Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slimball (estoslimball) növényi gyomorlabda 1, 4 kg/nap fórum

Slimball (estoslimball) növényi gyomorlabda 1, 4 kg/nap (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. nov. 27. 14:58
Bocsi! Megtalaltam.
73. f5cd9eff0f (válaszként erre: 36. - Aranyjudi)
2012. nov. 27. 14:57

Sziasztok

Most látom mulyen régi bejegyzés. .

Kedves Juci! Elkuldenéd nekem a módosított 13 naposat? Köszike

72. Csipkerózsika (válaszként erre: 71. - Ewaonline)
2012. márc. 13. 19:32
Ebben lehet valami, és ez a többségre jellemző szerintem. A stresszt - vagyis hogy a szabadságunk erősen korlátozva van - alapból testmozgással tudnánk leküzdeni. Amire viszont kevés ideje és alkalma adódik az átlagembernek. Így hát megyünk a hűtőhöz egy kis "nyugtatóért".
2011. márc. 10. 20:39

Köszönöm a sok bejegyzést, legalább nem dobok ki pénzt rá.

Egyébként voltam egy webkonfin és életemben először nem azt szajkózták, hogy ilyen fogyis cucc meg olyan mozgás (persze tudom, hogy az is kell), hanem azt, hogy nyugtató, depioldó teával kezdjek, plusz méregtelenítéssel, mert a kövérségem nagy valószínűséggel szorongásból ered.

70. onikita (válaszként erre: 69. - Zsuzsi64)
2009. aug. 11. 10:49
Hú megkeresem,talán az egyik újság megvan mert sütis és az elrakom.
69. Zsuzsi64 (válaszként erre: 68. - Onikita)
2009. aug. 10. 18:04

Kedves Onikita!

Köszi, hogy válaszoltál. Én sajnos sms-ben rendletem és nem tettem félre azt az újságot, amiben hirdettek. Ha véletlenül megvan még a cím, elküldenéd nekem? Nagyon szépen köszönöm!

68. onikita (válaszként erre: 67. - Zsuzsi64)
2009. aug. 8. 19:07

Szia.Én visszakaptam a pénzt. Bár nem az egészet,mert 1 levéllel kevesebbet küldtem nekik. vissza.Arra a címre amiről rendeltem arra küldtem nekik vissza.

Olyat írtam,hogy remélem tisztábban vannak a jogszabályokkal és a következményekkel meg a 8 napos visszavásárlási garanciával. 2 hónap múlva jött is a postás a pénzzel.

2009. aug. 8. 18:43
Sziasztok! Én is bedőltem a Bio4You által kínált AF6 Slim-nek, ami persze semmit nem ért. Visszaküldtem még májusban, pént azóta sem láttam. Most írtam a Fogyasztóvédelmiseknek, utána néznének, csak kellene valami cím, telefonszám. Kérlek Benneteket,segítsetek, ha tudtok ebben, hátha közösen felléphetünk ellenük. Előre is köszönöm mindenkinek!
2009. júl. 8. 16:30
én még azóta sem kaptam vissza a pénzemet!!!!!!!!!azt mondták,írjak panaszlevelet!jó,mi?még én költsek megint rájuk!ezektől semmit nem kapsz vissza,akármit is mondasz!
2009. máj. 8. 06:33

Sziasztok!

Én is megrendeltem a "csodaszert" utolsó esélyként, és bármennyire hihetetlen nekem bevált. Az is igaz, hogy a hírdetett eredményt ( a heti 7,2 kg.) nem hozza, de nekem nagyon sok segítséget adott. Több mint 90 kiló voltam amikor elkezdtem a kúrát és három hét alatt 15 kg-tól sikerült megszabadulnom. Igaz, hogy felhagytam a "nagy zabálásokkal", gyömölcsöt és zöldséget ettem mellette, és ami a lényeg rengeteg folyadékot. A gyomorlabda nem csodaszer, csak segítség. Legalábbis én így gondolom. Mielőtt bárki is belevág a fejében kell rendet tenni. Én sem hittem el, hogy bekapkodok három bogyót és ugrálnak a kilók lefelé. A titok szerintem csupán annyi, hogy ahhoz legyen erőd, ha nem vagy éhes ne egyél, mert amit nem eszel meg attól nem hízol. Nekem ebben segített, mert tényleg nem voltam éhes tőle. De gyümölcsöt, zöldséget, gyümölcslevet ha megkívántam ettem. De nem voltam éhes. Három hét után szünetet tartottam, most várom a következő adagot. Most ugyanúgy eszem mint előtte és a kilók nem jöttek vissza. Ha megjön az újabb adag újra elkezdem, mert még legalább ugyanennyit szeretnék fogyni.

Mindenkire rábízom hogy elhiszi-e amit írtam vagy nem, de nekem tényleg jó volt, és jószándékkal ajánlom mindenkinek.

Üdv. Gabi

2009. márc. 27. 14:13

Sziasztok!

Én is megrendeltem még a nyáron.Semmit nem fogytam tőle!Visszaküldtem,mert ugye pénz visszafizetési garancia van rá!Azóta hívogatom őket,de semmit nem csinálnak,sőt karácsony tájékán azt is mondták,hogy már átutalták,kb. 2hét múlva megkapom a pénzemet!Megvártam a két hetet,persze nem jött semmi pénz,felhívtam őket és még én voltam a süket,hogy biztos félreértettem valamit és még nem utaltak!Azóta várom a pénzemet,már több,mint 8 hónapja!Nem tudom,ilyenkor mit lehetne csinálni,legszívesebben feljelenteném az egész céget!!!Még telefonszámot sem adhatnak,akik ezt intézik!Bezzeg,amikor megrendeltem,1 hét telt el és már a kezemben tartottam a terméket!Az sietős volt nekik!

Kérlek,ne vegyetek semmit ezektől,mert egy nagy kamu az egész!!!

Köszönöm,aki elolvasta a történetemet!

2009. márc. 26. 13:31

Sziasztok!

Én 3napja kaptam vissza a csomag árát amit visszaküldtem! Igaz hogy 2 hónapot vártam rá de visszafizették!!!

Van remény...

2009. márc. 19. 22:07
Gratulálok... Mégis, hogy a jó fenébe lehet elhinni, hogy naponta csak úgy röpködnek a kilók... egyszerűbb lenne csak egyszerűen kevesebbet enni, és MOZOGNI!! Ha pedig semmi nem válik be, kiváló dietetikus szakemberek léteznek. Aki ilyen idióta reklámoknak bedől, az meg is érdemli!
2009. márc. 18. 17:48

BIO4YOU:



"A megadott cégnévvel nem szerepel cég az Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium Cégnyilvántartási és Céginformációs Szolgálatának adatbázisában."

60. 8fba76723d (válaszként erre: 58. - A7c50a5755)
2009. márc. 18. 17:34
szia!én pont ma 7-hónaoja küldtem vissza egy bizonyos fogyasztó készítményt.a pénzemre ami 20.000 .- azóta is várok.legalább tízszer hívtam őket azt mondták hogy átutalás alatt van a pénz.és nem tudnak többet tenni mint megsürgetik őket.mindig ezt mondják.
2009. márc. 12. 22:28

Sziasztok :)


Akkor ide is bemásolom a diétát ha a többiek ki nem tépik a hajam :)


Sok sikert


1. nap:


REGGELI: Zöld tea, 1 kávéskanál méz.

EBÉD: 2 db főtt tojás

VACSORA: 1 fél csirkemell klopfolva, pici sóval és gyömbérporral ízesítve, pici oliva olajon grillezve, limonádé cukor nélkül



2. nap:


REGGELI: Zöld tea. 1 kávéskanál méz, 2 szelet pirítós üresen, (lehetőleg valamilyen magos vagy teljes kiőrlésű lisztből.


EBÉD: 1 nagy szelet sonka vagy előszeleteltből 8-10 szelet, 2 doboz natúr joghurt

VACSORA: 1 fél csirkemell kockára vágva pici olivaolajban fahéjjal és chilivel ízesítve majd kisütve, limcsi cukor nélkül



3. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz

EBÉD: 2 főtt tojás, 3-4 szelet előszeletelt sonka, 1 fajta!!! sali,

NE KEVERD A ZÖLDSÉGEKET!!!. Pici oliva olaj, vagy egy kanálka natúr joghurt a dresszing ha nem megy üresen.

VACSORA: Főtt zsenge zeller ( vegetás vízben lehet) 1 db paradicsom, 1db gyümölcs


Én itt vékony csíkokra vágtam a zellert úgy főztem meg, és a végén almával és a paradicsommal salátának fogyasztottam el.


4. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz, 2 szelet vékony pirítós ( mint feljebb…)

EBÉD: 1 liter ananász juice, van cukor nélküli verzió de nem a „halihó” márka

VACSORA: 1 lágy tojás, 1 reszelt répa, kis adag túró.


Túrót picit sózni snidlinggel ízesíteni a tojásösszetörve belekeverni. A répa a Sali hozzá

Limonádé cukor nélkül



5. nap:


REGGELI: reszelt répa, pici majonézzel, pici só

EBÉD: 1 nagy szelet tonhal.

Alufóliába csomagoljuk a halat, pivi ( igazi) vajat, citromot vagy levet csorgatunk rá, só cors, és be a sütőbe 15-20 perc alatt kész

VACSORA: fél csirkemell klopfolva, sóval és rózsaborssal grillezve. Limonádé cukor nélkül



6. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz

EBÉD: 2 kemény tojás, reszelt répa pici majonézzel

VACSORA: grillcsirke bőre nélkül amennyi beléd fér



7. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz

EBÉD: semmi!

VACSORA: fél csirkemell pici olivaolajon pici sóval natúran grillezve


8 nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz

EBÉD: 2 kemény tojás, nagy szelet sovány sonka vagy 8-10 előszeletelt, natúr saláta

VACSORA: főtt zeller, paradicsom, 1 db gyümölcs



9. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz

EBÉD: sovány sonka, 2 doboz natúr joghurt

VACSORA: fél csirkemell pici olajon fahéjjal, chilivel ízesítve és kisütve, ½ friss ananász, konzerv nem jó!!!


10. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz , 2 szelet vékony pirítós

EBÉD: 2 kemény tojás, nagy szelet sovány sonka vagy 8-10 előszeletelt, natúr saláta

VACSORA: főtt zeller, paradicsom, 1 db gyümölcs



11. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz, 2 vékony pirítós

EBÉD: 1 liter ananász juice, 2 doboz natúr joghurt

VACSORA: 1 főtt tojás, 1 reszelt répa, kis adag túró


Reszelt répát a főtt tojással pici majonézzel salinak megesszük, majd nassolunk. Túrót pici fahéjjal és édesítővel összekeverjük, ha nagyon kemény a túró pici joghurtot is tehetünk hozzá.


12 nap:


REGGELI: nagy répa elropogtatva

EBÉD: 1 nagy szelet tonhal, picit sózva borsozva, pici olajon megsütve utána citrommal ízesíthetjük.

VACSORA: fél csirkemell, főtt zeller, (lehet húslevesből is), saláta, limonádé cukor nélkül



13. nap:


REGGELI: zöld tea, 1 kk méz, 2 szelet vékony pirítós

EBÉD:2 kemény tojás, 1 reszelt répa pici majonézzel

VACSORA: grillcsirke amennyi jól esik limcsi cukor nélkül


14. bónusz nap:


pihenő nap


Itt már nagyon megváltozott minden, egyes ételeket nem is kívánunk. Itt javasolok egy gyümölcsnapot a gyümölcs cukortartalma miatt . De itt se keverjük a gyümölcsöket étkezésenként.


:)

2009. márc. 6. 10:55

Sziasztok!

Sajnos én is bedőltem, és megrendeltem, aztán persze visszaküldtem a csomagot bontatlanul és azóta várom hogy visszaküldjék a pénzt, ennek már több mint 1 hónapja, és persze nem küldik. tegnap telefonáltam és azt mondták, hogy majd átadják a forgalmazónak hogy várom a pénzem! Attól félek hogy nem fogják visszafizetni. Valaki visszakapta már a pénzét? Most nem tudom mit tegyek, illetve mit tehetek ebben a helyzetben. Esetleg valaki meg tudná adni a telefonszámukat amin próbálkozhatok, mert nekem sajnos csak az a telefonszám van meg ami az újságban volt, és azon nem igazán tudok elérni semmit, mivel nem ők a forgalmazók. Ha valaki tud, segítsen kérem!! Előre is köszönöm!

2009. febr. 23. 19:52

Én is megrendeltem (sajnos) ezt az esto slimball gyomorlabdát. Már kétnapi használat után rájöttem, hogy egy dekát sem lehet tőle fogyni (a hirdetésben leírtakkal ellentétben), így rögtön visszaküldtem (csak futárszolgálattal lehet, ami szintén plusz kiadás!)nem csupán a csomagolást, hanem a megmaradt tablettákat is. Reménykedve abban, hogy így mégiscsak jobban visszafizetik az árát. Azóta eltelt kb. 7 hónap és a pénzem még most sem érkezett vissza. Állandóan telefonálgatok, már vagy tizenötször tettem ezt és ugye azt ígérik, hogy olyan még nem fordult elő, hogy valaki ne kapja vissza az árát. Sőt, azzal nyugtattak, hogy volt olyan ember, aki 6 hónap múlva kapta csak vissza az árát. (Akkor én most rekorddot döntök??)

Volt már valaki, akinek visszafizették az árát???

56. Huncutka84 (válaszként erre: 54. - Onikita)
2009. febr. 19. 23:19

A gyomrodban nem víz van, hanem gyomorsav.... kb olyan alapon működik ez a téma mint a zabkorpa...

Teljesen felesleges ezért ennyi pénz kiadni

2009. febr. 19. 22:15

Szia Juci!

Nagyon jó lenne végre rálelni az igazi fogyi módszerre! Ha elkűdenéd szívesen csatlakozom.

Előre is köszi

54. onikita (válaszként erre: 33. - 7d5bd0eb38)
2009. febr. 18. 08:37

Szia Orsi Anya

Én is megrendeltem,de mivel ilyen rosszakat írtatok róla,vagyis hogy egyáltalán nem használ visszaküldeném,hátha visszakapom a pénzem.Megtudnád írni a címet ahova visszaküldted. Amúgy én tegnap óta használom de semmi olyan érzés,hogy ne lennék tőle éhes. Ma kipróbáltam a vízbeásztatást és elolvad benne. Tehát nagy kamu az egész. Neked visszaadták már a pénzt?

Köszike

53. ggg2
2009. febr. 9. 09:25

sziasztok

néhány gondolat a slimball reklámról:jol hangzik de ha egy lapon szerepel 1,4-1,2-és 1 kilo/nap (nem esőnap) valamint a heti 7,2-7-7,5 kilók amik közül egyik sem a napi mérték 7 szerese:) az minimum gyanúra ad okot. másik ha ez a vacak 50szeresre nő akkor mi van ha pl hasmenéstől nincs ideje a gyomorban és továbbmegy és ott nő meg???, ha a gyomorsavtól megnő és nem oldódik mi szedi szét hogy ne maradjon a gyomorban? ha megköt egy csomó zsírt utána bomlik le mi tartja a zsírt? ha valaki egésznap nem ennne akkor sem fogyna ilyen tempóban , itt a lényeg hogy ne férjen beléd sok kaja és abbol se mindet hasznositsd de a semminél még mindig több tápanygot kapsz!, egy kövér ember gyomra eleve nagyobb mert többet eszik ha kitöltöm labdával +kaját kap ("erőletnie kell az evést") atto mégnagyobb lesz , akkor miért nem hizza vissza? szoval azért kerestem forumot amin irnak rola hogy lássam ilyen kamu e mint gondolom és irtátok sziasztok

52. ZSU1980 (válaszként erre: 51. - Nőci1)
2009. jan. 30. 18:30
írd be a keresőbe 14 nap alatt a derekam körül,és ott kidobja!:)
51. Nőci1 (válaszként erre: 45. - ZSU1980)
2009. jan. 30. 14:08
Szia ,Nem találom azt a fórumot,tudsz segíteni??
50. Nőci1 (válaszként erre: 46. - Anna84)
2009. jan. 30. 13:59

Szia.

Nekem is elküldhetnéd,hálás vagyok.

kiss6@citromail.hu

2009. jan. 30. 13:15
Sziasztok!előttem a tévé újság ,gondoltam rákeresek a gyomorlabdára mielőtt megrendelem ,most már látom .hogy nagyon jól tettem köszi nektek hogy megspóroltátok nekem az árát .Tudtok esetleg valamit ami segít ,sajnos nincs kitartásom sem türelmem,sos.
2009. jan. 30. 10:06

Hahó emberek!!!!!!!!!Nem érti meg senki,vagy nem olvassátok hogy aranyjudi nyitott egy fórumot ezzel kapcsolatban?!

A címe : "14 nap alatt a derekam körül"

47. Anna84
2009. jan. 29. 02:33
az e-mailem. Lemaradt :) Köszi előre is
46. Anna84
2009. jan. 29. 02:32
szia aranyjudi. El tudnád nekem küldeni e-mailben a te módszeredet? kericica84@freemail.hu
45. ZSU1980 (válaszként erre: 44. - Hógolyó321)
2009. jan. 28. 13:38

kettővel lejjebb írta!:)


Sziasztok


Na csak visszataláltam. Kicsit elbénáztam a környékről viszont sokan érdeklődtetek, hát betettem egy másik fórumba "14 nap alatt a derekam körül " így már nem reklám, mert én már átírtam a recepteket :P

. . . nem tudom miért de nem találtam ide vissza igazán bocsi >/

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook