Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta receptek fórum

90 napos diéta receptek (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

14. kimy
2009. szept. 25. 12:01

sziasztok!


pl. a rakott krumpli hogy szerepelhet a 90 napos diétában? ugy értem mit tehetek rá hogy jó legyen a diéta szabályaihoz?

2008. máj. 27. 11:48

Sziasztok.8,napon vagyok a 90-ből.Én is tejjel tudom meginni a kávét és azt olvastam nem baj csak legalább 1,5órának elkell telnie az étkezés között.Akkor lehet hogy mégsem?!

Ma egyébként gyüminapom van.

KITARTÁST NEKTEK!

2008. máj. 26. 18:48
Sziasztok! Lenne egy kérdésem: nem értem azt, hogy ha ez egy széválasztós diéta akkor mért lehet pl. fehérje napon salátát enni a húshoz! A sali, a zöldségek keményítők!Hmmmm...??? Ez hogy van?
11. Droma
2006. aug. 15. 20:46

Próbáltam megnézni a cikket,de sajnos nem jelenik meg.Valaki el tudná küldeni akinek megvan?

Előre is köszi.

10. 4726e582cf (válaszként erre: 9. - Vjudit)
2006. ápr. 30. 16:03
De rendes vagy :D köszönjük, valahogy így van az én receptem is, de még nem kerítettem elő...
2006. ápr. 30. 15:02

pizzatészta tojás nélkul 2 fore:


25 dkg liszt, 20-25 gr (egy fél csomag!!) éleszto, so és langyos vizzel osszegyurni. Most készitettem el, villámgyorsan megkel és finom ropogos az alja. Olaj nélkul, lisztezett tepsiben sutottem és nincs éleszto ize. Olaszoktol van a recept.

8. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - 0f7f8f506d)
2006. ápr. 29. 19:10

Sevész :D köszönjük a recepteket.

Amúgy én is átolvastam a mindmegettén, de ugye azokat kihagyom, ami ellenkezik az alapszabályokkal.

Mindenféle fehérjét csak protein napon lehet enni.

Friss salátát lehet enni protein napon, de azt hiszem, hogy szénhidrát napon is, legalább is én egy keveset szoktam enni, mert magában a paradicsomos tészta az kicsit unalmas lenne.

Főtt zöldségeket keményítő napon lehet enni.


Kávét mindig lehet inni, de tejjel csak protein napon. De ennek ellenére vannak, akik isszák minden nap tejjel és nem kavar bele a fogyijukba :).


Én igyekszek mindent betartani, mert fogyni szeretnék, és ha lazítok, akkor annak nem lesz jó vége. Az Atkins diéta is azért volt számomra annó olyan sikeres, amilyen, mert mindent betartottam. :).

7. 4726e582cf (válaszként erre: 5. - Courage)
2006. ápr. 29. 19:05

Igen én is durumtésztát eszem.


Pizzatésztát lehet tojás nélkül készíteni, vízzel, a pontos receptet nemtom fejből, de megnézem :).


Amúgy, ha mostság csinálok is (bár ez alatt a diéta allatt inkább kihagyom, mert hiányozna a hús és a sajt róla), akkor zabkorpával csinálom.

6. 0f7f8f506d (válaszként erre: 4. - 4726e582cf)
2006. ápr. 29. 18:56
Nem tudom, én azt hittem, hogy kell 1 tojás pizzatésztába,én mindig így készítettem.Amúgy ezek a receptek fenn voltak az interneten, meg ajánlották az smerőseim, amikor ezt a diétát próbáltam ki.Bocsika, ha nem jó receptet küldtem.
5. Courage (válaszként erre: 4. - 4726e582cf)
2006. ápr. 29. 18:47

Én is úgy tudom, hogy nem kell bele tojás. Jamie Oliver egyik könyvében is van egy csomó recept, mintha abban is lenne egy:)

Meg van egy bazi nagy olasz receptgyűjteményem, abban is megnézhetem ha gondoljátok:)

Meg egyébként csomó jó durumtésztát lehet kapni, amiben nincs semmi csak liszt meg só.

Nekem Barilla a kedvencem, kicsit drága, de nagyon finom. Mondjuk van ezer féle...

4. 4726e582cf (válaszként erre: 3. - 0f7f8f506d)
2006. ápr. 29. 17:34

Hát lehet, de a pizzatésztába nem feltétlen kell tojás...

Párolva a zöldséget keményítő napon lehet.

Ezt itt tanultuk ki közös erővel a 90 napos diétázok között...

2006. ápr. 29. 17:01
Ha a szénhidrát-napokon ajánlott tésztareceptekben lévő tojásokra gondolsz, akkor kis mennyiségűek, és nyersek, és ezek általában elengedhetetlenek a tésztaalaphoz. A www.mindmegette.hu oldalon olvastam, hogy a zöldségek kifejezetten párolva legyenek, és ott a szénhidrát napokon ebédre a pizzát ajánlja.
2006. ápr. 29. 16:23

Szia!


Köszönjük, de kicsit összekevertél valamit.

• Protein napon NYERS zöldséget lehet enni, pároltat nem.

• szénhidrát napon nem lehet fehérjét enni, tehát tojást sem. Tojást csak protein napon lehet enni...

:(((

2006. ápr. 28. 18:54
Ennek lényege a szénhidrát, keményítő, és a fehérje elválasztása. Itt olyan ételreceptek találhatók, amelyeket ezeken a napokon ehetsz.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook