Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépség, egészség és fiatalság - a táplálékkiegészítőkkel fórum

Szépség, egészség és fiatalság - a táplálékkiegészítőkkel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
150. grizus (válaszként erre: 138. - Peonia53)
2014. jan. 24. 00:45
Azt én se. A szám egyáltalán nem érdekel. Jó, 40-nél lehet, hogy kicsit rosszul fogom érezni magam. De nem biztos.
149. grizus (válaszként erre: 142. - 993dda84ef)
2014. jan. 24. 00:42
Azért nem érted, mert a problémám az, hogy ÉN látom magamat öregesnek. Jólesik, ha mások fiatalabbnak gondolnak, kicsit el is gondolkoztat, de nem igazán vigasztal. Nos... magamnak akarok tetszeni! Ez narcizmus? Hát nem tudom, ahhoz képest, hogy mások mit meg nem tesznek, hogy valami ideálhoz hasonlítsanak, én nem vágyom sokra. Már azzal sem foglalkozom, hogy a mellem lejjebb van (egyszer már felvarrták, mert a zabálós betegségem miatt már kamaszkoromban lógott, de ez más téma). Csomó szépséghibám van, kövér vagyok, pattanásos, túl sok szőr nő a lábamon, régen rettenetesen rühelltem magam emiatt, ma már sok dolgot tudomásul veszek. Nem kell hatszáz ruha meg műköröm, csak egy kicsit ha szebb lenne a bőröm, az lenne jó. Nekem.
148. b486c9cf7d (válaszként erre: 137. - Grizus)
2014. jan. 24. 00:39

Az igazat megvallva, en ugy 28- 30 fele kezdtem magam a boromben jobban erezni, 20 evesen minden bajom volt az eletemmel, nem ereztem magam boldognak a fiatalsagtol.

A ferjem szerint most jobban nezek ki, mint 10 eve amikor megismerkedtunk.

147. b486c9cf7d (válaszként erre: 133. - 993dda84ef)
2014. jan. 24. 00:33
Itt erre felenk nem olyan nehez jobban kinezni, mint a 20 eves lanyok :S
146. b486c9cf7d (válaszként erre: 129. - Gribedli***)
2014. jan. 24. 00:26
Ez igaz, 45-50 utan muveszet a kornal fiatalabbnak kinezni, nem 30 evesen.
145. b486c9cf7d (válaszként erre: 123. - Gribedli***)
2014. jan. 24. 00:23
Marilynnek mar 35 evesen eleg durvan foltos volt a keze a naptol, pedig o nem kimondottan napozott, szeretett feher lenni.
144. b486c9cf7d (válaszként erre: 122. - Gribedli***)
2014. jan. 24. 00:21

Az orra elkerulte a figyelmem.

A novekedesi hormonrol nem olvastam, de szedett hormonokat, hasznalt hormonkremet a terhessegei miatt (mindet elvesztette), emiatt szegenynek nagyon pihes volt az arca.

Allitolag Asperger szindromas volt.

143. 993dda84ef (válaszként erre: 140. - 5239d91094)
2014. jan. 23. 21:51

Persze hogy mindenki ezt mondja, hallottál már olyat, hogy vki felfelé tippel, amikor egy jelenlévő személy korát kell megtippelni?:)))



Mindig voltak 20-on évesek, akik gyorsabbak "elhasználták" az üdeségüket, felélték a munícióikat, de ez nem általánosítható, azért nagy többségben úgy tökéletesek, ahogy vannak, a ráncok száma inkább genetika, mintsem tudatos életmód kérdése, persze ez így nem egészen igaz.


Minden életkorban lehet szép és vonzó egy nő, számomra lehet éppúgy irigylésre méltóan csinos egy 25 éves lány, mint egy 60 éves nő, persze más más okból kifolyólag, minden életkor mást ad hozzá a külső tulajdonságokhoz; engem inkább az bánt, hogy leginkább irigységet, és rosszindulatot érzek, amikor korunkbeli(én szintén 35), vagy nálunk idősebb nők véleményezik a 20-on éves lánykákat. Nem szimpatikus ez a túlzottan kritikus attitűd, mintha bárki különb lenne a korából adódóan a másiknál....mindegy, ez legyen az én bajom.

142. 993dda84ef (válaszként erre: 137. - Grizus)
2014. jan. 23. 21:36
Grizus, most már, túl jó pár hozzászólásod feldolgozásán, be kell lássam kevés vagyok ahhoz, hogy lekövessem logikai sziporkáidat. Először azt írod, hogy téged mindenki jóval fiatalabbnak gondol, még 25 évet sem néznek ki belőled, majd később azon agonizálsz mennyire megvisel, ha nálad idősebbek fiatalabbnak tűnnek. Miért is? Ha te így is 20-on évesnek látszol, miért érdekel téged, hogy mennyinek tűnik egy idősebb nő? Az megnyugtatna, ha te 16-nak tűnnél, és a nálad idősebbek 20 felettinek? Esküszöm mindig elveszek a gondolatmeneteidben...úgy tűnik ma szembesülnöm kell vele, hogy nemcsak idősebbnek látszom a koromnál, de még sötétebb is vagyok az átlagnál.:)
141. 993dda84ef (válaszként erre: 135. - Gribedli***)
2014. jan. 23. 21:28

Gribedli, leírod nekünk, legalábbis nekem mindenképpen, hogy néz ki az étrended napi lebontásban, akár mennyiségileg; egyáltalán mire figyelsz, számolod -e a bevitt tápanyagokat, odafigyelsz -e arra mennyi fehérjét, szénhidrátot, zsírt fogyasztasz, illetve ha igen, akkor ezeket milyen elvek szerint variálod, milyen mennyiségben fogyasztod? A szénhidrát bevitelt mennyire tudatosan választod meg, számolod -e teszem azt a zöldségek által bevitt mennyiséget. Ha egyszer lesz időd, leírhatnád egy heti menüdet, nagyon kíváncsi lennék rá. Gyanítom sportolsz is mellette, ha nem titok, akkor elárulod mit, és milyen rendszerességgel?


Tudom, jó sok kérdés, bocsánat, de amikor olyan személybe futok, akinél úgy érzem, hogy rendkívül tudatos és következetes az életmódja, és nem csupán a lógnak a levegőben, vagy a fejében a különböző test és egészségtudatos életvezetési alternatívák, akkor igyekszem kifaggatni az illetőt az életmódjáról, étkezési szokásairól, sporttevékenységeiről, hiszen mindig kaphatok hasznos tippeket, szeretem az értékes információkat raktározni, ha egy mód van rá. :)


Köszönöm előre is!:)

2014. jan. 23. 20:52

Én nem dicsekedek egy arctalan fórumon azzal, hogy tényleg tízzel nézek ki fiatalabbnak, nálam ez genetika+ odafigyelés+ viszonylag gondtalan stressztelen élet.

Ismerekek egy- két negyvenes nőt, akik tényleg felvehetik 25 éveseekkel a versenyt, tőlük nagyon sokat tanultam az arcápolásról és táplálkozásról. De általánosságban én úgy veszem észre, hogy a nők többsége inkább többnek néz ki a koránál.

Három hónapja kezdtem az új munkahelyemen, egy designer ruhákat forgalmazó cégnél.

Egy kivételével mind a 18 kolléganőmet jóval idősebbnek saccoltam, huszonévesek bőrén több ránc , mint az enyémen. Az én korombeli ( 35) csajok láthatóan öregebbek nálam. Engem mindenki 30 alattinak tippelt, mindenki meglepődött végül.

Ezek a kolléganők havi 800- 1000 eurót adnak ki divatos ruhákra, de a nesszeszerükben drogériás termékeket látok. És ez nagyon nem mindegy! Észrevettétek , hogy azok akik többet foglalkoznak a szépségükkel tényleg fiatalabbnak és néznek ki? Gondoljatok csak a kozmetikusokra vagy a parfümériás csajokra, olyan gyönyörű bőrük van!

Munkámból adódóan sok idős, jómódú nővel találkozom, akik gyönyörűek, ők , akárcsak én vagy ti időben kezdtek a bőrükkel foglalkozni.

Én a high end márkákra szavazok, mert a 100% növény it, biót nem bírom, különben lehet inkább azt használnék. De semmi esetre sem drogériás sem Vichy és társait nem kennék az arcomra, mert azok hosszú távon csak ártanak.

2014. jan. 23. 20:33

Néha én is zavarban vagyok, amikor 10-15 évvel kevesebbnek gondolnak. Úgy vagyok vele, mint Grizus, hogy most ez komolyan mondja???

Ma voltam pajzsmirigy vizsgálaton, a fiatal doktornő megkérdezte, akarok-e a közeljövőben szülni, mert akkor megemeli 50 mg-ról 75-re? :)))

Mondtam köszönöm, pár évvel ezelőtt örömmel, de mióta elváltam, nem találok egy normális pasit.

Nah majd kiunokázom magam, ha oda jutunk :)


RekaBeka1

nem lehet, aki huszonéveshez hasonlítja magát képletesen azt akarja mondani, hogy sokkal többet törődik magával, pl. nincs elhízva, mert bizony lássuk be, azért lehet meredek dolgokat látni? :)

Én is azt szoktam mondani, nem akarok senkivel sem versenyezni, főleg nem fiatalabbal, nem vagyunk egy súlycsoportban. Csak az számít mi érezzük jól magunkat a bőrünkben!

Talán ezért sincs sok barinőm, állandóan csak a rivalizálás van, kortól függetlenül. Tisztelet a kivételnek!

138. peonia53 (válaszként erre: 137. - Grizus)
2014. jan. 23. 20:30

Nem kell foglalkozni a számokkal.

Teljesen mindegy mennyi a szám, minden kornak meg van a maga szépsége.

Én azokat sose értettem meg akik letagadnak a korukból, pár évet.

137. grizus (válaszként erre: 135. - Gribedli***)
2014. jan. 23. 19:48

Nekem semmi bajom a húszévesekkel. Én is voltam húszéves. Nem volt valami jó, de voltam annyi. Egyébként harmincévesen sokkal jobban néztem ki mint húszévesen, akkor még, hogy úgy mondjam, nem is volt arcom. Olyan kis lárva voltam, mondjuk nem voltam csúnya, de olyan kis éretlen. Először akkor vettem észre valami izgalmasat az arcomon, amikor 21 évesen szerelmes lettem. Megszépültem! Kár, hogy abból a szerelemből nem lett semmi.):

Engem kizárólag az bosszant, ha velem egyidős meg nálam akár jó pár évvel idősebb nők néznek ki fiatalabbnak mint én. Na olyankor pipa vagyok!

2014. jan. 23. 19:37

Sziasztok!

Gribedli: csak tisztelni tudom, ha valaki ennyire következes! Általában azt vallom, hogy mindent lehet, csak mértékkel! Ha valaki nem tud lemondani a tésztákról, akkor legalább váltson teljes kiőrlésűre, sütemények helyett pedig egészségesebb a sült zöldségek vagy a gyümölcs, persze az utóbbi nem nyakra-főre…

Valamelyik csatornán volt egy műsor, ott az kutatták, hogy miért nem tudnak lefogyni az emberek. PL. egy operaénekesnőnek akartak segíteni a fogyásban. Azt javasolták, hogy max. 1800 kcal ehet egy nap, és a bevitt ételekről vezessen naplót. 1 hónap múlva megnézték 1 dkg-ot sem fogyott. Utána felvették videóra, hogy mikor mit evett, ugyanúgy vezette a naplót. Majd újabb 1 hónap múlva összevetették a videót a naplóval. Kiderült, hogy a kettő köszönő viszonyban sem volt, 2x3x több kalóriát vitt be. Szegénykém azt hitte, ha gyümölcsöt vagy salátát eszik, igazából az nem is kaja… úgy ahogy mondod reggelire vagy nasira egy nagy tál felaprított gyümölcsöt nyomott be minden nap! :)

135. gribedli*** (válaszként erre: 133. - 993dda84ef)
2014. jan. 23. 18:50

Igen, ez az! Ha mindenki kevesebbnek nez ki, akkor valojaban senki sem, ezert nem erdemes rajta vergodni:))))


Es igen, lehet, hogy a 20 eves lanyok eretlenek belul, de az a ferfi, akinek a 20 evesek tetszenek, termeszetesnek veszi ezt, mint ilyen, abban a korban teljesen rendjen van es vonzo, a maga frissessegevel stb. Hulyen jonne ki, ha mar egy 20 eves is koraven lenne es en mindig azt mondom, hogy egyik oldalrol sem kell leszolni a masikat. A 40-es ne gunyolodjon a 20 evesen, hagyja meg azt az eletoromet, ami akkor van, nem kell, hogy egy 20 evesnek olyan tapasztalata legyen mint egy erett nonek. Ugyanigy, az erett nok tapasztalata pedig azert kell, mert a testi "lemaradast" kompenzalja ez a varazs, szoval egyik oldalt sem kell cikizni, mindenki volt 20 es lesz 40, 50 is, minden mas csak irigyseg. Az a ferfi, aki az idosebb noket keresi, pontosan tudja, hogy AZT keresi, amit ezek nyujtanak, aki meg a fiatalokat, az meg AZT keresi, amit ezek nyujtanak:)

134. grizus
2014. jan. 23. 17:34
Engem is mindig fiatalabbnak néznek. Kár, hogy én ebben a kellemes élményben nem igazán osztozom velük. Múltkor a kozmetikus mondta, "elmúltál 25 de nem vagy 35, igaz?" Mondom, 37 vagyok. Csodálkozott. De úgy fél éve meg se mondom hánynak néztek páran... Ilyenkor örülök azért, de közben arra gondolok, ezek bolondok vagy rosszul látnak. Nem látják, amit én? Mondjuk nekem mindig volt egy öregségi lövésem, 25 körül különösen pipa voltam, hogy milyen vén vagyok, de akkor még hülye voltam. Most viszont lehetetlen nem látni, hogy már nem vagyok huszonéves. Én igazából magamnak akarok megfelelni, de szerencsére már nem görcsösen. Megtanultam várni, abból főzök, ami van és nem dühöngök.
133. 993dda84ef (válaszként erre: 129. - Gribedli***)
2014. jan. 23. 16:32

Hűha, én mindenfelé azt hallom 30-as nők szájából/főleg "tollából" a fórumokon/, hogy legalább 10 évvel fiatalabbnak tűnnek a koruknál. Nos, ha mindegyik 30-as nő, vagy közel mind elmondhatja ezt magáról, akkor a 30-as nők nem mutatnak fiatalabbnak , hanem éppen a koruknak megfelelően tartják magukat. Minthogy én egy perccel sem látom magam fiatalabbnak a koromnál, így az előbb felvázolt logika mentén, én nemhogy a koromnak megfelelően, de még 10 évvel idősebbnek is látszom, hiszen ha a koromnak megfelelően mutatnék, akkor 10 évet letagadhatnék, nemde?!Ez a felismerés szíven ütött, azt hiszem lassan lehúzhatom a rolót, de azért még próbálkozom, hátha a surranópályán feltűnök egyszer...:)


Csak lábjegyzetként említeném, hogy az általam ismert, magát 10 évvel fiatalabbnak tartott személyek egyike sem tűnik számomra egy másodperccel sem fiatalabbnak a koránál, bár igazán nem is tudom, hogy ez mit takar. Sőt, szégyen, vagy sem, de én nem szeretnék fiatalabbnak tűnni egy perccel sem, csak viszonylag jól mutatni, kihozni az alapanyagból a maximumot...számomra ez a siker mércéje, nem a letagadható évek száma.



A másik, amit kimondottan ellenszenves megjegyzésnek tartok 30-as, 40-es nők szájából, az a "jobban nézek ki, mint sok 20 éves.." kezdetű kinyilatkoztatás. Mivan, mivan? Hogy, mikor, kivel, merre, meddig, hányszor? Hogy az istenbe lehetne versenyezni, vagy akárcsak összehasonlítani a 20 éveseknek alanyi jogon kijáró üdeséget, frisseségét egy még akár bombaformában lévő 30-as, 40-es nő külsejével, egyszerűen nem egy súlycsoport, szánalmas próbálkozás lesajnálni a 20 éves leányzókat, gúnyos megjegyzéseket tenni rájuk, merő rosszindulatból, mintha nekünk anno nem adatott volna meg ez az időszak, hogy esett volna akkor, ha a fiatalságunk miatt ujjal mutogat ránk az idősebb generáció...

132. peonia53 (válaszként erre: 131. - Gribedli***)
2014. jan. 23. 12:16

Szia!

Mindenki másképp csinálja!

Én imádom a gyümölcsöt, elöbb megeszem a banánt almát stb. mint egy túrórudit (a féjemnek tucat számra hozom haza a túrórudit, mikor meg a pocija nő, mondja ne hizlaljam, most nem hozok haza túrórudit, nem is keresi)

Viszont tényleg hizlal a gyümölcs, ezt akkor vettem észre, mikor annó kb. 16 éves koromba nyáron gyakorlaton őszibarckosba dolgoztunk, gondolhatjátok egésznap ettük a gyönyörű érett barackot a fáról. Nem voltam kövér soha, de akkor mindenki észrevette, hogy kicombosodtam.

Gondolom a rengeteg cukor.

Nem akarom elkiabálni (remélém nem fellángolás) 4 percet tekertem a sífutó gépünkön (ami nincs használva, lányom hagyta nálunk) a 4 perc elvileg nulla.

Rubin Rékával sikerült pár percet a westendbe beszélgetni, mondom neki életembe nem sportoltam (igaz nem dicsőség) idős létemre szeretnék ezen a síftuón kicsit mozogni nem fogyni, a egészség megőrzése szempontjából. A problémám kifulladok nem bíron csak pár perc (tegnap a 4 perc után 150 volt a vérnyomásom)

Azt ajánlotta tekerjen le nullára a fokozatot próbáljam elérni a 20 percet, ha ez meg van utána lehet a fokozatot erősíteni, időt növelni.(régen ötös fokozaton tekertem)

131. gribedli*** (válaszként erre: 130. - Velvet67)
2014. jan. 23. 11:28

Oh, nyugi, engem rantott huson, sult krumplin es paprikaskrumplin meg ilyeneken neveltek fel es igen, mi is ettunk gyumolcsot stb. Nem kell megtiltani a gyumolcsot, de tulzasnak tartom, ha valaki azt gondolja, hogy ha megeszik napi fel kg gyumolcsot, egesz evben, akkor azzal marha jot tesz a szervezetevel. A zoldseg az igen, az alapveto, de maga a gyumolcs boven eleg napi 1 db. Jo, ez sulytol is fugg, akin van sulyfelesleg, annal 1 sem kellene. A viz is fontos, es a zoldsegek is tartalmaznak vizet, vitaminokat, asvanyi anyagokat, rostot (mindenbol tobbet mint a gyumolcs)


Ezzel szemben sokan csak gyumolcsot esznek es zoldseget semmit mert nem szeretik, es van rajtuk vagy 20-30kg plusz. De nyomatjak tovabbra is a gyumit.


Nekem meg odebb van a 40, ezert nem ugy veszem azt, hogy letagadhatok egy tizest, mintha ez valami erdem lenne, inkabb, hogy standard. Akkor lenne rossz, ha mar most annyinak neznek ki, mint amennyi vagyok, manapsag mindenki fiatalabbnak nez ki, szoval akkor pont hogy oregebb lennek a tarsaimnal. Egyebkent nagyon tudatos voltam mindig, ha kovettem is el hibakat. 14 eves koromig nem ettem tejtermekeket, semmilyet, mert erzekeny voltam ra, szoval idaig nagyon jo, orulok neki, hogy igy alakult, es nem tomtek belem a tejet. 16-18 eves korom kozott pedig altalaban vega vagy testkontroll etrenden eltem es utana bevezettem egy kis husit a zoldseg-gyumolcs melle, kus joghurt, egyszoval mondjuk ugy, egesz egeszseges volt nagyjabol de tul keves feherje, valojaban csak a masodik gyerekem utan kezdtem el emelni a feherjet az etrendemben, nem azt mondom, hogy elotte annyira carul kajaltam, inkabb, hogy rossz aranyokat kovettem, ez is egyeni. Tobb feherje kellett volna es kesz, de rajottem, hogy itt volt a hiba es most jo:)

130. Velvet67 (válaszként erre: 129. - Gribedli***)
2014. jan. 23. 10:08

Köszönöm a jótanácsokat!:)

Az önbarnító krémeket próbáltam, egyik másikról elég rosszat olvastam, arról nem beszélve hogy sárgítanak. Egyik másikról elég rosszat olvastam.

Köszi így 46 után is jóval fiatalabbnak gondolnak, persze nem tudhatom mi lesz 50 éves korom után, csak reménykedhetek.

Évek óta igyekszem a pénztárcámhoz mérten egészségesen táplálkozni. Pl. gyümölcs, nyírfa vagy nádcukrot használok, a fehérlisztet is leváltottam teljeskiörlésűre, graham,thönköly,rozs stb.

Szimpatizálok a paleoval, de valószínű az ifjak kitérnének a hitükből, ha nekik is át kellene térni rá. Így is furcsán néznek rám, ha valamit újítok.

Nem tudom hány éves vagy, de tudod, nem olyan régen robbant be a számítógép. A családom jókat főz, max az anyámtól én azt hallottam, hogy kell gyümölcsöt meg zöldséget is enni. Ha kiskorától így neveltem volna a gyerekem, akkor mondjuk neki a paleo lenne a természetes. Így huszonévesen azt gondolják, hogy az anyám megbolondult. Mondhatom én, hogy a megelőzés a fontos...:)

129. gribedli*** (válaszként erre: 125. - Velvet67)
2014. jan. 23. 08:48

Az uv-mentes barnasag nem oregiti a bort, igaz, nem is olyan termeszetesen nez ki, de lehet talalni egy kompromisszumot, hogy ne legyel annyira narancssarga es megse kelljen napra menni.


Ettol fuggetlenul azert, amit a multban napoztal, igy is megfizetsz utolag, szoval ne lepodj meg, ha hiaba valtasz uv-mentesre, 40-45 ev korul egyszer csak egyik naprol a masikra hirtelen szottyadtabbnak erzed a bort, mert ilyenkor urul ki a kollagen a kotoszovetbol, gyakorlatilag elveszited a 20-50!!%at 4-5 ev leforgasa alatt. De akkor is, ha tovabbra is napoznal, ennel is rosszabb lenne, szoval csak uv-mentesen. Jok az onbarnitos testapolok is, amikben kevesebb a pigment es fokozatos szint ad:)


Egyebkent konnyu azt mondani, en mindig nevetek, amikor 30 evesek mondjak, hogy 10 evet letagadhatnak, hiszen ma mar a 30 evesek 90%a letagadhat mindenkeppen egy tizest, de megnezem, hogy mondjuk a 45-55 eves korosztalyban, mire odaernek, hanyan mondhatjak el meg mindig ezt a szoveget? A legkritikusabb idoszak 40-45 kozott.


Es a szenhidratok is sejtoregitok, szoval sosem keso atvaltani paleora vagy barmilyen ketogen dietara. Az osszes cukros sutike, peksuti, gyumolcs stb. serkenti az inzulinelvalasztast, az inzulin oregiti a sejteket. Oseink csak nyaron ettek gyumolcsot mert csak akkor volt. Zoldsegek, gyokerek, olajos magok pedig telen is voltak, es hus is.


Plusz a korral fokozatosan csokken a feherjeszintezis, es a borunk is feherjebol van, ezert muszaj emelni es emelni a jo minosegu feherjet, es ezzel egyenes aranyban csokkenteni a bevitt ch-t.

128. grizus (válaszként erre: 122. - Gribedli***)
2014. jan. 23. 04:20

Marylin hihetetlen szexepiles volt, egy kis baba, ez volt a vonzereje.

Egyébként a legdurvább fiatalító módszer, amit hallottam, az azt hiszem a bárányembriók arcba fecskendezése, vagy valami ilyesmi... Debbie Harry, alias Blondie szépült ilyesmivel. Mondjuk mindig is fiatalabbnak tűnt a koránál. Persze így hatvanon túl már szinte mindenkit látszik az idő múlása.

127. grizus (válaszként erre: 121. - Velvet67)
2014. jan. 23. 04:18
Köszi. A hasam is nagyon fájt tegnap. Mostanában kell megjönnie, de nekem az sose fájt. Most elmúlt.
126. Velvet67 (válaszként erre: 125. - Velvet67)
2014. jan. 22. 19:22
bocs közben utána olvastam, ez sem valami jó, de ma már mi az, ami nem árt? még a levegő is szennyezett....
125. Velvet67 (válaszként erre: 124. - Peonia53)
2014. jan. 22. 18:50

Sajnos előbb-utóbb mindenkit utolér az öregség.


naja, régen én is imádtam napozni, majd szolizni, de annyit nyomatják, hogy milyen káros, egyre ritkábban sütetem magam. Azon gondolkoztam, hogy van az a (UV mentes) barnítópermet, amit egy kompresszoros pisztollyal fújnak, próbálta valamelyikőtök? persze az sem ártana tudni mi van benne, mert ugye azt mondják mostanában, hogy a naptej is kifejezetten káros a bőrre.

124. peonia53 (válaszként erre: 123. - Gribedli***)
2014. jan. 22. 13:52

Eszembe jutott Gábor ZsaZsa (mi lehet vele, megnézem a keresőbe)

Szép volt ő is nagyon értet a háztartáshoz (poénkodott), amit utóljára láttam képet róla ugyan olyan elesett, mint bármely idős hölgy betegen, nem látszik a szépségéből semmi.


Szépség fórum, bátran írhatunk róluk.

123. gribedli*** (válaszként erre: 119. - Velvet67)
2014. jan. 22. 13:27
Ha nem napozott volna ennyit, nem lenne ennyire oreges, de ha Marilyn is ennyi ideig elt volna, hasonloan oreges lenne valszeg, mert o is sokat napozott:)
122. gribedli*** (válaszként erre: 117. - B486c9cf7d)
2014. jan. 22. 13:26

Az alla es az orra. Szerintem sovanyan is jol nezett ki, de egyebkent mindene az ove volt, ugy ertem, szep mellei, szep csipoje, labai voltak es nagyon hajlekony volt. Ami meglepett, nem tudtam, hogy mar az o idejeben is letezett: novekedesi hormon injekciok!:)


Biztos voltak nala szebb divak, stb. De nagy fanja vagyok es el kell ismerni, hogy o valami olyat testesitett meg, amit nem lehet megmagyarazni, hiaba volt idegbeteg, pszicholabilis, stb., tobb mint ezer konyvet irtak rola es rengeteg dokumentumfilm keszult, nem mind csak az ongyilkossaga vagy a Kennedyvel valo viszonya miatt

121. Velvet67 (válaszként erre: 120. - Grizus)
2014. jan. 22. 09:05

Jaj, Te szegény! nem lehet, hogy veseköved van? de ha "csak" gyulladás van, azt is kezelni kell.

Mit ajánlunk? menj mihamarabb el el UH-ra.

Anyukám úgy menekült meg az epeműtét elől, hogy sört ivott és kihajtotta. Reméljük nem köved van... Mielőbbi jobbulást kívánok Grizus!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook