Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Slimball (estoslimball) növényi gyomorlabda 1, 4 kg/nap fórum

Slimball (estoslimball) növényi gyomorlabda 1, 4 kg/nap (beszélgetős fórum)


1 2 3
44. Hógolyó321 (válaszként erre: 36. - Aranyjudi)
2009. jan. 28. 10:19
Szia Judi ! Én is hasonló problémával küszködök, sehogy sem mennek le a kilóim. Szeretném ha elküldenéd nekem is a Nálad bevált fogyi receptet. Előre is köszönöm Hógolyó 321
43. kodabear (válaszként erre: 36. - Aranyjudi)
2009. jan. 22. 15:45
Szia!Ha elfogadsz egy 38 éves mackós apukát fogyi -partnernek,akkor nagyon örülnék.Sajna van mit leadnom,egyedül nem könnyű.Az e-mail címem:kisberdó@citromail.hu.További szép napot!
2009. jan. 22. 00:50

Sziasztok


Na csak visszataláltam. Kicsit elbénáztam a környékről viszont sokan érdeklődtetek, hát betettem egy másik fórumba "14 nap alatt a derekam körül " így már nem reklám, mert én már átírtam a recepteket :P

... nem tudom miért de nem találtam ide vissza igazán bocsi >/

41. ZSU1980 (válaszként erre: 40. - Dudijuti)
2009. jan. 21. 22:01

Szia!

Megtalálod a 14 nap alatt a derekam körül címü fórumban.Nemrég inditotta aranyjudit!

Nézz be oda!:)

40. dudijuti (válaszként erre: 36. - Aranyjudi)
2009. jan. 21. 21:10

Szia aranyjudit!


Azt szeretném kérni tőled, hogy küld már el nekem az általad átvariált 13 napos diétát, mert szeretnék én is fogyni.


Itt az e-mail címem: dudi870721@citromail.hu


Előre is köszönöm!


Üdv: dudijuti

2009. jan. 19. 08:01
Sziasztok! Én is egy Tv újság hátulján találtam rá és annyira izgatott voltam,hogy megrendeljem-e,hogy egész este rosszul aludtam.De látom feleslegesen izgultam annyira,mert mindenki rossz véleménnyel van róla.Szerintem lehet,hogy van benne valami,csak amerikában,mert lehet,hogy hamisitják itt magyarországon. Na mindegy. De azért nem értek pár dolgot. Hogy ürül ki a szervezetből?Elolvad,vagy felszivódik?Ja és ha igaz lenne,amit most nem tudok,de nem ártana a szervezetnek ez a drasztikus fogyás?
2009. jan. 16. 18:51

TV újság hátuljában van a hírdetés... Feeltünt vkinek rajtam kívül, h mindegyik kép montírozott?:)

1, a -20kg csajszinál az arcot nézzétek... 2x ennyire egyformán senkiről nem készül kép!

2, A vékony képen látszik h a fej csak oda van rakva:)

3, A 3. csajszinál mind a 2 képen meg van vágva az arc:)

37. Flavi (válaszként erre: 36. - Aranyjudi)
2009. jan. 16. 09:48

Válasz aranyjudinak:

Kedves Juci!

Azt írod, Neked bevált egy módszer, amivel 8 kilót sikerült leadni. Engem érdekelne, megosztanád velem?

Köszi előre is!!!

Rena

36. aranyjudi (válaszként erre: 28. - Sipos33)
2009. jan. 14. 12:40

Sziasztok

Most keveredtem közétek, mivel a kezembe került egy női magazin amiben ez a remekbeszabott fogyilabdás rendeld meg és ingyen 500-an kipróbálhatják szer kapható INGYEN. Már itt nem értettem a dolgot... Engedjétek meg, hogy néhány szót magamról a teljesség igénye nélkül megosszak veletek. 33 éves vagyok van egy 13 éves fiam és világ életemben husis fazon voltam. Anyuék azzal vígasztaltak hogy erős a csontom. Hát ezen ma már jókat nevetek. Elfogadtam magam és már tudok a testemmel bánni. Ikrek a csillagjegyem és mindig azon viccelődöm, hogy sziámi ikrek vagyunk és nekünk a testünk közös. :) Én is szerettem volna miniszoknyát hordani meg csöcskilógós pólókat, de apukám szerint a lábaim miatt inkább focizni kellett volna és a csöcskilógót azt haskilógósra cseréljem le. Szóval egy tömör gyönyör az életem. Senki nem tudott lefogyasztani, de hát ugye miért is mástól vártam a feloldozást? Hiszen a kilók az én testemet ékesítették. Lefogyni nem nehéz, csak ehhez is érteni kell és kell egy kis löket meg kitartás. Én a sok kudarc után elhatároztam hogy majd " meggyógyítom" magam, és természetgyógyásszá képeztem magam. Elegem volt a drága csodaszerekből és himihumi kapszulákból. És jelentem vannak sikereim!!! A rengeteg diéta közül egy kettő be is vált és komoly minuszokkal büszkélkedhetek.137 kilóról fogytam 112-re április óta. Az ominózus 13. napos diéta az ami igazi és gyors eredmnyt hozott -8 kiló minden erőfeszítés nélkül, és azóta bevallom lusta is voltam és ettem ugyanúgy mint azelőtt de mindössze 1 kiló jött viszsa. Tehát működik. Igaz én kicsit átvariáltam mert amit a neten találtam az kicsit brutális és kicsinálta volna a szervezetem a tanulmányaimra alapozva. Ha valakit érdekel szívesen e-mailban elküldöm az én verzióm. A hitetleneknek pedig tudok bizonyítékkal is szolgálni, ugyanis képekkel dokumentáltam az eseményt. :) anyukám tartotta a hátam mögött a lepedőt, a gyerek fotózott és meg fehérneműben pózoltam. :) És bevallom töredelmesen nagy erőt adott a látvány már 4 nap után kezdtek eltünni a Michelin húrkáim. Azóta akaratomon kívül is változtak a táplálkozási szokásaim is. és még 30 kilót szeretnék fogyni. Csak egyedül olyan uncsi. Ha valaki cesetleg csatlakozna hozzám, akkor sok humorral és egymást támogatva könnyebb is lenne és motiváltabb.

Bocsi hogy ennyit járt a szám :)


Üdv Juci

2009. jan. 5. 20:49
Hát erre én is kíváncsi lennék!:D
2009. jan. 4. 22:20

Sziasztok!

Egyáltalán van valaki aki kipróbálta és hatásos volt?

Fogyott tőle valaki?

2009. jan. 2. 19:20
sziasztok!én is sajnos bedöltem ennek a csodaszernek.mikor elolvastam az újságban.nagyon megörültem neki hogy naponta lelehet fogyni 1,4kgot.de én annak is örültem volna ha napi 0,5kg lemenne.igy meg is rendeltem hogy 20kg fogok fogyni.megjött a 40szem(csodaszer).elkeztem szedni felirtam a súlyomat mennyiről indulok83kg.voltam.szépen be is szedtem mindet.mértem minnap a súlyomat de sajnos a mérleg mindennap ugyan anyit mutatot.mikor bevettem az utólsót is.akkor sem volt változás.sajnos a hires (csodaszer)nem használ!!!!nagyon hülye voltam hogy bedöltem ennek a hülyeségnek!most vissza küldöm a tasakot hogy adják vissza a pénzemet. mert még 1 deka sem ment le.aki most gondolkodik azon hogy ilyet akar rendelni?!NE HOGY MEG RENDELJE!MERT ÁT VERÉS AZ EGÉSZ!1 DEKÁT SEM LEHET FOGYNI TŐLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KI TUDJA MI VAN BENNE VALÓJÁBAN?!KEDVES SORS TÁRSAIM NE RENDELJETEK ILYET!én is bizzok benne hogy vissza adják az árát!mert a telefonban azt mondták hogy vissza adják ha nem fogyok le tőle!
32. Peregi Klári (válaszként erre: 30. - Thanusz)
2008. dec. 29. 11:42
31. Andika416 (válaszként erre: 30. - Thanusz)
2008. dec. 13. 17:40
Kedves Thanusz, én megköszönöm a hozzászólásod, nekem segített (nem veszem meg) és remélem el is érsz valamit jogi úton.
2008. dec. 13. 16:43

Kedves Fórumozók !

Felhívnám szíves figyelmeteket az Esto Slim Ball (gyomorlabda) hatásival kapcsolatban.

Először is, akinek még nincs ha teheti inkább ne is vegye meg. ÁTVERÉS!!!! Minden kedves sors társam vagy éppen csak teltebb, mint azt ahogy ő szeretné arról ábrándozik, hogy egyszer vékony/vékonyabb lesz. El lehet ezt érni, de nem a gyomor labdával( más fogyókúrákkal, de ezt nem itt részletezném). Én is kipróbáltam, azon felül, hogy hatástalan, óriási pénz kidobás is, főleg mivel módszeresen le van írva minél többet szeretnél fogyni annál többet szedjél be, ergó annál hamarabb elfogy és esetleg rendelj még.

Másodszor is akinek van, az tegyen egy kísérletet egy szemmel, megéri kísérletezni, hiszen " több is veszett Mohácsnál".

A teszt leírása:

A használati utasítás szerint nagy pohár vízzel vedd be mert attól meg dagad és ettől teltség érzeted lesz. Tégy egy pohár langyos (gyomor meleg :) ) vizet egy pohárba, lehetőség szerint átlátszóba. Dobd a csoda szert a vízbe és az fog történni ami a gyomrodba. ELOLVAD!!!! ( Ha esetleg nemhiszed tegyél bele egy icipici sósavat is hogy 100%osan tudd reprodukálni gyomrod tartalmát.)

Igen ennyi az egész. Pontosan egy nagy semmi. Talán nem ártalmas dolgok olvadnak/oldódnak ki belőle. Ezért vagyok felháborodva és járok utána ki és mi jogon forgalmazza a teljes mértékű átvágást. De ezt nem hagyom annyiban, párszor hasonló pofátlan vedd meg és lefogy 3 tonnát dolognak bedőltem, de itt szemmel látható átvágás van. (Nem úgy mint egy por és kavard bele vízbe vagy vegyél be egyfajta tablettát vagy stb.)

Tehát, aki most szándékozik rendelni ilyen "csoda szert", az ha rám hallgat messze elkerüli.

Ha esetleg meg van valakinek a magyar forgalmazó neve címe azt megköszönném, ha elküldené, hogy meg tegyem a kellő lépéseket.

2008. dec. 1. 14:53
Sziasztok! Van egyáltalán valaki akinek ez a labdás cucc bevált, és fogyott tőle? Nagyon rajta voltam a megrendelésen, de most már nem vagyok benne biztos. Köszi, Andi
2008. nov. 5. 11:19
Sziasztok! Ha tudna valaki nekem segíteni nagyon megköszönném. Sok mindent kipróbáltam már fogyókúrával kapcsolatban, de mindig visszahíztam amint abbahagytam.Csak annyit szeretnék kérdezni tudtok e valami hatásos fogyókúrát?Várom válaszaitokat előre is köszi.
2008. okt. 28. 11:49

sziasztok!

valaki nemtud franciául?az egyik fórumon találtam egy oldalt amin erről van szó.ha valaki eltudná olvasni,írja már meg nagyjából miről van szó benne!Légyszi!

Köszi!

[link]

26. Sirga (válaszként erre: 24. - Bia73)
2008. okt. 4. 18:24
Sajnos az nálam sem vált be, ettől függetlenül tudom: van, akinél működik. Igaz: életmódváltás kell! Csak ahhoz meg kitartás, ... ami néha nekem sincs elég! :( Ilyen szempontból jó lenne, ha működnének ezek a "csodaszerek"! (Amúgy ennek a cégnek ma láttam egy új termékét! Már csak nevetek rajta. Ha le nem is fogyok, nem dobtam ki egy csomó pénzt!)
25. 6532c775dd (válaszként erre: 24. - Bia73)
2008. szept. 30. 20:49
Hát én az életmódváltás hatására fogytam le, sok zöldség, minimális csoki. Sokat szaunázom stb. Hosszútávon jobb mint bármelyik fogyi kúra, sztem. :)
24. Bia73
2008. szept. 30. 14:52
Sziasztok!az volt a tervem,hogy megrendelem a gyomorlabdát,de szerencsére olvastam miket írtatok.Sajnos több volt a negatív vélemény.A 90napos diétárol mit gondoltok?Nekem sajnos az sem jött be.
23. 6532c775dd (válaszként erre: 22. - Sirga)
2008. szept. 30. 13:30
Hát ja hiteltelen, tuti igy is jol megszedik magukat mig mindnki számára nyilvánvaló lesz hogy kamu az egész. Sajnos.
22. Sirga (válaszként erre: 20. - Kata19)
2008. szept. 29. 09:53

Lehet, másik fórum volt, de valaki leírta, hogy a vízben miért nem nő meg a labda. Az logikus és érthető magyarázat volt.

Engem ma hívott a kézbesítő, hogy hozott nekem csomagot, mikor leszek itthon. Kérdeztem, kitől. Mondta a cég nevét. Mondtam, hogy nem kérem, erre azt felelte: elég problémás, hiteltelen a cég, de gondolta, azért megkérdezi, hátha kell ...!

2008. szept. 29. 08:37
nekem is kell! Én is leakarok fogyni 15 kilót!!!!!!
20. Kata19
2008. szept. 23. 19:44

Sziasztok, Kata vagyok, és én is bedőltem...

Szóval: megrendeltem, honlapot nem értettem, most pedig elképedve olvastam a bejegyzéseket.

Ezelőtt kb félórával beletettem egy csodagolyót egy pohár vízbe, és kb 0 a térfogatnövekedés, csak olvadozik benne.

Perelni lehet? Valaki azt mondta, hogy ez egy visszatérő cég lehet.

Mostani Nők Lapja utsó lapján új fogyasztó termék.

NE VEGYÉTEK!

2008. szept. 22. 19:26

Sziasztok! Maja vagyok!

Még most regisztráltam,de már alig vártam,hogy elmondhassam a véleményem a gyomorlabdáról.

Szóval én is megrendeltem a 40 szemeset és ez idő alatt nem hogy fogytam,de még híztam is egy kilót.Én is elolvastam előtte a hozzászólásokat,de szinte mind pozitív jellegű volt,és örültem,hogy ez egy működő dolog lehet.Sajnos hatalmasat tévedtem!!!Remélem nem sokan járnak így,mint én!Sziastzok!

18. Sirga
2008. szept. 14. 18:06

Sziasztok!

Én ma láttam először ezt a reklámot, és rögtön el is küldtem az SMS-t, hogy rendeljek. Meglepődtem, hogy a válaszSMS fals weblapcímet küldött. Aztán végigolvastam ezt a fórumot, meg a másikat, sőt, még egy Nők Lapja Cafésat is. Köszönöm, hogy segítettek a döntésben! Ha megérkezik a csomag, nem veszem át!

Ettől függetlenül mindenkinek jó fogyást kívánok! :)

17. Daca
2008. szept. 6. 19:51

Zsoly,


el tudnád utánvéttel is küldeni esetleg, mivel vidéki vagyok, nem tudom megoldani, hogy felutazzak érte! A postaköltséget természetesen állom!

2008. szept. 1. 13:57

Sziasztok,


Én is láttam ezt most a nőklapjában és szerintem kamu. Mert ez szerintem az a győri cég akik mindne évben jönnnek ilyen csoda cuccokkal, tudjátok pár éve volt az a nyelved alá rakod és nem leszel éhes, meg a kaktuszos örület. Mmondjuk én kiváncsian várom a tapasztalatokat, mert amugy van ilyen sebészeti dolog de az kb fél millánál kezdődik, egy ismerős orvostól kérdeztem is nagyon kedvesen elmagyarázta hogy a +10- m miattami a combomon van, még ha lenne annyi pénzem akkor se csinálná meg( ilyen gyomor hurok meg felfujható izét szoktak csinálni). NA szoval jó a marketinjük de már ismerjük, ráadásul ezt a tipusu megrendelést használják minig és ja jobban megnézitek a képeket a második és a 3. nő photoshoppolva van. :D :D :D Na majd meséljetek ;)

Sok sikert. Dia

15. aloeve
2008. aug. 30. 14:28

[link]


Sziasztok,

Nekem is kellene fogynom, de a fenti linket olvasva, és a hozzászólásoknál olvastam, hogy volt akin pöttyök jelentek meg... hát, kétségeim vannak.

A cikk szerint tavaly még csak 20 emberen tesztelték.

Egyébként nem találom a céget, aki forgalmazza, tudtok valamit róluk? Mint ha csak egy telefonszám lenne, megírnátok, hogy a számlán amit a kapszulával kaptok milyen név szerepel, mint szállító? Van honlapjuk? Csak én nem találok rá?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook