Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerelmi háromszög fórum

Szerelmi háromszög (beszélgetős fórum)


1 2
39. hanira (válaszként erre: 38. - Kyra11)
2012. márc. 2. 11:27
Elmúlni nem fognak gyorsabban, de jól döntöttél, szerintem. Fel a fejjel, próbálj felejteni! A múltból nem lehet a jövőt táplálni!
38. Kyra11 (válaszként erre: 29. - Hanira)
2012. márc. 1. 16:16
Jelenleg az eszemre hallgattam, de ettől az érzelmek nem fognak gyorsabban elmúlni. Így sem jó, de majd lesz valami. De többet ilyen szituációba nem szeretnék kerülni.
37. hanira (válaszként erre: 36. - Petitus)
2012. márc. 1. 13:38
Meglesz!
2012. márc. 1. 13:34

Kedves Fórumozók!

Dörögdi Kata vagyok, pszichológushallgató! Hűség-hűtlenség témakörben írom a szakdolgozatomat, és ha esetleg van kedvetek, nagyon nagy segítség lenne számomra, ha hozzájárulnátok a kutatásomhoz, az alábbi kérdőív kitöltésével:


[link]


A kérdések és a válaszaitok sok szempontból izgalmasak! A kitöltés 15-25 percet vesz igénybe és természetesen önkéntes és anonim!

Ha tudjátok, esetleg tovább is küldhetitek a linket néhány ismerősötöknek, barátotoknak a párotoknak, szóval aki szerintetek hajlandó lenne még kitölteni.

Előre is nagyon köszönöm!!!

Kata

35. hanira (válaszként erre: 34. - Júliusi)
2012. márc. 1. 13:26
Szerintem semmi gond, minden fórumon összevissza van minden!:))
2012. márc. 1. 11:13
Jaj,már megint úgy jártam, hogy egy régi témára válaszoltam!:9 De már mindegy,legközelebb megnézem, mikor indították...
2012. márc. 1. 10:59

Amúgy elhiszem,hogy 2 év után se gyógyulnak a sebek,és még mindig ezeken rágódsz,nem vagyunk egyformák..

Nekem nagyjából 1 év kellett, amire úgy-ahogy túltettem magam...de még mindig nem tökéletesen,1,5 telt el a megcsalás óta...

Valahol olvastam hogy a "gyászidő" az együtt leélt évekkel arányosan nő...

32. júliusi (válaszként erre: 20. - F75660bad9)
2012. márc. 1. 10:56

Ennek örülök!Hogy más is helyre tudta hozni a házasságát!:)Jó ezt olvasni...

És annak külön örülök, hogy olvasom, hogy a megcsalónak is okoz lelki fájdalmat...

Hát akinek van lelkiismerete annak kell is éreznie ilyesmit...

Többek között ezért Sem csaltam vissza a férjem...pedig volt aki azt tanácsolta, mert így kvittek leszünk...stb...csakhogy én nem tudnék elszámolni a saját lelkiismeretemmel emiatt, meg egy idegen férfit se akarnék erre "felhasználni"...

Majd megnézem a fórumodat,csak most olvasom először a hozzászólásokat..:)

31. júliusi (válaszként erre: 19. - 141df938b1)
2012. márc. 1. 10:51
Megkérdezhetem,melyik fórumról van szó?
30. júliusi (válaszként erre: 1. - 141df938b1)
2012. márc. 1. 10:43

Teljesen igazat adok.Sajnálom,én is átéltem:(

Ha megcsalt, az a minimum(ha valahogy jóvá akarja tenni) hogy szakít a nővel.

Ez nálunk is így volt.Az már egy másik téma, hogy a volt szerető nem akarta felfogni,és kavart jó ideig.

Pedig nálunk nem 2 éves viszonyról volt szó,hanem 2 hetesről...

Méltatlan,és megalázó 2 vasat tartani a tűzben...

29. hanira (válaszként erre: 26. - Kyra11)
2012. márc. 1. 09:22

Tapasztalatból mondom, mindig az észre kell hallgatni, mert ha elmúlnak az érzelmek, márpedig azok olyan elmúlósak, akkor bánni fogod.

Persze nem egyszerű. Én például képtelen vagyok rá, sosem sikerült. Mindig az érzelmeimre hallgattam. Nem jó. Aki teheti, aki képes rá, hallgasson az eszére!

2012. febr. 29. 11:18
vagy=van
2012. febr. 29. 11:18

Számomra egyértelmű Kyra a helyzet - pasi szemszögből írok.

A feleségét nem engedi el (talán vagy gyereknépesség is már), Téged is fogni szeretne. Ezért javasolja a "visszaminősítést", a barátságot.

Hm.

Talán barátság majd ÚJRA lehet belőle, 2-3-4 év múlva.MOST semmiképp. Ha akarod a szerelmed/és az ő szerelmét, valamint ő is akar Téged-> kérdezz rá őszintén, nyíltan: felváll-e, mint esetleges leendőbeli feleségét.

HA igen, hurrá..nyertél..éljetek boldogan..

HA nem, onnantól két választásod marad:

1. Megadod magadnak az új társ keresését, akkor ezt a kapcsolatot lezárod(hiszen mint írtad, érzelmileg erősen kötődsz hozzá,igy nem tudsz új kapcsolatba belefolyni).

2. maradsz örökös szeretői státuszban, ami akár lehet Neked kényelmes, ezt Neked kell eldöntened.

A döntés a Tied.

Én az esetleges válaszutakra próbáltam rávilágítani.

26. Kyra11
2012. febr. 29. 11:08

Mit tegyek?

Közel fél éve megkeresett 26 év után az első szerelmem. Akivel akkor azért szakadt meg a kapcsolatunk, mert külföldre ment tanulni. Sokáig leveleztünk még utána. Az akkor egy olyan kapcsolat volt, ahol nem vállaltuk az érzelmeinket egymás előtt, hisz nős volt. Az évek folyamán nagyon sokszor keresett, amiről hol tudtam, hol nem. 4 éve talált meg az iwiw-en. Többször váltottunk levelet, de én nem voltam aki nem nyitott felé. Augusztusban minden elkezdődött előröl. Elkezdtünk levelezni, találkozni, és a félelmeim beigazolódtak, hisz ott folytattuk , ahol abbahagytuk. Nagyon erős hatással vagyunk egymásra, nagyon közel állunk egymáshoz, s őrlődünk mind a ketten.Nemcsak a felesége a probléma, hanem a köztünk lévő 140 km-es távolság. Eddig megoldottuk a találkozásokat, de most rájött, hogy nem tud hazudni, alakoskodni, ez nem az ő formája. De elszakadni sem tőlem. Éezelmileg nagyon kötődünk egymáshoz, ő kérte minősítsük át a kapcsolatunkat barátsággá. Ugyanúgy levelezzünk, telefonáljunk, találkozzunk. Kérdem én, hogy lehet egy szerelmi kapcsolatot barátsággá minősíteni, mert így könnyebben leküzdhetők az akadályok? Számomra ez nem elfogadható. Elvileg holnap találkozunk, nekem addig el kéne döntenem, mit tegyek. Nálam az átminősítés szóba sem jöhet, ha szakítok, úgy szakítok, hogy többé semmilyen kapcsolat nem lehet közöttünk, de ennek ellentmondanak az érzelmek. Mikor kell a szívre és mikor az észre hallgatni? De tudom, ha találkozunk, minden kezdődik előről, mert nem fogunk tudni ellenállni egymásnak. Mit tennétek a helyembe? Mit csináljak?

25. hanira (válaszként erre: 24. - Liza brighton)
2012. febr. 29. 08:38

Ne haragudj meg, de én nem bírnám, amit te csinálsz. Én nem tudnék második lenni, még akkor sem, ha csak lelki társ a harmadik fél. Ne tégy úgy, mintha ő lenne az egyetlen férfi a földön! Válaszd a méltóságod, és állj odébb. Gondold el, hogy az exed meg jót röhög a markában, hogy két nője van, és még csak titkolóznia sem kell. Ne hagyd magad megalázni!

Szerintem.

2012. febr. 29. 07:49

Én, meg az exem, plussz egy fő.


Nyolc hónappal ezelőtt felálltam, és kiléptem a házasságomból. Okkal, joggal tettem e, most nem kérdés. Hosszú ideig azt sem tudták, élek e.


Ezalatt az exem szerelmes lett, és összeköltözött az új párjával. A szerelem még tart, de közben találkoztunk, és megbeszéltük, hogy újra kezdjük együtt. Nem megy, mert nem tud kiszállni abból a kapcsolatból.


Keressük a jó megoldást, de nem könnyű. A hárman párban gondolatát elvetettük, mert veszélyesnek érezzük. Ha rosszul csinálnánk, mindannyian sérülhetnénk. Ha szólok az exnek, hogy csomagoljon, mert elutazunk három napra, akkor azonnal indulhatunk.


Eltöltünk pár szép napot, felmelegítjük a töltött káposztát, és ragyogóan érezzük magunkat. Nincs gond semmi. Néha telefonál az a „másik”, de nagyon nem háborog. Megkérdi jól van e az exem, aztán csend lesz. Hogy mit érez, mit gondol…..képzelhető.


Az a baj, hogy a közös lét nem menne, úgy érezzük. Segítsetek megtalálnia jó megoldást, ha létezik ilyen.. Mondjátok meg, mit tegyünk.?

2010. júl. 8. 02:05
Koszonom mindenkinek a biztato sorokat.Ezuttal h kerdeseitekre valaszoljak,valaszaim egyszeruek es egyben elgondolkodtatoak is.H miert maradtam ennyi ideig ebben a kapcsolatban ha lattam h ugysem mukodik?Hat talan azert mert,mikor szeretsz valakit tiszta szivedbol elgondolkodsz es bizol abban h talan egyszer ra fog jonni h mit okoz a masiknak,es talan megvaltozik,ha mar igerget es eskudozik.Es en hittem benne,de mar rajottem h milyen roszul tettem,de igy utolag konyu akosnak lenni,nem igaz?Nem sok embertol halottam azt a mondatot h""Mar banom azt a napot is amikor megismertem""es gondolom ti sem haljatok gyakran,de en most ezt mondom,h nagyon de nagyon banom azt a napot amikor megismertem.Egy ilyen szoknyapecerel nem jo oszealni,egyik....-bol maszik a masikba.Mar elore sajnalom a kovetkezo csajokat akik megismerik.Hiaba van baratnoje akivel egyutt el,neki ez egy biztos pont,hazudik neki valamit,az meg elhiszi,es Imi meg eli az eletet meg csajozik 1000-rel.Mikor megismer egy csajt vagy letagadja h vagy baratnoje,vagy csak egyszeruen nem szol rola,vicces nem?De h hogyan csinalja azt ne kerdezetek,azt hiszem ehez kulon szakma kell.Na jo nem blamalom tovabb mert arra sem melto.Jah csajok akik nekem irogatok!Koszonom a biztatast,egy paran tudjatok es ismeritek az ugynevezett""Balazs Imret""nah ha egyaltalan igy hivjak,egy jo tanacs,ne doljetek be a siros,konyorgos,igy szeretlek,ugy szeretlek,eskuszom anyam meg.....eletere,mert ez nala mar rutin,ez a hobbija ha valami nem ugy alakul ahogy szeretne.Tenyleg nem lenne eleg egy het h irjak rola de mar a nevetol is felal a szor a hatamon.Azt hiszem kezdem utalni es ez igy nagyon jo,mert mar emlitesre sem melto.Puszi nektek
22. Bettty22 (válaszként erre: 21. - Bettty22)
2010. júl. 3. 23:02
Hat mit mondhatnek,elolvastam a tortenetedet es oszintem mondom,nem tudom h tudtal enyi mindent megbocsajtani neki,nezen ki akarmilyen jol az a fiu vagy hasonlo,en biztos nem bocsajtotam volna meg neki mar az elso pofon utan,de egyreszt igazad van,ha tiszta szivedbol szeretted akor egyreszt megertem amit csinaltal,hat nagyon eros csaj lehetsz es nagyon szeretheted azt a fiut h meg enyi csalodas utan sem tudta megutaltatni magat veled,az ijen fiu nem erdemlo meg k konyezz erte es h szenvedj,majd ra fog jonni h mit veszitett hidd el
2010. júl. 2. 21:23
Huu hat nem is tudom hol kezdjem,egy evel ezelott kezdodott h megismertem egy fiut,aki nagyon odavolt ertem de nekem valahogy nem jott be,nem akartam vele oszejoni de vegul oszejotunk,gondoltam mit veszithetek.Hat oszejotunk es jotek a gondok a feltekenykedes h en igy megcsalom meg ugy megcsalom,hiaba tetem barmit is nem hitt nekem pedig akor meg nem volt oka miert ne higyen nekem,Ezekbol a vitakbol odaij jutotunk h oszeverekedjunk,hat most kepzeljetek ell h egy 155cm-es csaj megverjen egy 170cm koruli es vagy 90kg-os fiut? h tudhatam volna en megverni?nah mind1,hat o azt hazudta h en vertem meg,En marha meg azok utan is kibekultem vele.Minden szep volt ojan ot honapig,mikor egy nap nala aludtam,o elment dolgozni en meg ott maradtam,nem tudtam viszaaludni igyhat bekapcsoltam a szamitogepet,automatikusan bejott a messenger es a hi5 is,hat nezelodjunk gondoltam,barcsak ne tettem volna.Ojan uzeneteket talaltam h se kopni se nyelni nem tudtam,a baratom egy csajnak irogatott ojanokat h igy szeretlek kicsim meg ugy szeretlek,mikor ezt latam majd hanyat vagtam magam a szekel,nem tudtam mihez kezdjek.Miutan elolvasatm pont hivott h mit csinalok,azt mondtam alszom de halotta a hangomon h valami nincs rendben,kerdi mi a baj?erre azt feleltem h mi a baj draga?az h talaltam valami uzeneteket amiket nem kelett volna.Mar nem vartam meg h hazajojon es magyarazkodjon feloltoztem es elmentem,ott es akor ugy erezteem mindtha kest doftek volna a szivembe,mar akor ereztem h el fogom vesziteni.De a szerelem elvakit igyhat elhittem azt a suket magyarazatott amit adott mert szerettem.Eltelt ojan ket honap es ugy ereztem h akor az egyszer pofatlanul bele kell nezek a telefonjaba,hat mit latnak szemeim vagy 70 uzenetet egy szamrol h igy szeretlek meg ugy szeretlek,na akor azt mondtam h enyi volt itt veget vetek ennek az egesznek,megneztem ketszer a tel szamot es massnap felhivtam,hat felvette egy csaj kerdem h mi koze van imihez,erre azt felelte h o a baratnoje,erre en hat az nem lehet mert en vagyok a baratnoje,nah mind1 a pasi mindvegig tagadott mindent hiaba a szajaba ragtuk mind a ketten h itt vege es nincs tovabb rajotuunk mindenre,a csajnak egyet hazudott nekem masat,csak az volt a baj h mind a ketten szeretukk azt a fiut es hol hittunk neki hol nem.En ki akartam szalni mert anyira fajt,nem tudtam mihez kezdjek,ki tudtam volna tepni a szivemet h ne faljon tobbe,nagyon magam alatt voltam,egy ket nap elteltevel eljott hozam es konyorgott h bocsasak meg neki mert o engem szeret,eskudozott o nekem fure fara,az anyukaja eletere,meg meg sokmindenre meg az en eletemre is,MEGBOCSAJTOTAM neki,kibekultunk es oszekoltoztunk,hat mit mondjak egy remalom volt az egesz,Mivel egy szemejszalito cegnel dolgozik igyhat tobbszor volt uton mindt othol,UTON vagy pestre vagy UTON a tobbi baratnoihez,hat igen sajna ez igy volt,Vegul mar ojan rosz volt a kapcsolatunk h nem volt kedvem vele aludni sem mert tudtam h az nekem nemh jo legyen hanem rosz,mert tudtam h a kapcsolatunk zatonyra fitott es h en menyire szeretem,de o mar szabajosan ugy viselkedett velem mindt egy szenyesel,Valahol mindig tudtam h en tobbet es jobbat erdemlek mindt amit tole kapok,De nagyon szerettem,Ne kerdezetek h mit mert a mai napig sem tudom.Vegul mar en voltam az aki nem akarta h szakitsunk,nem tudom mi utott belem ugy ereztem ha elveszitem vege mindenek,De vegul o szakitott velem mondvan h mar nem birja tovabb,h mit azt meg most sem tudom,Mikor en ojanokat turtem el h ejel a tel a zsabeben aludt es le volt huzva a hang,furodni wc-re tel ment,ejel hivtak es regel azt hazudta h halucinaltam,ennel ketszinubb embert nem latam,Ha feltekeny voltam es kerdeztem tole szepen megcsalsz?h mondja meg mert jobb mindh ha rajovok,azt kertem tole ha egy kicsit is tart hozam mondja el,de kepes volt akor is a szemembe hazudni.Szakitotunk es kibekult azal a csajal akivel megcsalt,nehezen de elfogadtam,csak a Jo Isten tudja h hany eszakat sirtam vegig es nem ettem napokig es h menyire fajt a szivem,de nem volt mas valasztasom,Majus 13 eszakajan irtam neki egy uzit h Boldog szulinapot es nehany idezetet,erre o valaszolt es elkezdotott az sms-ezes,mar akor ejel taliztunk,egyutt voltam vele ugy h tudtam h a masikkal is egyutt van,Hidjetek el h nem tudtam neki ellennalni nagyon szerettem es ha ramnezett ereztem h a szivemig hatol,ha hozam ert remegtem mindt egy kocsonya es a hideg meleg vegigfutott a hatamon,anyi megbantas utan es csalodas utan meg mindig tudtam szeretni,Egyutt voltunk utolso napig mig ki nem jottem Londomba,a repuloteren elbucsuztunk,o mar azelott megigerte nekem h ha szerzek neki melot akor kijon hozam es orokre egyutt leszunk,azt mondtam h rendben de ha meg egyszer csalodni fogok benned akor vegleg befejeztuk,egy eletre meg akor is ha a falat kaparom a fajdalomtol akor is veget vetek.Miutan kijotem,ra egy hetre felhiv egy csaj h o Imi felesege es h 3 es fel eve egyutt vanak es h gyereket var tole,PFUUUUUUUU hat hidjetek el anal roszabb erzest amit akor ereztem,hat le sem tudom irni,azt mondtam h nem lehet ogaz hat egyutt eltem vele,Marpedig tenyleg minden igazz volt,es Imi meg ezt is letagadta,h nem igaz semmi,h a csaj nem a felesege es h nem 3 es fel eve vanak egyutt,jah es h nem terhes,vegul kiderult h megis,de Imi meg akor is azt alitja h nem tole van a gyerek,nah mindegy,Sok a hazugsag es nem lehet mar tudni h ki hazudik.Ez a szerelmi haromszog vagy,negy szog?vagy ki tudja hany szog,Azota is a csajal van,es ugy erzem h en huztam a rovidebbet,annak ellenere h soha de soha nem tudtam megcsalni,pedig lett volna ra alkalmam,de nem tudtam megtenni es ott szeretem es nem kellett mas akarmojen roszul alakult a kapcsolatom,de o mindig abba volt h en megcsalom,kitalalt minden felet mar vegul,h nekem mar volt mas mikor kijottem Londonba meg ijen hujesegek,ami nem igaz de ha o igy jobban erzzi magat.Ez a tortenet meg csak most vegzodott egy par napja.De az alatt is es azota is nem talalom a hejem ejel nappal ra gondolok eszembe juttnak a jo dolgok amiket egyutt ateltunk es abszolutt minden,egy pillanatra sem tudom kiveerni a fejembol,pedig utalni akarom es elfelejteni vegre egy eletre,Azota miota kijottem halom h ijen kurva meg ijen ribanc vagyok,mondja o masnak,tudjatok azt hiszem h talan most az eegyszer az eletbe el kellet volna kovesem azt a hibbat h megcsaljak valakit,es kicsit banom is,mert sokszor,ismetlem nagyon sokszor nek azt kaptam tole amire vagytam,de biztam benne h egyszer megvaltozik.De az ijen soha nem valtozik meg.Ennek a tortenetnek ez csak a lenyege volt,nem lenne eleg egy egesz het h rola irjak,de mar faj a kezem es mar nem szivesen besz rola mert csak kibukor,A harmadik napja h nem alszom es nem eszem ugy tonkre vagyok menve h ha latnanak othol a barataim megijednenek tolem.Edig azt hittem eros vagyok es en sosem kerulok padlora,de egy goreny ratapintott a gyenge pontomra es jol kibaszott velem,most meg eli az eletet a baratnojevel,leszarva h kinek mijen fajdalmat okozott,hat ember az ijen?
20. f75660bad9 (válaszként erre: 19. - 141df938b1)
2008. aug. 1. 14:20

Rövid leszek, mert már pakolunk a nyaralásra..

Nekem is ismerős volt a te "történeted", kicsi a világ...

Nem mondom, hogy fenékig tejföl az életem, de igyekszünk a legjobbat kihozni belőle. Ennek az egész hercehurcának következtében a férjem pszichiáterhez járt - aki tapasztalta már, az elhiszi, hogy a megcsalónál is okozhat lelki válságot, aki meg nem tapasztalta, az úgysem hiszi el - ez is közrejátszott abban, hogy lehetősége van eljönni nyugdíjba ( rendvédelmi szerveknél dolgozott ). Már egy hónapja itthon van velem, és nem is eresztjük el egymást többé. Építjük a jövőnket..

19. 141df938b1 (válaszként erre: 18. - F75660bad9)
2008. júl. 30. 18:49

Köszönöm a biztató sorokat.

Bevallom nektek, valójában én legbelül már régen tudom, hogy mit kellene tennem, csak az a baj, hogy még egyenlőre képtelen vagyok rá.

Talán ezért is vetettem fel a témát, mert minden vélemény, hozzászólás egy kicsit segít, hogy végre végleg kilépjek (érzelmileg is ) ebből a kapcsolatból, amelyben sohasem voltam igazán boldog, sohasem kaptam annyi szeretetet, odafigyelést, amennyire vágytam.

Jogosan tehetitek fel a kérdést - akkor minek maradtam mégis ilyen sokáig benne?

Nehéz, és egyben fájdalmas is erre őszinte választ adni.

Fájdalmas azzal szembesülni az embernek, hogy csakis ő, saját maga felelős a boldogságáért, és senkit sem hibáztathat azért, mert elrontotta az életét- csakis saját magát.

Nekem sohasem volt elég erőm és önbizalmam, hogy változtassak a kapcsolatunkon.

Akár úgy, hogy mindent megpróbálok megtenni, hogy olyan legyen,amilyennek szeretném, - felvállalva ehhez a konfliktusokat,- ha pedig nem megy, akkor lépek.

Tudjátok, az elmúlt két évben sokkal többet tanultam a párkapcsolatokról, mint addig egész életemben. Rengeteg ilyen témájú könyvet olvastam, sok emberrel beszélgettem erről. Meglepő, hogy milyen szívesen nyílnak meg az emberek, és beszélnek legbenső érzéseikről. Én korábban mindíg féltem ilyen témákat előhozni, túlságosan is zárkózott, befelé forduló ember voltam, de az elmúlt két évben nagyon sokat változtam.

Kinyíltam a világ, az emberek felé, és kezdem észrevenni, hogy milyen sokszínű.

Eddig mindíg alárendeltem magam a férjemnek, maximálisan alkalmazkodtam hozzá, próbáltam mindenben megfelelni az elvárásainak.

Most már tudom, hogy ez nagy hiba volt!

Ez is hozzájárult ahhoz, hogy ez lett a kapcsolatunk vége.

Kedves Vicseva!

Másik fórumon - ahol én is hónapokon keresztül "öntöttem ki a szívem" olvastam a "történetedet". Én úgy gondolom, egy házasságba, amely már hosszú évek óta tart, egy félrelépés (nem hónapokig tartó viszonyról beszélek) talán még belefér. Még ha nagyon fájdalmas is, de ha két ember valóban szereti egymást (mint ti a férjeddel) akkor túl kell ezen lépni.

Ennyit egy igazán őszinte, intim kapcsolatban(és az intimitáson nem elsősorban a szexet értem)meg lehet, és meg is kell bocsájtani.

Én biztosan ezt tenném a helyedben.

2008. júl. 30. 15:06

Én nagyon megértem Jázmint, nem tudja elfelejteni, hogy addig, amíg ez ki nem derült, jól éltek, bizonyára azt érezte, hogy boldogok a férjével. Leginkább azt szeretné, ha mindez meg sem történt volna. Hiába él már két éve önálló életet, a régit szeretné visszakapni, de sajnos az már nem megy.

Nekem az egy alkalom is nagy erőpróba....

Hogy Jázminnak mit tudok tanácsolni? Hatalmas űrt kell kitöltenie, hiszen attól fáj a bántás, akit szeretünk. Tudatában van annak, hogy mindig is fog kötődni a férjéhez, és nemcsak a gyerekeik miatt.

Ha két év alatt sem gyűlölte meg, sosem fogja már.

Ez a két év hogyan telt el? Mennyit találkoztál a férjeddel, anyagilag hogy osztoztok a cég jövedelmén, milyen a kapcsolata a gyerekekkel? Ha te nem jártál be a céghez, mivel töltötted az idődet? Nincs olyan hobbid, amit szerettél volna csinálni, de a család miatt nem volt rá idő? Érezd magad újra 18 évesnek, mit szerettél volna akkor tenni? Ha ezekre egyedül nem tudsz válaszolni, vannak önismereti tréningek, egyedül is felkereshetsz pszichológust. Bízom benne, hogy tudsz új célokat találni...

2008. júl. 30. 13:28

Ha közös a cég akkor azzal kezdtem volna hogy a titkárnő repül onnan.

Férjednek meg mond meg, hogy hibáztathat téged de akkor is neki van / volt szeretője és nem neked.

16. arafat
2008. júl. 30. 13:16
Ne foglalkozz se férjeddel,se a "titkárnővel"éld az életed elég rövid így is.(kétszer váltam el).A T.NŐ is lelép tőle egyszer,akkor bánni fogja amit tett.
15. 0c97fbb607 (válaszként erre: 14. - 40fe1f45f8)
2008. júl. 30. 12:56

Akkor tedd meg a lépéseket!!:)))

Soha nem késő újra kezdeni,vagy inkább MÁSHOGY folytatni!:D

14. 40fe1f45f8 (válaszként erre: 1. - 141df938b1)
2008. júl. 30. 12:45

Szia jázmin!!

Jol döntöttél ...megaláztak!!! ..maradj csak független,ne tedd azt amit én...megbocsájtottam 40 éve vagyok férjemmel....14 éve cserélt fel!!! akkor voltunk 26 éves házasok..tudnod kell 4 gyermeket neveltünk!!!

Most bánom nem váltam el...tudod a vas ha egyszer eltörik ...hiába heggeszük vissza érzödik mindig!!! Gyermekeimért nem váltam el...de hidd el nem éri meg semmi az áldozatott...ne feledd egy életed van légy boldog amig tudsz!!!puszika!!

Közel vagyok 60 évemhez mindent bánok

2008. júl. 30. 06:42
Úgy veszem észre,magadat vádolod,és kétségeid vannak a jövöddel kapcsolatban.Nekem kétségeim vannak azzal kapcsolatban,hogy csak most lett a férjednek szeretöje.Ennyi idő után nehéz újra kezdeni,de ne marcangold magad ezen./Szép volt,jó volt,köszönöm ennyi!/Előtted az élet.
2008. júl. 26. 22:30

Bármennyire is szereted, /bár szerintem ez inkább már csak megszokás és sértettség/ soha nem fogsz már neki hinni.

Bizalomról pedig itt már nem lehet beszélni.

De mivel egykoruak vagyunk, hidd el nem kell feladni semmit. Én is fel tudtam építeni az új életemet. Ha anyagilag függetlenné tudsz válni és ha Te is akarod, érzelmileg is teljesen független lehetsz.

Ennyi idő után itt már nem hiszem hogy boldog lehetnél valaha is ebben a kapcsolatban. Akkor meg inkább próbálj túllépni rajta. Ez még nem a vég.

2008. júl. 26. 19:53

Valóban jól érzitek, hogy még nem vagyok túl a történteken két év után sem.

Hogy érthető legyen az egész, röviden a történet:

Férjemmel közös vállalkozásban dolgozunk(tunk). Két éve derült ki számomra, hogy hónapok óta viszonya van a titkárnőnkkel, aki nálam 17 évvel fiatalabb, elvált, két gyermekét egyedül nevelő nö.

Amikor lelepleztem őket, megmondtam a férjemnek, hogy döntse el mit akar, de én addig nem akarok tovább vele élni, míg nem szakít a nővel,(szerencsére van egy nyaralónk, ahová a férjen el tudott költözni - egyébként addig is oda hordta a nöt) és a cégbe sem vagyok hajlandó bejárni, míg a szerető ott van.

Ennek már lassan két éve.

A leleplezés után próbáltuk "rendbehozni" a házasságunkat,- beszélgetések, közös programok... de miután többször is azzal szembesültem, hogy a szerető továbbra is aktívan jelen van az életünkben (nekem persze azt hazudta, hogy nincs már közöttük csak munkakapcsolat)én abbahagytam a "próbálkozást".

Valóban, valahol még szeretem a férjem, próbálok vele "normális" emberi kapcsolatban maradni, de már nem hiszem, hogy tudnék vele élni a történtek után.

Már nem tudom tisztelni, nem tudok többé bízni benne.

10. a1baa7edcc (válaszként erre: 8. - 141df938b1)
2008. júl. 26. 19:23

Ugy veszem ki a szavaidbol, hogy meg nem tetted tul magad a tortenteken.

Miert nem Te maradtal es a titkarno ment? Az lett volna a logikus, foleg ennyi egyutt toltott ev utan.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook