Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sminktetoválás, avagy tartós make-up fórum

Sminktetoválás, avagy tartós make-up (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
674. beatav (válaszként erre: 673. - F0d9983f5b)
2012. jún. 5. 14:39

Köszönjük szépen!

Nekem is van viszonyítási alapom.Csak ezen az egy (kuponos) helyen sikerült félig sem a tetoválás!Aki a szemöldökömet készítette elsőre is szuper munkát végzett és még nem voltam korrekción!Szóval róla csak csupa jót tudok.Na, meg akkor talán mégsem a bőröm a hibás!

2012. jún. 5. 09:21

Én is több éve tetoválok itt Budapesten és 1-2 dolgot azért hozzáfűznék a leírtakhoz.

Ahogy látom a legtöbben azt a problémát emlegettétek hogy nem elégé látszik a tetoválás ami teljesen normális mert akár 50%-a is kieshet vagy olyan hogy ennél több (igaz ritka eset) az első alkalom után illetve az is lehet probléma ha a vendég rosszul ápolja itt gondolok a kenésre, ha esetleg vakarja vagy ha leszedi a varrt.

Itt az előttem szóló tetoválok azt is elfelejtették megjegyezni, hogy akár 2-szer is lehet szükség korrekcióra, ha olyan a vendég pigmentálódása és erről sajnos nem a tetováló tehet, hanem ilyen a bőrünk.

Nagyon sok esetben előfordul, hogy az elején alig vagy szinte semennyire nem látszik a tetoválás színe, de később előbukkan.

Nem tartom korrektnek, hogy olyan munkát szidunk, ami még félig kész, hiszen a korrekció alkalmával a hölgynek a tetoválása lehetett volna sötétebb illetve vastagabb, ha ezt kéri a tetoválótól.

Én azt az elvett vallom, hogy az elején legyen inkább világosabb, vékonyabb, rövidebb, mert a korrekció során ezen lehet változtatni, de egy sötét szemöldök vagy vastag illetve hosszú szemöldökön nagyon nehezen és soha nem lesz igazán szép!

Én is a belvárosba tetoválok, nem kevés pénzt hagynak ott a vendégeim és ezeket nem azért írom le, mert vendéget szeretnék gyűjteni, hanem hogy reálisan, lássátok a dolgokat!

Arról nem beszélve, hogy olcsó húsnak híg a leve azért ezzel leállnék vitázni…mivel nálam nem egy ember járt,aki nagyon neves tetoválóknál csináltatták a szemét a száját (100.000 Ft egy teljes satír) és elrontották vagy nem olyan lett amilyen szerette volna.

Szerintem mindenhol van elégedetlen vásárló nálam is volt és biztos lesz is, de ilyenkor nem feltétlen a tetováló a hibás lehet a vendég vagy a bőre!

Nem tudom hány tetoválással kapcsolatos kupont adtak el a kuponos oldalak 300-400 db vagy inkább 700-800, és ha abból 20-30 embernek nem tetszik, azért nem feltétlenül a tetoválok a hibások vagy azok a szalonok ahol jártak és azért nem kell elveszíteni a bizalmukat!

Én azt mondom, hogy vissza kellett volna menni a korrekcióra és elmondani, hogy mit szeretnétek értelmesen, és esetleg ha utána nem tetszik, akkor panaszkodni…

A szempillasűrítés technikát én ritkán alkalmazom, mert nem látványos és a vendégek általában azt szeretnék, hogy ha már kiadnak ennyi pénzt, akkor látszódjon. De a fekete szín amúgy is nagyon ki tud kopni tehát itt szerintem a korrekció meg nem kérdés…Nem lehet, hogy itt a probléma nem is ezzel van, hanem hogy nem tudnák, hogy mit vásárolnak?Mert ez is megeshet, mert sokan hiszik a szempillasűrítésre, hogy szemhéjkontúr közben köze nincs hozzá.

Remélem valakinek azért tudtam segíteni!

672. beatav (válaszként erre: 665. - Z. Betti)
2012. jún. 4. 19:12

Sajnos szerződnek!:( Fodrászattal és manikűrössel is volt gondom,ugyanennél a kuponos cégnél és Márc.22-e óta nem fizették vissza a szóbanforgó kuponok összegét!Fel sem használtam őket!!!!

Csak azt akartam visszaváltani amit a tanult eset után (a lányom hajába belenyírtak,borzalmas lett!)és az akkor hallottak miatt inkább fel sem használtunk!Írtam nekik,hívtam őket de csak sunnyognak! Erről ennyit!

2012. jún. 4. 16:17

Nem akarok én a fő okos lenni, de szerintem aki igazán szépen sminktetovál annak nem éri meg a kuponos ár minusz 30-50%+ ÁFA áron tetoválni. A csúnya munka meg reklámként nem működik. Én meggondolnám, szerintem sminktetoválásra a kuponozás nem szerencsés választás, még ha az ára miatt vonzó is lenne.

A rontott sminktetoválások eltávolítása pedig szintén nem filléres dolog.:(

2012. jún. 4. 11:46
Azt gondolom,hogy ez a kuponos dolog a reklámról kéne szóljon és nem mások lehúzásáról. Ha a többségnél ilyen munkát végeznek, akkor elég rossz a marketingjük.Így a kutya sem fog visszajárni hozzájuk.Nem beszélve arról hogy átverik az embert és még pénzzel is lehúzzák.
669. kedike
2012. jún. 4. 10:42

Ezért féltem én is kuponosat venni, szerintem 6000 ft-ért nem végezhetnek olyan munkát,mint mondjuk 28000ft-ért... És a korrekció sincs benne, szóval elég nagy bosszúság lehet. :(

Én korrekcióra másik helyre mennék, ha már úgy is fizetni kell érte.

668. Z. Betti (válaszként erre: 666. - Farah)
2012. jún. 4. 09:26
Addig amíg nem találsz olyan sminktetoválót aki a munkái, referenciái, technikai felszereltsége, személyisége alapján bizalbat kelt Benned, legbölcsebben teszed ha nam csináltatsz ajaksatírozást.
2012. jún. 4. 09:05

Hát a szempillám a legkevesebb, majd visszanő. Az jobban idegesít hogy elég érdekes a szemöldököm miatt az arcom összképe.És perpill még ceruzát se tudok használni, hogy elfedjem ezt a "gyönyörűséget".

Írtam a kuponos cégnek, nem tudom fognak e vele bármit is kezdeni, de ha igen legalább talán más nem jár így mint én.

666. farah (válaszként erre: 647. - Csajszibarack)
2012. jún. 4. 08:21
Szia ! Nekem is hullott utána a szempillám elég sokáig, ezért nem is mentem utána korrekcióra. Sajnálom, hogy nem lett jó a tetkód. Én a számat szeretném, de annyira félek, hogy elrontják ! Nekem a szempillasűrítés már teljesen eltűnt, mintha sosem lett volna ott, de legalább van szempillám.
2012. jún. 4. 06:25
Azért a kuponos cég felé érdemes lenne hangot adni a tapasztalataidnak. -Hátha tanulnak belőle. Ha több negatív vélemény beérkezik, talán megfontolják, hogy a jövőben szerződnek-e velük.
2012. jún. 3. 22:14
Még jó hogy megtaláltalak titeket és van kiktől okosságot gyűjtenem, mert lettem volna olyan buta, hogy adok még egy esélyt nekik.
663. Daphnee (válaszként erre: 662. - Csajszibarack)
2012. jún. 3. 22:00
Sajnálom, megértelek, mert én is átéltem ezt. Én voltam olyan hülye és visszamentem még vagy kétszer korrekcióra.... azért írom Neked, hogy ne tedd, fölösleges..
2012. jún. 3. 21:58
Hát szomorú hogy ilyenek vannak. Főleg ha valaki a másik arcával, kinézetével "játszik".Attól hogy valaki bevállal egy akciót még nem kéne azt jelentse hogy a munkája minőségtelen.Kíváncsi lennék hány elégtelen vendégük van még...szívem szerint visszakérném az összeget, mert az a szolgáltatás amit ők nyújtottak erősen kifogásolható részemről.Nincs más választásom, megvárom míg teljesen meggyógyul és keresek egy normális helyet.Addig meg majd marad a ceruza vagy a maradék szemöldököm befestése.
661. Daphnee (válaszként erre: 659. - Z. Betti)
2012. jún. 3. 21:48
Minden szavaddal egyetértek, csak én pont a másik oldal vagyok :)
660. Daphnee (válaszként erre: 654. - Csajszibarack)
2012. jún. 3. 21:46
Megnéztelek, tényleg eléggé halovány és vékonyka lett :( Én jártam már így, és a korrekció SEM sikerült. Azt hittem már senki nem tud normális tetkót csinálni, de tévedtem :) Keress egy profit, hidd el megéri!
659. Z. Betti (válaszként erre: 657. - Csajszibarack)
2012. jún. 3. 21:34
Szia! A 607-es hozzászólásom igaz lehet a Te esetedre is. (Ja és itt is igaz, olcsó hús és a leve összefüggés) Salnálom, hogy ilyenek előfordulnak, mert ezek aláássák a sminktetoválókba vetett bizalmat. Egy rossz tapasztalat, elveszi a kedvét sok sminktetováláson gondolkodó vendégnek.
658. beatav (válaszként erre: 657. - Csajszibarack)
2012. jún. 3. 18:38
Hol készítették? Ha nem titok?
2012. jún. 3. 17:23
Nem volt, azt majd külön kell fizetni.Hát július 4.-én megyek korrekcióra (ha megyek oda, erősen gondolkodom rajta), nem fűzök nagy reményeket a változáshoz.
656. kedike (válaszként erre: 654. - Csajszibarack)
2012. jún. 3. 17:05

Nem volt benne az árban a korrekció? A szemöldököt lehet akkor még javítani...

Nálam egy hónap múlva lesz esedékes a korrekció, addig még úgyis változik gondolom. Egyelőre én sem vagyok megelégedve.

655. Z. Betti (válaszként erre: 654. - Csajszibarack)
2012. jún. 3. 16:26

Véleményem szerint a pillatő sűrítés nem sikerült. Előjöhet még szín, de hogy szép nem lesz, az már borítékolható. Ha a 2 hetes szemöldököd így néz ki, nagy valószínűséggel az sem fog megfelelni az elvárásadnak.

-Kár érte. :( Nem tudom mennyibe kerülhetett, de kidobni az ablakon, néhány 10 ezer Ft is sok pénz.


Üdv: Betti

2012. jún. 3. 14:42

Felraktam 2 képet, remélem jól csináltam és látjátok a képeim közt :)


A szemből képen látszik hogy néz ki 2 hét után a szemöldököm, a szempillasűrítés meg szinte nem is látható a képen.Ahol vastag és sötét ott még pörkös.Olyasmi színt szerettem volna mint a pörk (sötét, szinte fekete a hajam),viszont a pörk leesése után még csak megközelítőleg sem hasonlít rá, feltételezem egy korrekció után se lenne sok köze a sötét barnához.

A másik képen látszik közelebbről milyen a vége a tetoválásnak, borzasztó vékony, pont ilyet nem akartam, mert nekem természetellenesen vékony. A színe meg magáért beszél, mintha kopott lenne. De legalább a vége látszik, az eleje elég halvány.Talán az is látszik hogy felül ritkás a szempillám. Úgy a fele hiányzik.

653. Z. Betti (válaszként erre: 651. - Csajszibarack)
2012. jún. 3. 13:25
Én is szívesen megnézném ha raksz fel képeket.
652. Daphnee (válaszként erre: 651. - Csajszibarack)
2012. jún. 3. 13:11

Szia! Nekem is hullott ki szempillám, nem is kevés, de visszanőtt.

A seb mindig nagyobb mint ami megmarad tetoválás. Szívesem meglesném milyen lett!

2012. jún. 3. 12:58
Vissza biztos vissza nő. Műszempillától is hullott már ki és újra kinőttek.Csak hát még is... :s Vagy ennyire gyengék a szőrszálak, a szemöldökömből is húz ki a pörk szálakat, ahogy rászáradt.Már majdnem az egész pörk lehullott a szemöldökömről is. De a megmaradt vonal vastagsága közel sincs ahhoz ami akkor be lett rajzolva, és amekkora a seb vastagsága volt.Egyre jobban azt gondolom, hogy ráfáztam, úgyhogy gondolkodhatok a hogyan továbbon.A színről meg inkább már nem is mondok semmit, az elején alig látszik, a végén van valami. Ha gondoljátok rakok majd fel képet tanulságként.
650. Z. Betti (válaszként erre: 649. - Csajszibarack)
2012. jún. 3. 12:48
Hát, ez nem természetes, most már csak abban bízzunk, hogy visszanő!
2012. jún. 3. 12:29
Már amikor potyogott a pörk róla akkor is jött ki pár darav, de gondoltam az azért, mert annyira összeállt a pillámmal a seb és azért jönnek ki. Mostmár teljesen lehullott a pörk és még mindig hullik a pillám. Eléggé megritkult, nem szép. Tegnap mikor este letörölgettem a szemem csak úgy potyogtam ki. Egyszerre 5-6 is mindkét szememnél.
648. Z. Betti (válaszként erre: 647. - Csajszibarack)
2012. jún. 2. 22:40

Még május 27-e óta hullik, vagy azóta már volt korrekció is? Látványosan kevesebb a pillád, vagy csak a természetes cserélődés? Az, hogy néhány kipotyog, előfordul.

Üdv: Betti

2012. jún. 2. 20:48
Előfordult valakivel hogy szempilla sűrítés után hullott a szempillája a normálisnál jobban?
646. záporvirág01 (válaszként erre: 641. - Linella7)
2012. máj. 31. 18:36
szerintem kérdezd meg a tetoválót,hogy milyen megoldás létezne,hogy ne kelljen megszabadulnod a saját szemöldöködtől..
645. farah (válaszként erre: 638. - Niki72)
2012. máj. 31. 08:57
Ez igaz ! És ismerek is ilyet : legjobb gép, de nincs kézügyesség.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook