Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Segítséget kérek fórum

Segítséget kérek (beszélgetős fórum)


1 2
11. e71af41436 (válaszként erre: 9. - 0c97fbb607)
2008. ápr. 3. 15:07
akármilyen beteg az ember,az elhízás egyik fő oka a mértéktelen evés és a mozgáshiány.
2008. ápr. 3. 11:44

szabályszerűen*


meginogtam*

9. 0c97fbb607 (válaszként erre: 8. - E71af41436)
2008. ápr. 3. 11:43

Szerencsére nem kellet utánna járnom ezeknek a dolgoknak ,de az nekem is gyanús,hogy a tb egyáltalán nem támogat egy ilyen műtétet,hisz még a plasztikai műtéteket is támogatják,indokolt esetben.

Sajnálom az ennyire elhízott embereket és valódi segítségre lenne szükségük,de azért a viasaton ,amikor véletlenűl belenéztem egy róluk szóló filmbe,és szabály szerűen tömték magukba a pizzát,meg a hamburgereket,nos,ott kicsit meginoktam:))

8. e71af41436 (válaszként erre: 2. - 0c97fbb607)
2008. ápr. 3. 11:36

a tb nem támogatja a gyűrűt,ami úgy 450-600ezerig terjed.de!!!ha valakinek van munkahelye ,vagy van fizetve a járulék,akkor az egyéb korházi költséget támogatják.tehát az az 1,8m. egy erős túlzás!

és egyébként elég sok kizáró ok is van.az egyik ilyen,azok a betegségek,amik miatt hízni lehet.máj,vese,szívelégtelenség.szóval sok-sok oka van ami miatt nem ajánlott.

7. fef600b7b6 (válaszként erre: 5. - Marcsika51)
2008. ápr. 3. 11:26
Én úgy tudom, rajtad kívül voltak még jócskán túlsúlyos emberek, akiket a Norbi Update programja fogyasztott le. Nyilván amíg nem fogysz le annyit, hogy mozogni tudj, csak az étkezésekre kellene odafigyelned. Itt a Hoxán rengeteg téma van Norbi módszerével kapcsolatban. Próbáld meg, hátha beválik. Ez tényleg nagyon sok pénz:((
6. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - Marcsika51)
2008. ápr. 3. 10:40

Te jó ég:(((

Az nagyon sok pénz.

Mennyi pénz kellene még?

5. Marcsika51 (válaszként erre: 3. - Mandella)
2008. ápr. 3. 10:36
Sajnos a Norbival nem beszéltem éppen az miatt,hogy én nem tudok mozogni és látom,hogy Ő a mozgást helyezi előre.Nekem ez még valamenyi le nem megy nem megy sajnos.De azt sem tudom Norbit hogyan lehet elérni.Köszönöm az ajánlásodat.
4. Marcsika51 (válaszként erre: 2. - 0c97fbb607)
2008. ápr. 3. 10:33
Kérlek szépen egy ilyen műtét,tavaly csak a gyűrű 450 ezer ft volt.Aztán még jön a kórházi ápolás meg ami vele jár.Mikor a fiam kérdezett egy orvost Szegeden az annyit mondott,hogy a végösszeg kb 1,8 Millió ft.
3. mandella (válaszként erre: 1. - Marcsika51)
2008. ápr. 3. 10:20

Szia.

Nem tudom, esetleg próbáld meg felvenni a kapcsolatot a Norbival, hátha tud neked segíteni.

Egy próbát megér.

Vagy már próbáltad?


Kitartást, és sok sikert kívánok neked!

2. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Marcsika51)
2008. ápr. 3. 10:18
Mennyibe kerül egy ilyen műtét,megkérdezhetem?
2008. ápr. 3. 10:15
Nagyon sok helyre fordultam már,és nem volt segítség.Sajnos súlyasan kórosan elhízott ember vagyok,de akármit csináltam,nem vezetett eredményre.Hosszú lenne leírni hogyan történt ez az elhízás.Viszont azt leírom,hogy a lefogyási kísérleteim rendre meg buktak.Diétás szanatóriumoktól kezdve,Pados tanár úr Lipid osztályáig mindent meg járzam.Csúnyán meg buktam.Mostmár eljutottam odáig,hogy mozogni nem bírok.Kértem segítséget,szerettem volna ha segítenek nekem,hogy a gyomor gyűrűzést meg csinálják,de pénzem sajnos nincs a műtéthez.Ami sajnos egy vagyonba kerülne.Nekem nincs vagyonom sem.Nehéz a meg élehetésünk és nem tudom egyszerre kifizeteni a műtétet.talán havi részletre ami a 10 000 ezer az az tízezer ft-otnem haladná meg valahogyan ki tudnánk fizetni.Kértem segítséget a Mónika showban de semmi válasz semmi reagálás nem jött rá.Tudom,hogy az egyetlen meg oldás ez lenne a számomra,mivel mozgásomban korlátozott vagyok nem csak az elhízásom miatt,hanem egy lábtörésem miatt is. Annyit még leírok,hogy a súlyom az kb.180 kg.ha nem több.De mikor a tb-hez fordultam segítségért,kérésemet elutáasították,nem tartották indokoltnak a gyűrűzéshez való segítséget.Ha már ez senm indokolt kérdem én mi az ebben az országban.Szeretném ha ezt olvasva valaki meg próbálna nekem segíteni.Sajnos egyre nehezebben tudok élni és mozogni.Pedig a mozgás volt valamikor életem legfontosabb eleme.Ha tud valaki segíteni kérem tegye meg és írjon ide vagy írja meg,hogyan tudom fel venni vele a lapcsolatot.Segítségüket előre is köszönöm.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook