Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi háromszög - más-más szemszögből fórum

Szerelmi háromszög - más-más szemszögből (beszélgetős fórum)


1 2
47. d1eb7dd316 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2012. aug. 14. 13:11

Nem lehetnek olyan régóta házasok, ha csak 8 éves a kislány...

Én 13 év után váltam el, nem bántam meg.

Én a feleség helyében elválnék.

2012. aug. 13. 22:40
Szerintem is csak a várakozás marad, bár nagyon nehéz lehet...
45. zolika977 (válaszként erre: 44. - Lili bárónő)
2012. aug. 13. 19:22
csak várni lehet ilyenkor, hogy átgondolja, és rájöjjön a dolgokra. de ilyenkor iszonyú lassan megy az idő!!!
44. Lili bárónő (válaszként erre: 41. - Zolika977)
2012. aug. 12. 09:27

Kemény történet..a legkeményebb, hogy a haveroddal lépett le...(Velem is megtette a legjobb barátnőm és az exférjem anno, csak az 3 évig tartó kapcsoalt volt, amiről én nem is tudtam, csak mikor vége lett derült ki...)

Az a legszomorúbb, hogy nem tehetsz semmit, mert vannak dolgok, amik nem rajtad múlnak és ez épp ilyen...

43. Zamila (válaszként erre: 41. - Zolika977)
2012. aug. 12. 08:22
Nehéz helyzet ez:( Hagyd békén az asszonyt,mert különben még jobban eltávolodtok.Most inkább az a legfontosabb,hogy a lányidra figyelj,amikor veled vannak épp,legyenek tartalmasak,szeretettel teliek a találkozók.Ne kövess el hibákat,ne veszítsd el őket is.
42. trapiti (válaszként erre: 40. - Zamila)
2012. aug. 12. 07:45
Az más :(
41. zolika977 (válaszként erre: 39. - Zamila)
2012. aug. 12. 07:43
sajnos esélyem sem volt, hogy rendbe tegyem! tudom, hogy én is hibáztam, hogy ellaposodott a dolog, de szerintem ő sem tett sokat a javulásért. nem beszéltük meg a dolgokat! mégis villámcsapásként ért a hír, mikor kiderült. akkor már kb. négy hónapja tartott közöttük a facebook "szerelem". mellettem döntött. aztán két hónapig játszott velem. hagyta,hogy próbálkozzak, hogy megalázkodjak előtte, ő pedig folyamatosan elutasított. aztán robbant, és elköltözött az egyik legjobb haverommal!
40. Zamila (válaszként erre: 38. - Trapiti)
2012. aug. 12. 07:33
Tudod van amikor az apuka nem vállalja a nevelésüket.
39. Zamila (válaszként erre: 37. - Zolika977)
2012. aug. 12. 07:32
Én is elhagytam a férjem két lányommal együtt 12 év után.Nehéz,de én már nem szerettem,kicsit sem,ha Ő szeret téged,talán tényleg visszatér hozzád 1x...nem tudom.Nehéz egy ilyen döntést meghozni,és hónapok kellenek hozzá,de ha valami nagyon nem működik,és minden rendbetételére hozott próbálkozás kudarcba fullad,akkor ez a helyes döntés.
38. trapiti (válaszként erre: 37. - Zolika977)
2012. aug. 12. 07:29

A felvett hitelt, ha közösen vettétek fel, nem hagyhatja ott, ugyanúgy fizetnie kell.

Az meg hogy elrángatja otthonról a két gyereket is, akkor ha egyébként közted és a gyerekek között minden rendben volt, nagyon durva!


Egyébként én nem értem ezt a hozzáállást: ha a férfi akar elköltözni, a nők természetesnek veszik, hogy a gyereket otthagyja, aztán majd néha láthatja. Ha a nő költözik el, akkor természetes, hogy viszi a gyerekeket magával az új pasioz, elszakítva az apjuktól, kiszakítva az otthonuktól?

2012. aug. 12. 07:06

sziasztok!


A feleségem és én ugyanebben a cipőben járunk!

Annyi különbséggel, hogy ő már el is költözött egy hete a harmadik féllel egy albérletbe. Természetesen vitte magával a kicsi gyerekeimet is. Itt hagyott mindent: ház, szülei, anyagi biztonság, felvett hitel, meg persze a férjet is.

Nem érdekelte semmi, mindenkin és mindenen átgázolt! Nem tudom, hogy mit érez, van-e egyáltalán lelkiismeret furdalása. Azt sem tudom, hogy idővel (mennyi idővel?) átértékeli-e a dolgokat. És hogy egyáltalán valaha elgondolkodik-e a visszatérésen. Mondjuk én várni fogom! Azt mondja: hogy szeret, és mindig érdekelni fogja, hogy mi van velem. De ő most szerelmes!

És, hogy mit érezhet a férj? Én elveszítettem azt a három nőt (feleség + 2 kislány), akiért eddig éltem, és akikért bármit megtennék! Rohadt egy érzés! Ennél szarabb érzés talán nincs is! Nem is tudom, hogy egyáltalán mi lesz velem. Vannak jobb periódusok, de van amikor teljesen rám tőr a kétségbeesés. A tehetetlen düh dolgozik az emberben, és tudom, hogy nem tehetek semmit, mert ki vagyok szolgáltatva a másik szeszélyének. Azon gondolkodom, hogy neki ennyit számít az a 14 év, amit együtt töltöttünk? Egyáltalán hogy volt benne elég erő és elszántság, hogy ezt megtegye?

Én sajnos nem értem ezt a dolgot, ami most történik velem, de hogy iszonyú, az biztos! Senkinek nem kívánom ezt az érzést!!

36. kisj
2012. aug. 11. 21:22

Felesleges luxus egy átmeneti szexuális vonzódás miatt borítani mindent.

Minden házasságban vannak kisebb, nagyobb megcsalások, csak idő kérdése.

35. bnedora (válaszként erre: 29. - Lili bárónő)
2012. aug. 11. 21:21
Ugyan már, szerelmes sokszor lehet az ember, és akkor mindig fel fog rúgni mindent. A szerelem is elmúlik, és ugyanolyan sivár lesz minden az egyikkel is, a másikkal is.
34. trapiti (válaszként erre: 33. - Ea010c7029)
2012. aug. 11. 21:16

Itt nemcsak egyszeri megcsalásról volt szó, hanem fél éve tartó kapcsolatról.


A kérdésedre: erre gondolom azt kellene válaszolni, hogy ha igazán megcsalja de csak egyszer, az nem akkora baj... szerintem nem így van. Ha ilyen gondolatai vannak valakinek, az valószínűleg valamilyen problémát jelez a párkapcsolatában, ami ha mindkét fél akarja, kezelhető, megoldható. A tetteknek már komolyabb következményei vannak...

33. ea010c7029 (válaszként erre: 30. - Trapiti)
2012. aug. 11. 21:12
És vajon melyik a rosszabb,ha gondolatban ezerszer megteszi az illető,hogy megcsalja a párját,vagy ha igazán,de csak egyszer...?
32. trapiti (válaszként erre: 31. - Lili bárónő)
2012. aug. 11. 21:11

Sok mindent nem tudunk, így ez mindenképpen csak egy elvi beszélgetés...


Mindenesetre ha annyira rossz a házasság, vagy a férjjel van valami, akkor sem ez a megoldás, hogy titokban van egy másik kapcsolata is...

31. Lili bárónő (válaszként erre: 30. - Trapiti)
2012. aug. 11. 21:09
Nem tudhatjuk milyen az a házasság, milyen a férj....milyenek a körülmények...
30. trapiti (válaszként erre: 29. - Lili bárónő)
2012. aug. 11. 21:07

Ebben nem vagyok annyira biztos... a szerelem akkor jön amikor az ember nyitott rá.

És még ha a szerelem jön is, akkor sem biztos, hogy kapcsolatnak is lennie kell belőle.

29. Lili bárónő (válaszként erre: 28. - Trapiti)
2012. aug. 11. 21:05
Igen, de azért a szerelemnek nem lehet mondnai hogy jöjjön vagy ne....épp ezért ez sajnos sakk matt...
28. trapiti (válaszként erre: 27. - Lili bárónő)
2012. aug. 11. 21:04
Ezt Te, én és sokan így gondoljuk... épp ezért eleve bele se kellett volna bonyolódni ebbe a kapcsolatba.
27. Lili bárónő (válaszként erre: 24. - Trapiti)
2012. aug. 11. 21:01

Minden helyzet egyedi! A nő nem ahgyhatja el a gyerekét! Mindig agyerek az első!!! Mindig...

Mindenkinek önmagának kell mérlegelnie...egy biztos, a gyerek apját soha senki nem fogja tudni pótolni...

26. trapiti (válaszként erre: 25. - Kisj)
2012. aug. 11. 21:00
Ez így van... az anyától elvárható lenne, hogy a gyerekét a szerelem elé helyezze, még ha fel is lobbantak érzelmek.
25. kisj
2012. aug. 11. 20:59

Az ilyen szituk ritkán végződnek happy end-el.


Engem ebben a helyzetben senki hasfájása és nyűglődése nem érdekel, oldják meg, ahogy akarják.


Kivétel a gyerek, akinek ez nagyon rossz lehet:(

24. trapiti (válaszként erre: 22. - Lili bárónő)
2012. aug. 11. 20:56
Hát ezt nagyon meg kell gondolni, ha gyerek is van. Pl. a pasi hogyan szereti a nőt? Találkozgatni, szerelmeskedni, úgy hogy csak a kellemeset kapja belőle, vagy szeretné a nő kiskamasz gyerekét is nevelni? Vagy a nő hátrahagy mindent, és nevelje a megcsalt férj egyedül a gyereket mert a szerelmespár életébe nem fér bele? Vagy külön fog élni mindenki, és a szertő megmarad barát státuszban?
23. trapiti (válaszként erre: 19. - Kisj)
2012. aug. 11. 20:54
Jobb lenne azelőtt dönteni és szakítani, mielőtt kiderül. Ha a pasi szereti és jót akar a nőnek, akkor Ő maga szakít - persze nyilván ebben nem fog tanácsot kérni...
22. Lili bárónő (válaszként erre: 19. - Kisj)
2012. aug. 11. 20:52

Nem így kéne működnie..

Tény, egy szerelem sem örök...ettől függetlenül aszerelemnek hatalma van...vane gy kialakult helyzet, egy házasság gyerekkel és jött a nagy szerelem...Le kell ülni és el kell dönteni: megmenthetőe- a házasságom, meg akarom-e menteni...Ha a válasz nem, akkor el kell gondolkodni, hoyg el akarok-e menni, képes vagyok-e új életet kezdeni...Ha a döntést meghoztuk, akkor korrektül lekommunikálva meg kell lépni a dolgot....

21. Lili bárónő (válaszként erre: 20. - Kisj)
2012. aug. 11. 20:49
Igen, ez így van....
20. kisj (válaszként erre: 17. - Lili bárónő)
2012. aug. 11. 20:46
átmenetileg ..:D
19. kisj (válaszként erre: 10. - 4c07880d46)
2012. aug. 11. 20:45

Miből gondolod, hogy rajongva szereti a nőt?

Ugyan már!

Az első komoly nehézségnél kiderül, hogy mekkora az az imádat.

A nő pedig addig bírja, míg meg nem bukik a félreskufizással, mert akkor aztán döntenie kell, félre kell tennie a romantikus és erotikus ábrándozást, jön a rideg valóság.

18. kisj (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2012. aug. 11. 20:38
Minden "óriási érzelem" elmúlik..de a férjnek és a gyereknek okozott fájdalom nem feltétlenül múlik el.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook