Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi háromszög? fórum

Szerelmi háromszög? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jan. 19. 21:57
Hat kiprobaltam a trukkot, es felek attol h ezzel a talizom egy ismerossel nem szerelmet ebreszt benne, hanem h visszavesz es kozombos lesz. Legalabbis mikor hazaertem igy fogadott... :S
54. 88b7828ca9 (válaszként erre: 52. - Egypozitivlany)
2013. jan. 15. 22:05
Rendben :)
2013. jan. 15. 19:27
:)
2013. jan. 15. 19:26
koszi Lujzi, megfogadom a tanacsod. aztan majd beszamolok, h alakultak a dolgok :D
51. sagan (válaszként erre: 46. - Piskóta555)
2013. jan. 15. 16:25
Mi az a biztos forrás? Mert ha a srác mondja, az egyáltalán nem biztos forrás.
50. 88b7828ca9 (válaszként erre: 46. - Piskóta555)
2013. jan. 15. 13:59
:) remélhetőleg olyanhoz lesz közöd, akit szeretsz és akinek (csak úgy mellesleg) :) nincs barátnője...
49. anianiko. (válaszként erre: 46. - Piskóta555)
2013. jan. 14. 22:29

Ki szorít a fejedhez pisztolyt azzal a felszólítással, hogy össze kell jönnöd azzal a sráccal akit nem is szeretsz? Bah.


Nincs több kérdésem. (igaz, eddig sem volt)

48. 88b7828ca9 (válaszként erre: 45. - Egypozitivlany)
2013. jan. 14. 21:34

Közös lakásban legyél titokzatos :) elmész egyedül valamerre, nem mondod meg neki hova, csak annyit, hogy majd jössz, és ha kérdezi, találkozol egy ismerőssel. Ez a szó, hogy "ismerőssel" a legjobb, észrevettem, amikor az exem csalt valakivel, először arra a csajra ezt a szót használta.


Biztos van hobbid, amit élvezel. Mi az? Ha mondjuk sport, menj el sportolni, de nélküle.


Menjél szórakozni is barátnőkkel, vagy akárhova, és ha kérdezi, csak úgy félvállról odavetve közölj vele valami félinfot, hogy hova mész. Vagy említs neki valami haverodat, akivel mentek mászkálni.


És szerintem: ha Ő megy valamerre, soha, egyszer se kérdezd meg hogy hova megy, mintha nem érdekelne. Ha nem ér haza időben, ne hívd fel és ne írj neki. Közben legyél persze kedves, békés, és csinos.



A szexre meg... a jelen esetben én kelletném magam... ha elfajulnak a dolgok és megtörténik a szex, utána ne aludj vele átölelve. Azt csak, miután együtt jártok.

47. michelle.r (válaszként erre: 46. - Piskóta555)
2013. jan. 14. 20:12
Olvasd el amit írtál úgy, mintha valaki más írta volna és tőled várna tanácsot. Meg fogsz lepődni, hogy mi lesz a véleményed róla :)
2013. jan. 14. 19:39

Sziasztok! :)

Bocsi, ha rossz helyre írok, de ezt találtam a legjobbnak.

A sztorim a következő....bízom benne, hogy valaki tud valami jó tanáccsal szolgálni, mert kezdek a saját agyamra menni :D


Pár napja megismerkedtem egy sráccal, akivel randizgatunk. Nagyon rendes, aranyos, van humorérzéke....szóval minden szempontból stimmel, és úgy néz ki, hogy alakulgat is valami.

Egy probléma van. Szerelmes vagyok. Méghozzá fülig. Csakhogy nem belé :-/

Ezt a másik illetőt 2 éve ismerem, ebből kb másfél éve vagyok belezúgva. Jelenleg párkapcsolatban él, de biztos forrásból tudom, hogy nem tökéletes a kapcsolatuk, és vannak jelek (nem is kevés) amik arra következtetnek, hogy én sem vagyok közömbös neki. Nem vagyok olyan, aki belemászik egy kapcsolatba, és nem is fogok semmit lépni amíg bármi közük is van egymáshoz, de nem tudom mit csináljak, mert itt van ez az új srác, akit nem akarok megbántani, viszont képtelen lennék beleszeretni, mivel a másik nem megy ki a fejemből :(

Ja és még egy zárójeles megjegyzés így a végére:

lehet, hogy most hülyének fogtok nézni, de valahogy van egy olyan furcsa érzésem, hogy nekünk előbbutóbb lesz dolgunk egymással (mármint azzal amelyiket szeretem).

2013. jan. 14. 16:58
Lujzi igazad van. mit ernek el egy babaval, ugyis lelepne az elso fellangolasnal, mert o azt gondolja h az az igaz szerelem. es igazad van, tudja h nyeregben van. nem beszelunk kozos jovorol, kb az a felallas, h ha kulfoldrol hazamegyunk akkor o jobbra en balra, mivel nem alakult ki nala szerelem. szeretnem jatszani az elerhetetlent, de nehez kozos lakassal, hisz a kapcsolat ott tart, mintha kozos dontes alapjan osszekoltoztunk volna, mikor mar megvolt a szerelem eleje es kozosen terveztek. legyek kozombos? ne erdekeljen, mondjak nemet a szexre, azzal felkeltem a vadaszosztonet? jatszak vele? egyszer haggyam egyszer ne? mit tegyek h belemhabarodjon?
2013. jan. 14. 15:44

Ez a típikusan milyen idő lesz a jövő hónap hétfőjén kategória.


Nyilván félre fog lépni, különben nem levelezne vele.

2013. jan. 14. 15:37

Jajjjj én ezt úgy gondolom, hogy a baba témát csak és kizárólag akkor lehetne/kellene felhozni, szigorúan csak akkor, ha nagyon de nagyon komolyan gondolja a pasi a kapcsolatot. Ez az amivel nem szabad dobálózni.


Ha ígérgetni akar, akkor ígérje meg, hogy elmentek egy hosszú hétvégére vagy ilyesmi, de ezt azért...


Folyamatosan azt érzem a soraidból, hogy ez a kapcsolat csak a pasiról szólna. Azaz hogy Ő ne legyen korlátozva a szabadságában (szerintem ezt nem kellene ennyire hangsúlyoznia, ez egyértelmű kellene hogy legyen, ha valaki sportol, sportol, kész. Én is járok futni, de sosem jutott eszembe, hogy ebben valaki korlátozhatna.)


Meg hogy "szóbajöhetsz" nála... ez nekem úgy hangzik, mintha most az lenne a felállás, hogy Te akarod Őt, Ő meg ezt az egészet élvezi, mert tudja, hogy nyeregben van és odáig vagy érte. És majd dönt, de Te csak vársz rá.


Én nem várnék egy percet sem. Élném az életemet, az jó, hogy együtt laktok, a helyedben elmászkálnék néha valamerre egyedül titokzatos mosollyal, vagy mennék sportolni, de nem hívnám Őt. Mert az az igazi, amikor a pasi "nyomul" az elején, Ő akarja a kapcsolatot, nagyon. Persze később nem árt kimutatni a szerelmet, de nem baj, ha eleinte nem érzi nyeregben ennyire magát.

2013. jan. 13. 21:00
Jah meg eszembe jutott meg vmi...egyszer szoba kerult a baba tema, mivel kesett. Es azt felelte h orulne neki es azon gondolkodott hol laknank mi lenne stb. Nem lehet h csak tesztel? H milyen egyutt elni velem es ha minden ok em korlatozom a szabadsagaba stb, akkor szobajohetek? Regebben emlitette, h neki olyan bno kell, aki eloreviszi nem pedig hatraltatja, aki mellett eredmenyeket tud elerni a sportban pl.
2013. jan. 13. 19:29
Lujzi mondasz vmit azzal kapcsolatban, h tul magabiztos. Nem tudunk kulonvalni a lakas miatt es a kulfoldi kintlet miatt. Amikor beszelgettunk kettonkrol azt mondta h jol erzi magat velem, szereti a belsom de nem szerelmes belem. H neki nem gond ha nem szeretkezunk elalhatunk ugyis h olelkezve vagy teljesen kulon, persze nem veti meg az egyuttleteket. Egyszer etezer mikor megdicser h szep vagyok, volt h lattam vmit a szemeben. Es az nem baratsag dicseret volt. De lehet csak bekepzelem. Amugy torodik velem, ha en elvonulok o utanam jon megkerdezni h vagyok stb. Ugy vagyunk mint egy egyutt elo par csak jaras nelkul. Nappal aduk egymasnak puszit, konyhaban atolel hatǔrol, eszunk egymas kajajabol ilyenek. Erdekes.
2013. jan. 13. 19:20
Jah szerintem is a kellemest a hasznossal :D vegulis o tiszta hiszen nem hiteget. 50-50% az esely. Ha nem jon ossze akkor lelep, hazamegy kulfoldrol es azt mondja szia majd azert talizhatunk mint baratok. Pont ettol felek. Fel evet lehuzunk igy egymas mellett aztan szevasz.
39. sagan (válaszként erre: 36. - Egypozitivlany)
2013. jan. 13. 19:16
Így azért már elgondolkodtatóbb a dolog.Lehet,hogy a kellemest a hasznossal párosította?
38. sagan
2013. jan. 13. 19:08
Ezt hívják a pasik húzd meg ereszd meg játéknak. Vagy mondhatom érthetőbben is.Nem mondom el a lánynak,hogy szeretem,vagy szerelmes vagyok bele,mert akkor elbízza magát, és azt csinál velem amit akar.Inkább én játszok az érzéseivel, mert ebből profitálhatok. Az egész élet egy nagy játék, és mindenki játszmázik. Mennyivel egyszerűbb lenne ezek nélkül a helyzet:-)
2013. jan. 13. 19:06
Egyutt elunk januar 1-jetol, megismerkedtunk oktober kozepen egy munkasszalon ahol ugye az ex is ott volt december 31-ig. O addig palastolta h bejovok neki. Amintbkikerult az ex a kepbol azaz 1-jetol bevallotta h tetszem neki. Azelott csak szemezgettunk december elejetol aztan feljartam hozza beszelgetni stb. Eloszor dec kozepen voltunk egyutt. Kb ǐyen a story :)
2013. jan. 13. 19:02
Igen, en is erdekesnek tartom ezt az egeszet. Tudom h a srac fel az elkotelezettsegtol, az elozo kapcsolataban megvolt folytva feladta a hobbyjat stb a lany vegett. Errol beszeltunk, es bevallotta ugymond h fel attol, h nem lesz eleg szabadideje egy bno mellett a sportra. Egyuttvelunk, mert egyutt kell elnunk, kulfoli munkahely, 4en osztozunk 3 szoban, es en vele osztozom, mig a masik ket srac kulon kulon szobaban van. Talan fel? Talan nem is akarbtobbet..
35. 6b006fc769 (válaszként erre: 32. - Egypozitivlany)
2013. jan. 13. 17:45

A "nemszerelem" gondolom a villámcsapás hiányát jelenti.

Valószínűleg szerelmes, csak nem ismeri a társszerelem fogalmát és azt hiszi, hogy csak a szenvedélyszerelem a szerelem. Pedig nem. A társszerelem sokkal megalapozottabbá tesz egy kapcsolatot,mint egy fellángoló szenvedélyszerelem.

34. 88b7828ca9 (válaszként erre: 32. - Egypozitivlany)
2013. jan. 13. 17:38

Szóval összeköltöztetek, van szex meg minden, és jól érzi magát Veled, de azt mondja, nem szerelmes. Huuu ezt elég kemény kijelentésnek tartom a részéről. Mi az, hogy nem szerelmes, de esélyt ad? Szerintem Ő nagyon, sőt túl magabiztos a kapcsolatot illetően, azért mer ilyeneket kijelenteni, mert nem érez kockázatot, úgy gondolja, Te úgyis vele leszel, Ő mondhat bármit.


Nem szerelmes, de veled lakik és veled szexel és jól érzi magát.


Kezdetnek ennyi? Dehát már hónapok teltek el, azért két - három hónap alatt már látni illene, mi a helyzet, van- e elég érzelmi alap egy normális kapcsolathoz. Ha meg még mindig Veled van, nem tartom korrektnek, hogy ezzel a kijelentéssel bizonytalanságban tart. Mert ezzel azt mondja, hogy lehet, hogy szerelmes lesz, de lehet, hogy nem. Ha nem, akkor meg lelép?


Nekem ez necces.

33. aduhil (válaszként erre: 32. - Egypozitivlany)
2013. jan. 13. 16:53

Szia.

Szerintem a szerelmet nem lehet 'kivárni'. Az ha megismered a másikat akkor vagy jön, vagy nem. Ha nem akkor felesleges várni. Nagyon szép és aranyos dolog a sráctól hogy igy viselkedik de szerintem ami nem megy...tudod...

A srác nagyon szerethet Téged, de csak mint barát, ha nem szerelmes. A testi vonzódás pedig más...abból még nem lesz szerelem. Szerintem kár erőltetni az ilyet, lehet hogy ha megmaradtok legjobb barátok azzal többet nyerhettek! Persze Neked nagyon nehéz lenne, hisz szerelmes vagy...

2013. jan. 13. 15:55
Sziasztok! Nem tudom idevalo e a tema de nem talaltam jobbat. Mit gondoltok egy olyan kapcsolatrol, ami eleg erdekesen kezdodik es folytatodik. A tortenet a kovetkezo: van egy lany akinek van egy komoly parkapcsolata amiben mar nem boldog. Egyszercsak az eletebe lep a feher herceg, aki miatt a lany elhaggya a parkat, a herceg pedig a haromszog kellemetlensegeit elkerulve azt mondja a lanynak h nem tetszel es nem fog meg benned semmi. Kozben kialakul egy baratsag majd szex. Ket honap mulva kulonbozo okok miatt egybekoltoznek, az ex kikerul a kepbol, a herceg bevallja h hazudott es megiscsak tetszik neki a lany es szereti a belsojet es jol erzi magat a lannyal. De nem szerelmes. Legalabbis még, az eselyt meghadja h lehet kapcsolat is akar ebbol. Szerintetekneleg egy komoly taratos kapcsolathoz kezdetnek ennyi? Az agyban remekul kijonnek, jol erzik magukat egymassal, a lanynak a fiu az igazi, a fiu egyenlore haggya az esemenyeket folyni.
31. aduhil (válaszként erre: 28. - Kisj)
2013. jan. 13. 14:45
Főzicskézésre gondoltam csak mellé ütöttem, ezer bocsánat ha igy nem volt érthető :)
30. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 29. - Andi6020)
2013. jan. 13. 12:14
Vagy füvecskézés...?? :)))
29. andi6020 (válaszként erre: 28. - Kisj)
2013. jan. 13. 09:02
Fel ne dobd a pacskert ilyen semmisség miatt, nyilván főzicskézésre gondolt. Nem mintha az értelmes szó lenne, de legalább közszájon forog :)
28. kisj (válaszként erre: 7. - Aduhil)
2013. jan. 13. 08:57
Hogy kell együtt "füzicskézni"??? (megdöglök a kíváncsiságtól)
27. anianiko. (válaszként erre: 25. - 070572bef4)
2013. jan. 12. 23:31

1: zárójelben megadtam a lényegi különbséget a két eset között

2: vicces a "mi közöd hozzá" kérdésed, mivel Te indítottál fórumot róla :)

26. 070572bef4 (válaszként erre: 19. - 9f98008a3b)
2013. jan. 12. 23:01
À, dehogy!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook