Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépség, egészség és fiatalság - a táplálékkiegészítőkkel fórum

Szépség, egészség és fiatalság - a táplálékkiegészítőkkel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
90. Bellavita21 (válaszként erre: 89. - Peonia53)
2014. jan. 16. 17:04

Koncz Zsuzsára gondolsz?

Igen, ő is fantasztikusan néz ki, se egy ránc, az arckontúrjai sem megereszkedettek...nem tudom hogy csinálják.

89. peonia53 (válaszként erre: 88. - Bellavita21)
2014. jan. 16. 16:01

Ezen én is sokszor elgodolkom, némelyik olyan szép természetes, nem mű.

Egyik kedvencem K. Zsu.

67 éves.

2014. jan. 16. 12:35

Szerintetek a sztárok mit csinálnak a bőrükkel, hogy negyvenakárhányévesen is makulátlan, hibátlan, ránctalan és feszes- s láthatóan nem a botox és a ráncfelvarrás van a dolgok mögött???


[link]

87. Nyamitörp (válaszként erre: 84. - Bellavita21)
2014. jan. 14. 20:48

Szia!


Neked is köszönöm, hogy válaszoltál, meg a segítséget is! :-)


Gondolkozom, hátha tudok bőrproblémákban segíteni vagy hátha hallok valakitől valami normális tippet.


Továbbra is sok kitartást és gyors gyógyulást kívánok mindenkinek!

86. Nyamitörp (válaszként erre: 82. - Velvet67)
2014. jan. 14. 20:44
Szia! Köszönöm, hogy válaszoltál. :-) Máriatövist kipróbálom, szerintem olaj formájában. Kurkumát viszont nem fogyaszthatok sajnos, mert azt olvastam, hogy véralvadási problémák esetén nem ajánlott.
85. gomboooc (válaszként erre: 83. - Bellavita21)
2014. jan. 14. 20:22
én meg már 1 hete szenvedek a rendelésemmel, legközelebb paypal lesz nekem is :(
2014. jan. 14. 15:01

Sziasztok! Anna vok, és csak két javaslatot teszek, 1./ a pattik megjelenése salakanyagok felgyülemése miatt van, méregteleníteni kell, sok folyadék+Máriatövis kapszula. évente legalább kétszer. 2./ A pattikra jó a fahéjjal kevert méz, leszárítja nyomtalanul őket. Belülre is mehet teába, vagy natúr.Egy próbát megér.Ha bevált

vkinek jelezzen vissza.nekem jó volt.

83. grizus (válaszként erre: 69. - Bellavita21)
2014. jan. 14. 11:15

Érdekes. Nekem mitesszer nincs sok, inkább a gyulladások, a többnyire kinyomhatatlan pattik a jellemzõek, meg valahogy olyan tisztátalan, csúnya a bőröm. Kipróbálom majd az Akneroxidot. Egyébként velem is volt olyan, hogy párnapos nyaralás után egészen szép, tiszta volt a bőröm és persze pirospozsgás is. Bioptron eddig nem sokat ért, de még nem adtam fel.

A máriatövis iható akkor is, ha látszólag nincs baj a májammal?

82. Velvet67 (válaszként erre: 80. - Nyamitörp)
2014. jan. 13. 19:29

Szia Nyamitörp! azért van a fórum, hogy megosszuk tapasztalatainkat egymással. Jönnek a többiek és segítenek.

Bellavitától tanultam, hogy a Máriatövis, kurkumával- méregtelenít, és jó gyulladáscsökkentő. Ez a héten tesztelésre is kerül:)

81. Velvet67 (válaszként erre: 79. - B486c9cf7d)
2014. jan. 13. 19:19

hm... nem tudom mitől lehet. Az a baj ma már minden agyon van szennyezve, probléma okát nem tudják. Nekem sem múlt el teljesen, néha előjön. Amit nem tudnak megmagyarázni, arra azt mondják autoimmun betegség :)) cukrot keveset eszem, tejtermékek hullámzó.


Érdekes, hogy a jó idővel pattanásos dolgok alább hagynak, lehet nagy mennyiségű D vitamint kellene szedni.

2014. jan. 13. 19:09

Sziasztok!


Elnézést, hogy idepofátlankodom, de tudnátok nekem segíteni máj- és vesetisztításban? Azért titeket kérdezlek, mert látom, hogy itt nem csak az internetről összeszedett (jó részt kamu) információkat osztjátok meg egymással, hanem komolyan utána is jártatok dolgoknak és próbáltátok/használtátok.

Még egyszer bocsi a zavarásért és köszönöm ha válaszoltok.

A fórum témában sajnos nem tudok segíteni, mert még sose voltak bőrproblémáim.

Hormonális problémákra, itt olvastam valakitől, hogy a szurokfű tea harmonizálja az agyalapi mirigy működését, illetve nekem még régen javasolt egy természetgyógyász egy homeopátiás készítményt, a Phyto-L-t szintén az agyalapi mirigy harmonizálására. Viszont ezekről sem sokat tudok, sajnos. :(

79. b486c9cf7d (válaszként erre: 75. - Velvet67)
2014. jan. 13. 18:11

Nekem nemreg volt egy idoszakom, amikor a nyakamon jottek fajdalmas pattanasok az allkapcsom alatt, azt hittem megkergulok toluk :S

A cukor es ha a kajamba tejtermek kerult, rontottak a helyzeten.

78. b486c9cf7d (válaszként erre: 69. - Bellavita21)
2014. jan. 13. 18:06

En csak fokhagyma tinkturat csinaltam, de el vannak meg mindig rakva veszhelyzetre, bosszuallasra stb :D

Kegyetlen a szaguk.


Egy jo meregtelenites jo lenne neked, ha ilyen problemad van a boroddel, a sok mitesszer nem hiszem, hogy csak hormonalis. Egy majtisztitas lehet javitana a helyzeten.

2 nap alatt nem feketedhetnenek meg, mert 2 nap keves ahhoz, hogy az oxidaciotol sotetre szinezdojon a tetejuk.

77. gomboooc (válaszként erre: 75. - Velvet67)
2014. jan. 13. 18:00

köszi :) hát most próbálom "agyonhidratálni", mert eléggé száraz a bőröm. Hátha :)amúgy tavaly is ezt művelte, és tavaszra elmúlt, de akkor nem volt ennyire rossz a helyzet.. :S remélem,h a jó idővel most is elmúlik.


@Bella, az iHerbös rendelésemet még mindig nem postázták, mert kaptam egy e-mailt, amiben azt kérik,h adjam meg a pontos összeget,amivel próbaképpen terhelték a számlámat. De az én egyenlegemen semmi ilyet nem látok. Így nem tudom beríni. Tőled is kértek ilyen megerősítést?


köszi :)

76. b486c9cf7d (válaszként erre: 68. - Gribedli***)
2014. jan. 13. 17:50
Nem mindenkinek kepes a szervezete a beta karotint A vitaminna alakitani, azoknak szukseges a rendes potlas. Szerintem biztos ami biztos alapon neha erdemes A vitamint szedni- vagy felnottkent hetente 2x majat enni.
75. Velvet67 (válaszként erre: 73. - Gomboooc)
2014. jan. 13. 17:25

Gomboooc: nah, azért ne legyél szontyoli, biztos neked is van valami ami jó, csak keresgélni kell. kb. annyival tablettával, vagy csinálhatod napi szinten kevesebb koncentrációval...

Delmofil paszta? sztem ez is kifejezetten jó, fürdés előtt fél órával bekenem a hátam, arcomra meg néha Contractubexet kenek, az is segít, hamarabb lelapul. Mondjuk az utóbbit ne vegyél, csak akkor próbáld ki, ha egyébként is van otthon.


Bioptron lámpát próbáltátok patikra?



Bellavita: sajnos tudom miről beszélsz... bár nekem más problémáim voltak, válás után pajzsmirigy alulműkődés és egyéb belgyógyászati problémák jöttek elő, nem akarok offolni...rosszban az volt a jó, hogy az arcom helyett többnyire a hátamon jöttek ki a bazi akármik... de a szép bőröm megsínylette:(

2014. jan. 13. 17:23
Nekem amúgy az akneroxid jön be a legjobban a pattikra...
73. gomboooc (válaszként erre: 70. - Velvet67)
2014. jan. 13. 17:00

szia Velvet!!


te hogyan hígítod? 1 dl/ 9 db tabletta? Én próbálom vele kenegetni a hátamat, karomat (ami most egyszerűen hihetetlenül néz ki, rosszabb, mint tini koromban, tele vagyok gyulladt pattanásokkal, és millió mitesszerrel) szóval kenegetem hyperollal, de nekem semmi. :(


Valahogy velem állandóan az van,h ami mindenkinek beválik és működik és csodaszer, az nekem soha. Nekem soha semmi nem működik :S

2014. jan. 13. 16:22

Az én estem nem releváns egy átlagember számára, ugyanis brutál módon felborult a hormonháztartásom a hipofízis daganat miatt. Igy, hiába a külső szerek, a belülről induló, hormonális indukált problémát nem lehet megszüntetni. A külső kezeléseknek köszönhetően a probléma súlyossága azonban jelentős mértékben javult.

köszi, megnézem a hyperolt.

71. gribedli*** (válaszként erre: 69. - Bellavita21)
2014. jan. 13. 14:55
A hámlasztás ellenére továbbra is jönnek ki a mitesszerek?
2014. jan. 13. 14:44

Bellavita: pattanásos, gyulladt bőrre a Hyperolt hígítva próbáltad?

fertőtlenít, "lehúzza" a gyulladást és nem szárít...

pluszban néha ezzel öblögetek fogmosás után, fogfehérítőnek sem utolsó...

univerzális tabletta :)

2014. jan. 13. 12:09

Grizus,


Sajna a pattanások nem múltak el... nagyon mitesszeres a bőröm, minden másnap ki kell nyomkodni, mert akkora fekete mitesszerek nőnek rajta, hogy húúú. Csakígy a mellkas és a hát... Nagyobb gyulladt pattanások már ritkán jönnek szerencsére.

Én egyértelműen a hormonális problémáimra vezetem ezt vissza- mert sajnos van....


Szóval, külső eszközökkel én ezt nem tudtam megállítani. Próbáltam táplálékkiegészítőket is, esetemben nem igazán használt sajnos.


A kurkumát lehet fűszerként is fogyasztani, sőt ajánlott is- én is csináltam magamnak elixirt- fokhagyma, gyömbér és kurkuma keveréke- ebből ettem napi egy kiskanállal....hát borzalmas volt az íze....

2014. jan. 13. 09:13

Termeszetesen fuszerkent is!


Es a safrany is nagyon jo antioxidans, 1 pici zacsko safrany (amennyit az osszehajtogatott papirba szoktak tenni a zacskkba), az eleg 4 adag safranyos rizottora es ebben benne van az egesz napi betakarotin adagod:)


A kurkuma is hasonlo, a sarga szin miatt ez is tele van betakarotinnal.


Antioxidans a betakarotin is es a retinol is, csak az elso novenyi eredetu a masik allati. A novenyi eredetut nem tudod tuladagolni, a felesleg kiurul, az allati eredetu a majban tarolodik es ha tul sok, karosithatja. Ezert en a novenyire szavazok:)

67. tajine (válaszként erre: 64. - Bellavita21)
2014. jan. 13. 07:57
És ha a fűszert magát használom, az éppen úgy jó? Nincs valami extra tanács a fűszerhez? Köszönöm Bellavita21!
66. grizus (válaszként erre: 62. - Bellavita21)
2014. jan. 13. 02:13

És a pattanásaid elmúltak, Bella? Most lett nagyon elegem belőlük, 37 évesen. Egyszerűen gáz. Ocsmány egy bőröm van. Nekem soha semmi se vált be rá, mondjuk gyógyszereket nem próbáltam, de nem is akarok.

Egyébként hallottam, hogy a telefontól is lehet agydaganat.

65. grizus (válaszként erre: 57. - Peonia53)
2014. jan. 13. 02:12

Pacal... Fúj.

Anyám évente egyszer csinál egy körömpörköltet magának, és akkor nem lát nem hall. Legutóbb kocsonyát csinált, én rá se néztem.

2014. jan. 12. 20:15

beírod a google-be, s ezer találatot hoz ki a kurkuma pozitív hatásairól:

erős antioxidáns, emésztés-serkentő, vércukorszint-stabilizáló, gyulladáscsökkentő hatásokkal jellemezhető. Az ízületeket érintő gyulladásos folyamatokra is hatékony gyógyír.

63. tajine (válaszként erre: 47. - B486c9cf7d)
2014. jan. 12. 19:27
BOcs ha nagyon gyengécske vagyok ebben a tudásban , de mire jó a kurkuma?
62. Bellavita21 (válaszként erre: 61. - Gribedli***)
2014. jan. 12. 18:52

Hááát én csak azt láttam, hogy hirtelen 2005 után nagyon durván elkezdett összeszottyadni a bőröm, rengeteg pigmentfoltom alakult ki és pattanásos lett a bőröm. Szerintem a hormondrendszerrel valamelyest összefüggésben lehet ez- a szőrösödés és a foltok mindenképpen.... én erre gondoltam. Meg a sok drága kőolajas terméket kentem e bőrömre, szerintem az sem tett jót.


A melatonintól én nem alszom egyáltalán, csak felületesen és iszonyatosan sokat álmodom....

2014. jan. 12. 18:45

Bellavita, amúgy egyszer valahol olvastam, hogy írtad ezt a hipofízis-daganatot, de ez miért függ össze az öregedéssel, úgy értem, te magadon azt vetted észre, hogy összefüggött, vagy nem vettél észre magadon semmit, de a doki óva intett, hogy gyorsabban öregszik ettől a bőr, vagy hogy?


A hámlasztásos fórumból már emlékszem, hogy te is nagyon precíz vagy a bőrápolásban, szóval gondolom, akkora károkat biztos nem okozhatott ilyen rövid idő alatt

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook