Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hetes kismama vagyok folyamatos rosszulléttel. Mitől lehet, hogy ha függőlegesben vagyok sokkal rosszabb? fórum

8 hetes kismama vagyok folyamatos rosszulléttel. Mitől lehet, hogy ha függőlegesben vagyok sokkal rosszabb? (tudásbázis kérdés)


7. bige
2014. márc. 29. 19:11
az utolsó szó jogán ....:)
2014. márc. 29. 16:35
Megkérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon, ne pedig a kérdés feltevőjének a helyesírását boncolgassa!
2014. márc. 29. 14:26

Én elájultam, amikor 10 percnél többet kellett állnom. Pedig soha, sem azelött sem azután, nem fordult elő velem.


Az orvos valami polivitamin készítményt írt fel, amitől sokkal jobban éreztem magam. Az első három hónap után megszűnt a problema.


Rég volt, már nem emlékszem mi volt az, alighanem már nem is létezik. De biztosan vannak hasonlóak ma is.

2014. márc. 29. 14:15
felkelés előtt, még fekve szinte,háztartási keksz és hideg ásványvíz! nem fagyos,csak hideg a hűtőből:) csodákat tesz:)
3. c114183a1c (válaszként erre: 1. - 848af36cf9)
2014. márc. 29. 14:08
Nekem azt javasolták, hogy még mielőtt felkelnék, egyek valamit. Odakészítettem az éjjeliszekrényre kekszet és valóban bevált. Próbáld ki, hogy reggel addig nem kelsz fel, amíg pár db-ot meg nem eszel!
2014. márc. 29. 13:16
Általában aki rosszul van, az jobban érzi magát fekve, mint állva.
2014. márc. 29. 13:06
8 hetes kismama vok folyamatos rosszulléttel. Mitől lehet az hogy ha függőlegesbe vik sikkal rosszabbul vok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook