Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) fórum

Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
2014. júl. 14. 13:22

A kérdésem egy játékos rejtvény volt. Én természetesen tudtam, kiről van szó, és a képet annak apropóján tettem fel, hogy öltözködésről, a férfiak öltönyviseléséről beszélgettünk.

A megfejtésetek jó, küldök érte jutalmat.

262. Pipi57 (válaszként erre: 260. - Vizslava)
2014. júl. 14. 13:11

Biztos azért kérdezte hogy ismerjük -e és milyen hapsi?

Uriember ,mellesleg nagyon sármos,és elegáns öltönyben van:)

261. 82d45dcd14 (válaszként erre: 259. - Fokhagyma)
2014. júl. 14. 12:35
Ő Mördok nyomozó,a sztori tévéből!
260. vizslava (válaszként erre: 259. - Fokhagyma)
2014. júl. 14. 12:32
Megkerestem neked az úr nevét. Azt tudtam,hogy a Story Tv-n szerepel egy sorozatban. A sorozat címe: Murdoch nyomozó rejtélyei. Yannic Bisson a neve. Remélem megnyugtató választ adtam. De most már áruld el, hogy miért tetted fel ezt a kérdést?
2014. júl. 14. 12:11

A bulvár témához nem is szólok, úgy, ahogy van, undorító. Nem tudom, ismeritek-e Nők Lapja café oldalát. Na, ott hemzsegnek ezek a témák, és a fórum témáit is kezdik már uralni. Pedig az évekkel ezelött még egy normális fórumozó hely volt.


Más:

Mikor az öltözködéről beszéltünk, írtam, hogy feltettem egy képet egy elegáns úrról. Kérdeztem, tudja-e valaki, hogy ki ő. Várom a megfejtést továbbra is.

258. Pipi57 (válaszként erre: 256. - 4510537174)
2014. júl. 14. 11:42

Tudjuk ,hogy a bulvár lapok az ilyen pletykákból élnek.

Engem az háborít fel hogy a sztárok,vagy közismert emberek is emberek.Miért ne fordulhatna velük is elő az, ami egy egyszerű halandó emberrel,emberekkel is megtörténik,csak ők nem sztárok,nem ismertek.

Mivel másabbak ők?Azért mert ismertek?

Nekik is lehet félrelépni,berúgni,gyorsan hajtani....stb, mint bármelyik más civil embernek.

Nos a bulvár erre harap,és mindjárt van 2-3 szó pletykából egy oldalas cikk.:)

257. unom (válaszként erre: 256. - 4510537174)
2014. júl. 14. 11:00

Szerintem bárkinek a magánéletén csámcsogni bunkóság, ezért nem olvasok bulvárt.

Szerinted miért elfogadhatóbb élő embereket kibeszélni?

2014. júl. 14. 10:14

Hétfői kommentár


Bulvár arcátlanság !


Az általam nem sokra tartott Bors című bulvárlapban következő cíkk jelent meg :

Jászai Marinak akár a fiai is lehettek volna a szeretői.


Szegény Jászai Mari foroghat a sírjában.

A cím azt sugallja, hogy a nagy színésznő nem átallott volna a saját fiával sem lefeküdni.


A cikkből kiderült, hogy a színésznő kedvelte a nála jó pár évvel fiatalabb férfiakat.

A lap neveket is felsorolt kikkel volt viszonya.

Gusztustalan dolog lejáratni a nemzet nagyasszonyának tartott kiváló művésznőt.


Találhattak volna erre a példára élő magyar művésznőt is.

Súgok a Borsnak. Pl. Margitai Ágit, aki egykor szerelembe esett Máté Gáborral, aki 18 évvel volt fiatalabb nála. Koncz Zsuzsa nála 16 évvel fiatalabb férfiben, nevezetesen Mácsai Pálban találta meg a Nagy őt. Hernádi Judit is egy nála jóval fiatalabb ráadásul alacsonyabb színésszel, Görög Lászlóval élt együtt évekig.

És még sokáig sorolhatnám.

Aljasság volt ezért éppen Jászai Marit elővenni.

2014. júl. 14. 09:42

Vége a futball világbajnokságnak


Még a megszállott futball drukkereknek is sok volt ez a non-stop 62 mérkőzés.

Tény, a legjobb csapat nyerte a világbajnokságot.

Sajnos nem a világ második legjobb csapatával a hollandokkal vívták a döntőt.

Argentina hatalmas szerencsével jutott a döntőbe. Minden meccsen kin keservvel jutottak tovább. Messi azt utolsó négy mérkőzésen nem rúgott gólt, még a kaput is ritkán találta el. A németek ellen egyszer sem.


Messi a világbajnokság legjobb játékosa !?


Ez volt a legnagyobb pofátlanság.

Akik megszavazták, hogy ő a legjobb, futball analfabéták, vagy elfogult, szemellenzős Messi rajongók, de mondhatnám nyugodtan, mondom is : mocskos csalók.

Messinél legalább húsz játékost tudnék felsorolni, akik ezt a címet jobban megérdemelték volna. Az agyon sztárolt csatár láthatóan nem örült ennek a díjnak, maga is tudta, nem ő érdemelte volna meg.

A sok bírói tévedés mellett.

Ez volt a vb legkirívóbb csalása.

254. Pipi57
2014. júl. 14. 09:01

Gyuri!Mit szólsz a VB-hez?

Nagyon örülök hogy a nagy Dél-Amerikában Európát ünnepelték.Ezenbelül Németországot.

Gratula Németországnak.Egy hatalmas.:)

Azzal viszont nem értek egyet hogy Messi lett a legjobb!

Tőle sokkal jobbak is voltak!

A gólkirály Hamesnek viszont nagyon örülök!Tehetséges ,és őszinte fiatalember!

253. Pipi57 (válaszként erre: 242. - 3db3c63933)
2014. júl. 14. 08:56

Egyet értek Veled.

Soha nem volt ennyire propagálva a másság,a nemi identitás .Emlékszem Anyukám is mondta nem egyszer hogyy régebben is voltak ilyenek,de azt inkább titokban tartották.

Nem tehet róla aki olyan,de legalább ne kapjanak ennyire nagy hangsúlyt,mert szerintem egyre több van,de el nem tudom képzelni ,hogy mi váltja ki ezt az emberekből hogy így alakul az életük.

A cigányság az egy külön téma.

Mifelénk nagyon sok van,és sajnos csak szaporodnak de nem a normálisabb fajtájuk.

Ha így haladunk ,hamarosan ők lesznek a többség,mi meg a kisebbség.

2014. júl. 14. 07:46
Tény,hogy a többség nem megbotránkoztató módon viselkedik. Mindenesetre homoszexuális ismerősöm szerint épeszű ember nem vonul ki a másságával, és nem akarja a többségre ráerőltetni. Ha ők azt várják, hogy tiszteljék a másságukat, akkor nekik is tiszteletben kell tartani a többség véleményét. Mivel nagy rendőri jelenlétre van szükség minden alkalommal, egyértelmű hogy a többségnek nem kívánatosak ezek a felvonulások Budapest közepén. A szabad véleménynyilvánításról meg csak annyit,hogy csupán elvben létezik, de a valóságban nem. Van amiről lehet beszélni, van amiről nem. Illetve lehet, hogy csak következményei vannak.
251. unom (válaszként erre: 250. - 3db3c63933)
2014. júl. 14. 07:34

A többség nem félpucéran vonaglik a vonulók közt sem, de a médiának az a hír, hogy olyan is van. A budapest Parádén is volt, ott mégsem voltak dobálók, az nem volt ugyanolyan undorító?

Semmi közöm mások babonáihoz, miért lenne más a katolikus szoknyás pasik menete? Mindkettőhöz joguk van, csinálják, de akkor nekik is el kéne tűrniük a dobálózókat. Ha szabad véleménynyilvánítás van, akkor vonatkozzon mindenkire, vagy mindkettőt hagyják békén.

2014. júl. 14. 06:45
Elég baj az, ha neked mindkettő ugyanaz, és csak az útlezárás érdekel. Sajnos nagyon sokak csak ezt látják az egészből. Ha az a szabad véleménynyilvánítás, hogy hiányos öltözetben, szinte pucéran, szexuális aktust utánozva vonaglanak a menetben, akkor köszönöm szépen, nem kérek belőle. Ez mindenről szól, csak nem a "jogaik" elismertetéséről. A normálisabbra ezért is nem vonul ki. Ezt az undorító látványt nézve inkább az ellenkező hatást érik el.
249. unom (válaszként erre: 248. - 3db3c63933)
2014. júl. 13. 22:36
Miért ne? Nekem mindkettő ugyanaz, le van zárva pár út, elkerülöm, egyik sem érint különösebben. Ha szabad véleménynyilvánítás akkor legyen tényleg az, ne legyen kettős mérce.
2014. júl. 13. 22:32
Azért a két menetet ne hasonlítsuk már össze! Szabad véleménynyilvánítás van - elvileg.
247. unom (válaszként erre: 246. - 3db3c63933)
2014. júl. 13. 22:29

Na, erről kéne leszokni. Vajon az ellentüntetők mit szólnának ha az augusztus 20.-ai menetet is megdobálnák? Hiszen mások is kapnak, viseljék el ők is.

Komolyan nem értem azokat akik kimennek utálkozni, mi a jó nekik ebben? Hofit idézve: jobb alsó madárfogás...

246. 3db3c63933 (válaszként erre: 245. - Unom)
2014. júl. 13. 22:26
Ezt már most is megteszik. Ha megjegyzést kapnak, hát kapnak. Mások is kapnak. Aki kövér azért, aki sovány, annak azért, aki csámpás annak azért, de másoknak is beszólogatnak. :)
245. unom (válaszként erre: 244. - 3db3c63933)
2014. júl. 13. 22:14
Nem akarnak a hálószobán belül maradni a vonzalmukkal.Ugyanúgy el akarnak járni a párjukkal szórakozni, kézenfogva sétálni, amik egy kapcsolathoz hozzátartoznak. Ezzel van bajuk, nem a hálószobai résszel.
244. 3db3c63933 (válaszként erre: 243. - Unom)
2014. júl. 13. 22:12

Abban igazad van, hogy a szexuális irányultsága mindenkinek a magánügye. Éppen ezért kellene a hálószoba falain belül maradni. A felvonulás pedig nem is érheti el a célját. Az érintettek komolyan gondolkodó része nem is vesz részt rajta, hiszen a célja inkább a polgárpukkasztás, mint a jogaikért való harc.

A "jogvédők" jobban tennék ha valós problémával foglalkoznának, biztosan találnak olyat is.

243. unom (válaszként erre: 242. - 3db3c63933)
2014. júl. 13. 21:59

Az, hogy két felnőtt ember mit csinál az ágyban és hogyan, kivel él magánügy. A felvonulás úgy, ahogy itt van baromság, épp a célját nem éri el. De van létjogosultsága addig, amíg ez a mindennapi életben hátrányt jelent nekik.

Sose voltam politikailag korrekt, de annyira bunkó sem, hogy bu.zizzak, vagy mélymagyarozzak.

A cigány szóban semmi lekezelőt nem érzek, így azt simán használom, ha valakinek nem tetszik majd szól. Mármint ha érintettnek nem tetszik, a jogvédők nem érdekelnek.

242. 3db3c63933 (válaszként erre: 239. - Katinkaboszi)
2014. júl. 13. 21:54

Nem érted mi a baj? Ezzel az erővel el lehet foadtatni mindenféle perverzitás is. Én sem mondom, hogy üldözni és büntetni kell aki a saját neméhez vonzódik, azt viszont állítom, hogy nem kell ennek ekkora teret adni, és főleg nem kell kivonulni az utcára Budapesten és vonaglani. Aki "más" ahogy te finoman megfogalmaztad, annak tisztában kell lennie azzal, hogy ez a hajlama abnormális, nem pedig arra bíztatni, hogy erre legyen büszke. Sajnos manapság már a fiatalok divatból próbálgatják, hogy milyen lehet a saját nemével. Ez semmiféleképpen nem jó irány.


A roma kifejezés pedig megint csak a nagy liberalisták mellékterméke. Nem tudom miért gondolják úgy, hogy a cigány szó sértő, a roma pedig nem. Mindenesetre megmagyarázzák.

241. 3db3c63933 (válaszként erre: 240. - 3db3c63933)
2014. júl. 13. 21:49

Na akkor újra:

...hogy másképp mondjon és másképp lásson dolgokat.

240. 3db3c63933 (válaszként erre: 238. - 4510537174)
2014. júl. 13. 21:48
Nem finomkodni szeret a magyar, csupán most főként politikai indíttatásból rá akarják kényszeríteni, hogy másképp mondjon és másképp mondjon dolgokat. Szerencsére nem mindenkire hat ez az idomítás.
239. Katinkaboszi (válaszként erre: 238. - 4510537174)
2014. júl. 13. 20:19

Nem értem, mi a bajuk az embereknek azokkal, akik némineműleg mások, mint a többség :(

Mindig voltak, vannak és lesznek is, bárhogy mondjuk, szivárvány színű embertársaink.

Ennyi :)


De miért? Ők is ezt mondják magukra, csak mostanában terjedt el roma kifejezés, amitől senki nem tudja, hogy is mondja.


Ez olyan, mint Amerikában a néger, volt egy ilyen sütemény is, amit most már nem szabad annak hívni, csak úgy? afro-amerikai szelet? :DDDDD

2014. júl. 13. 19:15

melegekről, hidegvérrel


A magyar egyes kérdésekben szeret finomkodni.

Így született meg a melegek kifejezés a hasonló neműket szeretőkre.

Miért melegek ?

Ki akkor a hidegek ?

A kik a langyosak ?


Ki nem mondanám a cigány szót sem.

Inkább kisebbségi kereket hányok

A kisebbségi pecsenye pedig kisebbségi útra ment.

2014. júl. 13. 18:59

Csillagjaim !

Örülök, hogy az olvasásról eldiskuráltatok távollétemben is.

Moziban voltam, láttam premier előtt a " Házmester " c. filmet. Aki szereti a szomorú, melankolikusan, romantikus filmeket, azoknak melegen ajánlom.


Melegen ?

Na, erről külön...

236. Katinkaboszi (válaszként erre: 234. - Unom)
2014. júl. 13. 15:59

Igazad vamn, de akinek arra van pénze, hogy hasonló szerkentyűket vásároljon, annak arra is kellene legyen, hogy könyvet vesz.


A könyv, valahogy olyan csodás, megfogni egy új könyvet, megszagolni, mert illata van, aztán átforgatni, beleolvasni, mennyei érzés :)

Mondjuk én könyvek között nőttem fel, nálunk természetes volt, hogy a szüleim, nagyszüleim vásároltak, még ha részletre is, de vettek :D

235. Katinkaboszi (válaszként erre: 230. - Fokhagyma)
2014. júl. 13. 15:56

Tudod az a baj, hogy a szülők sem vesznek kezükbe könyvet, sok helyen, akkor a gyereket sem fogja érdekelni.


A másik, hogy olvasni is meg kell tanítani a kicsiket, még iskolában.

Hiába a kötelező olvasmányok, ha az a gyerekeket azért nem érdekli, mert kötelező.

Minden gyereknek más az érdeklődési köre. Ezt a tanár nagyon jól tudja, ha tudja és őt is érdekli, majd annak megfelelően lehetne a szünidőkre kérni, mit olvassanak el.


nem lenne szabad hosszú és unalmas könyvekkel terhelni a gyerekeket, mert attól elmegy a kedvük.

Egy aranyos vers, ami megfogja a lelküket, vagy egy édes novella, amitől imádni fog olvasni.


Jah, és a gyerekeket nem a tévé elé kell leültetni, hogy nézze a mesét, mert azok förtelmesek, sőőőőőőt, fertelmesek, hanem anyu, apu, nagyi, bárki aki arra jár a családból, meséljen már annak a szegény gyereknek.

Mert pici korban lenne rá igényük.

A szülők ölik ki belőlük a kíváncsiságot, sajnos.


Sok a "nem érek rá, eredj apádhoz,anyádhoz,nagyihoz" válasz, pedig a kinyíló értelmüket ilyenkor lehet a legjobban abba az i rányba terelni, amitől érdeklődő is marad az a csemete :d


Bocsika, mindig hosszan tudok írni, belelendülök :D

234. unom (válaszként erre: 233. - Katinkaboszi)
2014. júl. 13. 15:53
A pénzt megoldja egy ebook olvasó. Tizenpárezer forint, és szinte bármilyen könyvet megtalálsz. Nem ideális megoldás, de a semminél jobb.
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook