Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Chat szerelmi háromszögben fórum

Chat szerelmi háromszögben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Chat szerelmi háromszögben

1 2
2013. nov. 30. 15:55
Én is ! :)
53. 100évmagány (válaszként erre: 38. - Güci86)
2013. nov. 24. 19:17
Segítek a páros lábbal rúgásban.
52. 5fd53d3fca (válaszként erre: 38. - Güci86)
2013. nov. 24. 08:09

Ez annyira elkeserítő. Nagyon nehéz lehet most Neked, és mennyire rombolja ez az önbecsülést.


Én is beleakadtam ilyenekbe, férjnél nem voltam még, csak amikor kapcsolatban voltunk, nagyon sokszor kiderült a gerinctelenség. Persze első körben kérdeztem a hapekot, mi a baj velem, mi hiányzik neki, miért tette. Nem tudott semmit sem mondani. Persze szakítottam. És vagy másfél év múlva szinte kaparta az ajtómat. De nem kezdtem újra vele.


Nagyon nehéz az ilyet megemészteni, de vannak olyan férfiak, akik a gerinces fajtába tartoznak, és előbb - utóbb előbújnak a kis rejtekhelyükről :)

51. 5fd53d3fca (válaszként erre: 33. - 56ca57f777)
2013. nov. 24. 08:03

Csak beleolvasgattam a hozzászólásokba, és ez megütötte a kis szemeimet, hogy a sors útjai... erről az jut az eszembe, hogy igen, nagyon könnyű egy nős pasival való viszonyt az úgynevezett "sors" - ra fogni. Mert ezt dobta a gép ugye?


A nő pedig, mint egy akarattal nem rendelkező bábú, csak megy mert a pasi akarja. Nem mondhat nemet, mert ha a pasi akarja, akkor azt a sors akarta. Tehát neki nincs akarata. Szép. Önálló gondolatai egyáltalán vannak?


Igen, szeretik a nős pasik az ilyeneket használni.

Nem ítélkezésnek nevezném, csak vélemény nyilvánításnak, amit írok. Azt pedig lehet nem?


Ha én engedtem volna, hogy úgy legyen, ahogy a "sors akarja", már ezerszer lettem volna szerető. De valahogy nem lennék képes átverni senkit.

50. 100évmagány (válaszként erre: 49. - Stokimagdi)
2013. nov. 18. 19:06

Nálunk is ez van. Kérdésemre, hogy mi ez és mire jó, a válasz: SEMMI. Ez csak játék. Az, hogy én nem akarok ilyet játszani, senkit nem érdekel. Vajon fordítva hogy zajlana? Ha nekem lennének ilyen semmi kapcsolataim? Egy kis virtuális meg valóságos szex. Hiszen én senkit nem akarok bántani. Ez milyen gerinctelen szöveg.

De válni persze nem akar. Mert ő szeret. Mi van? Ez szeretet?

49. stokimagdi (válaszként erre: 44. - 100évmagány)
2013. nov. 18. 09:09

Ja ja ! Nem akarnak válni, mert mit szól majd a család, hogy már megint ő cseszte el.

Na meg hogy miért ne levelezhetne ő egy régi ismerőssel, merthogy ő azt ír amit akar, és annak akinek akar.

Na.............. hadd ne részletezzem.

Ja ! És nálunk nem fiatalabb a csaj, mindössze egy évvel, és nem is olyan nagy szám, csak hát az első nagy lamour volt harminc egynehány évvel ezelőtt, de már az egész város meg volt neki, még szerencse hogy messzi lakik.

48. stokimagdi (válaszként erre: 47. - Legnano)
2013. nov. 18. 09:04

Ez így igaz.

És az ilyen helyzet egyben megalázó is.

2013. nov. 17. 18:53
Sajnos ez nem egyedi eset,mert sok ilyen van.Az asszonyt,már nem találja vonzónak,mert már megszokta,de az izgalom kel,hogy férfinek érezze magát.Viszont otthagyni a jót nem akarja,így van a kettős játék.Hazudunk ide-oda,hogy maradjon minden a régen kialakított életünkben.Kicsit flörtölök,ezzel nem bántok meg senkit,mert nem csalom meg, csak évődőm egy kicsit.De megbántja azt a nőt, akivel házasságot kötött,aki gyereket szült és minden súlyt cipelt a férje helyett.
46. 100évmagány (válaszként erre: 8. - 408020f45e)
2013. nov. 17. 16:52
Ez jó, kösz!
45. 100évmagány (válaszként erre: 14. - Mazsinka)
2013. nov. 17. 16:51
Én is ismerem ezt a nőtípust. Persze, hogy fiatalabb, megértőbb, non plus ultra mindenben. Még szarni se szarik büdöset. (De jó volt ezt leírni.)
44. 100évmagány (válaszként erre: 20. - Vberni01)
2013. nov. 17. 16:48
Na ja, egy nő nem annyira fiatalon. A korban hozzá illőek nősek, vagy elváltak vagy nem is akarnak válni
43. 100évmagány (válaszként erre: 21. - Csigusz2013)
2013. nov. 17. 16:47
Szerintem se változik meg. DE... Munkahely, család, élet, amit felépítettél magadnak vele. Gyerekek.
42. 130454e42d (válaszként erre: 33. - 56ca57f777)
2013. nov. 17. 16:46
Ez a legáltalánosabb mentegetőzés. A megcsalás döntés és gerinc kérdése.
41. 100évmagány (válaszként erre: 22. - Ensiferum999)
2013. nov. 17. 16:45
Egyetértek. Marha nehéz egy házasságból kimászni.
40. 100évmagány (válaszként erre: 33. - 56ca57f777)
2013. nov. 17. 16:43
Te is lotyó vagy Gréti?
2013. nov. 16. 22:13
én is benne vagyok sajnos
2013. nov. 16. 17:14

ebből az egész sztoriból saját pédám tűnik ki. mindent megteszel a párodért, háztartást vezetsz dolgozol, másodállásban is, próbálsz ember maradni, de igen amikor boszorkány vagy és sárkány meg anyatigris az már nem jó :( persze mindig könnyebb a harmadiknak, mertő nem látja azt, amikor depressziós a másik, és napokat átalszik, amikor reggelente fel kell kelteni, hogy dolgozni menjen, hogy lek4edet kiteszed mint titkárnő, meg ápolod mikor beteg és a harmadik fél ebből csak annyit lát: minden dolga el van intézve, teljesen mindegy ki által, tiszta a ruha rajta, beszélget vele...egy hete pont ezért költöztem el :( egy mondatot vágtam a másik fejéhez: vedd fel az otthoni mamuszom egy hétre, meglátjuk jön e több sms a későbbiekben.

A sztorihoz visszatérve, az ilyen l*tyókat páros lábbal tudnám a Marsra felrúgni. korábbihozzászólásokban igaz, addig barátkozik, addig csacsog és bájolog, míg lehet nem lesznek együtt, de valamit ő nem kapott meg hát tönkreteszem az egészet. Sok, de sok ilyen nő van sajnos, de pasiban is akad :(

37. marduk (válaszként erre: 34. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 16. 15:24
Hát a face se jó fiamnak egy helyi ismerős nő a képe alá csak annyit írt tetszik a mosolyod,ez már jó pár hete volt és tegnap amikor a kávét vitte a feleségének az ágyban az szépen nyakon vágta a fiamat hogy meg b azt a nőt mikor mondta vissza kapja mit csapkod és amikor felkelt csizmáját kapta fel hogy azzal csapja meg a fiamat a fiam is lehajolt hogy felvegye a másik csizmát és azzal fenyegetőzik de a lánya a hátára ugrott és tépte a haját az apjának ezért rajta csattant a csizma.És még nekik állt feljebb.Nem buta a fiam csak szeret és még nem látja viperát dédelget a keblén.
36. stokimagdi (válaszként erre: 34. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 15. 18:26
:(
35. stokimagdi (válaszként erre: 33. - 56ca57f777)
2013. nov. 15. 18:24
???
2013. nov. 11. 13:03

A történet nekem nagyon tetszik, totál leképezi a lényegét a netes hazudozásnak, és annak, hogy ez igenis tönkre tud tenni egy családot. És sajnos, milyen gyakori. Annyira egyszerű, csak felmegy a nő vagy a pasi (akik tök mindegy milyen jellegű, de párkapcsolatban élnek) vmelyik közösségi oldalra és jöhet a csevej, mindenkivel, amíg a párja meg az ő szutykos cuccait mossa( ha a nővel csinálják ezt)jót elkokketálnak, és igen, ez már kb megcsalás, mert aki kapcsolatban van, az ne enyelegjen sem virtuálisan, sem máshogy.


A virtuális csevegés nagyon sok félrelépés kezdete. Csak haverkodás alapon és egy közös kávé kettesben, a nő meg mindent bevet, hogy elcsábítsa a nős pasit. Gusztustalan. Persze nem csak a női oldal, az is, hogy a másik fél benne van.


A legjobb a közös face oldal lenne, egy közös fotóval. Sajnos én mindig belekeveredek abba, hogy megpróbálnak átverni, flörtölgetnek, de mondván nem vagyok hülye, résen vagyok, kommunikálok, megbeszélek, persze a másik nem mondja meg a frankót, hogy van valakije, csak néha eltűnik, nem veszi fel a telefont, titkolózik... ez egyfajta terror és megbeszélhetetlen.


Bárcsak lennének a kapcsolat elején egyértelmű jelek, amikből látszik, hogy valaki hajlamos ilyen kamuzásokra vagy sem. Sokkal könnyebb lenne az élet.

2013. nov. 10. 17:15
Soha ne ítélkezz ha ilyen kapcsolatot látsz: nem tudhatod, te nem keveredsz-e be életed során ilyen kapcsolatba! Hisz mint tudjuk, a Sors útjai kifürkészhetetlenek!!!
2013. nov. 8. 20:41

Érdekes történet. Szomorú.

Megszokott dolog hogy a H F a szép és jó és a minden, az asszony meg csak a lusta ilyen olyan ( nem részletezném,) sárkány.

Jó annak aki nem élt át ilyet. Nem kellemes.

31. marduk
2013. nov. 8. 15:41
Egy ch-etelés másvalakivel igen is lehet zavaró egy olyan társnak akinek nehezen hízeleg a párja mástól nem sajnálja a bókokat.A fiam a feleségével járta meg akinek csak azt mondta férjes asszony létedre kell igy viselkedni?Erre féltékenységgel vádolta meg a fiamat,beszélgettem a fiammal mert a menyem nem hagyta abba a kacérkodást a férfivel,mondtam fiamnak szereti ha féltékeny vagy.Na a fiam nem nézegette,hogy írogat e a felesége erre folyton a telefonon mutogatta hogy kap leveleket.Fiam azt mondta nem érdekli ezzel ne zavarja és mit gondoltok ki a hibás?Hát a fiam.Unatkozik a felesége mert a gyerekek nagyok szeret feltűnősködni ha nőknél van kapuzárási pánik hát a fiam erre gyanakszik.
30. Rika1
2013. nov. 7. 23:10
Az a rész nagyon tetszett, hogy a feleség kikapcsolta az áramot! :)))))
2013. nov. 7. 22:02

Szerintem csak egy történet, és nem a cikkíróhoz kapcsolódik. Vettem a bátorságot ( időt nem kímélve:D ) és beleolvastam a bolgba, és az adatlapba is, és ott eléggé kitűnt, hogy nem nőnemű az illető így se az anyja se a csaja nem lehet. Valamint a blogon számos más történet is megtekinthető. Így sanszosnak vélem, hogy megosztotta velünk ezt a történetet, és nem fűzi rokoni szál egyik személyhez sem. Persze lehet, hogy tévedek...:D


A cikkről pedig.... Nos... Senkinek nincs feddhetetlen múltja nekem sem...Kinek a pap kinek a papné... De tudni kell, hogy mikor kell kiszállni, és mérlegelni azt, hol van az a határ, ahol megszűnünk emberként viselkedni, mert a birtoklási vágy, és annak a félelme, hogy nem kellünk a kiszemeltnek, eluralkodik rajtunk... A "szerető" személyében, ha lehet így hívni, egy kétségbeesett nőt látok, aki foggal körömmel ragaszkodik a semmihez, még akkor is, ha ő maga is belátja, hogy nem helyes amit tesz. Hiszen szavaival, ugyan egyetért azzal, hogy a család maradjon egyben, de a tettei mást sugallanak. Ha tényleg, nem akarna be kavarni nem keresné. Ez az én véleményem. A férj, pedig egy állóvíz... Aki a családjában, már nem leli az izgalmat.. A feleségében, már nem lát sem érzékiséget, sem szenvedélyre utaló jeleket, és hagyja hogy a gyeplőt az asszony hordja, ezzel tud takarózni mások előtt..( Nemtudtunk beszélni, mert az asszony lekapcsolta az áramot) Mintha a gyerekemet tiltanám el a gép elöl, mert sokat lógott a neten:DD Egyszerűen, várja a sült galambot, de tenni érte nem sokat akar... És mivel az asszonnyal a kapcsolaton dolgozni kéne, így kikacsingat... Az asszony...Nos... Anyaként, ráadásul több gyerekes anyaként, igazi tigrisnek kell lenni... És ez már megszokottá válik.. A gyengédséget csak álmaiban meri remélni. És hagyta kihűlni a fészket, de menni ebből nem akar... Van kocsi, van ház, van két gyerek... Minek több... De ő is érzi, hogy kéne több, ki is léphetne a kapcsolatból, hisz azt írta... Mégsem teszi meg, mert ő is hozzá szokott már ehhez az állóvízhez...Az asszony és a férj esetében, én a kommunikáció teljes hiányát vélem felfedezni... A gyerkőcről aki már felnőtt nem sokat írnék... Teljesen normális reakció. Nyilván én is kérdőre vonnám az illetékest... Ha pl apám gépén ilyet találnék...

2013. nov. 7. 21:41
Micsoda zagyvaság ez...
27. ensiferum999 (válaszként erre: 26. - 91d4989ab9)
2013. nov. 7. 19:32
EGYIKSEM.
2013. nov. 7. 18:11
te vagy a feleség? vagy a csaja?
25. ensiferum999 (válaszként erre: 18. - Vberni01)
2013. nov. 7. 16:34
Azért a tiszteletet meglehet adni ( ostoba liba)nem ismered az egész storyt.Igen nem csak virtuális kamaty ahogy Te írod bele képzelhetsz mindent.Egyáltalán nem fiatalabb a nő hanem idősebb.A fiú nem lelkiismeret furdalást akar csak gondolom jobban ismeri az anyját mint Te aki így megtiszteli. A családos nem vakságot jelent csak megfontoltabb lehet ha nem független.Te örülnél ha ilyen helyzet adódna?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook