Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újra együtt az exszel? fórum

Újra együtt az exszel? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. aug. 11. 12:09
Igen biztosan túlgondoltam ezt az egészet. Gyanús, hogy nem éri ez meg így nekem mert szétszed engem ez a sok kétség és folyamatos agyalás. Ennek a valaminek is véget kell vetni már látom. Köszönöm mindenkinek
34. ati982
2018. aug. 8. 13:05
Csalódott magában, nem így ismerte saját magát? És a következőnél mit fog mondani? "Hát én nem gondoltam volna magamról, hogy egyszer már csalódtam magamban, és ezek után mégegyszer meg merem tenni."A harmadikra meg már kiismeri magát, és akkor meg :hát én ilyen vagyok ezt kell elfogadni. Nem csalódott magában,ő ilyen volt, csak eddig nem jött ki belőle.Az hogy nincs lepapírozva, hogy együtt vagytok, az meg annyi, hogy igazából a függetlenség megmarad, és valószínűleg nem bízik saját magában, és így nincs miért szemrehányást tenni, hiszen végül is nincs kőbe vésve, hogy ti egy pár vagytok.És ha tovább fokozzuk , akkor hát még nem a jegyesem , feleségem stb.?Persze ezt is lehet magasabb szintre helyezni, még le is papírozni, és elnevezni nyitott házasságnak.
2018. aug. 2. 13:23
Persze lehet hogy naiv vagyok és tanácstalan és kicsit kétségbeesett is nem is tagadom. Érdekelt/Érdekel mások véleménye ez nem hiszem, hogy annyira szörnyű.
32. PöttyösPanka (válaszként erre: 31. - Levarosbukta)
2018. aug. 2. 12:43
Ez nagyon messzemenő következtetés. Lehet, hogy naiv, ezért csalódni fog, de valószínűleg egy-két ilyen eset után már nem lesz annyira naiv, tehát azért nem fogja rengeteg csalódás érni :)
31. levarosbukta (válaszként erre: 20. - Tunderke26)
2018. aug. 2. 12:36
Drága kincsem rettenetesen naiv vagy, sajnálom mert rengeteg csalódás fog még érni az életben.
2018. aug. 2. 11:20
Az egynapos regek tipikusan tanácstalanok párkapcsolat, család és szex terén.
29. PöttyösPanka (válaszként erre: 28. - Smirnoff)
2018. aug. 2. 08:25
Bizony nincs neki :)
28. Smirnoff (válaszként erre: 27. - PöttyösPanka)
2018. aug. 2. 08:24
Ha együtt lettünk volna, nem pasizok mellette, szóval szakítás sem lett volna. De a nagyanyamnak sincs kereke :)
27. PöttyösPanka (válaszként erre: 24. - Smirnoff)
2018. aug. 2. 08:14
Végeredmény szempontjából akár együtt is lehettetek volna ez idő alatt, de így megspóroltál egy szakítást.
26. PöttyösPanka (válaszként erre: 23. - Fincsi5)
2018. aug. 2. 08:12
És kiderült, hogy nem is fáj :)
25. Smirnoff (válaszként erre: 24. - Smirnoff)
2018. aug. 2. 08:06
Az évekig tartó mondjuk hiába nyitott volna, h járni szeretne, mert egy rettentő pocsék kapcsolatból jöttem épp ki.
24. Smirnoff (válaszként erre: 22. - PöttyösPanka)
2018. aug. 2. 08:04
És valaki olyan, mint én. Évekig elvoltam a "nem vagyunk együtt"-pasimmal ugy, mint akik járnak. Míg nem a pasizasaim során megismertem valakit, akivel tényleg együtt akartam lenni. Aztán annak gyors hirtelenjében vége lett, és akivel osszejottem, az bo hét után mondta, h nem szeretne, h más legyen a képben. Úgyhogy nincs is.
23. fincsi5 (válaszként erre: 22. - PöttyösPanka)
2018. aug. 2. 07:58
Az én fiam és a leány 9-10 éve voltak együtt, mikor /szerintem a családi nyomásra/ végül összeházasodtak. Szerintem ők is féltek, de csak meglépték. D
22. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
2018. aug. 2. 06:44
Van, aki nem a kötöttséget nem bírja, csak azt, ha ki is van mondva, hogy mik a szabályok. Így, hogy hivatalosan külön vannak, nem érzi kényszernek a másikkal való törődést. Olyan ez, mint mikor ketten már úgy élnek, mint a házastársak, csak nincs papír róla, de amikor szóba jön, hogy mégis hitelesíteni kellene a formát, a férfi pánikrohamot kap :D Pedig a gyakorlatban nem változik semmi, csak maga a tudat más.
21. birebora (válaszként erre: 19. - Levarosbukta)
2018. aug. 2. 05:23

Én is így gondolom valahogy.

De biztos vannak emberek akik így érezhetik:)

2018. aug. 2. 04:28

Te se haragudj de szerintem igenis csinálhat olyat egy ember amitől csalódik magában, ha leél X évet úgy hogy nem így ismerte magát de örülök, hogy veled ez soha sem fordult még elő :)


Persze reklamálni semmiképp sem akarok, ami a "különlét" alatt történik azzal egyikünk sem tud mit tenni. Persze gondolhatja azt, hogy nekem kéne lépnem de nagyon félek, hogy én ezeket a "jeleket" csak magamnak kreálom. Bár külső szemmel is többször mondták már, hogy olyan mintha még mindig együtt lennénk

19. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Tunderke26)
2018. aug. 1. 20:43

Ne haragudj de ezen szabályosan felnyerítettem:


"egyszer félrelépett és nem tudta feldolgozni, én is nehezen de ő még jobban csalódott magában"


ha ezt a marhaságot beszopod akkor megérdemled a sorsod, aztán majd a következő félrelépést is nehezen dolgozza fel majd szóljál had nevessünk rajtad még nagyobbat.

18. fincsi5 (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2018. aug. 1. 20:22
Ja, tényleg olyan.:))) Csak még jobban vigyáznak egymásra.
17. Smirnoff (válaszként erre: 14. - Tunderke26)
2018. aug. 1. 20:20

Ő is gongolhatja, higy te szolhattal volna, ha tobbet szeretnél.

Mindenesetre ha így utólag derül ki vmi, akkor reklamacionak helye nincs.

16. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tunderke26)
2018. aug. 1. 19:54
:DDD Ti nem is szakítottatok.
15. syria (válaszként erre: 14. - Tunderke26)
2018. aug. 1. 19:20
Én tisztáznám, nem tudnék bizonytalanságban viszonyt folytatni.
2018. aug. 1. 18:34
Hát az igazat megvallva nem tudom, hogy csajozik-e.. de a megérzésem azt mondja hogy nem..persze nem lenne jobb évek múlva se ha kiderülne de nem hiszem, hogy jó ötlet az újrakezdést felhozni. Gondolom már felhozta volna ha akarná
13. semleges (válaszként erre: 12. - Smirnoff)
2018. aug. 1. 18:09
Az nagy csalódás lenne.
12. Smirnoff (válaszként erre: 10. - Tunderke26)
2018. aug. 1. 18:05

Az jobb, ha évek múlva derül ki, hogy nagyon is volt melletted egy pár történet?

Miből gondolod, h nem csajozik?

11. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Tunderke26)
2018. aug. 1. 17:29
NE!! NE hozd fel. Ha megbocsájtottad, akkor ne is említsd többet, kérlek.:))))
2018. aug. 1. 17:06
Hát nem tudom ő mit gondol erről..lehet,hogy nem véletlen hogy egyikünknek sincsen senki azóta sem de lehet, hogy csak a véletlen műve de nagyon félek, hogy ha felhoznám a dolgot és mégse ugyanazt gondolja mint én akkor elveszítem ezt ami most van
9. dd9dec5381 (válaszként erre: 8. - Tunderke26)
2018. aug. 1. 17:02
Ezek szerint te kinézed belőle,hogy még azért vadászgat? Ha igy is lenne, addig folytatja, míg ki nem mondjátok, hogy újra együtt? Akkor mondjátok ki. Megnyugszik a leleked.
2018. aug. 1. 16:27
Köszönöm mindenkinek! Nagyon kedvesek vagytok! Igen csak így mindig bennem van a félelem, hogy mivel nincs kijelentve így még jobban fenn áll a "veszély" hogy talál valakit mert végülis nem vagyunk együtt igazából :/
7. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Tunderke26)
2018. aug. 1. 16:23
Ez nem igazi szakítás. Vagy neki te meg még mások.
6. dd9dec5381 (válaszként erre: 1. - Tunderke26)
2018. aug. 1. 15:56
Nincs itt baj, élvezzétek a közösen töltött időt, nem kell azt kimondani, hogy "na akkor mostantól űjra együtt vagyunk" . Úgy tűnik, tanultatok a hibaitokból, sok boldogságot!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook