Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 30.ától valaki 90napos?kitartás, de lehet egyedül nem menne fórum

Május 30.ától valaki 90napos?kitartás, de lehet egyedül nem menne (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 1. 13:12
Sziasztok! Én is csináltam már több ízben a 90 naposat, mindig sikeres volt, de ahogy abbahagytam, 1-2 héten belül kezdtek visszajönni a kilók! Szerintem, nem elég végigcsinálni, hanem komplett életmód váltás szükséges hozzá!
73. guki
2011. jún. 1. 23:26

szijasztok!

én ma kezdtem el a 90 naposat, és egy fórumot is írok hozzá, ahol leírom, hogy mennyit fogytam, és mit ettem/csináltam aznap. Ha kíváncsiak vagytok, magánban elküldöm a honlapcímet(:

örülök, hogy ennyien vagyunk(:

72. Biga89
2011. máj. 31. 11:44
helloka...tegnap kezdtem a dietat, ma talaltam ra erre a forumra..esetleg johetek..en is kb 20kg-tol szeretnek megszabadulni, ezert en a 90 naposat fuszerezem egy kis norbi updateval, szoval a kodok alapjan fogok majd etkezni..szenhidrat napon pedig norbis kalacsot v tesztat szeretnek enni..
2011. ápr. 12. 15:00
sziasztok.en most fogtam neki masodikszor a dietanak..a baj az hogy 1 het utan elcsabulok az edessegeknek es nem tudom betartani.6 - 7 kg t szeretnek leadni.mennyi ido allatt erhetem el,es mi segithet a dieta betartasaban?nektek hogy megy?
70. Csipkerózsika (válaszként erre: 66. - Gilmore*girls)
2010. jún. 18. 08:44
Beleolvastam a naplódba. Hát gratulálok a kitartásodhoz, hogy így bírod az éhezést. De amit csinálsz, az nem a 90 napos.
69. Csipkerózsika (válaszként erre: 66. - Gilmore*girls)
2010. jún. 17. 21:30

Ezt úgy kell érteni, hogy vacsora helyett csak iszol???

Ha így van, ez bizony nem túl jó módszer. Drasztikus és totál egészségtelen, sőt szerintem nem is túl hatékony.

Ha a vacsorát is kihagyod, akkor gyakorlatilag éhezel, és így a fogyás sem fog annyira menni, hisz a szervezeted nekiáll tartalékolni.

68. Csipkerózsika (válaszként erre: 67. - Tothy)
2010. jún. 17. 21:28
Köszönöm, hát igen, nem volt könnyű... Szigorúan betartottam az előírásokat. Anno nagyon rég, mikor először csináltam, akkor is pont egy hónap alatt ment le 10 kg.
67. tothy
2010. jún. 17. 15:30

Csipkerózsika és gilmore*girls!


Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat! Remélem erőt adnak újból, hogy kitartsak. Jelenleg úgy érzem, hogy megállt 1,5 kilónál, sőt mondhatni ingadozik, fel-le. Mintha egy helyben toporognék. Lehet, hogy azért sem megy le olyan könnyen, mert én kb. 5 kilót szeretnék még lefogyni??? Szóval nem sok fölösleg van rajtam, de mégis zavar.

Csipkerózsika! Hihetetlen hogy 10 kiló lement egy hónap alatt, de gratulálok mindkettőtöknek a kitartásotokhoz és az eredményeitekhez is.

2010. jún. 17. 14:48
Én a 43.napon -6,8kg-nál tartok. Írom, hogy mit és mennyit eszek és próbálok nagyon változatosan enni. A vacsikat nagyon light-ra fogom (innivaló) és a naplót önellenőrzés miatt is vezetem, valamint nagyon nagy erőt ad, hogy sokan olvassák, tanácsokkal látnak el, szorítanak értem...vagy éppen én adok nekik a menümmel ötletet...nagyon hálás vagyok nekik...
65. Csipkerózsika (válaszként erre: 64. - Tothy)
2010. jún. 17. 12:15

Nekem egy hónap alatt lement a 10 kg, elértem a korábbi, normál súlyomat. Közben beteg lettem, meg kezdtem én is szédülni meg rosszul lenni, és semmi erőm nem volt, úgyhogy megértettem a testem jelzését és azt mondtam itt most állj. Csontsoványra különben sem akarnék lefogyni.

Most rendesen eszek. Amikor, amit megkívánok.

64. tothy
2010. jún. 17. 09:19

Sziasztok!


Nagyon sajnálom, hogy ennyire ritkán írunk ide, pedig napi jelleggel nézem a fórumot.

Tegnap víznapot tartottam volna, de úgy látom, nekem nem megy. Már 13 órától kezdtem szó szerint rosszul lenni. Szédelegtem, kába voltam, egyre ingerültebb, levertebb. Így mikor hazamentem bevágtam 3 kisebb nektarint. De este jött az igazi bűnözés. Pizzázásra volt meghívva, és bevágtam egy jó kis szeletet. :(

Úgyhogy a víznapot szerintem ki fogom hagyni. A kezdeti lelkesedésem most eléggé alább hagyott sajnos. Még próbálom tartani magam, de nagyon nehéz.

Nem tudom, ti hogy viselitek??


Szép napot!

63. beuska74 (válaszként erre: 61. - Csipkerózsika)
2010. jún. 13. 18:46

Szia!

Köszi a sok ötletet,kipróbálom,és talán változatosabb lesz így.Ma gyümi napom volt,de zörög a gyomrom.Mondjuk ma csak háromszor ettem kevés gyümit.Várom a holnapot.:)

Szép estét,üdv:Bea

62. Csipkerózsika (válaszként erre: 60. - Bodricsek)
2010. jún. 12. 23:04
Én lénapot nem tartottam, mert a 90 napos mellett amúgy is rengeteget kellett innom, hogy ne érezzem rosszul magamat.
61. Csipkerózsika (válaszként erre: 59. - Beuska74)
2010. jún. 12. 23:02

Én egyszer 20-at, majd kb. 7 évre rá 10-et dobtam le 90 napossal.

A reggeli adott, én 1 almát rendszeresítettem.

Ebéd: - fehérjenap: hús bárhogy - kivéve rántva-,vagy sajt bárhogy -kivéve rántva-, vagy 3 tojás sütve-lágyan-főzve/ gomba sütve vagy tojásosan +1 szelet kenyér/1 zsemle+ nyers uborka/paprika/paradicsom/saláta. + 2 dl leves tészta nélkül (akár fél leveskockából, ha más nincs)

Vacsi: ugyanaz, leves nélkül.

Keményítőnap: - főtt zöldség, tehát főzelék kevés rántással, kevés tejföllel esetleg Pl. lencsefőzelék, paprikás krupli, lecső, sóska, tökfőzelék, sütőtök, rizs, párolt zöldségek, krumpliprósza + 1 szelet kenyér/1 zsemle+ friss saláta/paprika/paradicsom/uborka.

Vacsi: ugynaz, kicsit kevesebb.

Szénhidrátnap: - pizza sajt nélkül, kifőtt tészta dióval/lekvárral/kevés bolognai raguval/kevés tejföllel, felfújtak, túrógombóc, péksütemények, lángos, palacsinta, zsíros kenyér.

Vacsi: péksütemények, palacsinta édesen, sütemény, fagyi, édes joghurt + étcsoki.

Gyümölcsnap: bármilyen gyümi, bármennyi. Banán a leglaktatóbb. + kevés dió/sótlan mogyoró. Legrosszabb esetben sárgarépával, paradicsommal kiegészíthető.

2010. jún. 12. 22:32
lénapon ti mit szoktatok inni?
2010. jún. 11. 16:30

Sziasztok!Én tegnap kezdtem a 90 napost, de már úgy álltam neki, hogy nagyon nehezen. Egy 15-öst kellene ledobnom, ami a szülés után maradt rajtam. Sajna 36 vagyok, ami még nehezíti is. Megtudtok dobni pár tapasztalattal, recepttel, jó tanáccsal?

Olvasgattam recepteket a témában, de szerintem nem mind megfelelő. Normális kaját szeretnék, ami nem drága.

Köszi előre is, szép napot nektek, Bárki ír is.

58. gilmore*girls (válaszként erre: 57. - Tothy)
2010. jún. 11. 12:40
Én csinálom. A 35.nap-4,8kg.
57. tothy
2010. jún. 11. 09:18

Sziasztok!


Hát szomorúan nézem, hogy ez a topik nem akar éledni. Senki nem csinálja már a diétát???

Én azért nem akarom feladni. Sikerült digitális mérleget vennem. Hát kellett 3 nap mire megtaláltam azokat a helyeket a lakásban ahol a tényleges súlyomat mutatja. Rá kellett jönnöm, hogy a járólapok a lakásban abszolút nincsenek vízszintben, a mérlegem állandóan mást mutatott. Rá kellett arra is jönnöm, hogy a régi (nem digitális) mérlegem 2 kilóval kevesebbet mutat, mint kellett volna. Ez valahol nem gond :D, de azért inkább ragaszkodok a valódi súlyhoz, felesleges becsapni magam! :)

Ez a hét néha nehezebb volt, mint az előző. Volt, hogy csináltam a gyerekemnek vagy páromnak kaját és akkor belekóstoltam, de nyilván egy-két kis kanállal.

Mondhatni, igazából mostantól számítom a 90 napos diétám, hisz a mérleg alapján mostantól tudom pontosan megmérni, hogy mennyit csökken a súlyom.


Bízom benne, hogy azér éled majd ez a topik!


Szép hétvégét nektek!

56. tothy
2010. jún. 8. 08:06

Jó reggelt.

Igazából nekem sem indult meg rendesen. Bár ma van a 9. napom. Még 9x ennyit ki kell húznom! :P

A 9 nap alatt előfordult egyszer kétszer, hogy vétkeztem. De ez nem azt jelenti, hogy bezabáltam bármit is, hanem mondjuk megettem egy kis túró rudit. Vasárnap pedig a táncos csapatommal volt egy bográcsozós összejövetel, így abból is ettem, pedig szénhidrátnapom volt. Minimális adagot ettem, kis kenyérrel, illetve egy balaton szelet, mert sorversenyeket csináltunk és mindenki kapott egyet. Nem bírtam ellen állni.

Inni furcsaképpen sokat szoktam, pedig sosem voltam nagy ivós. Jövő héten megpróbálkozom egy víznappal is. Bízom benne, hogy addigra jobban megindul. Ma ha szerencsém van, akkor hozzájutok végre egy digitális mérleghez. A régi mérlegem összevissza mér, így mindenképpen beinvesztálok egybe végre.

Többiek hogy álltok??? Keveset írunk, pedig lehet némelyikünknek elkel a biztatás. Minden nap benézek ide, de alig írunk. :(

gillmore! Szerintem senkit nem zavar, hogy leírod itt a receptjeid. Sőt hasznos és ötletes.


Mosolygós napot mindenkinek!

2010. jún. 7. 18:12
Nem tudom folyamatosan hizok ,ez rémes...minden két hétben 1 kg-ot.
2010. jún. 6. 20:17

Sziasztok!

A fehérje nap titka a sok saláta.És lehet fél szelet kenyeret is enni,legalábbis eredetileg így volt.

2010. jún. 6. 00:11

én natúr csirkemellet piritottam le sonkával és ütöttem rá egy tojást,fincsi volt,csak köret nélkül ettem és egy óra múlva megint éhes voltam

Valami kiadósabbat kell legközelebb.

2010. jún. 5. 19:05

Hova tűntetek lányok? Mindenki elfogyott?:)


Én bekeveredtem a napokba, így mától számítom az igazi kezdés.

Reggeli: kávé

Ebéd: hús + friss vegyes saláta

Vacsi: eper


Legyen ilyen minden napom:)


Hogy álltok?


Holnap valami salimalit fogok csinálni, valami kiadósabbat!

2010. jún. 3. 12:22

Tehát a mai menüm...(bocs mindenkitől, hogy foglalom a helyet)

89,0 kg (-4,3 kg)-30.nap

A harmadánál tartok…de jó lenne, ha a végére -12kg lenne…

Ma egy kicsit sok lett a kaloria…


(1446,7kcal, fehérje138,42 , zsír60,44g, szénhidrát62,92g)

Reggeli: gyümölcs

200g narancs (80 1,2 2,4 14)

60g kivi (33 0,6 0,36 6,78)

Ebéd-Vacsora :kapros túrógobóc csirkepörkölttel

400g csirkemell (440 98,8 4 2)

20g olivaolaj (179,6 0,02 19,94 0)

160g vöröshagyma (64 1,92 0,16 13,28)

60g paradicsom (13,2 0,6 0,12 2,4)

180g paprika (csípős is) (36 2,16 0,54 5,4)

Az olajon megdinsztelem a vöröshagymát. Hozzáteszem a paradicsomot és paprikát, sózom, összesütöm, mint a lecsót, de rakok hozzá egy kis vizet, majd összetormixolom. Hozzáteszem a pirospaprikát és a kockázott csirkemellt, borsot és a köménymagot.Nagy adag lett, a felét eszem ma csak meg.

175g 12%-os tejföl (224 4,9 19,25 7,5)

250g zsírszegény túró (190 35,25 1,25 9,5)

2 tojás (330 27 24 1,2)

40g szójagranulátum (132,8 18,8 0,8 12,4)

A túrót összetöröm, hozzáteszem a tejfölt és a kaprot, valamint a két tojás sárgáját, sót és dara helyett a szójagranulátumot. Pihentetem 30 percet. Hozzáteszem a tojásfehérje habot. Az arányokat egy kicsit eltoltam, nem lett túl sűrű, így kifőzni nem mertem, hanem kis halmokat csináltam és mikróban 900W-on 3 percig sütöttem. Tök fini lett, de így nem golyó, hanem inkább lepényszerű. Nokedli helyett is jó. Ezt eszem köretként a pörkölthöz.

3dl 1,5%-os tej (147 10,2 4,5 15,9)

50. gilmore*girls (válaszként erre: 41. - Bodricsek)
2010. jún. 3. 12:20

nem akarnék itt helyet foglalni ezzel...a naplómban írom minden nap, ott nyugodtan megnézheted...a profilomnál az interaktivitásnál megtalálod...

Nagyrészt én találom ki...

49. tothy
2010. jún. 3. 08:30

Jó reggelt mindenkinek! :)


margaret 69!


Nem Zsanzi88 írt a kolléganőjéről, hanem én. :)

A kolléganőm szintén ezt a 90 napos diétát kezdte el másfél hónapja. Pedig nem lehet neki sem könnyű két kisgyerekkel van otthon, nekik is főz, kutyul, szóval ügyesen tartja magát. Jó mondta, hogy ő nem dekázza az adagokat.


Ma gyümölcsnapom van, kiváncsi vagyok hogy fogom bírni. Programom lesz bőven, ma is lesz tánc, este mozi, bár ott kicsit irritálni fog, ahogy eszik a kukoricát és egyebet nassolnak a teremben. Már tegnap este, mikor párommal néztünk filmet, ilyenkor azért joghurt és egyéb kis nassi be szokott figyelni, de tartottam magam. Akkorra hagytam a csokit, ami szabad ugye a szénhidrátnapon, de hamar elkopott az a két kocka! :D Utána pedig hallgathattam, ahogy a Drágám rágcsálja a joghurtját és utána ropizott. Gondoltam egy szál belefér abból is, hisz szénhidrátnapom van. :) De többet nem ettem.


Többiek hogy bírjátok??

Szép napot mindenkinek! :)

2010. jún. 2. 19:48
Sziasztok!Én fogytam ezzel a diétával 3hónap alatt -45kg 3évvel ezelőtt utána terhes maradtam és rajtam maradt +20kg felesleg.VAn egy 19hónapos kisfiam és még szoptatom ,elkezdtem ezt a 90napos diétát 2hétig csináltam igaz fogytam tőlle -4kg egy hét alatt abba kellett hagynom ,mert rosszul lettem szédülni kezdtem a diétától ,pedig anno ettől fogytam-45kg:-).Mind kiderült szoptatás alatt nem lehet csinálni ezt a fogyokúrát sem,mert még szoptatok és ilyenkor a szervezett védekezik.NAgyon el vagyok keseredve ,mert sokan mondják hogy csini vagyok és formás,de sok nagyon a +20kg fölösleg .Úgy ,hogy most oda figyelek mit eszek és mozgok amennyit tudok.Mindenkinek ki tartás!Ha van valaki akinek úgyan ez a próblémája van írjon.Köszike előre is!
2010. jún. 2. 17:02

Zsanzi88!


Mivel sikerült a koléganödnek 6 kg-ot fogyni másfél hónap alatt? Bárcsak nekem sikerülne...Ma hazajöttem a mérleg 70,6 ,kaja után 71,7

Reggeli 2 db Balaton szelet étcsokis 152 kal

Ebéd 2 db Balaton szelet étcsokis 152 kal

Vacsi: 17-kor kis pörkölt nokedlival

Késöbb semmi ....remélem

46. tothy
2010. jún. 2. 10:27

Zsanzi88!


A volt kolléganőm, 154 cm magas, és már 6 kg-ot fogyott másfél hónap alatt, most 47-48 kg körül van. Nem sokat kellene már fogynia. Nem tudom neked mi a magasságod és a súlyod....


Szeretném én is elérni, hogy másfél hónap alatt lemenjen 6 kiló, de én 174 cm és 72 kg vagyok. Így nem tudom mennyi esélyem erre. Bár tegnap második napon volt, és ráálltam mégis este a mérlegre. Bűnözés nélkül mégis majdnem 74-et mutatott. Hát azt hittem elájulok. Ez hogy lehetséges??? Még kenyeret sem ettem se ebédre, se vacsira. Tegnapi nap viszont nehéz is volt kibírni, estére korgó gyomorral feküdtem le. Most pedig az ebédre vett pogim illatát (azt kívántam meg) reggel óta érzem, de még eddig csak szemezgettem vele, kibírom most már, ha eddig kitartottam délig. Reggel epret vettem reggelire, de ha éltetek még ehetetlen epret. Gyönyörű szép volt, de az íze... Komolyan mondom, mintha festékízű lett volna, vagy nem is tudom. És ennek ellenére 800,-Ft-ért adták kilóját. Még jó, hogy "csak" 20dkg-ot vettem belőle. A negyedét így is ki kellett dobnom.... :(


Szép napot nektek és továbbra is kitartást! :)

2010. jún. 2. 09:33

Sziasztok!

Én is azon gondolkodom , hogy neki fogok a 90 napos diétának , szeretnék legalább 5 kilót fogyni nem tudjátok, hogy mennyi idő alatt sikerülhet???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook