Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A 3 éves kislányomnak futószemölcsei vannak (5db). Mivel tüntethető el? fórum

A 3 éves kislányomnak futószemölcsei vannak (5db). Mivel tüntethető el? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. febr. 18. 20:48
Mosd le szodabikarbonas vizzel a szemölcsöt, es kend be verrehullato fecskefü sargas levevel.
2013. febr. 18. 14:16
A férjem kezét ellepte a sok szemölcs, se a krémet, se a fagyasztás se semmi nem használt. Vérrehulló fecskefű pár nap alatt eltüntette a kezéről az összes szemölcsöt és azóta sincs Neki.
44. c9f9b53798 (válaszként erre: 43. - 3f5c7e70e6)
2013. febr. 18. 12:36
Nekem is ilyen volt gyerekkoromban, sok-sok az ujjaimon, és egyszer magától kifordult sorban az összes, pedig előtte kentünk, ragasztottuk... minden, aztán ahogy jött el is múlt.
2013. febr. 18. 09:59

Nálunk is volt a családban, a nővérem gyerekeinek. Volt amelyik gyereknél elmúlt magától. De a fiú gyereknél, kb. 5 éves lehetett, annyira elszaporodott, tudtommal kúszószemölcs volt, hogy lefagyasztották neki. És nem jött vissza többet.


A férjemnek is van, dufilm nevezetű ecsetelőt használ rá. Elmúlik tőle. igen, hosszabb idő, mert fokozatosan szedi le, majd fordul ki a töve, de megéri várni rá.

2013. febr. 18. 09:57
A Heim Pálban voltunk, 10 éve szenvedünk kb., 14 éves a gyermek. Egy nagyon erős szert írtak fel, aminél a legenyhébb tünet a májat károsító hatás volt, de pl. teherbe sem eshet aki ezt szedi, nem mintha ez egyenlőre szempont lenne. Szóval egy hónapig szedte, aztán jött a hányás, állandó fejfájás és abbhagytuk. Lehet, hogy hiba volt, nem tudom.
2013. febr. 18. 09:56

Unokatesóméknál van ilyen.A nagyobbik lánynak volt azóta már mind a 3kicsi is megfertőződött :-(

Minél előbb kell normális orvoshoz vinni addig amíg nem terjed még tovább.Nem tudom mekkora a gyermeked de ha már törli magának...akár be is kerülhet...

Amúgy azt olvastam hogy a teafaolaj nagyon jó egy anyuka két három hétig naponta 3szor kente és szépen eltűntek a szemölcsök.Immunrendszépét aloe-veraval erősítette.

40. 95kg
2013. febr. 18. 09:55

Nekem 72 db szemölcs volt a lábamon és mikor elkezdtem szedni a kosmamavitamint eltűntek nyomtalanul.


a lányainknak a gyermekorvos írt fel egy gyógyszert 1 hónapig kell szedni ez kiirtja

2013. febr. 18. 09:55
Nekem is voltak futó szemölcseim a kezemen. Elmentem bőrgyógyászhoz, lefagyasztotta, lekaparta és azóta nincs.
38. 425031217d (válaszként erre: 34. - Süti38)
2013. febr. 18. 09:53

Az immunrendszert érdemes erősíteni. Vírusölő a fokhagyma,vöröshagyma és még sok fűszer.

Minden probiotikum is immunerősítő.

Házi módszerek is vannak a neten.

[link]

2013. febr. 18. 09:46
Bőrgyógyász tud ebben segíteni én nem kísérleteznék gyereken. Nekünk is hasonló problémánk van jelenleg, uszodában szedett össze a fiam vírus okozta szemölcsöt és ahogy piszkálta terjedt. Vény nélkül vehető szert ajánlott,InfektoDell a neve, úgy tűnik jó lesz, de hosszú a gyógyulási idő a doki szerint.
2013. febr. 18. 09:44

Nekem tyúkszemeim voltak az ujjaimon kb. 10 éves koromig, semmi sem segített, ahogy jött, úgy el is múlt.


Úgy tudom kisiskoláskorban ezek a szemölcsök, kinövések elég gyakoriak, és legtöbbször el is múlnak. Olvastam miért ekkor alakulnak ki, de nem akarok hülyeséget írni.

2013. febr. 18. 09:44

A futó szemölcs magától elmúlik.

Nektek ezek szerint nem az van.Max szaporodik rendesen ami egy kis sérüléssel bárhová kerülhet.Immunerősítés kell és mindenképp szakorvos.Ez nem játék.

2013. febr. 18. 09:41
Gyermekem testén, főleg a kezén, nagyon sok szemölcs van évek óta. Ezek nagyrésze futó szemölcs. Bevállt gyógymódok érdekelnének.
33. f64f0d9a69 (válaszként erre: 32. - ILI.)
2011. máj. 18. 18:55

Én is vettem egy patikai szert, de már nem tudom a nevét. Télen azzal kenegettük és elmúlt a szemölcs.

Ma már inkább ezzel kezdeném, ha szükség lenne rá.

A fecskefű macerás.

Legfontosabb az immunrendszer erősítése és akkor talán sikerül elkerülni a szemölcs orvtámadását.

32. ILI. (válaszként erre: 30. - F64f0d9a69)
2011. máj. 18. 17:22
Sokáig kenegettem vele, de semmit nem ért sajnos.
2011. máj. 15. 19:53
10 éves lányomnak is fagyasztgatta a bőrgyógyász hónapokig,de nem múlt,terjedt.Elmentünk másikhoz,fogta a fejét...mert amit lefagyasztanak azt ki is kell kaparni:-((Eggyet lecsippentett,a többire immunerősítő tablettát adott,meg egy gyógyszertári olcsó kencét.2 hét múlva már alig látszott valami a kis piszkokból,a 4 hetes kontrollon már gyógyult vol a nagylány!Ja és a suliba kaphatta el,akár a kilincsen is beszerezhetők:-((
30. f64f0d9a69 (válaszként erre: 29. - Lencsi)
2011. máj. 15. 14:44

A futószemölcsöt is vírus okozza és jó rá a vérehulló fecskefű.

Az immunrendszert kell erősíteni.

Fontos a cink is.

29. lencsi
2011. máj. 15. 12:47

Szerintem sokan csak azt olvassák, hogy szemölcs

, lemarad a futó

a futószemölcsre szerintem nem jó a vérehulló fecskefű, csak a vírusosra, de arra nagyon.

Nem mindegy milyen szemölcs.

28. ILI. (válaszként erre: 27. - Ad649e72b5)
2010. dec. 6. 17:32
Persze, és köszönöm szépen, hogy leírtad a tapasztalatodat. :)
27. ad649e72b5 (válaszként erre: 22. - ILI.)
2010. dec. 6. 16:43
Ok..... :( Sajnálom!Nekem nem tudom mim volt anno,de ez csodát tett velem....csak azért gondoltam megosztom....remélem találsz rá vmi megoldást!!!
26. ILI. (válaszként erre: 25. - Kisstoth)
2010. dec. 6. 09:52
Ezt a gombát normális esetben nem pénzért adják, de van 1-2 elvetemült aki igen. Ez nagyon szaporodik, ezért tovább szokás adni. Nekem is van mindig feleslegem, ha gondolod küldök neked, csak írd meg a címedet privátba, a többit ott megbeszéljük ok?
25. kisstoth (válaszként erre: 19. - ILI.)
2010. dec. 6. 09:28

Jaj, még egy kérdés: hol lehet venni és kb mennyibe kerül ?

Nagyon jó, amiket írtál, mindenképp megpróbálnám, ha baráti ára lenne.

24. kisstoth (válaszként erre: 19. - ILI.)
2010. dec. 6. 09:27

Nagyon köszönjük.

Puszi

23. ILI.
2010. dec. 6. 08:50
20 évest akartam írni
22. ILI. (válaszként erre: 20. - Ad649e72b5)
2010. dec. 6. 08:47

Az gond, hogy ez nem síma szemölcs ami olyan dudorosabb kicsit nagyobb, és úgy elüt a bőrtől, illetve kiemelkedik, hanem szinte alig van kiterjedése, csak azt érzed, hogy viszket, és leszárad a teteje. De ha leszeded a tetejét, mármint azt a szárazságot akkor elkezd nedvezni, és nagyon fertőz, és ha megszárad rajta az a nedves valami akkor megint ugyanaz kezdődik előről. Előbb utóbb nagyon nagy területen lesz. Aki egyszer ezt elkapja, mert állítólag úgy szerzi az ember valahonnan. Ha egy olyan ember után aki ebbe szenved, csak megtörlöd az arcod vagy a kezed és odakapsz valahova akkor is elkaphatod ha épp ott mondjuk észre sem veszed és fel van sértve a bőr. Vagy kozmetikába kapja el az ember legkönnyebben. Én életemben talán 5 ször voltam kozmetikába, nem vagyok odajáró, de ki tudja lehet ott kaptam el. "0 éves korom óta szenvedek vele, és nem tudom kiírtani.Most 30 vagyok, és szerintem míg élek ez ott lesz a képemen. Ha valaki minden szar kencét kipróbált az én vagyok, és semmi az égvilágon nem használt. Egyáltalán. Ami még halványította, csak bozasztó drága az az ehinacea kapszula, és az aloe-vera lötty. De havonta minimum 15 ezret kell ezekre költeni, és vagy 2-3 hónap mire halványodik.

De a kristálygomba én azt mondom segít, csak folyamatosan inni kell. Nem szabad megszakítani. Mert végül is ez a szemölcs dolog hasonló mint a herpesz, mert vírus, és benne van a szervezetben.

Vagy esetleg méregteleníteni kell vagy nem is tudom...

21. 954fd2f620 (válaszként erre: 3. - 2577cdcc12)
2010. dec. 5. 23:28

semmivel nem lehet kenni nincs rá krém sajna évek óta ezzel szenvedünk :)

a krémektől még rosszabb nekem is bőr gyógyász mondta

most megyünk lézeresre mert már sokszor lefagyasztották és mindig vissza jön:(

2010. dec. 5. 20:30
Próbáljátok ki az Egavert!!!Olcsó,és nagyon hatásos....nekem tizenévesen telis-tele volt a kezem szemölccsel,mára semmi nincs,sehol:) Szerintem egy próbát megér...
19. ILI. (válaszként erre: 18. - Kisstoth)
2010. dec. 5. 13:49

A Kaukázus lakói ismerik a kristálygomba gyógyító hatását, a gyerekek is isszák mint a vizet és sokan a 110 éves kort is elérik. Ez a világ egyetlen helye, ahol az emberek egészségesen ilyen magas kort érnek el.


Professzor Menkiw szerint (aki egész életében a kristálygomba hatását vizsgálta) a Kaukázusban ismeretlen a tuberkolózis, a rák, a gyomorbántalmak, stb. Németországban Dr. Drasek már a II. világháború előtt megállapította ezt a különös hatást. Kristálygombával gyógyította a légzőszervek hurutos megbetegedéseit, gyomorgörcsöket, krónikus bélgyulladásokat, májgyulladást, epebetegségeket, hólyagproblémákat és segített a nehéz betegségek utáni lábadozások idején is. A beteg-gyógyításban a kristálygomba mint anyatejpótlék, terhességi ekcéma ellen is szolgált, valamint krónikus altesti női betegségeknél.



Felhasználási lehetőségek: Idegbetegségek, belső daganatok, izületi gyulladás, szívinfarktus, epe-, máj-, vese, fertőző májgyulladás, gyomor- és bélbetegségek, hasmenés, szorulás, vérkép problémák, kiütések, ekcémák, stb.


Adagolás:


Idegekre, gyomorfekélyre, asztma, bronchitis, vérszegénység, vérkép problémák, sclerózis multiplex, vérnyomás és testsúly normalizálás: napi 1 liter (2-3 hónap múlva gyógyul);


Súlyos esetben : napi 2 liter;


Kiütések, ekcémák: naponta 0.5 liter, külsőleg bedörzsölni, hagyni megszáradni, ha kézről, arcról van szó, reggel lemosni. 2-4 hét alatt a makacs kiütések is eltűnnek;


Vese-, hólyag-, epebetegségek: naponta 1 liter. 2-6 hónap alatt gyógyul.



A LEGFONTOSABB!!! : A KRISTÁLYGOMBA MEGAKADÁLYOZZA A TÁPLÁLÉK ROTHADÁSÁT A BELEKBEN, EZÁLTAL GYÓGYÍT ÉS ÉLETHOSSZABBÍTÓ HATÁSA VAN. A KRISTÁLYGOMBÁT NAPONTA KELL INNI, NEM ZAVARJA AZ EMÉSZTÉST, MERT GYORSAN FELSZÍVÓDVA A VÉRBE JUT. KOMOLY, HOSSZANTARTÓ BETEGSÉGEKNÉL BŐSÉGESEN SZÜKSÉGES KRISTÁLYGOMBÁT INNI REGGEL, DÉLBEN, ESTE FÉL-FÉL LITERT.



Elkészítés: FIGYELEM!!! A gomba fémmel nem érintkezhet!!!


széles szájú (nem fém) lezárható edényt, vagy üveget használjunk. 6 evőkanálnyi (műanyag kanál) kristálygombát szitába téve, meleg (nem forró) vízzel lemossuk, 10-15 dkg cukrot (javasolt a 15dkg) 1 db száraz fügét, vagy 6-8 szem mazsolát és fél, jól megmosott citromot teszünk bele. 2 liter hideg vízzel felengedjük, jól felkeverjük, szobahőmérsékleten 2-3 napig érleljük és minden nap újra megkeverjük (javasolt naponta 2-szer keverni). Érlelés után leszűrjük, üvegbe töltjük és a citrom levét belecsavarjuk.


Ügyeljünk arra, hogy a gomba fémmel ne érintkezzen semmilyen körülmények között!!! Javasolt az üveg illetve tárolóedény folpack-al, celofánnal történő lezárása.


A kristálygombát langyos folyóvíz alatt szűrőben alaposan kimossuk és a fentiekben megadott módon újra felhasználjuk. A gomba gyorsan szaporodik, nehéz hozzájutni, ezért a szemétbe dobás helyett a felesleget jobb tovább adni. A belőle készült ital a hűtőben néhány napig eláll.


Fogyasztása hűtve ajánlott. Előfordulhat, hogy elkészítés során kissé pezsgős lesz az ital. Ez teljesen természetes.


A kész italnak a bodzaüdítőre hasonlító íze lesz.


Nekem speciel a leglátványosabb ami történt, hogy megszabadultam a szemölcseimtől.

De van aki felpörög tőle, és energiát ad. Szabályozza a testsúlyt. Ha valaki kevesebb cukrot tesz bele az se baj, annyi, hogy nem szaporodnak a gombák. Egyébként itt a hoxán is ha beütöd a keresőbe, hogy kristálygomba, sokan tudnak segíteni, és adni is. Én szegedi vagyok ha valakinek kell adok szívesen.

18. kisstoth (válaszként erre: 18. - ILI.)
2010. dec. 1. 14:38

Írnál egy kicsit többet a kristálygombáról ? Szerintem sokunkat érdekelne.

köszi szépen.

2009. júl. 31. 14:05
A fecskefű vagy a polarizált fény megoldja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook