Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szépen lefogytam, de a pocakom nem tágít. Hogyan tüntethetném el? fórum

Szépen lefogytam, de a pocakom nem tágít. Hogyan tüntethetném el? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. júl. 20. 16:00
Köszi szépen. Sztem is kell néha a 'bünözés' !! :)
25. Acimity (válaszként erre: 24. - Vikianya33)
2013. júl. 20. 14:26

Köszi!

Bűnözni mindenki szokott,ritkán nem gond,csak kompenzálni kell utána. Te is ügyes vagy!

2013. júl. 20. 12:22

Szia!Tényleg nagyon csinos vagy. :)

Én április óta fogyozom,bár nem mindig sikerül tartanom a szabályokat(pl. szülinap). Eddig 7 kg ment le. Nekem is maradt még pocakom,bár bevallom,mindig is volt hasam(gének). Nekem a hasprés vált be nagyon. :)

2013. júl. 20. 07:58
:DDD
2013. júl. 20. 01:17

"legalábis nem jól egyre jobban"


Késő van...

Azt akartam volna írni, hogy legalábbis nem lóg egyre jobban.

2013. júl. 20. 01:16

Még annyit: kicsit nekem is lóg a pocakom, de nem vészes.

Kenegetem a fürdéstől függetlenül is a hidratáló testápolóm (sima "Kóp" bolti saját márka) és egy noname 10 faktoros, olcsó naptej keverékével. Csak a tenyeremben keverem össze a kencét, a bekenés előtt.

Hidratál is, zsíroz is. Jól el lehet masszírozni.

Én nem tudok sehová járni semmilyen kezelésre. Nem is nagyon van elérhető közelben, de nem is telik rá. Miontha ez használna, legalábis nem jól egyre jobban, pedig még fogyok. Igaz, már csak szinte lábujjhegyen, nagyon lassan!

2013. júl. 19. 21:25
Köszönöm Nektek!Mindent ki fogok próbálni,amit írtatok!
19. lhoney
2013. júl. 19. 19:53
En a masszazst tudom ajanlani regen en is jartam heti 1x 2x csak hasra szepen feltori a lerakodott zsirokat es minden maszazs utan 0,5l vizet ittam vagy akar 1 litret is az segit a feltort zsirokat kijuttatni es akkor majd szep lassan visszahuzodik a bor is de mig alatta levan rakodva addig nem tudsz mit csinalni alattomos a hasi zsir szepen rarakodik az emberre :)
18. 025a84d4eb (válaszként erre: 17. - Acimity)
2013. júl. 19. 19:15
Igen, az alsó része lóg. Ha nem lóg, akkor király, attól még meg lehet szabadulni természetes úton is. :)))
17. Acimity (válaszként erre: 15. - 025a84d4eb)
2013. júl. 19. 19:11

A kötényhas lóg,nem? Az enyém nem lóg,csak jó nagy.

Mondjuk a fiam 4.55kg-mal született lehet kitágult. Bár amikor a gyerekek előtt vékony voltam egy picike pocim akkor is volt,de ha most akkora lenne mint akkor,igen-igen boldog lennék:)

2013. júl. 19. 19:06
a jógának kifejezetten erre van egy gyakorlata. Hasat kell behúzni levegő nélkül, majd hirtelen kiengedni. Pontos leírás a Lapos has lustáknak is című cikkben van, gugliban keress rá. Másrészt: lehet, nem ártana megnézetni hormonszintet (progeszteron hiány), illetve vérképet (máj, epe), nekem pl. azért nagy a hasam, mert egészségügyi okai vannak. Amíg az nincs rendben, a poci is marad...
2013. júl. 19. 18:57
Ha kötényhasad van, akkor attól semmilyen tornával nem tudsz megszabadulni sajnos...
14. 74ebd19739 (válaszként erre: 1. - Acimity)
2013. júl. 19. 18:50
Nagyon csinos vagy, gratulálok a kitartásodhoz!
2013. júl. 19. 18:49

Én szülések után fogytam le több mint 25 kilót. Sajnos a hasamon a háj/bőr nem akart visszahúzódni.


Nekem ezek váltak be:

- helyi zsírégető krém jó alaposan bemasszírozni majd tornázni, elsőroban célirányosan hasra. A hasprés csodákat művel, csak kitartóan kell csinálni. Szépen lassan, nem elkapkodva.

- szauna. hát az nagyon szuper! ha van lehetőséged, menj finn szaunában vagy infraszaunába. Én ilyenkor szintén helyi fogyasztó krémmel kenem be a hasam szauna előtt és után is

- ha nincs időm edzeni és vagy szaunázni (ami sajna gyakran előfordul két picur mellett) akkor fürdés után is bekenem magam ezzel a krémmel és van ilyen hasi masszírozó fogyasztó övem, azt felrakom és tv nézés közben lefekvés előtt jól átmasszíroztatom a hasam.


Na nem mondom, hogy olyna lapos a hasam mint lánykoromban, de a fiamat még csak 10 hónpja szültem és ahhoz képest nagyon sok a változás.

2013. júl. 19. 18:41

én a gerincem miatt nem végezhetek felüléseket

azt mondta a doki, hogy

feküdjek a padlóra nyújtsam ki kezem lábam amíg jól esik és feküdjek így fél percig (a has önkéntelenül is behúzódik) nőveljem max 8szor 2 percig naponta 3 szor mennyiségig


Nekem van itthon eliptik trénerem, mert az ütődés sem tesz jót a gerincemnek. (futás, ugrálás)

Ezen kitapasztaltam, hogy a behúzott has csodákra képes.


ja és has, pocak behúz technika is nagyon jó

állásban vagy lábak kicsit terpeszben, behúzod a hasad, utána a popsit és tartod...

ebben az a jó hogy bárhol csinálhatod, ha nem nagyon feszes ruckó van rajtad :)

ebből is 3szor 8 as sorozatokat egyszerre..

2013. júl. 19. 18:23

Köszönöm,aranyosak vagytok:)

A mindennapokban nincs is baj,de ugye nyár van,meg strand van és ezért gáz,hiába a sok munka,olyan rosszul érzem magam fürdőruhában.

10. Guruljka (válaszként erre: 3. - Acimity)
2013. júl. 19. 18:19

Nem kell szűk felsőt felvenni! Csak olyat, ami annak néz ki, de nem tapadós.


Én is ebben a cipőben járok, a pocak nekem is megvan még, a fogyás ellenére. Viszont vettem pár olyan felsőt, ami a tekintetet nem a poci felé vonzza.

Ez nekem az az állapot, amit öltözködéssel el lehet takarni szépen, aztán majd csak lemegy! Persze idősebb is vagyok Nálad, emiatt sem könnyű.

Változatlanul edzegetek, ahogy sikerül, és ésszerűen táplálkozom. Nem éhezem, nem koplaltam eddig sem. Az edzésnek köszönhetően a tartásom annyit javult, hogy fiatalabb koromban sem volt még ilyen! Vettem olcsó, de jó melltartókat, és így csinosan tudok öltözködni.

Te is nagyon csinos lettél, ne bánkódj a pocak miatt. Mindenképpen vegyél néhány csinosabb holmit (én egy angol cuccosban, kilóra vettem a nagyját), és meglátod, sikered lesz!

2013. júl. 19. 18:19

Laposra fekszel, két karod jól felnyújtod vízszintesen a fejed fölé. Érezd, hogy húzódnak az izmaid csupán ettől a nyújtástól.

Két lábod térdben felhúzod, majd mindkettőt lefordítod teljesen a padlóig rugózva 2x egyik oldal, másik oldal. Ez akkor hatásos, ha a felső tested nem hagyod elfordulni. Ezt naponta legalább 50x, de indulásnak elég 20x


Másik:


Fekszel, karod jól kinyújtod, ugyanúgy, ahogy az előzőnél.

Egyik lábad felemeled gyertyába, majd térded meghajlítva felhúzod a válladhoz, amennyire bírod.

Ez kezdetnek 10x, utána másik láb.

Ez emelhető 30-ig.


Mindkét gyakorlatnál be kell tartani a fokozatosságot szigorúan, mert észrevétlenül nagyon meghúzhatod derekad, hátad.


Ezek az én régi gyakorlataim, amik nagyon hasznosak voltak, de sajnos már nem bírom őket csinálni.


Egyébként garatula az eredményedhez, ehhez pedig sok sikert!!

2013. júl. 19. 18:18

én is így jártam...


azt hiszem, csakis helyi zsírbontás, pl. kavitációs zsírbontás jöhet szóba, egyik ismerősömnek nagyon bejött

7. Nikk_1982 (válaszként erre: 3. - Acimity)
2013. júl. 19. 18:17
De!!! Nagyon csinos lettél!!! Első körben ezt érdemes lenne belátnod, utána jöhet a különféle próbálkozás. Amiben sajnos nem tudok ötletet adni, mert én alma alkat lévén sosem tudtam lapos hasat magaménak mondani.
2013. júl. 19. 18:14

Nagyon ügyes vagy,először is gratulálok!

Másodsorban bármilyen fogyáson esünk át az alap alkatunk mindig is olyan lesz.Tehát ha neked a pocakod mindig is kiálló volt, esetleg zsírosabb,akkor a vékony alkathoz viszonyítva az mindig olyan marad,persze arányosan.Talán amivel tudsz segítnei az sok folyadék,puffasztós ételek kerülése,illetve az előnyös ruha sokat segít.

2013. júl. 19. 18:14
Wow, nagyon csini vagy!!!:)
4. Salisbury (válaszként erre: 3. - Acimity)
2013. júl. 19. 18:10
Torna, lehetőleg hasizomra!
3. Acimity (válaszként erre: 2. - 025a84d4eb)
2013. júl. 19. 18:03

Nem lettem sajnos csinos,csak sokat fogytam.

A pocakom nagy,az valahogy nem akar lemenni.

Tudom,hogy nem lehet lokálisan fogyni,de valamit mégiscsak jó lenne,ha lehetne tenni.

Futok,a lábam,fenekem már jó izmos,de a pocakom lent nagyon kiáll,nem tudok egy szűk felsőt felvenni.

2013. júl. 19. 17:57
Először is hadd gratuláljak, nagyon csinos lettél! :) De hogy érted, hogy nem tágít a pocakod?
2013. júl. 19. 17:55
Szépen lefogytam, de a pocakom nem tágít. Ötleteket szeretnék kérni, hogyan tüntethetném el!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook