Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ismeri valaki Dr Szakács Szilvia nőgyógyászt Székesfehérváron? fórum

Ismeri valaki Dr Szakács Szilvia nőgyógyászt Székesfehérváron? (beszélgetős fórum)


1 2 3
78. temmp (válaszként erre: 77. - Pemete)
2015. júl. 30. 22:13

Örülök, hiogy nem ment el.

Köszi!

77. pemete
2015. júl. 30. 13:01

Szia!


Nem igaz, én nemrég voltam nála, az orvosok házában van a magánrendelése.

76. temmp
2015. júl. 10. 22:50

Sziasztok!

Igaz az, hogy Dr. Szakács Szilvia elköltözött Fehérvárról és már nincs is ott magánrendelése?

75. pemete
2015. máj. 11. 12:12

Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy Dr. Szakács Szilvia milyen tarifákkal dolgozik a magánrendelésén? Mennék hozzá, de nem tudom milyen összegre számítsak.

2014. ápr. 29. 09:30
Sziasztok! Jár még valaki a fórumon? Érdeklődnék,hogy a Fehérvári kórházban tényleg annyira jók-e a szülési körülményke amennyire mondják?Illetve,hogy ez akkor is így van-e ha nem fogadunk előre orvost? Sokat hallottam már arról,hogy nagyon családias,megnyugtató környezetet teremtenek,meg egészen természetes szülést (nem klasszikus kórházi póz,stb.) biztosítanak a kórházban,de szeretném tudni hogy ez mennyire igaz. Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 17. 08:55

Sziasztok!

Szült valaki mostanában a Szakács doktornőnél?Érdekelne,hogy mennyi most nála a szülés,végig ott van e,és minden ami a szüléshez tartozik vele kapcsolatban.Hozzá járok nagyon elégedett vagyok,de még nem kértem meg hogy legyen ott a szülésnél,mert nem tudom ott mire számíthatok.Köszönöm,ha kapok válaszokat:)

2011. jún. 19. 16:39
Hahó jár ide még valaki?Ismeri valaki Kállay doktort Fehérváron milyen doki?
71. relax81 (válaszként erre: 69. - Mamuszli)
2011. ápr. 2. 15:13

Szia!


Igaz, nem most, hanem 2009-ben szültem a lányomat a doktornőnél. Csak pozitívat tudok róla mondani, illetve írni. Végig hozzá jártam, nem mindig a magánrendelésre, volt amikor a kórházba hívott vissza. Terhességi cukrom lett kb. 6 hónapra, ő egyeztetett időpontot nekem a dietetikussal. Majdnem minden uh-ra jött velem, az akkor 5 éves nagylányom, minden egyes alkalommal türelmesen az összes testrészét elmutogatta neki, beszélgetett vele, nagyon aranyos volt. 04. 06-ra voltam kiírva, 03. 19-én nála voltam ctg-n, mikor elment a magzatvíz, a magánrendelését félbehagyta és úgy jött levezetni a szülésemet. A kislányom lekerült PIC-re, mert oxigént kellett kapnia, ő minden egyes nap jött és nyugtatott, biztatott és minden nap érdeklődött a gyerekorvosnál, hogy mi a helyzet a picivel. Szóval szerintem mind orvosi szempontból, mind emberileg nagyon jó választás. Bocs, ha kicsit hosszú voltam.

70. rinike
2011. febr. 9. 10:03
A napokban nyílt itt a Hoxán egy fórum, ahol Kállay Miklóst dícsérték, aki állítólag Veszprémből Székesfehérvárra jött. Én egyébként nem ismerem egyikőjüket sem, de már nagyon várom, hogy az legyen a problémám, hogy szüléshez keressek orvost, ezért figyelem az erről szóló beszélgetéseket.
2011. febr. 9. 09:48

Sziasztok!


Elég régen írtak ebbe a fórumban. Pár napja teszteltem pozítívat, és Szakács doktornő az első számú kiszemeltem.


Van még valaki? Esetleg friss tapasztalatok, vélemények? Minden érdekel :) Köszi!

2010. júl. 29. 18:49

Én a doktornőnél szültem. 7hónaposan bekerültem a korházba,de ekkor is, és a szülés után is minden nap jött hozzám. Attól függetlenül, hogy kicsit távolságtartó (ami érthető), nagyon megbízható. A szülés nagyon jó volt, annak ellenére, hogy utána kaparás történt, és vért is kaptam. Egy percig sem kellet félnem.Szülés után is bármikor felhivhattam.

Sok rossz orvosnál jártam, de Ő nem az!

2010. jún. 7. 22:03

sziasztok ismeri valaki Dr Orosz Gábort szülészt?

üdv Valéria

66. Vadszi
2010. jún. 5. 09:10

Én hosszas keresgélés után találtam a doktornőre. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Terheségem alatt végig hozzá jártam. Nem voltam teljesen probléma mentes, és úgy érzetem, hogy végig figyelt rám, főleg a gondjaimra. (az előző orvosom 3 év után se tudta ki vagyok!)

És szerintem nem csak a terhesekkel ilyen figyelmes. Anyukámnak is akadt nőgyógyászati próblémája, amit a doktornő kezelt, nagyon aranyos volt vele is, és rendkívűl figyelmes. A műtét is jól sikerült. Én még ilyen emberséget orvostól nem nagyon tapasztaltam.

Sajnos nem nála szültem mert pont azon a héten volt konferencián mikor a kicsi lányom úgy döntött, hogy világra jön. De volt helyettese, aki szintén aranyos volt. Előre tudatta velem, hogy bár nem az a kiirt időpontom, de ha mégis abban az 5 napban jönne a lányom mikor ő nem lesz, akkor meg van a helyettese, nem maradok orvos nélkül. Utólag tudtam meg, hogy a szülésznőm felhivta mikor mentem szülni, és jönni akart a szülésemre, csak mondták neki, hogy ne jöjjön, mert úgysem ér oda. (ahogy a korházba értem 2 óra múlva megvolt a lányom.) Másnap felhívott a doktornő és gratulált!

Hol tesz meg ilyet egy orvos???

Én csak jókat tudok mondani róla, és mindenkinek ajánlom. A következő terhességemmel hozzá fogok járni, és remélem szülni is nála fogok.

2010. jún. 5. 08:30

Én a doktornőnél szültem második gyermekemet. Senkit nem ismertem Fehérváron, így a netes vélemények alapján választottam őt, utólag már látom, hogy helyesen. Ajánlani tudom mindenkinek. Mind emberileg, mind szakmailag meg voltam vele maximálisan elégedve, habár velem különösebb probléma szerencsére nem volt (a "szobatársam" azonban nagyon problémás eset volt mind a 9 hónap, mind a szülés alatt és ő is boldog volt, hogy a doktornőt választotta).


Az éjszaka kellős közepén riasztotta a szülésznő, hogy a kórházba érkeztem, gyermekem világra szeretne jönni. Mire elvánszorogtam a szülőszobába, "kényelembe" helyeztem magam, már be is robogott az ismerős arc. Végig megnyugtatóan, mosolyogva vezette a szülést, avatkozott be amikor szükséges volt. Azt hiszem, hogy sok múlik a bizalmon. Ha ez nincs meg, akkor lehet bárki az orvosod...

64. amd74 (válaszként erre: 63. - Baboca05)
2010. máj. 12. 13:16
Szerintem a barátnőd járt jobban, nem kockáztatta egy dühöngő orvos, csak a kényelme kedvéért a beteg életét...
63. baboca05 (válaszként erre: 58. - Amd74)
2010. ápr. 27. 16:46
A múlt hétn a barátnőmet hazaküldték,mert nem volt altatóorvos,hogy elvégezzék a műtétét. Egész nap koplalt és este közölték vele nem csinálják meg,holnapra visszavárják.Sajnos ez is előfordul,Te jobban jártál.
62. baboca05 (válaszként erre: 59. - Keszter0731)
2010. ápr. 27. 16:42

Bocsi kicsit tulzón adtad elő magad- szerintem. A fájdalmad csak az ügyeleti időre esett? Vagy mint oly sokan a sürgősségire is azért mennek, mert sorbanállás nélkül gyorsan ellátják őket.Mellesleg tisztában vagy vele mennyit dolgoznak egy héten és hány beteget látnak el?

Én láttam egy délelőtt során két rendelésen mennyit dolgozott a doktornő-nem cserélnék vele.Ráadásul mindvégig toppon volt.Velem mellesleg nagyon rendes volt-bár nem ügyeletben voltam csak SzTK-ban

2010. ápr. 26. 19:53

Nekem nagyon jó tapasztalatom volt A DOKTORNŐVEL.

Terhességem során hozzá jártam magánra.Készségesen megvizsgált,Uh-n részletesen megnézett. 6 nappal tulhordtam a babámat és minden nap saját maga nézte az NST-ket és másnaponta amnioscopot végzett.Nem kellett órákat kuksolnom az NSt előtt. Hajnalba mentem szülni és 12 órán keresztül végig mellettem volt. Maximálisan megbiztam benne és minden gördülékenyen ment.Csak jókat tudok róla mondani.Szerencsére a szülésem egy élmény volt,bizots hozzá megyek legközelebb is.

60. e48ab364a9 (válaszként erre: 59. - Keszter0731)
2010. febr. 6. 16:39

Én is eljöttem tőle... :-(

Az a tapasztalatom, hogy a várandósokkal kedves, aki meg más egyéb miatt megy hozzá azt le se...

Pedig a magánrendelésére mentem és nem kevés összeget fizettem neki...

2010. febr. 6. 14:10

Sziasztok,


Én épp ma jártam nála az ügyeleten és nagyon negatív a véleményem.


Szertintem a diplomáját valahol az ecserin szerezhette a stílusával együtt.


Nagyon alpári stílusban adta elő magát és megpróbált hülyének nézni. Mintha nem én fizetném őt!!! és kicsit mintha el is felejtette volna az orvosi esküt is...

Ha én így viselkednék a munkahelyemen már rég kirúgtak volna.


A lényeg a lényeg, hogy nem vizsgált meg alaposan megnézte, h nem hazudok-e, h vérzek és láss csodát tényleg véres lett a kesztyűje.Sehol máshol nem vizságlt meg, h esetleg nincs-e petefészekgyulladásom v. cisztám.

Továbbra is itthon szenvedek a fájdalomtól, amit ő menstruációs fájdalomnak titulált és várom a hétfőt,h elmehessek a magánorvosomhoz.


És annyit bizton megígérhetek, h ha valami maradandó bajom lesz ebből, ill. kiderül, h súlyosbította az állapotomat, akkor szép kis pernek nézhet elébe!

58. amd74 (válaszként erre: 56. - Titta)
2010. febr. 5. 15:01

Sziasztok!

Nekem is nagyon negatív tapasztalatom volt a Szakács doktornővel kapcsolatban. Sajnos pont egy olyan étvégén vetéltem, mikor a doktornő volt ügyeletben... 17 órája voltam felvéve a kórházba, mikor hajlandó volt felhelyezni a lamináriát, addig a folyosón örjöngött, hogy ő ennyi pénzért nem fog dolgozni, meg egy vetélésért nem fog beülni a műtőbe a székre sem (nem elég a magam baja...). Azért kellett ennyit várnom, hogy beessen még valaki szerencsétlen, s ne kelljen a doktornőnek 2x beülni a műtőbe....

Sajnos nem egy ütemben tágultunk a sorstársammal, én nagyon gyorsan tágultam és elég rossz állapotba kerültem, úgyhogy gyorsan műteni kellett volna, viszont előtte 2 órával ehettem (egész napos koplalás után), s akkor azt mondta nekem a doktornő, hogy azonnal meg kell műtenie, de mondjam az altató orvosnak, hogy nem kettő, hanem 4 órája ettem!!!!! Ezt megtagadtam, engem várt otthon a 2 és fél éves kislányom és a férjem!!! Végül küzdöttem még 2 órát és amikor már az altató orvosnak is a valóságot mondhattam meg, beleegyeztem a műtétbe... 4 órával evés után...

Én ezzel a nővel még utcán sem szívesen találkoznék....

2010. jan. 19. 14:58
Ez tényleg durva. Ha jól belegondolok az én szülésemre is az utolsó pillanatban esett be (mert épp magánrendelése volt), és végül a főorvos császározott meg. Csak akkor nem voltam annyira képben hogy ezzel foglalkozzak) Lehet hogy legközelebb máshoz fogok menni...
56. titta
2010. jan. 18. 22:55

Sziasztok!

Véletlenül bukkantam a fórumra!

2009. december 30-án született meg testvérem kisfia. Ő és a felesége 9 hónapon keresztül Szakács doktornő rendelésére jártak. Minden rendben volt végig, nagyon szerették a doktornőt, kedves és segítőkész volt. Mindenre szívesen válaszolt, elérhető volt. Mivel a két ünnep közötti időpontra (dec 28) volt kíírva testvérem párja, ezért rákérdeztek a doktornőnél, hogy mi lesz akkor ha pl 24-25-26... A doktornő azt mondta, hogy ugyan szabadságon lesz, de a 24-ét leszámítva a szülésnél természetesen ott lesz. Minden szép és jó...

December 28-án (pont a kiírt napon) reggel nagy fájásokkal indultak a kórházba. Természetesen a dolgozók szóltak a doktornőnek, aki azt mondta, hogy mivel szabadságon van, ezért majd akkor szóljanak neki, ha ténylegesen megindul a szülés. Rendben van.

A fájások leálltak, de a bent lévő orvos bent tartotta a kismamát. A 29-e lement történés nélkül. 30-án délelőtt elfolyott a magzatvíz, bár fájások még nem voltak. Ekkor újra hívták a doktornőt, de azt mondta, hogy épp a fiát viszi valahová, nem tud bemenni, ajánl egy másik kollégát, ő szól neki. Blaskó Ervin doktor vette át a szülést. Este fél hatkor rendben megszületett a kisfiú.


-kár volt a doktornőnek azt ígérnie, hogy 24-e kivételével bármikor számíthatnak rá... ezek fényében megbízhatatlan

-nem lett volna merszem a helyében a második megkeresés után is nemet mondani, de a legkevesebb, hogy elengedett egy telefont másik orvosért

- szülés után a bent töltött 4 nap alatt sem kereste fel a kismamát és a kicsit, pedig már dolgozott a doktornő


Ez természetesen csak egy történet volt... de tanulságos. És a kedves doktornő ez esetben még csak elnézést kérni sem ment be, talán nem győzte felkeresni a szabadsága alatt "cserben hagyott" kismamákat?!

Korrekt úgy lett volna, ha azt mondja: 2 hétig szabadságon leszek, ha ezen idő alatt történik valaki, akkor legyen szíves ezt és ezt a telefonszámot hívni, a doktor urat ajánlom magam helyett. De nem, ő bízott abban, hogy ha éppen olyan napja lesz, hogy lesz kedve szülni menni, akkor talán a pénz az ő zsebébe potyoghat...


Említettétek a nagyon "keresett" orvosokat lentebb... Nem véletlenül ők a "legkeresettebbek".

Köztük van az én orvosom is, akit akár hajnalok hajnalán is hívhattam, ha baj volt (sajnos volt és nem egyszer), azonnal röpült, pedig 60 km-re lakik Fehérvártól... És nem csak nekem repült... és még csak pénzt sem fogadott el soha, kizárólag a magánrendelésen való találkozások alkalmával.


Mindenkinek szép babás napokat kívánok!

55. ramy88
2009. nov. 14. 20:42
Sziasztok! van olyan aki esteleg nem magán rendelésen kereste fel a doktornőt? 20-ára kaptam időpontot a kórházi rendelőbe de csak sima kivizsgálásra megyek, meg gyógyszert szeretnék felíratni.
54. 74c74f772f (válaszként erre: 47. - KriszTom)
2009. okt. 27. 13:55
Teljesen egyetértek veled!Én is így gondolom az egészet.Én 1 hónapja költöztem ide és orvost keresek mert kéne gyógyszert iratnom,de nem tudom egyáltalán merre is induljak meg azért hogy felírjanak egy receptet nemigazán szeretnék fizetni mint magánúton.Ha tudnál segíteni nekem ebben nagyon örülnék!
2009. júl. 20. 14:54

Hoppá, lenne egy kérdésem, vagy kettő... :)

Az egyik, hogy én legutóbb a privát számán kértem időpontot a magánrendelésére, és lassan kéne mennem hozzá megint, viszont csak tabit íratnék és amiatt nem akarom a magánszámán hívni időpont kérés miatt, asszisztensének a számát esetleg nem tudja valaki?

Előre is köszönöm!

2009. jún. 18. 09:31
van akinél alapból csak a vizsgálat 8000, ehhez pluszban jön még az uh, vagy recept, vagy képek ára
51. e48ab364a9 (válaszként erre: 50. - Zuzmika)
2009. jún. 17. 22:09

Tényleg nem tudom mennyit kér a többi.

Nem rég költöztem Fehérvárra és a hasamra csaptam, hogy kihez járjak.

Csak annyit tudtam, hogy nőhöz és magánra akarok menni, így kötöttem ki Szakács doktornőnél.

Vizsgálat volt + tabit irattam = 8000ft-t hagytam nála.

50. zuzmika (válaszként erre: 49. - E48ab364a9)
2009. jún. 17. 11:05
akkor te nem tudod hogy a többi ,ennyit kér Fehérváron...
2009. jún. 15. 23:22
Nagyon csípem a doktornőt, csak ajánlani tudom mindenkinek, igaz, nagyon nehéz hozzá bejutni és egy kicsit borsosak az árai, de megéri, legalábbis nekem megérte...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook