Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slimball (estoslimball) növényi gyomorlabda 1, 4 kg/nap fórum

Slimball (estoslimball) növényi gyomorlabda 1, 4 kg/nap (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. Zsoly
2008. aug. 26. 10:31

Sziasztok,


nekem nem jött be ez a dolog, ezért ha valakit érdekel van kb 40 db -om amitől megválnék.Budapesten 8.kerületben le tudom tenni egy 24 órás portára, az ára 10000.-

2008. aug. 5. 17:31

Sziasztok !


Látom többen írtátok, hogy kaptatok e-mailes tájékoztatót, valaki elküldené nekem is.

kannnnna@freemail.hu

12. ananász88 (válaszként erre: 6. - Hanata)
2008. júl. 21. 19:40
sziasztok!csak annyit szeretnék hozzá szólni a beszélgetéshez,hogy maximálisan igazatok van abból a szempontból,hogy mozogni kell és változtatni,de talán a táplálkozásra kéne nagyon odafigyelni.18:00 után ne egyetek,mindig reggelizzetek még akkor is,ha nem nagyon vagytok éhesek,evés előtt mindig igyatok meg min. 3 dl mentes vizet és se evés közben,se utána min.30 percig ne igyatok semmit,ha lehet fehér kenyeret egyáltalán ne,ha nagyon muszáj akkor csak délig,magas cukortartalmú gyümölcsöt csak du.háromig fogyasszatok és az ízeket ne vonjátok meg magatoktól csak tartsatok mértéket.nasiként mindig jöhet egy kis mirelit málna v. meggy... folyadéknak pedig csak mentes víz!minden mozgás nélkül nekem ez tökéletesen bizonyított,mert 6 hónap alatt fogytam 22 kilót.ezek a tippek csak a fogyási szakaszra vonatkoznak a megtartási fázisban már egy picit lazíthat az ember.mindenkinek meg kell ismernie a saját testét mire hogyan reagál és gondolkozzatok el miért van rajtatok a felesleg,mert amíg nekem is csak mondták,hogy ez valamitől való védekezés és elhatárolódás addig én is csak legyintettem és mosolyogtam,de folyamatosan nyílik meg az ember ahogy mennek le a kilók.ezért nem jó a hirtelen fogyás,ugyanis át kell élni bizonyos lelki fázisokat.remélem azért valakinek segítenek a tanácsaim.legyetek ügyesek és nagyon-nagyon kitartóak!!!
11. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 10. - Brutalbarbi73)
2008. júl. 8. 22:20
Köszönöm!!!:))
10. brutalbarbi73 (válaszként erre: 9. - 6190a5cfb4)
2008. júl. 8. 13:58
Összetevök:66mg zöld tea,60mg spirulin,45mg fucus vesiculousus,30mg almarost,27mg maltitol.Izesítés:maracuja aroma,grapefruit illóolaj,brazil narancs illóolaj.
9. 6190a5cfb4 (válaszként erre: 6. - Hanata)
2008. júl. 8. 08:07
Köszi......meggondolom. Nagyon nehezen eszem gyógyikat, és különféle kütyüket.....ha nem gond, beírnád majd ide az összetételét? Azt is köszi előre is.
8. brutalbarbi73 (válaszként erre: 7. - Szilviusz)
2008. júl. 7. 16:05
Szia! 06-40-982982 a számuk.Én rendeltem de még nem jött meg.1-hetes kb 9000ft....az 1 havi 19500ft + 1700 posta k.SOK SIKERT MINDENKINEK.
2008. júl. 5. 09:55

Sziasztok


Tudna nekem segíteni valaki, hol is lehet megrendelni a a Slimball gyomorlabdát? HAtásos szerintetek? Mennyibe kerül?


Köszi előre .

Szilvi

2008. júl. 1. 13:49
Én egy magazinban olvastam róla, ez egy növényi kapszula, ami a gyomorban 50szeres méretűre dagad (a tablettához képest) ezáltal csökkenti az étvágyat, elvileg. Én rendeltem. Sok csodát nem várok tőle, csupán azt, hogy nem lesz nagy étvágyam, mert azzal még én is tisztában vagyok, hogy diéta és mozgás nélkül mit sem ér az egész!
5. G.
2008. júl. 1. 07:23

Nemááá!!!

Keveseebb kaja,sok-sok-sok mozgás!Váltsatok életmódot és tuti fogytok.Ennyi baromságot már.....Csak megbetegszetek tőle..


Valami idióta golyókat zabáltam én is lánykoromban.Pörögtem tőle mint a ringispiel.Aztán kinyírta a gyomrom a beleim,az idegeim.Feszült voltam,ideges.Legyalázta az immunrendszerem---mert ugye nem ettem--benyaltam egy fertőzést,ami ráhúzódott a belső szerveimre.Kinyírta a hasnyálmirigyemet is.Azóta cukorbeteg vagyok.Lefogytam,az tény és való.De visszajött....Na? Megérte?


Hagyjátok már ezeket a "segédeszközöket".Fogyni csak ugy lehet,hogy változtatsz és MOZOGSZ!!!!

2008. júl. 1. 07:00
Ez mi és miről szól?
2008. júl. 1. 06:45
én sem.......bővebben????
2008. jún. 24. 13:44
én még soha nem hallottam róla
2008. jún. 24. 12:50
Szerintem ezzel mindent el is mondtam, van, aki hisz ebben, vagy próbálta?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook