Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítséget kérek fórum

Segítséget kérek (beszélgetős fórum)


1 2
41. afb21f7623 (válaszként erre: 40. - Ba6e61ec64)
2009. dec. 24. 13:56
mi a bajod???
2009. dec. 24. 13:54
Most énis kérnék ,baj van.
39. Cucus7 (válaszként erre: 38. - Gilla48)
2008. júl. 10. 01:19

Bár lehet már nem látogatja senki ezt az oldalt, mivel fent kukorékolok, hozzászólok. Nem birom ki.

Nos Norbi módszerét használva 1 hónap alatt 10 kg-ot fogytam, aztán abba hagytam, pedig meg van mind a két nagy könyve és hozzá vettem amiben csak az élelmiszerek vannak a pontokkal. Nekem a legfőbb ellenségem a lustaság. A lányomnak és magamnak vettem gépeket, elipszis, futópad, csiszi-csuszi nem jut eszembe a neve, most divat és szét-össze kell csúztatni a lábat, van álló masszirozó gép is. Nos nagyon lusta vagyok, és az én hibám. Kellene motiváció, most nem csak rátok gondolok és ez Marcsinak is jót tenne, hanem az életemben valami amiért érdemes. Mert csak magamért lehet nem megy. Bár ha az orvos határozottan mondaná, akkor biztos, de a cukrosnénim is olyan szépen beszél velem, hogy az elmegy a fejem mellett! Jó nem vagyok annyi mint Marcsika, 84 kiló vagyok, de csak 158 cm magas. Tehát könnyebben átugornak, mint átölelnek. Ez a baj?!..... Jó éjt mindenkinek, bár nem olvassátok már.

2008. ápr. 10. 19:12
Marcsika a Norbi könyvszerinti étkezés szerintem nagyon hatásos.Nekem nincs meg én is kölcsön kaptam 2 évvel ezelőtt.Akkor először végig szenvedtem egy léböjt kurát.Ami abból állt, hogy délelőtt frissen préselt almalevet ittam, délután pedig sárgarépa levet. Annyit amennyit meg tudtam inni. Ezt követte a könyvben leírtaknak megfelelő étkezés. Este már semmit, vagy csak nyers zöldséget. Nincs nasi.
37. berdor (válaszként erre: 35. - Marcsika51)
2008. ápr. 10. 16:51

Szia!


Szerintem fordulj egy szakemberhez. Nem pont Norbira gondolok. Kevesebb pénzért is adnak hasznos életvezetési tanácsokat.

A fogyókúrát pedig felejtsd el. Életmód változtatással tudsz csak lefogyni és a súlyodat megtartani. Hosszú lesz az út, rengeteg kínszenvedés és csalódás vár rád közben, de ha sikerül végigcsinálnod, akkor nagyon boldog leszel.


A helyedben egy dietetikust keresnék vagy akár Pados Gyulát, ő nagyon nagy szaktekintély.


Sok sikert, és hidd el, hogy nincs lehetetlen csak tehetetlen!!!!!

36. 9c8432d068 (válaszként erre: 35. - Marcsika51)
2008. ápr. 10. 16:38

Próbálkoztál már a 90 napos diétával?

Az én férjem 155 kg volt,megcsinálta a 90 napos diétát,és 25 kg-ot fogyott.

Igaz,a télen kicsit visszaszedett belőle, kb. 8 kilót,de most újra elkezdi.

Szerintem érdemes lenne megpróbálnod.

35. Marcsika51 (válaszként erre: 34. - Anyaka)
2008. ápr. 4. 09:04
Igazatok van valahol.Viszonylag fiatalon,vesztettem el a férjemet.A két gyerekem lett számomra a leg fontosabb,azóta senkim nem nem volt és nem kívánok és kívántam,másik kapcsolatot létesíteni.+9 éves voltam mikor a férjem meg halt.Teljesen össze omlottam.Mostanra kezdek rendbe jönni és engedek meg magamnak szabadságot.Csak közben teljesen tönkre mentem,nem lefogytam hanem elhíztam.Írjátok nyugodtam avéleményeteket szívesen olvasom és sokat is tanulok belőllee és segítenek a gyerekeim is kiértekelni és meg próbálkozunk meg oldani a dolgokat.Sajnos a lányom Ő nem tud segíteni mert Ő nagyon messze lakik tőllem.Talán olyankor tud ha elvisz magához.Külföldön lakik.Köszönöm és nagyon jól esik ,hogy írtok.Várom a további tanácsokat.
34. anyaka (válaszként erre: 28. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 4. 08:05
Nem tudom. Erre nem is gondoltam. Egyébként a vízhajtótól nem csak a víz ürül ki. Bocs, de nem igazán értek ehhez.
33. anyaka (válaszként erre: 26. - E71af41436)
2008. ápr. 4. 08:03

Valóban. 5 év után már 30 kg-nál járok. Holott elég gyakran mozgok. Azóta a fogyi is sokkal lassabb. Bár lehet, hogy ez a korral is változik.

Van igazság abban amit mondasz, csak én nem mondtam volna, ennyire katagórikussan, határozottan. És azoknak a nagy zabálásoknak is sajnos valami lélekteni előzménye van. Legalább is szerintem.

2008. ápr. 3. 21:05
Egy társra, családra, akik megvetés és gúnyolódás helyett támogatnák és együtt csinálnák végig a programot.... Elsősorbsn azt hiszem, mindenképpen kellene efféle motiváció - mert egyedül szinte lehetetlen... Szülés előtt sem hagyják magár a kismamát, közös programok vannak a leendő apukákkal, ezt is valahogy így kellene. Nálunk van egy srác, személyi edző, nos, egy ilyen segítség nem lenne butaság...
31. 0c97fbb607 (válaszként erre: 30. - Marcsika51)
2008. ápr. 3. 20:29

Azt hiszem ez egy nagyon komoly kérdés,és fórum ,a sok fogyis közül.

Bocsánat,én tényleg azt hittem pénzügyi segítségre gondolsz és csak egy ilyen műtétben látod a kiutat.

Sőt ,gondolkodtam is,és arra jutottam ,hogy ha a pénz segít,akkor én egy ezrest tudok küldeni,ha megadsz egy bankszámlaszámot.Ha csak 1800-an követnek a közel 100 ezer tag közül,akkor meg lehet a pénz és talán új életet kezdhetsz.

Közben írtad,hogy nem pénz kell,hanem másféle segítség,holott minden fogyit kipróbáltál már.

Mégis akkor mire gondolsz?

2008. ápr. 3. 18:40
Köszönöm a hozzászólásokat igazán nagyon kedvesek vagytok.Néha válaszolgatok is,és senkit nem akarok meg bántani,örülök,hogy írtok.Szívesen olvasom és igyekszem kiszűrni a legjobb dolgokat.Természetesen olvasok és böngészem a cikkeket és nézegetem mi tegyek.Várom további válaszaitokat,és megjegyzéseiteket.
29. e71af41436 (válaszként erre: 28. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 3. 18:29

de 180 kiló az csak nem víz! :))


egyébként megjegyzem.a gyomorgyűrű felhelyezése után nagyon szigorú léböjtkúrát kell tartani,ami kínzó éhséggel jár!ilyenkor szoktak az emberek abba a hibába esni,hogy leturmixolják a kaját és szépen megisszák....

egyébként a depresszió is kizáró oka a műtétnek.

28. 4ab67f870d (válaszként erre: 24. - Anyaka)
2008. ápr. 3. 18:27
Nem víz? Mert nálam pl. ugyane helyzetben ödéma keletkezett. Felírták a vízhajtót, lement egy csomó súly.
27. 4ab67f870d (válaszként erre: 19. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 3. 18:25
Én 1,8 millióért hajlandó lennék akár két hónapig nem enni:-))
26. e71af41436 (válaszként erre: 24. - Anyaka)
2008. ápr. 3. 18:22
tíz kiló súlytöbblet és 100 kiló súlytöbblet között évek a különbségek!!!
25. anyaka (válaszként erre: 1. - Marcsika51)
2008. ápr. 3. 18:00

Szia!

Lenne még egy ötletem. Próbálkoztál már esetleg homeopátivál vagy akupunktúrával?

24. anyaka (válaszként erre: 11. - E71af41436)
2008. ápr. 3. 17:58
Ebben a kijelentésedben én sem vagyok teljesen biztos. Én pl. 5 évvel ezelőtt abbahagytam a fogamzásgátló szedését és 6 hónap alatt közel 10 kilót híztam. Más egyéb nem változott se körülöttem, se bennem. Azt mondta a doki, hogy ritka az ilyen, mert inkább szedés alatt szoktak meghízni, de előfordul. Bár ez kizárólag az én hülyeségem. Minek szedtem?
23. Marcsika51 (válaszként erre: 22. - Marcsika51)
2008. ápr. 3. 17:13
Elfelejtettem még azt,hogy ha valaki tudja Norbi elérhetőségét az írja meg nekem priviben.Persze az lenne a legjobb ha vezetékes telefon számot is tudna valaki adni.Továbbá még azt is elfelejtettem,hogy rendszeresen fogyasztok az itt kínált teákból,méregtelenítőkből és étvágy kiegésszítőkből is.Mikor vizsgálatot kértem az elhízásommal kapcsolatban és azon helyeken ahol jártam szintén minden vizsgálatot elvégeztek,annyit mondtak,hogy az természetes elhízás.Nos akkor most mit tegyek,
22. Marcsika51 (válaszként erre: 17. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 3. 17:01
Bocsánat sajnos félre értettetek.Én nem pénzt kérek kölcsön,én olyan segítséget kérek,hogy valami úton módon el tudjam kezdeni újból a fogyást,ami már több esetben kudarcot vallot.Az másod rangú,hogy meg említettem,hogy menyibe kerülne a műtét és további kezelés.Azt azért tettem mert kérdezték mennyibe kerülne?Pénzt én nem kértem és nem is kérnék,itt senkitől.Csak arra gondoltam.Hátha van valakinek egy ismerőse akt rud ajánéani keressem meg vagy ilyesmi.Lásd pl.Norbi stb.
2008. ápr. 3. 16:57

Itt valaszolok Marcsika51 a privat uzenetedre: Biztosan nem ettel sokat, amikor a 45 kg-os baratnoddel egyutt ettetek es o sokkal tobbet fogyasztott nalad....szoval most erre mit irjak.

Akkor kerdeznem, a gyurutol sem ehetnel nagyon sokkal kevesebbet, mint amennyit ezek szerint eszel, mert ebbol arra kovetkeztetek, hogy keves az elelembeviteled.

Talan akkor vizsgaltasd ki magad, mi okozza ezt, hogy ennyire lassu az anyagcsered, talan be kellene ezt azt allitani a szervezetedben orvosi segitseggel es magatol is lemennenek a kilok.


Ezen a forumon sok ember kuzd sulyproblemakkal, megnezheted a naplokat, topicokat, peldasan megkuzdenek minden apro sulyvesztesegert, neha elkeserednek, aztan felallnak es folytatjak. De olyan is van, akinek jol all a sulyfeleslege.

Tanulj toluk!


Egyebkent meg nem akarlak lebeszelni a gyomorgyururol, csak a topic-indito hozzaszolasod szamomra nem ugy hangzik, ahogyan elotte nehanyan ertelmeztek.

20. pimpi3 (válaszként erre: 17. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 3. 16:32
Én ezzel teljes mértékbe eggyet értek!:))
19. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 16. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 3. 16:32

Sok ember megcsinalta mar. 1,8 M helyett ne mondd, hogy nem ennel inkabb kevesebbet?

Mellesleg a gyuru sem garancia, lehetnek szovodmenyei, kinyulhat a gyomor tagithato resze stb. ha tovabbra is evesbe folytja a banatat.

18. pimpi3
2008. ápr. 3. 16:31

Szoval!Tényleg vannak emberek akik a mértéktelen evéstöl hiznak meg!És vannak akik betegségektöl,mellékhatásoktol!Nem is z a lényeg!Hanem,hogy ha valaki eljut egy ilyen sujtöblethez,annak segitségre van szüksége!Én is nagyon sok kilo vagyok és tudom,hogy ez milyen érzés!Azért kérdeztem,hogy miért nem vált be a lipidambulencia?Ott beállitják a kaját teljes kivizsgálást is csinálnak!Ha ez nem jött össze akkor nemtudom még mit lehetne megprobálni!Annyira sajnálom!

Tényleg nagyon jo lenne egy gyomorgyürű!De sajna az állam ebbe se segit!Lehet tényleg megkellene probálni a Norbival beszélni!nEMTUDOM LENNE E ÉRTELME,DE ENNYI PROBÁLKOZÁS UTÁN MÁR TÖK MINDEGGY!hÁTHA!

És nagy kitartást kivánok!

17. 4ab67f870d (válaszként erre: 1. - Marcsika51)
2008. ápr. 3. 16:26
Kedves Marcsika! Sajnos anyagilag nem tudok segíteni, viszont megértem, milyen helyzetben vagy. Nem javaslom, hogy kevesebbet egyél, mert ez néha lehetetlen. Inkább változtass. Ha szeretsz nassolni vagy evéskényszered van, válassz zöldségeket. Nagyon jó nasi az uborka, a paradicsom, a sárgarépa, a jégsaláta, egyáltalán, minden zöld. Az első lépés lehet a siker felé, amit szívből kívánok neked!
16. 4ab67f870d (válaszként erre: 15. - 1a50c86bb0)
2008. ápr. 3. 16:20
Sajnos azt hiszem, ilyenkor már komoly lelki vonatkozások is vannak. Képzeld el: 180 kg vagy, alig tudsz megmozdulni, ettől depresszióssá válsz és még ne is egyél. Ezeknek az embereknek az evés gyakran az egyetlen öröm az életükben...
2008. ápr. 3. 16:13
Nem nagyon ertem, miert a gyuru oldana meg a problemat. A gyuru behelyezesevel kevesebbet tud enni a paciens, de ez gyuru nelkul is megoldhato nemi onkontrollal.
14. 4ab67f870d (válaszként erre: 11. - E71af41436)
2008. ápr. 3. 15:57
Azért ez nem mindig van így. Sajnos rengeteg, krónikus betegségre szedett gyógyszernek van olyan mellékhatása, hogy testsúlynövekedést okoz. Semmiképpen nem lehet kikerülni. És ebben az esetben a diéta és a mozgás nem megoldás. Pláne, ha valaki még mozgáskorlátozott, asztmás, szívbeteg stb, amik miatt nem is nagyon sportolhat, még ha akarna sem...
13. e71af41436 (válaszként erre: 12. - Pimpi3)
2008. ápr. 3. 15:55

nem akarok vitatkozni,mert kábé olyan lenne miont széllel szemben p...ni.

de!!!

5% az,aki betegségből hízik és a többi nem!

12. pimpi3 (válaszként erre: 11. - E71af41436)
2008. ápr. 3. 15:44

Sziasztok!

Azzal nem értek eggyet,hogy az elhízás fő oka a mértéktelen evés!A mozgás persze kell,nállam ez mindig is megvolt!Ez a lábamon látszik is!

De én betegségek sora miatt hiztam meg!Évek óta kérem a dokikat segitsenek kialakitani egy étrendet és hasonlokat!De valoszinüleg rosszakat fogtam ki,mert mintha a falnak beszéltem volna!Mostanra kiderültek dolgok a betegségemmel kapcsolatba és igy lassan tudok ellene tenni!

Tudom nagyon nehéz elkezdeni az életmod váltást!De muszáj!Én is nagyon kövér vagyok és teljes izületi gyulladásom van!Van ,hogy járni se tudok!De miota elkezdtem a fogyit,sokkal jobban vagyok!Muszáj megprobálni!És véghez vinni!Akarat erö nélkül sajna nem megy!Azt meg végképp nem értem ha voltál lipid ambulencián ,mi okbol nem sikerül fogynod!Ha at ott javasoltakat betartanád ,ha lassan is de fogynál!És oda visszakell járni!Igy segitenek!

Nem ismerem a teljes kortörténetedet,de azt javaslom probálj erös lenni!Mert magambol kiindulva tudom,hogy segitséget nem várhatsz senkitöl!

Remélem nem érted félre amiket írtam és ha beszélgetni szeretnél írjál !Szivesen segitek ha tudok!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook