Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek érdemes a 90napos diéta alatt ötször étkezni egy nap? fórum

Szerintetek érdemes a 90napos diéta alatt ötször étkezni egy nap? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 1. 11:43

Huh, latom "idoben" erkezik a valasz... :-) eltelt 3 ev...

Szerintem nem rossz az, ha valaki sokszor (3x-4x)keveset eszik egy nap, barmilyen dietarol legyen is szo. Jo az anyagcserenek, legalabbis feltetlen jobb, mint a napi 1x-2x-i etkezes.

2009. aug. 19. 18:57
Sziasztok, elég rég csinálom a diétát, de sokszor vagyok levert, fáradékony, rájöttem arra, hogy lehet ötször kéne keveset ennem a diéta alatt (vagy négyszer..) és akkor nem lennék ennyire rossz kedvű. Ugy gondoltam, hogy peldául fehérjenapon ha ebédre amúgy ennék 3tojást, meg 2virslit, akkor eszek 2tojást, meg 1virslit, uzsonnára 1kefír esetleg, vacsorára meg mehetne valami kis sajt, meg mellé valami husi, vagy hasonló. Pl szénhidrátnapon, ha ebédre eszem egy adag tésztát, akkor abból pár kanállal kevesebbet, és uzsonnára is bírok enni mondjuk egy fél szelet piritost, vagy éppen pár darab kekszet, vacsorára meg jöhet akármi péksütemény, vagy valami ilyesmi :) Szerintetek jó ötlet, vagy van aki esetleg így étkezik a diéta alatt? Reggelre inkább ennék 1gyümölcsöt, na szóval akkor 4-5ször érdemes étkezni? Ezzel gyorsul az anyagcsere is, nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook