Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépség, egészség és fiatalság - a táplálékkiegészítőkkel fórum

Szépség, egészség és fiatalság - a táplálékkiegészítőkkel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
120. grizus
2014. jan. 22. 04:50

Ami Sandrát illeti, tényleg nem néz ki ötvennek, bár most már egy kicsit látszik rajta a kor. De 40 évesen simán kinézett 25-nek és ez a bosszantó! Egyébként pont miatta én is próbáltam már aranyérkenőcsöt... tök baromság, semmi nem történt.

Más téma, de nem tudok valamit veseproblémára? Nagyon görcsöl a vesém, régen is volt ilyen, tudom, hogy az az érzelmi lereagáló, vedelem a vizet, de nem tudom mit tehetnék. Úgyhogy szenvedek.

119. Velvet67 (válaszként erre: 116. - Peonia53)
2014. jan. 22. 01:23

Brigitte Bardot natúr szépségnek vallod, lehet ő is így gondolja, ezért nem plasztikáztatja magát... méltósággal elfogadja az idő múlását.

Az én szemembe ő egy gyönyörű nő volt fiatalon, gondolom nagyon sokáig körbe zsongták a férfiak. Idén ősszel lesz 80 éves :)

118. b486c9cf7d (válaszként erre: 117. - B486c9cf7d)
2014. jan. 21. 21:39

Egyebkent O Erno Laszlo apoloszereket hasznalt es Vazelint.

Es low-carb etkezett, kicsit ketogen-szeruen.

117. b486c9cf7d (válaszként erre: 115. - Gribedli***)
2014. jan. 21. 21:36

Nem plasztikaztatott sokat, az alla volt plasztikazva csak, ha jol tudom.

Mielott meghalt, nagyon lefogyott, volt egy epemutete, nehezen szedte utana magat ossze. Rajta nagyon latszott a kora, mielott meghalt.

116. peonia53 (válaszként erre: 115. - Gribedli***)
2014. jan. 21. 13:21

Brigitte Bardot olyan natur szépségnek tünt fiatal korába, nem mű. Szerintem komoly beavatkozás nem volt a szépségét illetőleg.

Most meg hagyja magát megöregedni, nem veszi igénybe a lehetőségeket.

A régi szinésznők, született szépek voltak.

jól gondolom?

115. gribedli*** (válaszként erre: 111. - B486c9cf7d)
2014. jan. 21. 12:00
Marilyn sokat plasztikaztatott de teny, hogy abban az idoben keves allt a rendelkezesukre a noknek, ennek ellenere informalt volt, sulyzozott, jogazott, balettorakat vett, kifejlesztett egy jarast (a tipikus Marilyn fele riszalos jarast) egy tartasjavito torna/mozgaskultura segitsegevel, es nagyon apolta magat, bar nem hiszem, hogy ha megerte volna a 70 evet, nem lett volna olyan nyomi mint ma Brigitte Bardot, ettol fuggetlenul a 30 folotti nok kozott bomba volt, tenyleg:))) ja, es ne felejtsuk el, hogy o volt az elso producer egy ferfiak altal uralt vilagban, a butus arcocska mogott kokemenyen feminista volt a csajszi!
2014. jan. 21. 09:50

Szisztok!

Lehet, hogy öregszik Sandra B., de jó lenne, ha 49 évesen így néznék ki...:)) nyilván sok függ a megvilágítástól, de azért bocsánat a szóért sz@.ból várat nem lehet csinálni.


Kedves @ntea: tudsz nekem egy stressz mentes munkahelyet??? :))) az alvással nincs gondom...


Máriatövist elkezdtem szedni. Kíváncsi leszek milyen lesz a vérképem tavasszal.

E vitamint + szelén, Czink (ezt ajánlotta nemrég a bőrgyógyász, sok mindenre jó), C vitamin szedek,

Collagent és a hyaluront most fogok venni.

113. b486c9cf7d (válaszként erre: 112. - 5239d91094)
2014. jan. 20. 23:39

Az alvas nagyon fontos, de annak en is hijjan vagyok es a stressz meg, amit erdemes kerulni.

En paleozok ugy nagyjabol, nalam ennyi a taplalkozas.

Hamlasztasra glikolsavas maszkot hasznalok.

2014. jan. 20. 21:18

Sziasztok! Kedvemre való a téma, engem is nagyon érdekel, hogy hogyan őrizhetném meg minél tovább a fiatalságomat, eddig táplálékkiegészítòket nem használtam, mert igazából nem hiszek benne,

Én arra lennék kiváncsi, hogy a táplálkozásotokra is odafigyeltek ? Ha igen, tippeket kérek :), mivel én a tabletták helyett ezt preferálom.

Amit én a bőrömért teszek: csak vizet iszok és naponta zöldteát ( persze egy- két kávét is) , sok bogyósgyümölcs ( antioxidáns), avokádó, paradicsom, zöld saláták. Különböző szérumokat használok napi kétszer, hetente egyszer AHA 10% hámlasztó, hetente kétszer AHA 5 % hámlasztó.

A bőröm nagyon jó állapotban van, 8-10 évvel néznek fiatalabbnak. Ami viszont a leginkább megvisel az a kialvatlanság, az alvást nem pótolhatja semmilyen szérum,

táplálékkiegészítő.

111. b486c9cf7d (válaszként erre: 106. - Gribedli***)
2014. jan. 20. 20:58
Marilyn Monroe is eskudott a Vazelinre (bar en nem kennem a cipomre se, valtoznak az idok)
110. b486c9cf7d (válaszként erre: 104. - Bellavita21)
2014. jan. 20. 20:52

Azert oriasi kulonbseg, ha megnezed, vannak szinesznok, akik egy gyereket se szultek, mig ott van Angelina, akinek van egy halom, ezert sokszor nyuzott. (Ok, Sandra Bullock orokbefogadott, de megse ment szet x honapra, amig egy terhesseg tart az osszes hormonalis hatasaval a noi szervezetre)

Rengeteget segit a kulso megozeseben, ha egy gyerek se tepi az ember lanyanak az idegrendszeret es persze az is, ha a meglevokre van 1-1 nanny :))


Nekik ez a dolguk, hogy jol nezzenek ki es van is lehetoseguk a legjobbat megkapni az eletben, hogy ez sikeruljon, ido, pihenes, szakemberek, trenerek stb.

109. b486c9cf7d (válaszként erre: 103. - Velvet67)
2014. jan. 20. 20:45

Sandran latszik a kor, ha valaki kozelrol nezi meg es profi smink, vakuk nelkul. Azert a voros szonyegre ugy sminkelnek, hogy az a vakukkal osszedolgozva sokat kendozzon.

Egy uj filmjeben lattam nemreg es a ferjem is mondta, hogy rendesen korosodik.


Mind plasztikaztat szerintem, csak nem biztos, hogy azt mindenkie eszreveszi, minimalis valtozasok, csak hogy fenntartsak a fiatalos benyomast, nem drasztikusan, jelentosen megvaltoztatva a karaktert.

108. b486c9cf7d (válaszként erre: 102. - Gribedli***)
2014. jan. 20. 20:40
Ok a kulsejukbol elnek, az a kajajegyuk, igy muszaj is megtenniuk minden megtehetot azert, hogy az erdeklodes fennmaradjon irantuk.
107. gribedli*** (válaszként erre: 105. - 993dda84ef)
2014. jan. 20. 09:36
Pontosan, akinek szamit, az kovetkezetes, de egy nem kimagaslo termeket is ha rendszeresen hasznal, es alszik eleget, eszik rendszeresen, iszik eleget, sportol, rendszeresen egyik masik kezeles stb. annak szep marad a bore:)
106. gribedli*** (válaszként erre: 104. - Bellavita21)
2014. jan. 20. 09:33
Ha a h-kremrol beszeltek, mint aranyerkenocs, szerintem akiknek ez hasznal rancok ellen, biztos eskusznek ra, de amugy egy vazelin alapu kremrol van szo, szoval arcomra nem kennem, mert kipattognek tole, szemem kore nem kennem, mert a vazelin nekem barmilyen kremben csipi a szemem, de akinek erdes/szaraz a bore, hasznalja nyugodtan, mert testepito korokben is hasznaljak testre verseny elott akinek pl striai vannak, vagy enyhen logo bore, stb. Azonnali hatasa van, es ahogy mondod, atmeneti, mert ok is csak kozvetlenul fellepes elott hasznaljak. Masra nem hiszem, hogy jo, de akinek zsiros bore van vagy kevert, annak egyenesen arthat is
105. 993dda84ef (válaszként erre: 104. - Bellavita21)
2014. jan. 20. 01:50

Sziasztok!:)


Látom Bella te sem tudsz aludni...:)


Anélkül, hogy megnézném az általatok említett személyek jelen képeit, azt gondolom, hogy nálunk inkább a folytonosság a legfőbb szempont. Lehet, hogy nem vettek igénybe drasztikusabb beavatkozásokat, de rendszeresen alkalmazzák a már bevált módszert, nincsenek anyagi korlátok, így akár minden héten, vagy hetente többször is beiktatható egy adott kezelés, ami rengeteget számít, a bőr folyamatos inger alatt van tartva, így nem lazsálhat. Több idejük van relaxálódásra, sportra, pihenésre, ideális életmódot folytathatnak, így a bőrük is ezt tükrözi. A bőrszövet alapvető állapotán szikével nem lehet segíteni, szerencsés genetika hiányában, sőt, amellett is, folyamatosan "foglalkozni" kell vele, megfelelő életvitelt folytatni, és ezt egyetlen beavatkozás sem helyettesítheti.

104. Bellavita21 (válaszként erre: 103. - Velvet67)
2014. jan. 20. 01:29

Én is néztem Sandra Bullock-ot :-) Neki mindig szép volt a bőre amúgy. De ezek olyan természetesek, hogy tuti, hogy egészséges életmód is van mögötte :-)

Az aranyérkenőcsről én is hallottam amúgy :-)Összehúzza a bőrt, de hatása csak átmeneti...

103. Velvet67 (válaszként erre: 102. - Gribedli***)
2014. jan. 18. 14:15

Szia Mindenkinek!

Láttátok Critics Choice díjátadó legszebb ruháit?hihetetlen, ahogy Sandra Bullock kinéz 49 évesen.

Egyik riportjában azt mondta, hogy az aranyér kenőcs jó a karikás szemre és a ráncokra :) persze a kozmetikusok óva intenek ettől.

Vajon mi lehet a titka..... gondoljátok, hogy ő is plasztikázott?

2014. jan. 18. 09:35

De Grizus, ne felejtsd el, hogy mire odaig eljutnak, hogy mindezt megtehessek, mar plasztika es milliok nelkul is szepek voltak, vagy szebbek mimt az atlag, stb.


A legtobb hires szineszno ugy kezdte, hogy tok csoro volt, a szinesztanoda mellett ejszakazott, pincerkedett, koplalt, mert nem volt penze, ennek ellenere bebizonyitotta, hogy jobb, mint a tobbiek valamiben, legyen ez szepseg vagy tehetseg, vagy szexepil, erted, szoval nem ugyanaz, mint amikor azt mondod, hogy "ha lenne annyi penzed".


Hollywoodban rengeteg szepseg szaladgal, akik penz nelkul is azok, es a sok kezelest meg mindent csak akkor tudjak megfizetni mikor mar onerobol eljutottak odaig, nem az van, hogy jon egy csunya no es megszepitjuk es igy lesz hires.


Persze, konnyu a hibaikat emlegetni rosszul sikerult kepeken, de vajon aki ezen lovagol, annak minden kepe tokeletes? Egyaltalan, kisminkelve, beallitva utoleri-e azokat, akik a kepernyon vannak kisminkelve, beallitva? Mert lehet, hogy sminkkel sem ugy nez ki, hogy versenghetne veluk

101. grizus (válaszként erre: 88. - Bellavita21)
2014. jan. 18. 01:08
Mindenfélével kezeltetik magukat, rendszeresen. Lézer, a legkorszerűbb kozmetikai kezelések. Angelinának úgy tudom jó 15 éve aranyszál van a bőrébe húzva, emellett volt Drakula-terápiája is. Ezzel együtt jók az adottságai, szép finom bőre van, sehol egy bőrhiba vagy ragya, viszont az erei áttetszenek, mert nagyon sovány. Szerintem ő elsosorban nem is szép, hanem különleges és nagyon szexi, ez a vonzereje. Olvastam, hogy Brad sokkal hiúbb, mondjuk ő már elmúlt 50, állandóan plasztikáztat a pasi. Egyébként szerintem a hollywoody celebek 90 %-a plasztikáztatott már.
100. gribedli*** (válaszként erre: 99. - Tanti59)
2014. jan. 17. 19:16
Ja, en Angelinarol. Nem plasztikaztatott. Persze, a melleit most igen, de neki szep mellei voltak elotte is, natur allapotban is. Ha nem vetette volna ki, nem kellett volna plasztikaztatni ezt sem, ugy ertem, van, aki azert teszi mert kiuresedik vagy log, tul pici, neki egyik sem.
99. tanti59 (válaszként erre: 97. - Gribedli***)
2014. jan. 17. 19:12

J G -ről írt szerintem

De a másiknak volt TT-nek

2014. jan. 17. 19:10
Cyborg
97. gribedli*** (válaszként erre: 96. - Bellavita21)
2014. jan. 17. 19:07

De miert? Nezted korai filmjeit? Nagyon szep volt akkor is, szerintem nem plasztikaztatott semmit, sot, kezdem azt gondolni, hogy a szajat sem, mert a Cyber-es filmben alig volt 18 eves talan, es mindene ilyen volt, most ugyanaz, csak oregebb, ennyi.


Demi Moore durvan plasztikaztatott es ettol fuggetlenul tag porusu, heges aknes a bore, szoval a plasztika sem minden

96. Bellavita21 (válaszként erre: 95. - Tanti59)
2014. jan. 17. 18:27
jaja, tudom, hogy plasztikázott, állat építettek neki, meg arccsontot, meg a szeme is tök más mint volt....de engem e bőre érdekel....szép, fényes, egyenletes, makulátlan....mi a feét csinál magával?
95. tanti59 (válaszként erre: 90. - Bellavita21)
2014. jan. 17. 12:29
Arcplasztikája volt,....ua mint....Jakubcseknek,Tordai Teri,
94. gribedli*** (válaszként erre: 93. - B486c9cf7d)
2014. jan. 17. 09:30

Szerintem is annyinak nez ki, amennyi idos, de ha megfigyeljuk kozelebbrol, nem volt soha szelsoseges kilengese sem sulyban, sem masban ami az alakjat illeti szoval ez igy onmagaban is kifizetodik, aki hizik-fogy-hizik-fogy, annak rendszerint mar ettol is megnyulik a bore, Angelina pedig mindig ugyanilyen volt. A cigin kivul nem tudnek mast ami ronthatna a boret, nem is az a napozos tipus, es szep arccsontja van, ami plusz elony.


Jo, termeszetesen ott a sok vagas a kezen meg tetkok amiket le szoktak sminkelni de ettol fuggetlenul mindene megfelel a klasszikus szepsegkanonoknak is.

93. b486c9cf7d (válaszként erre: 88. - Bellavita21)
2014. jan. 16. 20:50
Szerintem Angelina pont annyinak nez ki, mint amennyi, nem tartja magat kulonosebben jol, viszont szep.
2014. jan. 16. 17:40
Egyebkent egy musorban egyszer lattam fenykepet es videot Angelina Jolie anyukajarol (meghalt koran), es gyonyoru no volt, Angelina pedig tisztara az anyja, szoval csaladi vonas is, jo az alap:)))
2014. jan. 16. 17:32

Szerintem ez reklamfogas, lehet, hogy azt sem tudja, mit reklamoztatnak vele:)

Vagy tudja, es fizetnek erte.


En hasznalok hialuronsavas gelt, 40%os es fizetek erte 19eurot, igaz, nincs ilyen pazar, aranybetus csomagolasa es nem reklamozzak sztarokkal, de a borgyogyaszom azt mondta, hogy a mai allas szerint, barmit teszel egy ekkora doboz krembe, meg ha a legprofibb anyagokrol van szo, akkor sem lehet tobb az eloallitasi koltsege 50 euronal (meg ha aranyat tesznek bele, annak is csak 20euro grammja!), tehat az osszes tobbi amit fizetsz, az reklam, de valojaban sok kremnel ennel is tobb, mondjuk 10% a krem valodi erteke az egesz arbol, vagyis gyogyszeresz ennyibol kikeveri neked.


Masreszt a parfumeriaban barki vasarolhat, ezert nem tehetnek bele sokat, szabalyok vannak arra is, hogy mig egy gyogyszertari krem tartalmazhat hialuronsavbol 40%ot is, a parfumerias csak max 5%ot. De az utobbi tobbe kerul


Angelina jol nez ki amugy, de nem hiszem, hogy ezt csak a kremnek koszonheti, inkabb az egesz eletmodjanak

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook