Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Régi WW-sek újra együtt:-) fórum

Régi WW-sek újra együtt:-) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2010. szept. 16. 18:03

Sziasztok!


Én nem szeretem a chipset :))) Néha megkívánom a sült krumplit, de monjuk az sem jellemző.

Amikor böjtöltem akkor legjobban a tejföl hiányzott :)


Mostanában kipróbáltam az otthon elkészíthető sportszeletet...háááát az valami brutálisan finom!! :P és nagyon könnyű elkészíteni.


Az a legjobb érzés, amikor sétálsz az üzletben a édességek között és egyáltalán nem érdekelnek, semmi késztetést nem érzel, hogy elvegyél mondjuk egy kis csokit. Én ilyenkor érzem legerősebbnek magam :)

232. gubaa (válaszként erre: 227. - Krisztinka1)
2010. szept. 16. 17:36

Ezt próbáld ki:


[link]


nekem ez a csipszek csipszje.

Nem vagyok csokis, de ez a chips engem bármikor be tud vinni a bünbe...

231. gubaa (válaszként erre: 226. - Krisztinka1)
2010. szept. 16. 17:34

Nekem kettö... Itt sajna nem lehet kapni magyar kolbászt, csak Pick szalámit, de azt szerencsére nem szeretem.

Ez a két szál kolbász meg olasz, pikáns, és naggyon finom. De hálistennek még zacsiba be is van csomagolva:D

Bár nem tudom, meddig:)))

230. katka1 (válaszként erre: 228. - Sziszikeccs)
2010. szept. 16. 16:57
na, igen én is a munkahelyen nagyon rendes vagyok, de aztán este a családdal... Pezsgőfüggő vagyok, hajajjj...
229. didu87
2010. szept. 16. 15:54

Puding,csoki,túró rudi,chips,bor(a legédesebb tokaji):D,gesztenyepüré tejszinhabbal,keksz,téliszalámi,kolbász,kenőmájas,sajtok,stb.

Ezek soha nem lehetnek otthon,de ha nincsenek akkor veszek amelyiket megkívánom!haha:D

2010. szept. 16. 15:21

Sziasztok!

Én suliban annyira ügyes vagyok. Reggelire joghurtot eszem, bent általában banán, joghurt, de ha hazajövök megbolondulok teljesen. Nem tudom, meddig tart még ez az állapot:S

A súlyom zavar, de nem bírok tenni ellene. Rúgjatok már fenékbe:(

227. Krisztinka1 (válaszként erre: 224. - Rzsuzska)
2010. szept. 16. 15:07

Ezeket nagyon szeretem én is mindet, kivéve a chipset. Azért nem vagyok nagyon oda. Ha viszont mégis megeszek egy darabot akkor nem bírok leállni, evés közben jön meg az étvágy:-)


De nem vágyom rá hogy megkóstoljam, szóval azzal nincs bajom.


Viszont a csoki, nutella, fini sajtok, kolbász, kenőmájas, sajtos párizsi (ez utóbbi kettő gondolom teli van rosszabbnál rosszabb dolgokkal, mégis imádom), szóval nekem ezek a mumusok.

226. Krisztinka1 (válaszként erre: 225. - Gubaa)
2010. szept. 16. 15:05
Na most pont van már egy hete egy gyönyörű szál csípős füstölt kolbi a hűtőben és még csak hozzá se nyúltam:-DDDD
225. gubaa (válaszként erre: 223. - Krisztinka1)
2010. szept. 16. 15:02

Nekem a kolbászról mindig te jutsz eszembe:)

Nagyon szeretem én is.

224. rzsuzska (válaszként erre: 223. - Krisztinka1)
2010. szept. 16. 14:58

Sajnos nálam többször van elcsábulás, mint érdektelenség :(

Amit elvileg nem lehetne itthon tartani: sajt(mindegy milyen), csoki, nutella, chips(ezt nem is tartok, mert imádom, s ennek télleg nem tudok ellenállni + gyerek nem eheti, mert nem engedem neki a sok szarság miatt, ami benne van. - jó vagyok mi gyereknek nem engedem, én meg remegek érte....)

2010. szept. 16. 14:51

Érdekes dolgok ezek amikről írtok. Vannak napok amikor lehet bármi a hűtőben, nem érdekel és nem csábulok el. Ez a hét is így telt eddig.


De van úgy hogy nem lehet otthon mondjuk kenőmájas, mert azt nagyon imádom, vagy mogyorókrém, mert azonnal befalom.

222. rzsuzska (válaszként erre: 221. - Irww)
2010. szept. 16. 14:41

aúúú, ez felér egy kínzással

én is nagyon szeretem, s sajnos tényleg nem lehet abbahagyni.

221. irww (válaszként erre: 220. - Rzsuzska)
2010. szept. 16. 14:37
:)) igen, értem. a férjem tegnap hazahozott 3 zacskó nachost salsa szósszal... egyik kedvencem, de 6 pont 100 g... és az az,amit nem lehet abbahagyni. kicsit sem voltam mérges!:))
220. rzsuzska (válaszként erre: 219. - Irww)
2010. szept. 16. 14:33
Mivel férjuram nem tart velem a diétában,s a mésfél éves gyerkőcömet sem kéne diétára fogni, ezért sajna mindig van itthon olyan dolog, amit elvileg nem lehetne megenni. Bár képes vagyok átmenni a boltba is ha megmakacsolom magam, hogy márpedig nekem mondjuk csokit "kell" ennem. DE pont ezért választottam ezt a diétát, mert emellett nem kell külön főznöm magamra, s a józan ész határain belül nem kell lemondani semmiről.
219. irww (válaszként erre: 218. - Rzsuzska)
2010. szept. 16. 14:24

minden fogyókúra bevásárlással kezdődik :))

Ha OLYAN dolgok vannak a hűtődben, szekrényben, polc hátulján amiket nem ehetsz, tuti valahogy elfogy :))

Nekem sok erőt adott, hogy ugyan csak 3 hete csinálom, de 3 kilót fogytam(a mait még nem tudom), és minden méreckedésre félve megyek el, hiszen eszem csokit, meg dzsemes kenyeret, meg popcornt, meg iszom bort, de pontszámon belül maradok, és tényleg működik!!

Ha egy hétig gyakorolod az önkontrollt, csak egy hetet adsz magadnak, és tetszik az eredmény, könnyebb lesz a következő héten is betartani.

:)) Hajrá!

218. rzsuzska (válaszként erre: 217. - Irww)
2010. szept. 16. 14:15

Igen, ezek jó megoldások. Csak mire eljut az agyamig, hogy mitcsinálok, addig felzabáltam már fél hűtőt :)Komolyan...

Az önkontrollt még nagyon gyakorolnom kell, az biztos

217. irww (válaszként erre: 216. - Rzsuzska)
2010. szept. 16. 14:10

Ha ilyen érzésed van a következőket tanácsolja a WW:

menj el sétálni 10 percre, hogy kitisztuljon a fejed

vegyél egy fürdőt

feledkezz bele a kedvenc magazinodba

hívj fel egy barátnőd, akivel már rég beszéltél

és ha még mindig éhes vagy egyél egy gyümölcsöt vagy kevés kalóriájú snacket(itt gondolom a saját termékeire gondol :)

Én is iszom egy teát, utána jöttem rá, hogy a mentolos tea nem épp szép kifejezés, azt hiszem inkább menta tea a neve. :) Bár most nem az éhségem ellen, most ettem meg egy ww pizzát (7pont).:))

A mai méreckedésig csak alma!!!

2010. szept. 16. 12:52

Nekem általában nem az éhségérzetemmel van gond. Én totál stressz-érzelmi-unalom evő vagyok.

Ha ideges vagyok ennék,ha unatkozom ennék, ha szomorú vagyok ennék... vagyis eddig mindig ettem is, ezért tartok itt ahol vagyok. Sokszor érzem, hogy nem vagyok éhes, de valami kell, s hiába zabálok össze sósat-édeset.. nem csillapodik a hiányérzet. S sokszor nem is tudom, h. mi hiányzik. Csak üresnek érzem magam.... s utána jön az önutálat....

De azért a mentolos tea jól hangzik. Ilyen jó tippeket mindig szívesen hall az ember. Van is itthon az is, csinálok is egy lavórral....

215. irww
2010. szept. 16. 12:34

Sziasztok, Ma megyek este méreckedni, bár nem számítok sok jóra, a tegnapi muffin(cukkinis-sajtos) csak nekem ízlett. :))

Nekem a mentolos tea nagyon segít, mert csökkenti az éhségérzetemet.

olajsprayt sztem a tescoba is lehet venni, vagy nagyobb bevásárló központokban.

214. rzsuzska (válaszként erre: 212. - Katka1)
2010. szept. 16. 12:30

Szia

Ha küldesz nekem egy emailcímet, akkor szívesen elküldök róla mindent, ami nekem megvan.

Elég sok mindent összeszedtem róla az évek során.... Csak az akaraterőt nem tudom seholsem beszerezni :(

213. katka1
2010. szept. 16. 11:05
Merre vagytok, Alig várom a választ. Vennék én is olyan olajsprayt. Tudtok valami lelőhelyet?
212. katka1
2010. szept. 16. 10:26
Sziasztok, szeretnék én is csatlakozni, teljesen újként. Olvasgattam a régi fórumokat is, reménykedem a segítségetekben. 10 kg a plussz, a problémám az, hogy könyv vagy valamilye leírást nem nagyon találok kész heti, napi menüsorokat, hogy az elején ne kelljen méricskélni, számolgatni. Tudtok ebben segíteni?
211. didu87
2010. szept. 16. 09:03
Én is beteg vagyok még kicsit,majd szerintem vasárnap reggel mérlegelek,addig kibírom,ugyis még csak a 3-dik napomnál tartok!:D
2010. szept. 16. 08:54

Szép jó reggelt mindenkinek!


Én szombaton mérlegelek, mert akkor már valószínű nem leszek beteg.

Meg nagyon büszke vagyok magamra, mert a barátnőm sütött nekem tortát szülimre, s tegnap is csak 1 kisebb szeletet ettem belőle,pedig totál fini.

Mindenkinek hajrá!!!

2010. szept. 16. 08:27

Sziasztok!


Nekem holnap lesz mérlegelés, kíváncsi leszek mit mutat majd:-))) Ha már 60 marad (ennyi voltam vasárnap) nekem már az is jó, mert akkor múlt hét péntek óta egy kilót fogytam.


Szurkoljatok!


Ti hogy haladtok?

208. cranberry28 (válaszként erre: 202. - Rzsuzska)
2010. szept. 15. 18:10
Igen abból az epres-mangósból is van pár dobozzal itthon:) Amikor akciózva van akkor szoktam venni, csak az a baj, hogy akkor mindig veszek:) Már egész gyűjteményem van:) De most én is csinálok egyet:)
2010. szept. 15. 15:46

Én csak citrommal iszom a teát, ritkán mézet is teszek bele. A cukrot, édesítőt nem szeretem.


Most értem haza, hulla vagyok.


Szép délutánt mindenkinek!!

2010. szept. 15. 14:33
Na látod!:-) Ezért érdemes volt beszélni róla!
205. gubaa
2010. szept. 15. 14:32
Vettem limettet a teámba. Húú, zöld citrommal és édesítövel naaggyon finom. A mentaíz sem érzödik.
204. didu87
2010. szept. 15. 13:55
Én is imádom ezeket az ízesítéseket!!:D
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook