Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Receptek a 90 napos diétához... fórum

Receptek a 90 napos diétához... (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. júl. 6. 07:45

Kukuccs! Senki sincs? Én mérlegeltem. Cm-ben nincsenek nagyon változások, viszont a súlyom 67.9 kg.


Ti hogy álltok?

667. moncsicsi83 (válaszként erre: 666. - 811cb5edc7)
2009. júl. 5. 15:09

Szia Csajszi!

Nekem ma eddig tízóraira volt 2 nektarin, most ebédre anyuéknál meg volt fél dinnye. Na meg most szedtem friss sárgabarackot a fáról, azt majd viszek haza vacsira...


Holnap mérlegelés, de szerintem nekem nem lesz kevesebb. Van egy olyan érzésem, hogy a tegnapi nap nem jött jól...:)

2009. júl. 5. 14:03
sziasztok csajok....mizu?holnap mérlegelés,remélem min a 4 részt veszünk!!!!moncsicsi hogy halad a gyüminapod?nekem egész jól megy,anyukámék lejöttek hozánk,hoztak egy csomó gyümit-barack,dinnye,banán,alma.....idáig dinnye a menü,amíg bírom...
665. moncsicsi83 (válaszként erre: 664. - 811cb5edc7)
2009. júl. 4. 10:20

:) Na akkor majd abból falatozok egy kicsikét. Áááááááááááááááááá

De útálom én a hétvégét most, hogy diétázok :D

2009. júl. 4. 10:19
zellerkrémleves egy pici adag.....rákóczi túrós...szerintem ez így nem olyan vészes
663. moncsicsi83 (válaszként erre: 662. - 811cb5edc7)
2009. júl. 4. 10:11
Jó, nálad itt van kifogásként az esküvő. De basszus nem mondhatom azt, hogy nem eszek... :D Egy valag kaját csinál mindig. Pff... Rántott sajt lesz krumplival, meg zellerkrémleves, meg rákóczi túrós. Melyikből egyek szerinted?
662. 811cb5edc7 (válaszként erre: 661. - Moncsicsi83)
2009. júl. 4. 10:00
hááát nem vagy könnyű helyzetben....szerintem egyél anyósodéknál szénhidrátot keverve,mert a tésztában is van tojás lényegében,nem?találj valami kifogást,hogy álomszép ruhát láttál valahol csak nincs a te méretedben csak 1 számmal kisebb és bele szeretnél fogyni,nekem ilyen sztorik mindig bejönnek anyósnál....no meg itt van a lagzi,amit megért,ha nem veszek mindenből,mert ugye nem akar kövér mennyasszonyt látni a fia mellett....hihihihi
661. moncsicsi83 (válaszként erre: 660. - 811cb5edc7)
2009. júl. 4. 09:35

Szia Csaj.. Én ma hisztizek :D Anyósnál ebédelünk és mi lesz a kaja? Keményítő, fehérje és szénhidrát (persze ez is fehérjével keverve) vegyesen. Fasza. Ha nem eszek, akkor meg meg fog sértődni. Most mi a csudát csináljak? Már megy a hiszti! :$

Szerencsére holnap anyuéknál ebéden -mert ugye hétvégén szülőknél van az ebéd- nekem dinnye lesz és úgy főz, hogy hétfőre tudjak vinni. Ahh, de mérges vagyok.. Ilyenkor irigyellek hogy hétvégén is Te főzöl és azt eszel amit akarsz és amit kell. De utálom a hétvégét!

2009. júl. 4. 09:00
sziasztok csajok....mizu?ki mit csinál,főz a hétvégén?én aszem pizzát csinálok magamnak vegásat sajt nélkül a páromnak meg mindennel természetesen....
659. moncsicsi83 (válaszként erre: 658. - 811cb5edc7)
2009. júl. 3. 07:48
Rákattantam, hiszen jól esik, meg érzem, hogy használ. G VAN RÁ ID:)Csak az a baj, hogy nem mindig van rá időm. Pl ma este már nem biztos, hogy tudok tornázni :( De kitartunk!
2009. júl. 3. 07:25
KITARTUNK ne félj, ahogy olvasom a naplódat,nagyon rákattantál a tornára,most nekem is el kelne egy kis plusz inspiráció....DE jövő héttől már párom is kezdi a fociszezont és akkor én is tudok tornázni nyugodtan!!!GYERÜNK GYERÜNK,sissa,lipike csatlakozzatok....hétfőn mérlegelés!!!
2009. júl. 2. 20:29

Kukuccs, gondoltam beköszönök. Kész a holnapi ebédem, most már menni kellene tornázni!

Tündi: Én is épp most néztem, hogy már 30. nap van. Hú de soká lesz még vége. Most a napokban kicsit megtörtem, van kis bünözés, de igyekszem tartani. Le akarok fogyni! :) Ha le megy még 5-6 kg akkor már tök büszke vagyok magamra! Tündi tartsunk ki!!!!!!!

A telepátián meg tök jót mosolyogtam! Érdekesek ezek a dolgok :)


Sissa remélem összejön és tudod tartani, amit kitűztél magad elé! Ma milyen napod volt?

656. sisssa
2009. júl. 2. 09:19

Hali LÁnyok,


egy icipicit elvesztem, de most újra itt vagyok:)


Mindenkivel minden rendben?? Nagyon büszke vagyok ám rátok! Jó látni,hogy legalább valaki kitartó, ha már én nem vagyok.

Ma reggel viszont ügyes voltam. Fél órát görkoriztam. Korábban keltem és felkerekedtem. Szerencsém van, mert nem messze tőlünk van a biciklis út és ott lehet, ráadásul nem látják a bénázásomat, mert kora reggel szinte egy lélek sem jár arra::)) Tegnap ismét elindult valami nálam, ami az étkezést illeti. Megint délutánig gyümölcs, késő délután vacsi, utána meg semmi. Remélem tartani tudom.

Mindenkinek további kitartást!!!

2009. júl. 2. 08:59
amúgy most vagyunk a 30. napnál,még van 60 nap...egész jó,ha ilyen tempóban fogyunk,akkor le fog menni vagy 13-15 kg az már nagyon jó...tudom moncsi neked nem kell annyit fogyni,de mégis milyen jó!!!!csak KITARTÁS!!!
2009. júl. 2. 08:15
megint telepátia volt köztünk,mert nekem se akaródzott tornázni és a gyümi napra fogtam,de a végén sikerült.....:)))))
2009. júl. 2. 08:06
Az is finom ;)
2009. júl. 2. 07:55
szép jó reggelt,tegnap jó volt, sokat beszégettünk.....szeretem a nyári estéket...ma fehérje nap-nekem csirkemell sajttal és salátával lesz a menü,már várom....
2009. júl. 2. 07:44
Szép reggelt! Végre fehérje nap. Már ezt is vártam. Mai menüm sok sok fehérje :D Na jó, lesz virlsi, tojás, joghurt meg párizsi :)
650. moncsicsi83 (válaszként erre: 649. - 811cb5edc7)
2009. júl. 1. 20:46

Juj de jó! Remélem elcsábítod a Te párodat ;) Kellemes estét kívánok nektek!


Holnap fehérje nap, már nagyon várom! Felvágottas, joghurtos, sajtos nap lesz ;)


Jah, szerinted a rántott cukkini és karfiol belefér a keményítő napba? Meg a borsópaprikás?

649. 811cb5edc7 (válaszként erre: 648. - Moncsicsi83)
2009. júl. 1. 20:02
arra én is kíváncsi leszek....ma neke is jól ment,csináltam turmixot megint, le is fagyasztottam így estére van egy kis fagyi is.....persze kizárólag csak gyümölcsből!!!A párommal ma este randizunk az új teraszunkon,mert meló után el is ment focizni,én meg amíg ott van tornázok stepper+R.R.,aztán zuhany és utána romantikussá kell tennem a teraszt, gyertya meg minden.....hihihihi jó mi?
2009. júl. 1. 18:48

De csend van itt már megint!

Tündi hogy bírtad a gyüminapot? Én elég jól! Igaz még a neheze -az este- hátra van :)


Jah, nekem ez a 4 órás kajálgatás nem megy. Melóban lehetetlen betartani :$ :(De azért örülök, hogy neked megy a dolog. Kíváncsi vagyok milyen véleményed lesz róla 1-2 hét után, hogy hatásos e :)

2009. júl. 1. 09:18
jó reggelt....nekem barack,erdei gyümölcs,ha sikerül venni,akkor dinnye is....KITARTÁS!!!!szépen haladunk,de jó!!!!
2009. júl. 1. 07:57
Szép jó reggelt. Tegnap este tornák után elmentem beszerzésre és vettem ananászt, meg dinnyét is. Szóval mai menü: alma, dinnye, ananász, barack, banán. :)
645. moncsicsi83 (válaszként erre: 644. - 811cb5edc7)
2009. jún. 30. 20:16
Dinnyét meg ananászt elfelejtettem venni :( Sebaj, barack meg alma van itthon, jah meg banán. Majd azzal elvegetálok :)
2009. jún. 30. 20:06
én is örülök,hogy holnap gyüminap van....sok finomság,dinnye,barack,alma,erdei gyümölcsök meg stb.......nyami....
2009. jún. 30. 18:38

Kukuccs! Igen, jó a szénhidrát nap, de bevallom én már nagyon várom a gyümölcsnapot. Valamiért az olyan jól esik mostanában. Méregtelenít meg... Nem tudom. Jóóóóóóóó...

Ma péksütit ettem, totál bekajáltam belőle. Keveset ettem, de mégis olyan sok volt. Szóval holnap gyüminap, juhéjjj!!!

2009. jún. 30. 11:27
szia, hát igen a szénhidrát nap olyan különleges...de jó ez a nap..hihi
641. lipike
2009. jún. 30. 08:00

Jó reggelt csajok!

Ma nekem gyüminap van,nehéz lesz...!Nektek meg jó kis szénhidrát!:)

2009. jún. 30. 07:38
:)
639. 811cb5edc7 (válaszként erre: 637. - Sisssa)
2009. jún. 29. 21:38
köszike, te hol vagy elveszve....de jó,hogy mindenki itt van 'a fantasztikus négyes'-hihihi
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook