Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Székesfehérvári kismamák fórum

Székesfehérvári kismamák (beszélgetős fórum)


359. b59d693a46 (válaszként erre: 356. - Tanácstalan kismama)
2009. jan. 6. 23:10
Én Schand-nál szültem, csak ajánlani tudom. Korrekt, alapos, szimpatikus. Nem mond fix összeget a szülésért, annyit adsz neki, amennyit gondolsz vagy tudsz.
2009. jan. 6. 22:48
A gyerekorvost kérdeztem a Tokodit Ő szokott lenni a koraszülötteknél is, hogy kit ajánl elsőre a Csetényi másodikra a Blaskó.Kérdezz körbe még mindenkinek lesz valami véleménye a Swarczingerről is jót is rosszat is hallottam nekem szimpatikus volt.
2009. jan. 6. 22:45

szia

hány hetes vagy? honnan tudja a doki, hogy biztos akkor fog megindulni amikorra ki vagy irva és nem előbb?elektív császár? én is ha minden igaz császárral fogok szülni megbeszéltük hogy május 9-én de nálam úgyis úgy fog megindulni, hogy elmegy a magzatvíz előtte 1-2 héttel.Ezt senki nem tudja..

Rublicky: volt 1 csaj a szülés felkészítőn 2 éve Ő nagyon dicsérte.Nekem az előző császáromat az akkori ügyeletes a Blaskó Ervin csinálta. 12 éve a Bognár Ida doktornőnél szültem fogadott volt és nagyon kedves talpraesett végig figyelt rám.

2009. jan. 6. 22:15

Kedves Fórumozók!

Remélem, még él ez a fórum, és tudtok nekem segíteni.

Megbízható, rendes és szakmailag is jó nőgyógyászt keresek. Azért merem újra feltenni ezt a kérdést, mert végigolvastam az üzeneteket, és tudom, hogy a legtöbben a Csetényi dokit ajánljátok, (elsőre én is őt választottam) de ő sajnos szabin lesz, amikor én várhatóan szülök, és mindenképpen olyan orvoshoz szeretnék járni terhesgondozásra, aki a szülésnél is ott tud lenni.

Egyébként nagyon sajnálom, hogy így alakult, nagyon figyelmes és alapos dokinak ismertem meg - és azt is nagyon korrekt dolognak tartom, hogy nem a szülés előtt két héttel közli, hogy elmegy szabira - így van időm megtalálni az "ezüstérmest".

Szóval a kérdésem: ha nem a Csetényi, akkor ki?

Azt még fontos tudni, hogy elektív császárom lesz, és több babát is szeretnénk, szóval, nem mindegy, hogyan "vágnak"...

A Bata honlapját megnéztem, de ránézésre nem volt annyira szimpi...Akit ajánlottak még: Schandl, Bognár Ida, Rubliczky...

Kérlek segítsetek, jó lenne, ha már lenne saját dokim...

Előre is köszönök minden hozzászólást, véleményt!

355. nemetherika (válaszként erre: 354. - Bridzsit76)
2008. dec. 5. 18:47

Igen ezt is láttam a honlapján és mondtam is a védőnőnek, hogy ha van valami akkor Ő látni fogja.Először mikor beszéltem vele idősebbnek gondoltam, de aztán megláttam és nagyon fiatal.És precíz minden lapomat végig olvasott.Én legközelebb vagy 10én vagy 17én megyek hozzá a kórházba ultrahangra és 17én a magánrendelésére.Próbálok nem aggódni, minden szépet és jót kívánok neked:

Erika

354. Bridzsit76 (válaszként erre: 353. - Nemetherika)
2008. dec. 5. 18:37

Szia!

Én jövő hét csütörtökön megyek hozzá, mivel nem volt időpont a magánrendelésére, így be tudok menni hozzá a kórházba.

Kiváncsi vagyok rá! Telefonon nagyon jó volt az első benyomásom róla!

Gondolom neked azért is mindegy mi lesz a kisbaba, mert van már egy kislányod és egy kisfiad. :-) Ne aggódj, biztos minden rendben lesz, állítólag ő nagyon jó Uh-ban, a legnagyobb fokozatú végzettsége van belőle.

Vigyázz magatokra, jó egészséget kívánok!

353. nemetherika (válaszként erre: 350. - Bridzsit76)
2008. dec. 5. 16:17

Szia voltam a Csetényinél nagyon rendes aranyos és úgy vizsgál, hogy meg sem éreztem. Ez ritka...

Olvastam a többi hozzászólásaidat is a missed.ab. után nekem is most 18 hetes a pocaklakóm.De ha kiderülne valami hát nem is tudom, mondjuk inkább most mint később vagy már amikor kibújt.Én is csak annyit kérek tőle mindegy fiú vagy kislány lesz CSAK EGÉSZSÉGES.Neked is ezt kívánom: legyen egészséges babód...

352. rinike
2008. nov. 29. 18:05
Mivel fehérvári vagyok és kismama, ezért figyelem ezt a fórumot. A kérdésem ugyanakkor nem idetartozik, de kérlek Benneteket, mivel Ti is Fehérváriak vagytok, hogy aki tudja egy mosógépszerelőnek az elérhetőségét írja meg nekem privátba! Nagyon köszönöm!
2008. nov. 24. 16:48
Ha nem tudtok választani, hogy kinél szüljetek, beszélni is lehet a dokikal, INGYEN. Elmondja, ő mit és hogyan szokott csinálni, és meglátod, szimpi-e
350. Bridzsit76 (válaszként erre: 349. - Vorsi75)
2008. nov. 24. 13:58

Szia!

Köszi. Egyenlőre még nem kell, mert még nem döntöttem.

349. vorsi75 (válaszként erre: 347. - Bridzsit76)
2008. nov. 12. 21:54
Szia! Persze, hogy dolgozik a kórházba. Sőt, engem többször oda hívott be, volt, hogy vasárnap, és soron kívül. Meg még az volt nagyon jó, hogy megmondta mikor menjek nst-re, így ott soha nem kellet 10 percnél többet várnom, és mindig ő nézte az eredményemet. A legtöbb idő amit ott töltöttem 45 perc volt. Ha jól tudom ott volt aki fél napokat is letöltött. Vagy csak szerencsés voltam? Amúgy a magánrendelése a Rét utcában van. Ha érdekel priviben adok pontos címet, telefonszámot.
2008. nov. 12. 19:23
A Blaskó is dolgozik a kórházban a Csetényi is. Hétfőn ill. szerdán délelőtt az ultrahangon. Tök rendes volt a 12.hetesen ott voltam nála 10 percig néztük a babát.
347. Bridzsit76 (válaszként erre: 346. - Vorsi75)
2008. nov. 11. 14:34

Szia!

Őszintén, én még a nevét se hallottam. :-(

Hol rendel? Dolgozik a korházban is?

346. vorsi75
2008. nov. 11. 13:40

Sziasztok! Blaskó és Cseténsi is 7000.- kér, ebben van ultrahang.

Én személy szerint Szakács Szilviánál szültem, ő 5000.- a magánban szintén ultrahanggal. Nagyon meg voltam vele elégedve. Előzetes császérom volt, de végül simán szültem. Gyorsan és könnyen ment. Nagyon sokat segített, utána minden nap meglátogatott minket. Még a szabadsága alatt is hívhattam. Nagyon korrekt, és kedves. Tudom sok embert visszatart, hogy nő, de én nem bántam meg egy percig sem.

345. ce91523917 (válaszként erre: 344. - Bridzsit76)
2008. nov. 6. 20:23

Azt mondta, ezek Brendon-Hix féle görcsög, így készül fel a test a szülésre. Kaptam MagneB6 vitamint és Pipolfent. Pihenni kellett és feküdni sokat, amit a elsőnél meg is tudtam tenni, de a második terhesség alatt már nem:) Végül is baj nem volt így sem, csak hamarabb kifáradtam:)

Hát igen, nálunk elég gyorsan zajlottak a dolgok. Egy hete ismertük egymást, de már összeköltöztünk és 6 hónap múlva teherbe is estem. És mivel nem hiba volt, úgy gondoltuk, legyünk most "túl" két babán, mint 10 év múlva újrakezdeni. A párom 29 lesz decemberben:) Szeretnénk 3.babát, de azt már tényleg csak pár év múlva:)

344. Bridzsit76 (válaszként erre: 335. - Ce91523917)
2008. nov. 6. 19:07

Victory, látom új fotókat tettél fel a gyermekeidről! Nagyon szépek! :-) Az manapság elég ritka, hogy valaki ilyen fiatalon mint Te babát vállal, és ráadásul kettőt.

Irigyellek is érte egy kicsit....

Végűl is mit mondott a doki a görcsökre?

2008. nov. 6. 19:02

Sziasztok Lányok!

De jó, hogy így felpörgött ez a topic! :-)

Ahogy kérdezgettem az embereket azt látom, hogy azért a nagy átlag /a fehérvári dokik közül/ szinte mind egyforma áron rendel. A szülés levezetése között nagyobb a különbség. Én olyan orvoshoz aki előre leszögezi mennyiért vezet le egy szülést nem járnék.

342. rekag
2008. nov. 6. 18:45
Bata a terhesgondozáskor 7000 Ft-kért, ebben az uh is benne volt. A szülés tarifáját ő sem mondta, mi találtuk ki mennyit adjunk.
341. S.Sandra (válaszként erre: 340. - S.Sandra)
2008. nov. 6. 18:18
ja és nem mondta meg, hogy mennyit kér a szülésért... nem is kérdeztem...
340. S.Sandra (válaszként erre: 336. - 3b41f6053f)
2008. nov. 6. 18:17
fúúú, Csetényit én már biztosan nem tudom, vagy 6e vagy 7e volt egy alkalom, de ebben az ultrahang is benne volt... anélkül egy ezressel kevesebb.
339. rinike
2008. nov. 6. 10:40
Válaszoltam privátban.
338. 3b41f6053f (válaszként erre: 337. - Rinike)
2008. nov. 6. 10:02

És nála mennyi a magánrendelés?

És megmondja mennyi a szülés vagy annyit adsz amennyit akarsz?

337. rinike (válaszként erre: 336. - 3b41f6053f)
2008. nov. 6. 09:46
Én csak a Dr. Deák Csabát tudom, hogy mennyi, mert hozzá járok...
2008. nov. 6. 09:37

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni tőletek,hogy mennyibe kerül egy fehérvári orvos magánrendelése,és megmondja-e előre,hogy mennyi a szülés,vagy annyit adzs amennyit tudsz és akarsz.


A Blaskó és a Csetényi érdkelne.


A választ előre is köszi!

335. ce91523917 (válaszként erre: 326. - Bridzsit76)
2008. nov. 6. 08:37

Most, hogy így leírtad, és én is belegondoltam, igazad van. Én mindkét terhességnél a 6. hónap körül nagyon begörcsöltem, a másodiknál annyira, hogy fel sem tudtam állni 2 órán keresztül. Miután el tudtam vánszorogni a dokihoz, 1,5 órán eresztül ültem a váróba, mert hiába mondtam, hogy sz@rul vagyok nem érdekelt senkit. Úgyhogy tényleg biztonságérzete ad, ha van valaki, akinek bármikor tudsz szólni, szinte azonnal a rendelkezésedre áll.

Csak az bosszant az egészban, hogy van olyan is, aki elkér rengeteg pénzt, és igazából nem is törődik a mamával.

Meg szülés után bejelenti, hogy mennyi lesz :( Aztán az ilyen még csak nem is fogadott doki volt.

2008. nov. 6. 08:32
Ha valakit érdekel a Bata száma megtudom adni, az első gyerkőcöt én is nála szültem, és tökéletesen meg voltam/vagyok elégedve vele.
333. pemete
2008. nov. 5. 21:16
Nekem nem volt fogadott orvosom, a Schwarzingerhez jártam a nővédelmibe, aki egy igazi s*ggfej volt! Aztán amikor szültem valami fiatal doki volt az ügyeletes, valami Dr. Magyar nemtudomki:) Aztán mikor kiderült, hogy elszúrt valamit, akkor került elő a Bata, és végig fogta a kezemet, a férjemmel együtt persze, és ő nyomta ki a gyereket, mert beszorult szegényke, és már nem tudtak megcsászározni, mert a feje már majdnem kint volt. A Bata 3 órán keresztül fogta a kezem, meg nyomkodta a hasam, és végig biztatott, simogatta a fejemet, nagyon rendes volt! Aztán ő szedte ki a varrataimat is. Én most hozzá akarok majd elmenni magánrendelésre spirált feltetni, meg rákszűrésre, stb.
2008. nov. 5. 20:54
Te kihez jártál és kinél szültél?
331. pemete
2008. nov. 5. 20:16
Igen tök kedves, meg aranyos egy hapsi, csakhát orvosilag nem a legjobb.
330. Bridzsit76 (válaszként erre: 329. - Pemete)
2008. nov. 5. 19:16

Én is tudok jót is és rosszat is mondani róla.

Ezért is kell másik dokit keresnem...

Mondjuk velem mindig teljesen normális volt, de ez nem elég ugye..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook