011. ápr. 4. 19:50

Csak péntek-szombat tudunk talizni, ilyenkor együtt is alszunk.

A páromnak ez kevés, legalábbis mindig ezt hangoztatja. Éppen ezért előhozakodtam azzal, hogy hétközben is talizzunk egy napot! Ennek Ő nagyon örült. Majd megjegyeztem, hogy mondanám, hogy aludjunk együtt, de nem mondom, mert másnap nem biztos, hogy ez előnyünkre válna, mert ilyenkor semmit nem alszunk, hajnal 3-4-kor még simán fenn vagyunk, és ilyenkor szinte 2 napig észhez sem térünk- amire egyből helyeselt.

(pedig én abban bíztam, hogy majd azt mondja, hogy: Kit érdekel?!?! Aludjunk együtt!)

Kicsit csalódott vagyok, és talán sértődött is:D

Vajon okkal?

2011. ápr. 4. 19:49
Szerintetek okkal esett rosszul a párom reakciója az "ötletemre"?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook