Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépség, egészség és fiatalság - a táplálékkiegészítőkkel fórum

Szépség, egészség és fiatalság - a táplálékkiegészítőkkel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
240. Bellavita21 (válaszként erre: 238. - Velvet67)
2014. jan. 31. 12:34

Velvet,


Megnéztem ezt a phitoceramidot. Nem mondják meg, hogy mi van benne, nekem meg ez így semmit nem mond. El akarnak adni valamit képekkel, amiről semmi tudományos infót nem tudok.


Ha ugyanerre a hatóanyagra rákeresek, találok az iherb-en is terméket. Az nem ennyire népszerű....


[link]



Itt van egy video, amit megnéztem:

[link]


Ez kvázi egy búzából kivont cucc, ha gluténallergiád van, ne szedd. A promótált termék extrán túlmarketingelt és túlárazott, ugyanaz a hatóanyag olcsóbban is hozzáférhető (Life Extension terméke).

239. Bellavita21 (válaszként erre: 237. - Rita1116)
2014. jan. 31. 12:13
Rita, olvastad? van benne valami új?
238. Velvet67 (válaszként erre: 233. - Grizus)
2014. jan. 31. 10:23

Sziasztok! nem is azért osztottam meg, hogy vásároljunk, de most újra rákattintottam, nem ezt néztem...! :))) mintha kicserélték volna az oldalt

Az utóbbi évben egyébként nagyon sokat fogyott a Barinőm... akkor azért küldte át.

Én a ráncaimmal vagyok elfoglalva, így valamiért erre az oldalra jutottam, amikor rákattintottam:

[link] ahol

Phytoceramides arc feszesítő peptid bizonyítottan csökkenti a ráncokat. Segít megőrizni a nedvességet stb. Próbálta vagy szedi néha valaki itt? Mi erről mi a véleményetek? Valamikor ősszel kipróbálom, de egyelőre úton van nekem 250 napi kollagén plusz külön hialuron:)

2014. jan. 31. 08:14

EZT ÉRDEMESELOLVASNI!

Dr. Lenkei Gábor: Kézikönyv szépülni vágyóknak

236. gribedli*** (válaszként erre: 232. - Grizus)
2014. jan. 31. 08:09

A bor ph-ja normalis esetben 5.5 (ez a borsemleges de enyhen savas kozeg, mert a semleges az 7)


Ezert tudnod kellene, hogy amiket hasznalsz, lemosotejtol tonikig kezdve mindennek ennyi legyen.


Amikor hamlasztunk, azt hasznaljuk ki, hogy 5,5-nel savasabb kozegben a borod hamlik, vagy egy nagyon savas kozegtol (ha valakire sav cseppen), szo szerint megeg a bor, felolvad, es mikor begyogyul, simabb lesz ott, sulyosabb esetekben nem is maradnak porusok.


A kozmetikaban a savaknak ezt a tulajdonsagat hasznaljak ki, semmi koze ahhoz, hogy a te szervezeted savas vagy sem, ennek ahhoz van koze, hogy a sav roncsolo hatasu es a helyen simabb bor keletkezik mikor begyogyul. Kicsiben ezt produkaljak a savas kremek, mert ha nem egeti le csontig a bort, hanem kontrollalt, icipicit roncsol, akkor az eredmeny egy szep bor.


Ha citromlevet kensz a borodre, az is savas, egy sav, de nem tud ugy hamlasztani mint egy krem, mert a citromleben nincsenek kontrollalo anyagok, a kremekben meg igen. Ezert a krem rajtad maradhat 12 oraig is

235. gribedli*** (válaszként erre: 231. - B486c9cf7d)
2014. jan. 31. 07:59

Folsav es omega3 mindketto nagyon fontos, de ha egyutt szeded oket, semlegesitik egymas hatasat, egyik sem szivodik fel, szoval olyan, mintha egyiket sem vetted volna be. Ezt az utolso terhessegemnel magyarazta el a dokim, hogy kulon kulon szedjem es teljen el sok ido egyik-masik kozott. Mindegy, melyiket teszed reggelre csak ne egyszerre (en a folsavat szeretem inkabb reggelre tenni).

Folsavat amugy egesz eletunkben annyit kellene mint terhesseg alatt, mert a verkepzeshez is kell, megis, erre sem figyel oda a legtobb no. Minden honapban megjon es vert vesztunk, megis mindenkinek csak terhesseg alatt jut eszebe

234. grizus (válaszként erre: 233. - Grizus)
2014. jan. 31. 06:45
Van olyan kép, amit egy rakás helyen láttam már, mint előtte-utána fotót.
233. grizus (válaszként erre: 221. - Velvet67)
2014. jan. 31. 06:45
Hát nem tudom, lehet, hogy jó ez a cucc, de az oldala nagyon gyanús. Kiretusált, photoshopolt fotók és a szokásos trükk, hogy "csak ma" ennyi.
232. grizus (válaszként erre: 217. - Gribedli***)
2014. jan. 31. 06:44
Értem. Bár egy kicsit fura nekem ez a sav-dolog, mert úgy tudom a bőrünk is csak attól savas, mert a szervezetünk is el van savasodva. Normál esetben lúgos lenne az is.
231. b486c9cf7d (válaszként erre: 227. - Gribedli***)
2014. jan. 30. 21:40

Mi a gond a folsavval es halolajjal?

Apropo, folsavat (folic acid) nem ajanlott szedni. Nekem itthon 5-MTHF van.

Szinte minden B vitaminnak van tobbfele formaja, meg nem talalkoztam olyan multival, ami minden hatoanyagot a legjobb formaban tartalmazott volna :(

Mi mindent kulon szedegetunk es van, amiket egyszerre nem lehet, de az omegarol es folsavrol meg nem hallottam.

230. Bellavita21 (válaszként erre: 225. - 993dda84ef)
2014. jan. 30. 15:50
bakker, 108 oldalt nincs idegzetem végigolvasni ezredszer ugyanarról... A szalagcímek, fejezetcímek mindent elmondanak :-)
229. gribedli*** (válaszként erre: 225. - 993dda84ef)
2014. jan. 30. 13:16
:D
228. Velvet67 (válaszként erre: 227. - Gribedli***)
2014. jan. 30. 13:12

akkor most már tudom, hogy "tudat alatt" miért nem csípem a multivitaminokat...

bár külön-külön meg néha elfelejtem...

227. gribedli*** (válaszként erre: 218. - 993dda84ef)
2014. jan. 30. 13:02

Igen, es sokan nem tudjak, hogy a multivitamin is olyan dolog, hogy nem lesz soha pontosan annyi, amennyi kell, eleve sok vitamint kulon kulon kell szedni, mert antagonistak, nem azt mondom, hogy artalmas, ha egyutt vesszuk be, inkabb, hogy semmit sem csinal, mert egyik sem engedi felszivodni a masikat, pocsekolas.


Ilyen a folsav es az omega3 is (oke, ez nem vitamin) meg meg van par ilyen paros, a dokim a lelkemre kototte, hogy soha ne egyszerre hanem egyiket este, masikat reggel.


Erre birom, hogy egy baratnom ebbe is belekot, mondvan, neki olyan multivitaminja van, amelyik egyszerre tartalmazza mindkettot, miert is nem veszem azt???:DDDD


Velem is elofordul, hogy minden falat elott elgondolkozom...de latom az eredmenyeket.

226. 993dda84ef (válaszként erre: 225. - 993dda84ef)
2014. jan. 30. 12:59
Bocsánat, vmiért abban a hitben írtam az előbb, hogy a TCA fórumon járok éppen, így oda szántam az alábbi okoskodást a napfényről!:)
225. 993dda84ef (válaszként erre: 224. - Bellavita21)
2014. jan. 30. 12:55

:)))))))Ezt megkönnyeztem Bella, 108 oldalt ilyen tömören összefoglalni művészet!:)))))


Azért remélem, ha elolvasom ennél egy cseppet jobban elmélyíti sekélyes ismereteimet!:)


Remélem minden rendben veled, bőröddel, vigyázz a hóval, a friss hó az UV sugarak akár 80%-át is visszaveri, míg egy tengerparton ez az érték kb. 15-20%!!

Sőt a visszaverődő sugárzás olyan bőrfelületeket is érint, amit nem védenél feltétlenül. (állal alatti rész, orrlyukak...)

A hó a legkomolyabb "veszélyforrás" hámlasztások idején...

2014. jan. 30. 12:31

Jaj csajok, most látom, mennyi hozzászólás volt, amíg nem voltam :-)

Rékabéka, köszi a doksit, letöltöttem, átfutottam- a lényeg a nyers zöld zöldségek :-)

Ir a vitaminokról is, nem támadja...

223. Rolando90 (válaszként erre: 222. - Rolando90)
2014. jan. 30. 12:05
fájdalmas bevatkozás nélkül :))
2014. jan. 30. 12:04

Tudok egy új arckezelő technológiát!!

Hatékonyan csökkenti a kisebb és nagyobb ráncokat.

Eltünteti az arcon és nyakon kialakult zsírpárnácskákat.

Erősíti az arcizmokat, és feszesíti a bőrt.

Külsőd néhány hét alatt 10 évvel fiatalabbá válhat ! ;)

2014. jan. 30. 09:59

Sziasztok!

Ezt tegnap az egyik külföldön élő Barinőmtől kaptam, aki kozmetikus...

Nem igazán szoktam faggatni, mi a titka a fiatalságnak, talán 3 éve kérdeztem tőle, hogy szerinte mivel lehetne lassítani az öregedést.

[link]

érdemes utána olvasgatni itt-ott.

220. 993dda84ef (válaszként erre: 214. - Gribedli***)
2014. jan. 30. 09:08
Kben a 2. cikkben szereplő pasasnak van egy könyve "Super Immunity: The Essential Nutrition Guide" címmel, ha ezt beírod a google keresőbe, megtoldod még egy "pdf" -el, azt hiszem az első vagy második találattal már le is tudod tölteni. Tegnap csak belelapozni volt időm, elég hasznosnak tűnik elő blikkre, de egyelőre nem nyilatkozom róla, csak gondoltam ajánlom nektek elolvasásra, mielőtt kimegy a fejemből(ez is).
219. 993dda84ef (válaszként erre: 216. - Gribedli***)
2014. jan. 30. 09:02
Ezek szerint azért ott sincs szó nagy titkokról, a befolyásolhatatlan genetikai alapcsomag mellett a megfelelő életmód a kulcs, ez viszonylag jó hír, a tengeri levegő hiányára majd kitalálok vmit...:)
218. 993dda84ef (válaszként erre: 214. - Gribedli***)
2014. jan. 30. 08:57
Bosszantó, hogy minél jobban beleásod magad egy témába, annál nehezebb meghozni bizonyos döntéseket, mert egyre több nézőpontos lesz ugyanaz a kérdés, amit korábban, "tudatlanul" elfogadtál helyesnek vagy helytelennek, az egyszerre mindkettő lehet, és ilyenkor jön a mérlegelés, mit áldozzak be....én ettől megőrülök, lassan minden bevitt falaton elgondolkozom.:)
217. gribedli*** (válaszként erre: 213. - Grizus)
2014. jan. 30. 08:20

Nem a hamlaszto fole teszem a szokasos kremet, hanem a hamlaszto egy nappali vagy ejjeli krem formajaban van. Ha kombinalom mas kremekkel, mindig egyiket este, masikat reggel teszem, nem egyszerre.


A hamlaszto kremek es a pakolas kozott az a kulonbseg, hogy a kremnek szabalyozva van a ph-ja vagyis egesz nap azt a savas kozeget garantalja, enyhen, a maszkok viszont azonnal produkalnak egy savas ph-t de ez fel ora mulva el is mulik es leszedheted (a maszk nem szivodik a porusokba, a krem igen)


A jobb hamlaszto kremekben van egy olyan hatoanyag, ami enyhen kitagitja a porusokat, hogy a krem savas komponensei fel tudjanak szivodni egy kicsit melyebbre a porusokba, igy azoknak a belsejet is tisztitjak egy kicsit jobban, mig a maszk csak a feluleten hat. Idovel persze a porusok kisebbek lesznek mindkettotol, de csak azert, mert a tag porus egy tolcserhez hasonlithato ureg es lecsiszolva(hamlasztva) a tolcser felso reszet hosszutavon, rendszeresen, egy kisebb tolcsert kapsz, ami nehezebben tud feltelni faggyuval stb. stb.

216. gribedli*** (válaszként erre: 210. - 993dda84ef)
2014. jan. 29. 15:58

Az olaszok a japánok után a legmagasabb átlagéletkorúak, és vannak akik azt mondják, hogy ezt a mediterrán étkezésnek is köszönhetik, szerintem egy ilyen mix az étkezés és az életforma között. Sok zöldség, nagyon sok, és tengeri halak az, ami előny, és maga a tengeri levegő, ami jódban gazdag.


Mert megfigyeltem, hogy akik idejönnek, kelet-európai emberkék, idejönnek soványan, és a tésztától, pizzától igencsak elhíznak ők is, de mondjuk jobb színük van, ami a bőrüket illeti, vagy a hajukat, egészségesebbek. Szóval tuti, hogy számít ez a hozzáférhetőség a friss dolgokhoz, viszont a tészta-pizza az mindenkire ilyen hatással van:D


Nagyon kevés lányt, nőt látok cellulitisszel ennek ellenére, a tengerparton nagy sétákat tesznek a hideg vízben, tök jól leapaszt, plusz eleve az, hogy itt nemcsak heti 2x de akár többször is eszik az ember tengeri cuccost, eleve segít abban, hogy nem alakul ki, vagy hamarabb elmúlik. A standard olasz nő, mint minden mediterrán nő, gyönyörű és érzéki fiatalon, és idős korára nagyon szét tud esni, de itt is kétféle csoportba oszthatod őket: törődik magával vagy nem törődik magával:)


Akik törődnek magukkal, ugyanolyan szépek maradnak idősnek is. Hajlamosak a bőrtípusuk miatt a foltosodásra, anyajegyekre, ami ránk meg nem annyira jellemző, és észak-dél között is vannak különbségek, északon vannak szőkék, vörösek,nem sok, de van, délen még ritkább, és délen az emberek kövérebbek, nagyobb adagokat esznek, a tipikus északi olasz nő pedig salátán-mozzarellán él.


Én azt látom, hogy gyerekek után elkezdenek kicsit nem odafigyelni. Smink: nagyon keveset sminkelnek, nagyon naturál az egész (kis terra, spirál, szájfény, slussz), ha ennél többet sminkelsz, már rád mondják, hogy műnő, de oké, nekik ennyi tényleg elég is, mert a színeik mások. Egy fehér bőrön ugyanez nem mutat ennyire jól.

215. gribedli*** (válaszként erre: 211. - B486c9cf7d)
2014. jan. 29. 15:39

Igen, eleinte volt is problémám, nemcsak az extraszűz olívaolaj ízzel, hanem eleve egy tömény valaminek tűnt, nem finomított, nem hőkezelt, így nem úgy viselkedik, mint a napraforgóolaj, amihez hozzá voltam szokva, kicsit nehéz volt a gyomromnak, én nagyon keveset használtam egy ideig, mert zsírosabbnak tűnt vele minden.


A balzsamecet akkor oké, az IGP az bio, sőt, mi más lehetne egy modenai, ha nem bio, ebben megbízhatsz. Az angliai az pedig hamis. Nem létezik más balzsamecet, úgy értem, csak itt termő szőlőből és itteni fahordókban érlelt, stb. stb. Le lehet utánozni, de akkor sem lesz balzsamecet, ezért is van rajta az igp jelzés, nem mondom, hogy az az angol egyértelműen ártalmas, használd nyugodtan, de nem ugyanaz.


Ha valahol fel van tüntetve a modenain, hogy mennyi idős, akkor az is számít, általában ár szerint a fiatalabbak 5-7 euro körül mozognak, a 25 éves pedig olyan 25-30euro, plusz vedd figyelembe szállítási költség, stb.


Annyi a különbség, hogy ha ilyen különleges, 25 éves ecetet találsz, abból tényleg elég napi 1 mokkáskanálnyi is, vétek salátára tenni, és felesleges ennél több, míg a másikból ajánlott napi 1-2 evőkanál bármibe a nap folyamán. Az öregebb az sűrű is, inkább ilyen szósz jellegű és pici üvegcsében árulják.

214. gribedli*** (válaszként erre: 209. - 993dda84ef)
2014. jan. 29. 15:29

Elolvastam mindkettőt, köszi:)


Nyersen a sárgarépát pürésítve képtelen lennék megenni, szóval szóba jöhet akkor egy sárgarépalé, ha nyersen akarnám enni, és így megnyugodhatok, hogy felszívódik a karotén, ezután így csinálom. Általában gőzölve szoktam, vagy párolva, vichy-módon, vagyis pici vaj, víz, kakukkfű, és az eredeti receptben van egy pici cukor is, de enélkül szoktam. Vagy gőzölve és olívaolajjal, ezt már előtte is tudtam, hogy a zsiradék az mindig kell mellé, de megnyugtató volt a cikk, hogy van rá mód, hogy nyersen is kizsigereljük:)))


Ami a másik cikket illeti, karfiolt, brokkolit csak a tisztítás közben szoktam nyersen enni, mittudomén a torzsát, vagy egy-egy darabkát nyersen, de a többit gőzölve ezt is, vagy főve. A hagymát asszem nyersen ki fogom hagyni, a paradicsomról amit mondott, azzal totál egyetértek, ugyanis ez tény, hogy a passata-ban több likopen van, de a tripla sűrítményben még több.


A polifenolok és a bétakarotén nem érzékenyek hőre, de pl a folsav az igen (40%-a is elveszhet)és a C-vitamin még jobban. Ezeket már régebben is tudtam, de döntenem kellett, hogy melyiket "áldozzam" fel? Mivel c-vitaminból és folsavból nagyon jó kiegészítőket lehet kapni potom áron, szóval fel is szívódik és olcsó is, ugyanezt a polifenolokról nem mondhatjuk el, nincs olyan olcsó készítmény, amiben ezek mind megvannak, ezért ennek a javára döntöttem.


És amikor lehet, megeszem nyersen is, pl. a spenót, ha zsenge, fiatal, szezonban, akkor nyersen eszem, amikor meg az a vastagabb levelű, akkor párolva. Amúgy az lenne a legjobb, ha lenne zsenge fajta egész évben...:)

213. grizus (válaszként erre: 183. - Gribedli***)
2014. jan. 29. 03:09
Ezt sose értettem, hogy felteszitek ezeket a hámlasztókat és rá a szokások krémet? Akkor mitől és mikor fog hámlasztani? Lehet, hogy butának tűnik a kérdés, de én úgy képzelek el egy hámlasztót, mint egy pakolást.
212. grizus (válaszként erre: 182. - 993dda84ef)
2014. jan. 29. 03:08
Hm, hm. Azt hiszem, kipróbálok egy alkalmat, és az alapján döntök a kúrát illetően. Igen, valami erősebb szer kell, ez lehet, hogy csak olyan kis tuning, de nem elég. Köszi.
211. b486c9cf7d (válaszként erre: 208. - Gribedli***)
2014. jan. 28. 21:26

Szerintem az extra szuz se teljesen tiszta itt felenk.

Egyebkent ha valaszthatok, spanyol oliva olajat veszek, annak kevesbe kesernyes vagy eros az ize, mint az olasznak, ha megszoktad, nem erzed, de erdemes oket osszehasonlitaskent kiprobalni, van kulonbseg.


Az I.G.P rajta van a balzsamon, modenai, a masik organikuson nem talaltam ilyen jelzeseket, de az nem modenai, Aspall, itt keszitik Angliaban.

Koszi, hogy emlitetted, eztan figyelni fogok ezekre :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook