Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi háromszög - más-más szemszögből fórum

Szerelmi háromszög - más-más szemszögből (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 11. 20:25
Az a baj, hogy a szerelem felülír mindent...a józan ész szavait is...
16. 342402de6d (válaszként erre: 15. - 4c07880d46)
2012. aug. 11. 19:48

Nem kell sajnálni,van egy házasság amit fenntartanak érzelmek nélkül a gyermek miatt.

Közben szerelmes a nő.Hol itt a probléma?Örüljön neki.

15. 4c07880d46 (válaszként erre: 14. - Bnedora)
2012. aug. 11. 19:43

Közeli barátaimról van szó....Sajnálom őket nagyon...ezért érdekel mi van bennük, mi lehet bennük. Nem beszélnek róla igazán, de látom a szenvedését a barátnőmnek. Szeretnék neki segíteni valahogy. Viszont a szerelme is jó barátom, és ő is sok mindenen keresztülmegy.

Na, ezért érdekel minél több vélemény.

14. bnedora (válaszként erre: 10. - 4c07880d46)
2012. aug. 11. 19:39
Ha ez valakikről szól, akkor nem lehet véleményt írni, csak találgatni, hogy ki mit érezhet. Ha meg saját véleményünket nem lehet elmondani, akkor miért a fórum?
13. trapiti (válaszként erre: 10. - 4c07880d46)
2012. aug. 11. 19:33
A nő feltehetőleg addig amíg ki nem derül, és választania nem kell a családja (gyerekei) és a szerető között...
12. 342402de6d (válaszként erre: 10. - 4c07880d46)
2012. aug. 11. 19:33
Miért vagy ilyen kíváncsi?Majd ha benne leszel megtudod:)
11. andi6020 (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2012. aug. 11. 19:33
Figyi Zsóka! Lassan már semmiről nem lehet beszélni? Minden sárdobálás, meg ítélkezés?
2012. aug. 11. 19:31
Mit érez egy szerető? Mi játszódik le benne? Rajongva szereti a nőt, bármit megtenne érte. Vajon meddig bírja? S meddig bírja a nő?
2012. aug. 11. 19:27

Húúú, hát nemm könnyű....

Az is krédéses, hogy a harmadik fél fügegtlen-e vagy sem. ha nem, akkor lehet csinálni titokban, de ha szerelemről bezsélünk, akkor lélekölő....Mert az igaz szerelem egy idő után nem éri be semmivel, teljesen akarja a másikat...

Voltam már mindegyik szerepben én is....

Ha gyerek van nem egyszerú a dolog...

Nagyon át kell azonban gondolni, hogy lelép-e az ember. Ugyanis tetszik , nem tetszik MINDEN szerelem kihül egyszer...és akkor kezdődhet előről a körforgás...Akkor már inkább unjuk azt az embert, aki a gyerekünk apja...Ez hatalmas kötelék...Én elváltam mert megcsalt feleség voltam, de a mai eszemmel hagytam volna míg kiéli magát, mert a gyerekeim nagyon megsinylették a dolgot...

8. trapiti (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2012. aug. 11. 19:23
Eddig senki nem tört lándzsát... a topikindító felvetett egy témát, akinek van kedve, beszélgethet róla... ennyi ;)
7. Zamila (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. aug. 11. 19:23
Akkor be sem lép egy harmadik.
6. virag32 (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2012. aug. 11. 19:22

Néha meglepő fordulat állhat be.

Én - nem vagyok büszke rá, de - voltam egy nős férfi szeretője, akinek két gyereke volt. Ellaposodott volt a házasságuk, úgyszólván egyáltalán nem éltek nemi életet. A nő ugyan szerette a férjét, de nem tett bele túl sokat a kapcsolatba, nem működött igazán. Rövid idő alatt kiderült,hogy ez nem működhet köztünk (hozzáteszem, nálunk nem voltak nagy érzelmek, mármint fel sem merült a pasiban ,hogy elhagyja a családját.)

Múltkor néztem a pasi Facebook-adatlapját, született egy újabb gyerekük, a nő pedig ki van virulva, csinos, ad magára újra, és látszik, hogy újra egymásra találtak.....

Ki tudja, talán "szükség volt" egy harmadik félre, aki rádöbbentette őket,hogy érdemes egymásért küzdeni...?

2012. aug. 11. 19:22
Én voltam mindkét szerepben,azaz mindháromban,voltam a szerető,voltam a megcsalt házastárs,és a megcsaló is.Egyik sem volt könnyű...talán a legkönnyebb az volt amikor a férjem csalt meg engem,valószínű azért mert már mi is a szürke sivár szakaszban tartottunk,így annyira nem érdekelt,persze,amikor megtudtam,kiakasztott,de csak 1-2 napra,utána olyan semmilyen nem volt.Amikor szerető voltam(ez még jó fiatalon volt)háát egy kínszenvedés volt,iszonyatosan szerettem,és rossz volt a tudat,hogy minden éjjel a feleségével alszik:S Amikor a mostani párom még csak a szeretőm(ez egy borzasztó rossz szó,hisz a szerelmem volt inkább)volt,no az is egy fránya érzés,nagyon-nagyon nehéz.
2012. aug. 11. 19:19

Teljesen mindegy, kinek mi a véleménye.

Ez nem változtat meg senkit és semmit.

Mindenki úgy javítja, rontja az életét, ahogy tudja.

Kik vagyunk mi, hogy lándzsát törjünk bárki feje felett is????

3. trapiti (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. aug. 11. 19:17
Akkor nem hiszem, hogy komolyan labdába rúg a harmadik... aki egyébként feltehetőelg vagy megelégszik ennyivel, vagy ő esik pof*ra, a feleség sosem fogja elhagyni a férjét...
2012. aug. 11. 19:15
Ez akkor érdekes ha a házaspár jól érzi magár egymással és úgy lép be a harmadik.
2012. aug. 11. 19:11

Érdekelne a véleményetek! A szituáció: Van egy házaspár, egy szürke, sivár élettel. Nem veszekednek, mert még annyi fáradságot se vesznek. Csak vannak egymás mellett. A feleségnek van egy szeretője, és óriási érzelmek alakultak ki köztük, nagyon szeretik egymást fél éve. A házaspárnak van egy 8 éves lánya.

Kíváncsi vagyok, melyik "szereplőben" milyen érzések, gondolatok lehetnek. Aki volt már hasonló szituációban, bármelyik "bőrében" írja le legyen szíves!

Aki elítéli, ne írjon legyen szíves, most nem itt van a lényeg. Hanem a sok-sok szenvedésen, amit talán mindegyik fél megél.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook