Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) fórum

Szabadúszó leszek (itt bármiről beszélhetsz) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
203. Pipi57 (válaszként erre: 201. - 4510537174)
2014. júl. 12. 20:48

Hajrá!

HURRÁ!:)

202. Pipi57 (válaszként erre: 200. - Fokhagyma)
2014. júl. 12. 20:47
Én a hollandoknak szurkolok,de könnyen lehet hogy a házigazdák nyernek.:))
2014. júl. 12. 20:47

JUBILÁLUNK !!!

ELÉRKEZTÜNK A 2OO. HSZ- HEZ.

úGY LESZÜNK EZZEL A TÉMÁVAL, MINT EGYKOR lENINNEL.


Emlékeztek a versre :

Lenin élt, Lenin él, Lenin élni fog.


Ami a fórumot illeti némi variációval :

Ez a fórum élt, ez a fórum él, ez a fórum élni fog ?

200. fokhagyma (válaszként erre: 199. - Pipi57)
2014. júl. 12. 20:46
Én is nézem a meccset, bár nem szurkolok egyik csapatnak sem. Győzzön a jobbik!
199. Pipi57 (válaszként erre: 198. - 4510537174)
2014. júl. 12. 20:41

Jövök egy hsz-nek,mert én is megyek nézem brazil-holland meccset:)

Jó szurkolást és utána jó éjszakát!

2014. júl. 12. 20:39

Kilencig itt vagyok.

Utána futball világbajnokságot nézek.

A jubileumi 2oo. hsz-hez szeretném, ha eljutnánk.

Ha másképp nem megy, magam megoldom.

197. 4510537174 (válaszként erre: 196. - Fokhagyma)
2014. júl. 12. 20:29

Azon ritka kivételek közé tartozom, ha olyan a kedvem, a villamoson, vagy buszon a velem szemben ülő hölgyet ízléses öltözékéért megdicsérem, vagy finoman becsomagolva, megkritizálom a szakadt farmer nadrágját. Senki még nem sértődött meg, inkább úgy láttam, örültek a megjegyzésemnek.

A nők többsége szereti , ha megszólítják őket kulturált hangnemben.

Sosem hagyom ki, ha egy velem szemben ülő hölgy könyvet olvas, meg ne kérdezzem mit olvas? Sajnos, a könyvolvasás is kezd kimenni a divatból. Legfeljebb bulvárlapot forgatnak.

196. fokhagyma (válaszként erre: 194. - 4510537174)
2014. júl. 12. 20:17

A kilátszó has különösen akkor nem szép látvány, ha nagyobb a kelleténél.

Egyébként még azt is megfigyeltem, hogy a kövér nők gyakran hordnak nagyon feszes cuccokat, meg nagymintás ruhákat. Vajon miért?

195. fokhagyma (válaszként erre: 192. - 4510537174)
2014. júl. 12. 20:13

Köszönöm, ez igazán megtisztelő, de azért ha nem jönnék, könnyeket nem ejtenél, ugye? Ezt csak azért mondom, mert azt írtad: "téged nem lehet elfelejteni". Ennek a slágernek a folytatása ugrott be, ami imigyen szól: "Érted könnyeket illik ejteni."

Egy régi történet jutott eszembe arról, hogy nehezen állod meg, hogy ne szólj, hogy elszakadt a hölgy nadrágja.

Hajdanában az osztályfőnököm mesélte, aki mindig nagy dohányzás ellenességre buzdított bennünket, hogy egyszer egy állomáson állt a vonat, az ablakában könyökölt egy hölgy, és cigizett. Akkor még lehetett a vonatokon. Miután elszívta, kidobta a csikket. Az osztályfőnököm odament, felvette, és felszólt, hogy hölgyem, véletlenül leejtette a csikket. Már arra nem emlékszem, mi volt erre a reakció, de a kis történetet nem felejtettem el. Lehet szelíd módszerekkel is nevelni. Már aki hagyja magát. Kiváncsi lennék, ha valakinek szólnál, hogy elszakadt a farmerje, vajon hova küldene el. Érdemes lenne tesztelni az embereket. Gondolom, többféle reagálás is lenne.

194. 4510537174 (válaszként erre: 190. - Unom)
2014. júl. 12. 20:10

Ami igaz, igaz. A férfiak többsége enyhén szólva úgy öltözik, mint a trógerok.

Tulajdonképpen aki hozzászokott az eleganciához, restell egy jobb cuccban kimenni az utcára, mert kinézik.


A női divatról a megfigyelésem :

A rövid blúzból vagy topból kilátszik a hölgyek hasa. Ami pocak esetében nem éppen vonzó látvány a férfi szemeknek.

A nők a nadrágokat általában derék alatt hordják, így, ha kicsit előrehajolnak, mindenki láthatja milyen tanga bugyit hordanak.

Erre is oda kellene figyelniük, akikre vonatkozik. Nem gondolom, hogy készakarva villantanak bugyit.

193. unom (válaszként erre: 192. - 4510537174)
2014. júl. 12. 20:06
Ha szólnál jól szórakoznának rajtad, és elkönyvelnék, megint sikerült egy öreget "pukkasztani". Többek közt ez is a céljuk.
192. 4510537174 (válaszként erre: 188. - Fokhagyma)
2014. júl. 12. 20:01

Örülök, hogy újra látlak. Főként, hogy itt. Sokat levelezgettünk, csak nem hiszed, hogy nem tudom ki vagy. Nemcsak a különleges álneved miatt, egyébként is, téged nem lehet elfelejteni.


A szakadt farmernadrágokat valami agyament ember találhatta ki. Nehezen állom meg, amikor ilyen farmerben látok valakit, hogy ne szóljak oda : Hölgyem, elszakadt a nacija. "

191. 3db3c63933 (válaszként erre: 187. - 4510537174)
2014. júl. 12. 19:59
Szerintem a rosszul öltözöttségnek leginkább a pénztelenség az oka. Aki jó anyagi helyzetben van, annak ezt nagyon nehéz megérteni. Sokan öltöznek turkálóból, idegenek által felajánlott holmikból stb. Persze itt rögtön lehet arra hivatkozni, hogy milyen jó cuccokat lehet a turkálóban találni, na de nem minden méretben, és az olcsóbb helyeken bizony olyan ruhák vannak, ami csak géprongynak való. Akinek a mindennapi megélhetés problémát jelent, annak az a legkisebb gondja, hogy passzol-e a blúza a nadrágjához.
190. unom (válaszként erre: 189. - Fokhagyma)
2014. júl. 12. 19:55
Szerintem a férfiakra méginkább jellemző a rosszul öltözöttség, mint a nőkre. Súlytól függetlenül hordják a bermudanadrágot, jó, ha a kőművesdekoltázs nem villan ki...
189. fokhagyma (válaszként erre: 187. - 4510537174)
2014. júl. 12. 19:52

A farmer egy nagyon praktikus viselet, de nem mindig és nem mindenhol. Azt meg végképp nem értem, miért kell kiszaggatni, miért menő a szakadt farmer. Persze, tudom, korral jár, és egy mai tini talán 50 éves korában már nem szakadt farmerben jár. Kinövi nemcsak a farmert, hanem a szakadtságot is, ezért nem gondolnám elítélendőnek, csak fura.

Szerintem egy kis igazság van abban, hogy ruha teszi az embert, de az ellenkezője is igaz. Valóban sok a rosszul öltözött ember az utcákon. Sokan nem a koruknak vagy az alakjuknak megfelelően öltöznek. Ez inkább vonatkozik a nőkre, mint a férfiakra.

188. fokhagyma (válaszként erre: 186. - 4510537174)
2014. júl. 12. 19:46

Szívesen írok ide én is, remélem, elfogadsz. Találkoztunk már egyéb fórumokon is.

Sajnos, folyamatosan nem tudok jönni, de ez nem érdektelenség, de pl. elutazom egy napra, vagy nem vagyok valami jó passzban egészségileg, mint pl. most, és ilyenkor kicsit magamba zuhanok. Na, nem depresszió, csak szorongás, átmeneti félelem leginkább a vizsgálati eredmény miatt, és nem vagyok ráhangolódva a társalgásra.

Remélem, jó lesz ez a fórum. Eddig úgy látom, a témák is és a hozzászólások is jók.

2014. júl. 12. 19:40

Mielőtt belemerülnénk az ebtémába, egy újat ajánlok.


Igaz lehet a mondás, hogy ruha teszi az embert ?


Az utcákon annyi rosszul öltözött embert látni, hogy az már zavaró.

A divatdiktátorok, amiket ajánlanak, normális ember nem veszi fel.


Azt hiszem, a farmer térhódítása miatt sikeredett félre a jól öltözöttség.

186. 4510537174 (válaszként erre: 174. - Katinkaboszi)
2014. júl. 12. 19:35

Fórumot úgy lehet életben tartani, ha naponta oda figyelünk rá. A fórum játékokon vagy 25 új játékot inditottam be, mindegyik népszerű lett, sokan bekapcsolódtak. A játékos fórumozók szorgalmasabbak,

és valahol hozzátartozik a játék a mindennapjaikhoz, életük része lett.

Általános témát is indítottam néhányat. Közülük a Futball a leglátogatottabb. Nem kis meglepetésemre, rajtam kívül csak nők írnak oda.

Most csak ide írok, meg a privát megkeresésekre.

Benned igazi fórumozót találtam.

2014. júl. 12. 19:27
A segítő és mentő kutyák más kategória. Őket a konkrét munkára tanítják be, és nagyon hasznos amit csinálnak. Egyébként egyetértek azzal amit írtál.
184. 4510537174 (válaszként erre: 180. - 3db3c63933)
2014. júl. 12. 19:27

Van egy régi mondás : a több olykor kevesebb.

Tapasztalatom szerint, nem az a lényeg, hogy létszámilag sokan legyünk, hanem inkább az, hogy értelmes diskurzusok alakuljanak ki, még ha kevesebb is a fórumozó.

Sokkal könnyebb népes tábort összehozni primitív témákból, pl. Milyen színű a zsebkendőt ? Vagy : Jól aludtál ? Egy szavas válaszokból hamar összejön több száz hsz.

Úgy vélem, ez a fórum, eddig tartja a jó színvonalát. Az ügyeletes bekavarók elkerültek.

Rosszindulatú hsz-ekre nem fogok reagálni.

Igyekszem, mindenkinek válaszolni, hogy érezzék, figyelek rájuk.

183. unom (válaszként erre: 182. - 3db3c63933)
2014. júl. 12. 19:25

Egy jól képzett kutya messze nem robot, ld. például a mentőkutyák. Ha a körülményeim megengednék én is tartanék kutyát, de jelenleg ez a kutyának nem lenne jó. Számomra a kutyatartásnak úgy van értelme, ha jut elég idő és pénz foglalkozni vele, ez sajnos jelenleg nem adott. Mindenesetre inkább legyen egy kutya jól képzett, mint elhanyagolt, vagy agyonkényeztetett.

Azokat én sem értem, akik emberiesítik a kutyát, hiszen épp az benne a jó, hogy nem ember.

182. 3db3c63933 (válaszként erre: 181. - Unom)
2014. júl. 12. 19:18

Nem jól fogalmaztam, vagy nem fejtettem ki az okot. Az háborít fel, aki túlbuzgó, és aki már az embert figyelembe sem veszi. Vannak olyan szinten elvakult állatvédők, akik szinte már betegesen teszik a "dolgukat". Ők azok akik egyébként vegetáriánusok, és gyilkosnak kiáltanak ki, ha húst eszel.

Amikor tehetem, segítek másokon. Tehát nem csupán bírálok, hanem gyakorlom is a segítséget.

A kutyaiskolát pedig nem bocóckodással azonosítottam. Az a megjegyzésem arra utalt, hogy némelyek mennyit képesek kutyájukra költeni. Nagyon sokba kerülnek ezek a foglalkozások. Egyébként nincs vele semmi bajom, mert könnyebb egy kutyát kezelni ha szófogadó, csak éppen annak se látom értelmét, ha már túlzásba viszik. Én kuyát akarok, nem robotot, aki csak akkor mozdul meg, ha megengedik neki.

181. unom (válaszként erre: 175. - 3db3c63933)
2014. júl. 12. 19:12

Miért háborodsz fel az állatvédők munkáján? Előtted a lehetőség, hogy embereken segíts úgy, vagy jobban, ahogyan ők állatokon.

A divatkutsákat illetően egyetértek, de a kutyaiskolát kár a bohóckodásokkal egy szinten emlegetni. Sok kutyának kellne, amelyikeket lehet, hogy szeret a gazdája, de nem ért hozzájuk.

180. 3db3c63933 (válaszként erre: 170. - 4510537174)
2014. júl. 12. 19:12

Erre a kérdésedre röviden annyit tudok válaszolni, hogy van akit emberszámba kell venni, és van aki nem érdemli meg. Elég, ha mindenki kicsit gondolatban végigfut az ismeretségi körén. Vannak tisztességesek, és olyanok is, akiken már az alkohol uralkodik. Utóbbit én nem nagyon tudom emberszámba venni.


Egyébként ahhoz hogy ne akadozzon a társalgás, mindig egy megbeszélt időpontban kellene idejönni, mert így nagyon akadozik a beszélgetés.

179. 3db3c63933 (válaszként erre: 173. - 4510537174)
2014. júl. 12. 19:08

Némely fórumon én is úgy éreztem, hogy magamban beszélek. A reakció elmaradt. Nem volt sem pozitív, sem negatív. Gondolkodtam, hogy miért, aztán arra jutottam, hogy

- vagy érdektelen amit írok,

- vagy nem érthető amit írok,

- vagy figyelemre sem méltó amit írok,

- vagy kilóg a sorból a véleményem,

- vagy érdemben nem tudnak hozzászólni.

178. Katinkaboszi (válaszként erre: 173. - 4510537174)
2014. júl. 12. 19:06

Ez azért van, mert szereted a jó társaságot és ez olyan hely, ahol nem mindig azonnal kap az ember választ a feltett kérdésére.

Majd, jönnek, ahogy én is eljöttem egy cseppet :)

2014. júl. 12. 19:03
nem "hivatból", divatból. Bocs :)
176. Katinkaboszi (válaszként erre: 163. - Vizslava)
2014. júl. 12. 19:03

Megnyugodtam, néha belefutunk vacsora közben egy műsorukba, van amikor elmosolyodok, de még a fiam sem nevet fel, pedig fiatal :)


Nem is lehet minden nap új és új viccekkel előállni, még hetente is nehéz lenne, nem csodálom, hogy szerencsétlenek néha csak beszélnek bele a világba.

175. 3db3c63933 (válaszként erre: 167. - 4510537174)
2014. júl. 12. 19:02

Sajnos a kutya is státusz szimbólummá vált bizonyos rétegeknél. Hozzá tartozik a jó autóhoz. Aki ad magára (és itt főleg nőkre gondolok), nem is jelenik meg úgy a kutyájával nyilvános helyen, hogy az öltözékük ne passzolna. Még talán azt sem lehet állítani, hogy az ilyenek szeretik a kutyákat. Annál valószínűbb, hogy hivatból tartják, a szigorúan csak fajtatiszta, túltenyésztett lényeket.

Nekem is van kutyám, és állíthatom hogy bizonyos embereknél sokkal jobb társ, de soha ne vetemednék arra, hogy bohócot csináljak belőle. Magyar fajta, törzskönyv nélkül. Nincs rajta csokornyakkendő, se kiskabát, se masni, se cipőcske. Nem eszik drága kutyakaját, nem jár iskolába, masszázsra, manikűrre, kozmetikába. Viszont szeretve van, amit százszorosan viszonoz is. :)

Én magam is sokszor felháborodok amikor lelkes állatvédők buzgólkodnak az állatok érdekében. Érthető, és értékes a munkájuk. Bár az emberekkel is ennyien törődnének. Más kérdés, hogy az emberek egy része megérdemli-e a törődést?

174. Katinkaboszi (válaszként erre: 160. - 4510537174)
2014. júl. 12. 18:59

Azt biztosan tudod és érted már, hogy nem könnyű egy fórumot ébren tartani, kell hozzá elég ember, aki szívesen jön, bátran mond bármit, nem mindig a választ az éppen aktuális kérdésedre, de az is előfordul, másről beszélnek éppen, de már jó több idejárónak itt lenni.:)

Évek óta viszem a fórumot, sokan fordulatak meg nálunk, van pár ember, aki a kezdetektől van velem és segít, ha éppen nem vagyok, netán leül a társalgás.

De nem könnyű, ez biztos.


Imádtam olvasni mindig, most is, és lányként is tetszett, bár megsirattam szegény kis Nemecseket.

Igem, nagy könyv, bár nem az irójáról van szó, de Mark Twainről olvastam valahol, hogy a magyar nyelvről az volt a véleménye, sokkal szebb és jobb írásokat tudott volna ezen a nyelven összehozni.

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook