Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szépség, egészség és fiatalság - a táplálékkiegészítőkkel fórum

Szépség, egészség és fiatalság - a táplálékkiegészítőkkel (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
180. 993dda84ef (válaszként erre: 151. - Grizus)
2014. jan. 26. 16:06

Igen, az átlagból kiemelkedő tehetség, vagy adottság megszépíti az adott személy külső megjelenését is, vagy inkább vonzóbbá, érdekesebbé teszi azt, ez minden vonatkozásban igaz, legyen az egy feltűnően jó hang, vagy érdekes hangszín, kiemelkedő kézügyesség, briliáns elme, ezek mindig nagy vonzerőt képviseltek, függetlenül az adott személy tényleges külső adottságaitól. Ha választhatnék én is egyértelműen ezek közül mazsoláznék, és nem a hosszú combok pulthoz igyekeznék, ahova egész életemben vágyakoztam...:)


Viszont ha ezek egyike sem adatik meg, akkor nyilván más lesz a prioritás, sajnos nagyobb eséllyel elkaszál el a felszínesség.

179. Velvet67 (válaszként erre: 178. - Gribedli***)
2014. jan. 26. 12:41

teljesen igazatok van.... csak az a baj, hasonló dolgokhoz ki sem kell tennünk a lábunkat az országból!

Nemcsak a földjeinket de a táplálékainkat is szennyezik, pl. hallottatok róla, hogy vannak helyek ahol már az élesztőt is aromával helyettesítik? sajnos számtalan példát lehetne mondani...

2014. jan. 26. 09:38

Amugy nem hagyjak annyiban a dolgot orszagos szinten, csak nagyon nehez ezt igy utolag rendezni. Ha felfedeznek egy-egy iluen szemet lelohelyet, akkor megprobaljak kiasni, osszeszedni, elraktarozni szabalyosan, de addigra mar eresztett valamit a foldbe. Rendszerint ugy nez ki, hogy valaki talal kozteruletet egy fekete patakot vagy szemetmaradvanyokat epitkezes soran stb.


Ezek mind mind csak a csucsa a jeghegynek, mert a privat foldeken levo es meg rejtett szemetet nem most fogjak megtalalni. Ezenkivul ugyanugy, ahogy otthon is, a politikusok nem mindig szoktak az allam altal kijelolt penzosszegeket arra kolteni, amire kell, hanem villat vesznek belole meg dzsipet, elmennek nyaralni stb. Igy hiaba lett utalva a penz, nem valosul meg a cel, ez is ugye gyerekcipoben jar. Bizom benne, hogy az evek soran valami valtozik majd. Eszakon az olaszok nem ennyire felelotlenek, az emberek belso kesztetesbol is rendesen csinaljak a szelektivet, torodnek a kornyezetukkel, tisztabb az utca is, nemcsak a lakason belul.


Kicsit elkanyarodtunk a tematol:)

177. b486c9cf7d (válaszként erre: 175. - Gribedli***)
2014. jan. 25. 21:19
szornyu!!
176. peonia53 (válaszként erre: 175. - Gribedli***)
2014. jan. 25. 12:57
Igen ez elszomorító, és nem lehet tudni ehhez hasonlókkal hol találkozunk utazásaink során.
175. gribedli*** (válaszként erre: 173. - Peonia53)
2014. jan. 25. 10:36

Calabriaban a veszelyes hulladekok mar evek ota el vannak asva, letezik calabriai maffia is, nemcsak sziciliai, es a maffianak is koszonheto ez az egesz (megveszik olcson a termofoldeket es nemet vagy olasz vagy mas veszelyes hulladekokat elasnak ott, ebbol csinalnak penzt, mert az adott cegeknek olcsobbra jon ki elasni, mint semlegesiteni a torvenyes modon). Mivel a nem szakszeru modon vannak tarolva ezek a dolgok, leginkabb aszbeszt, de folyekony cuccok is, a nem megfelelo kontener az evek soran kireped stb. Es a foldbe ereszti a mergeket, de ez nemcsak azokat a termofoldeket erinti, ahol el van asva, hanem a szomszedosakat is. Nem tudhatjuk, hogy egesz pontosan hol van a veszely, mert szetszorva vannak a teruleten, csak a folyamatos bevizsgalas adhat egy garanciat, szoval a bevizsgalt termekek biztonsagosak, de ez sem mindig, mert a maffia kitanittatja a tagokat torvenyes uton kornyezettel kapcsolatos szakmakban, egyetemi vegzettseggel es igy maga is meghamisithatja az ottani kivizsgalas eredmenyet. Ha kijut onnan a termek, mas teszta, mert mas is bevizsgalja es kiderul. De az ott eladott dolgokrol nem.


A tenyek, hogy megvizsgaltak a legfiatalabb korban elofordulo rakos daganatok miatt meghalt vagy megbetegedett emberek lakohelyet (es ezt a vizsgalatot nem lehet meghamisitani), vagyis a 30-35 eveseket, mivel ebben a korban a legalacsonyabb az elofordulasa a raknak, ha ennel oregebb vagy, mar mas tenyezok is kozrejatszanak, maga az oregedes is egyaltalan, mig a gyerekeknel meg mas miatt fordul elo, szoval lenyeg, a 30-35 evesek kozott Olaszorszagban, a calabriai 30-35 evesek kozott 4x annyian betegszenek meg rakban mint barhol mashol az olaszoknal. Vagyis orszagos szinten ezerbol 7 ember, Calabriaban 29 ember. Ez szerintem nagyon aggaszto. En nem mennek oda, de ez nem jelenti azt, hogy minden resze mergezett, es azt sem, hogy egy egyhetes nyaralas alatt tortenik veled valami. Az ott elok nap mint nap isszak a mergezo vizet, eszik a mergezo zoldseget, a mergezo fuvel taplalkozo allatok husat, nem egy hetig, hanem evtizedekig. Borzaszto.

174. grizus (válaszként erre: 171. - Peonia53)
2014. jan. 25. 00:51

Szia. Köszönöm, kedves vagy, hogy ezt írod. Igen, kellene nyitnom, vannak is terveim, pl. a tai-chi érdekel, meg hasonló nyugisabb mozgások. Tánciskolába még nem merészkednék el...

Majd kérdezek Tőled priviben is.

173. peonia53 (válaszként erre: 169. - Gribedli***)
2014. jan. 24. 15:39
calabria nagyon szép, nyáron ott voltam a lányomékkal, Tropea, Capo vaticanó, ezt a veszélyes hulladékot nem reklámozzák.
172. b486c9cf7d (válaszként erre: 169. - Gribedli***)
2014. jan. 24. 15:12

A bezartsag miatt aranyaiban ott tobb, mint mashol.

A magas eletkor ennek nem mond ellent, a Habsburgok kozul is sokan eltek meg hosszu eletkort, hogy az emlitett peldamnal maradjak.

Vagy ha a kutyak nemesiteset nezzuk, ott is vannak pozitiv, ugyanakkor negativ hatasai is, amik a fajta kitenyesztesenek koszonhetoek. Van, hogy pozitiv tulajdonsagok is felerosodnek.

171. peonia53 (válaszként erre: 149. - Grizus)
2014. jan. 24. 15:02

Szia!

Már írtam nekem is problémás a bőröm lassan már 50 éve.

Én is mindig szerettem volna szép bőrt (hazudnék ha nem igy lenne)

Viszont tudtam vele együtt élni, soha nem adtam fel hogy szebb legyen.

A hasznos elfoglaltságok, célok, gyerekek, mindig voltak-vannak ami visz előre.

Nagyon jó találmány az alapozó, mert fiatal koromba is, korrigálni tudtam a nem baba bőrömet.

Nem éreztem ezáltal magam kevesebbnek, hangsúlyozd azt ami a legszebb legjobb benned. Pl.nekem a derekam a mai napig vékony, én azt hangsúlyoztam, fiatal koromba is igy szerintem nem az arcom nézték. Írtad hogy szép hajad van szemed is szép, ez is nagy vonzerő, hangsúlyod ezt.

Fiatal vagy nyüzsögj ,pörögj.

Én most 61 évesen kacérkodom a tánciskolával. A kökin láttam (Keleti).

Sok minden jár a fejembe, mivel tehetném még színesebbé nyugíjas éveimet.

Pesten még több lehetőség van.

2014. jan. 24. 14:57
Most mar (kulon:)
169. gribedli*** (válaszként erre: 168. - B486c9cf7d)
2014. jan. 24. 14:54
Szardinian a legmagasabb az atlageletkor az olaszoknal es ott talalhato a legtobb 100 evnel idosebb olasz. A tobbit nem tudhatom, ugy ertem degenerativ betegsegek mostmar szinte mindenhol vannak, ha Szardiniat nezem, ott van egy amcsi bazis, de Calabriaban meg rengeteg a veszelyes hulladek elasva. Mondjuk ezt mindig is mondtak, hogy az angolok is azert csunyak eleg gyakran, mert szigetorszag, ettol fuggetlenul a szardok (bocs, igy hivjak a bentlakokat:D) nagyon szepek, a nok is de a ferfiak is, nekik akkora kart nem tudott okozni ez a bezartsag.
168. b486c9cf7d (válaszként erre: 167. - Gribedli***)
2014. jan. 24. 14:48

Sok-sok korabeli abrazolasbol kovetkeztetni lehet az abrazoltak egeszsegere, ebbol konyveket is irtak, hogy torteneti forrasok es mualkotasok alapjan melyik ismert embernek milyen betegsegei voltak es ez azert is fontos, mert esetlegesen megmagyaraztak viselkedeseket, tetteket, ami a poziciojukbol kifolyoan a tortenelemre hatast gyakorolt.

Amit mi hulye abrazolasmodnak latunk, az a hozzaertonek sokat elarul, keztartas, kezforma, allkapocs, szemek, tartas, ha idealizaltak volna, ezek a jegyek nem lennenek eszrevehetoek.


Azokban a csaladokban, ahol a 8 nagyszulo helyett csak 4 volt, minden elofordult hatvanyozottan. Mivel sok sejtesuk nem volt a genetikarol, szerettek maguk kozott hazasodni, hogy megmaradjon a vagyon, kesz szerencse volt, ha masik orszagba, nem verrokonokhoz kuldtek egy fiatalt hazasodni.

A mai napig megfigyelheto szigeteken is, hogy sokkal tobb a degenerativ es egyeb betegsegek halmozodasa (pl. Szardinian kiemelkedoen sok)

167. gribedli*** (válaszként erre: 164. - B486c9cf7d)
2014. jan. 24. 14:28

Ne tudd meg, annyira kivancsiva tett a dolog, hogy nezegettem korabeli kepeket, de mindenki hulyen van abrazolva, sosem fogom megtudni, hogy hogyan volt karikas a szeme ugy, hogy az vonzo legyen. Nekem is volt pm tulmukodesem es kidulledo szemem, szerintem nem szep latvany, szerencsere atmeneti volt, de sulyosabb esetekben muteni szokas a szemet is, hogy a kidulledes leapadjon.


Mondjuk lehet, hogy van benne valami, Elizabeth bika volt es a bika horoszkopu embereknel gyakoribb a pm miatti kidulledes, ki tudja? 600 evvel ezelott ritkabb volt es mint ilyen, erdekes, szexi, fogalmam sincs:)

166. peonia53 (válaszként erre: 143. - 993dda84ef)
2014. jan. 24. 14:27
Már írtam máskor is, vannak idős egyszerű akár 80 éves hölgyek, látszik a naturságuk, semmi smink és olyan szépek, ilyenkor arra gondolok, jó lenne ilyen szépen megöregedni. Remélem működik a vonzás törvénye, és így lesz.
165. b486c9cf7d (válaszként erre: 163. - Gribedli***)
2014. jan. 24. 13:56

A karikas, dagadt szembol gondoltam a gulure :)

A gulu altalaban pajzsmirigyproblemakra utal es ez meg is magyarazza miert volt gyakori a kretenizmus is az utodok kozott pl. a Habsburgoknal.


Lehet csak verszegeny volt akkor ;)

164. b486c9cf7d (válaszként erre: 162. - Gribedli***)
2014. jan. 24. 13:52
Lehet a szeme nem olyan karikas volt, amitol megijedunk, hanem masmilyen. Nem tudom leirni, milyenre gondolok, de karikas szem is sokfele van. :)
163. gribedli*** (válaszként erre: 161. - B486c9cf7d)
2014. jan. 24. 13:31

:DDD gulu szem!


Amugy igaz, a duci csak azert es akkor volt divat, amikor mindenki ehezett. Sot, elotte meg egyaltalan nem, mert ha futni kellett, a duci hatranyban is volt, szoval oseink nem voltak ducik

162. gribedli*** (válaszként erre: 159. - B486c9cf7d)
2014. jan. 24. 13:25

Igen, de ez nem egy keresztbe kasul kotott frigy volt.

IV Eduard (fiatal csavo, nagy szivdogleszto pasi volt, mindenkit leapolt a kornyezeteben) el volt igerkezve mas menyasszonynak.


Elizabeth Woodville egyszeru nemes volt, es veletlenul ismerkedtek ossze, nem volt koze sem a kiralyi celokhoz, egybol beleszeretett a csajba (a mar emlitett karikas szemek:D), es titokban osszehazasodtak. A kiraly akkor jelentette be, amikor el kellett vennie azt a masikat, hogy nem veszi el, mert szerelmes Elizabethbe. Jo, ot is megcsalta aztan, de nem gyakori, hogy egy kiraly szerelembol es ne erdekbol hazasodjon, szoval nagyon szep lehetett es nagyon megbabonazhatta mashogy is, hiszen a kiraly barkit megkapott, miert kellett volna elvennie?:)

2014. jan. 24. 12:47

A regi es mai idok kozott oriasi a kontraszt minden szempontbol.

Regen az emberek orultek, ha jol laktak- ma ezzel szemben boseg van.

Regen az emberek szamara normalis volt, hogy a gyerekek egy resze, tiredeke elte csak meg a felnottkort, a nok elete ugyanugy mig szulokepesek voltak, allando veszelyben forgott- a tulvilagra jobban koncentraltak, mint ma. Az elet nyersebb volt, kevesbe idealizalt a muveszet is- szerintem nem feltetlenul idealizaltak, hanem a korulmenyek, a taplalkozas, eletmod es felfogas olyan nyomiva tette az embereket, ahogy azok abrazolva voltak. Az, hogy sablonokat kovettek mindenkor, az mindig is az emberi kultura resze volt.


Most sokan vagyunk, van mit ennunk, igy sok a felesleges energiank- ennek az energianak a fuggvenye a szexualis szabadossag- ha nincs mit enni, nincs arra se enerdzsi, igy most igazan hiu a vilag, uralkodik az embereken a kisebbrendusegi erzes, komplexusokat generalunk, ami regen az elet igazi zordsagat adta, az helyett most magunknak csinalunk problemat, hajszoljuk a jobbat (ez ma a norma), tobbet es pesze magunkat, idegbetegek vagyunk olyan dolgoktol, amin evszazadokkal ezelott csak nevettek volna, ha megertik.


Amig es ahol fennallhat az ehhalal, ott a koverseg volt az idea.

Mivel osztonlenyek vagyunk, nem lehet csak a belso ertekeket eloterbe helyezni, mert nem eleg a belso szepseg az egeszseges utodok letrehozasahoz, kell hozza legyen biologiai, genetikai potencial is.


Egyebkent a gulu szem tipikusan a belterjes uralkodocsaladokra volt jellemzo (pl. Habsburgoknal ez mar odaig terjedt, hogy szinte mindnek hosszu arca volt, kiallo, lecsungo also ajka, bulldog harapasa, gulu szeme es meg egy csomo jellegzetessege, ami naluk evszazadok alatt kitenyesztodott.)

160. Velvet67 (válaszként erre: 159. - B486c9cf7d)
2014. jan. 24. 11:57

ha valamelyikről látunk is festményt (uralkodók, nagyurak) biztosra vehetjük nem is fedi a valóságot, mert szegény festőművésznek repült volna a feje...:)


nekem a Willendorfi vénusz jutott az eszembe, archeológusokat elégé megosztja.

Régen a teltkarcsú, időnként a kövér emberek testesítették meg a szépséget, termékenységet, jómódot. Egyes afrikai országokban még mindig így van.

Ma meg? loholunk a divat után, hogy megfeleljünk a munkahelyeinknek, barátainknak.... ahelyett hogy a természetes szépséget favorizálnánk és a belsőértékeket helyeznénk előtérbe. Látszat világban élünk.


Amikor egy munkahelyre pályázom, ki sem merem írni a koromat. Szerencsére már nem is kell, mint régen. Így max. a fotómról tudnak saccolni, eldönthetik szimpatikus vagyok vagy sem:)

159. b486c9cf7d (válaszként erre: 158. - Gribedli***)
2014. jan. 24. 11:23

Az uralkodoknak nagy hatasuk volt a divatra- vagyis azt kellett szepnek talalni, ahogy ok neztek ki es a keresztbe kasul kotott frigyek eredmenye volt, hogy igen furcsan neztek ki kozuluk sokan, hat ezert az idealok is olyanok voltak.

Make-up nemigen volt, koran oregedtek, mertt az eletkorulmenyek nem kozelitettek meg a mostanit, meg az akkori elokeloknel sem.

A rang megszepiti az embereket a masik ember szemeben.

Ez manapsag is igy van, akinek rangja, statusza van, arra eleve mashogy neznek az emberek.

158. gribedli*** (válaszként erre: 154. - B486c9cf7d)
2014. jan. 24. 11:09

Ez igaz, es a szepsegidealok akar evrol evre is valtoznak, a ferfiak jobban benyaljak azt, amit rajuk zudit a media, ha egy adott tipusu szepseget nezetnek veluk egyfolytaban, akkor arra kezdenek izgulni, nem erdemes sokat izelni rajta, hogy bizonygassuk:"na de nezd mar, tele van sminkkel", oket nem erdekli, csaknaz osszkep:)


Erdekes, most nezem a The White Queen sorozatot es megerintett a cselekmeny, tetszik nagyon, utana is neztem az eredeti megtortent esemenyeknek. A filmben szerintem sokkal szebb arcra egy mellekszereplo mint maga a foszereplo csaj, de ez csak az en velemenyem, maga a ferfi izles biztos, hogy elegedett a valasztassal:)

Ennek kapcsan utananeztem azert, es megtudtam, hogy Elizabeth kiralyno tobb evvel oregebb volt Eduard-nal es mar volt is 2 gyereke mikor megismerkedtek, megis a kiraly beleszeretett, allitolag gyonyoru no volt es a szepseget (nem viccelek!) a karikas dagadt szemeinek koszonhette!!!


Erted, ami minden no reme, az a kozepkorban pont a szepseg egyik alap kovetelmenye volt:DDDD

157. gribedli*** (válaszként erre: 140. - 5239d91094)
2014. jan. 24. 10:50

Nem, en azt vettem eszre, hogy azok neznek ki oregebbnek, akik cigiznek, napoznak, szoliznak es hiznak-fogynak nyakra fore.


High-end markak? Ezeket is torvenyek szabalyozzak, mint irtam, semmilyen parfumerias cuccba nem tehetnek annyi hatoanyagot, mint amennyit a gyogyszeresz kikeverhet vagy amit a borgyogyasz ir fel, hogy keverje ki a gyogyszeresz. Vichyt, Lierac-ot es a tobbi gyogyszertari reklamozott holmit en sem hasznalom, mert ugyanott vagy, reklam, feleannyi hatoanyag, csak dragabb. De gyogyszeresz altal kikevert kremek, azok igen, hialuronsavas krem, ezen kivul hamlasztasra csak neostrata termekeket. Mondjuk en 20%osakat is es mar 7 eve ezt a markat (ha nem tobb) hasznalom hamlasztasra.


Karacsonyra pedig kaptam(nem mint ajandek, hanem mint alany) egy retinolos maszkot plasztikai sebesz baratunktol, aki borgyogyasz is es neki szivesen vagyok kiserleti eger, ha nem beavatkozasokrol, hanem csak termekekrol van szo, regebben mondtam, hogy nyugodtan megdobhat dolgokkal, amiket ki kell probalni es most ezt probalgatom, eddig tetszik:)

156. b486c9cf7d (válaszként erre: 155. - Velvet67)
2014. jan. 24. 01:13
Szerintem nincs semmi gond, jo kis forumtema ez :)
2014. jan. 24. 01:06

Pfu lányok, csak beszélgettünk nem? nehogy már az legyen a baj hogy kibeszéljük magunkat és elmondjuk az örömünket vagy ne adj isten bánatunkat. Hiszen a topiknak is az a neve szépség, egészség és fiatalság....

és lehet hogy arctalan, igen mindenki azt mond vagy állít magáról amit akar, de azért itt pár embernek így vagy úgy ott van a saját fotója a mappájában...

Miért nem tudunk egy kicsit örülni a másik sikerélményének megjegyzés nélkül...

154. b486c9cf7d (válaszként erre: 153. - Grizus)
2014. jan. 24. 01:04

Nem minden nonek fontos a kulsoseg.

Igy a kulso adottsagok hianyaban is kiteljesedhet. Vagyis a ketto nem fuggvenye egymasnak.


Egyebkent a ferfiak egy kicsit mashogy latjak ezt, mint mi nok.

Ok azt is meglatjak egy masik noben, amit mi nem, mert teljesen masra koncentralunk.

153. grizus (válaszként erre: 152. - B486c9cf7d)
2014. jan. 24. 01:01
Hát igen. Gyorsan elégette magát.
152. b486c9cf7d (válaszként erre: 151. - Grizus)
2014. jan. 24. 00:58
A tehetseg es a drogok.
151. grizus
2014. jan. 24. 00:50
Tegnap Janis Joplint néztem a videómegosztón. Kamaszkoromban imádtam, és ma is nagyon jó énekesnőnek tartom. Végig libabőrös voltam. És, ő tulajdonképpen egyáltalán nem volt szép nő. Nem kifejezetten csúnya, csak olyan átlagos, arcra és alakra is. És szerintem idősebbnek is tűnt a koránál mai szemmel, eléggé leélte magát. Mégis szerintem fantasztikus nő volt. A tehetség tette azzá. Szerintem magasról tojt rá, hogy milyen a bőre. Ezzel nem azt mondom, hogy ne akarjunk szebbek lenni, de van valami, amit ha nem találunk meg, sose fogjuk szépnek látni magunkat. Na ezt most főleg magamnak írtam! Nem kell, hogy magatokra vegyétek.(: Csak úgy kikívánkozott belőlem.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook